Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-07 08:51:53

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.06.05.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18851) DrBubo77 válasza elin (#18812) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Szia!

A 2 év hűséget nem akarták?

Több előfizetés esetén is elegendő egy flotta-engedély, persze ha egy néven lesznek a számok?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#18852) Studiossrác


Studiossrác
aktív tag

Üdv!

Alfa 11-hez valaki kapott már számlát? Esetleg tudjátok, hogy mikor kapunk?

(#18853) Balázzs válasza Studiossrác (#18852) üzenetére


Balázzs
senior tag

2 napja regisztráltam, rendelném az adatkártyát de még nem írták jóvá a tagdíjat - vagy nem tudom hol akadt el - mert nem tudok rendelni :(

(#18854) KTU válasza Balázzs (#18853) üzenetére


KTU
addikt

Mikor úgy gondolják ránéznek a számlájukra, és aktiválják.
Írj a "csevegőn" nekik, hogy utaltál, dokumentumokat is elküldted és feltöltötted?

24-én rendeltem Alfa-11 flottát, új sim.
eddig semmi. :(

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#18855) Balázzs válasza KTU (#18854) üzenetére


Balázzs
senior tag

Most írtam csevegőn nemrég, de úgy érzem ebből hétfőn lesz csak valami. Mindent úgy csináltam, ahogyan írták.

(#18861) gabor9991 válasza KTU (#18854) üzenetére


gabor9991
őstag

Én 22-én befizettem paypallal a tagdíjat, 23-án aktív tag lettem, rögtön meg is rendeltem az alfa11 flottát, 24-én elpostázták a sim kártyát, de közbejött a hétvége és a húsvét, 28-án kaptam meg, azóta elégedetten használom. :)
Amikor megjelent a flottában az adatkártya, emailben érdeklődtem azzal kapcsolatban, hogyan használható, tényleg teljesen korlátlanul használható-e stb. pár perc múlva jött a válasz, hogy ha gondolom, már küld is egyet, teszteljem milyen.

(#18862) ttxxeu


ttxxeu
tag

Kedves Forumtársak!

Megkérlek Titeket, hogy NE az én saját telefonszámomat kérjétek privátban a Frondeo Egyesülettel kapcsolatban, hanem regisztráljatok ingyenesen a www.frondeo.org oldalon és az ott található telefonszámon érdeklödjetek!

Köszönöm!

Táblázat

[ Szerkesztve ]

(#18863) tahepa válasza ttxxeu (#18862) üzenetére


tahepa
senior tag

Köszönöm , köszönjük hogy rendszerbe szeded az információkat mobilflotta fronton és ezt meg is osztod velünk .
:R

(#18864) ben-ga válasza ttxxeu (#18862) üzenetére


ben-ga
tag

Én is köszönöm a táblázatot, végül ez segített kiválasztani a legjobbat!
Enélkül nagyon nehéz volt összerakni a sok adatot...

Olvasgatom a többi flottáról amit írtok, valahogy olyan nehézkes a bejutás a flottákba...
A Frondeo-nál nagyon gördülékeny volt minden, még számot is lehetett választani!

Én ezt tudom ajánlani.

(#18865) konzi


konzi
aktív tag

dpi keszulek arlista van valakinek?
Meglevo alap tarifacsomaghoz hogy tudok keszuleket venni ?

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#18866) Balázzs válasza gabor9991 (#18861) üzenetére


Balázzs
senior tag

Lehet olvasnak minket (vagy üzenőfalat), mivel kb. fél órája aktiválták tagságom, meg is rendeltem az adatkártyát, majd megírom milyen ha megjött.

(#18867) gabor9991 válasza Balázzs (#18866) üzenetére


gabor9991
őstag

Szerintem este ér rá, aki ezzel foglalkozik, nekem este 22:08-kor jött az email, hogy aktiválta a tagságom.

Tegnap mértem speedtesttel 4G-n 89,55/8,62 ping 27 de volt 37,26/36,59 ping 29 mérésem is. Eddig jó :)

(#18868) Alzs válasza konzi (#18865) üzenetére


Alzs
csendes tag

Írtam privátot.

(#18869) Alzs


Alzs
csendes tag

Szevasztok! Lehet tucat kérdést fogok feltenni. DPI flotta belépéshez tud valaki kontaktot adni? Egyáltalán lehet még hozzá csatlakozni? Válaszotokat előre is köszönöm.

(#18870) wwhy válasza Alzs (#18869) üzenetére


wwhy
veterán

Töltsd le az összefoglaló táblázatot - olvass vissza!! - abban minden benne van.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#18871) MPeter87 válasza ttxxeu (#18862) üzenetére


MPeter87
őstag

Alapvetően nem rossz ötlet ez a táblázat, mert így legalább egy helyen van sok infó (ameddig benne lehetnek), de ha már pl a netegyesülettől belekerült az alfa11, akkor már a többit is belerakhatnád, a pontos adatokkal. Az alfa11nél nincs a táblázatban szereplő 1778Ft beszélgetés, olvasd el miket írtak a chat-falon. Van még ott 1-2 jó tarifa, ha valakinek nem számít, hogy nem a nevén van a szám (amit én továbbra sem javaslok, de mindenki maga dönti el, hogy ez mennyire fontos). Illetve az olcsomobilflottak.hu-tól is belerakhatod azt a ~30 díjcsomagot. :DDD Csak hogy teljesebb legyen a paletta. :D
Viszont szinte kivétel nélkül mindegyik flotta honlapján leírják, hogy ezek nem publikus adatok, azért láthatóak csak regisztrációt/belépést követően vagy telefonos/mail-es megkeresést követően küldik el, mert egyedi ajánlatok a flottaszolgáltatón/kezelőn keresztül. Szóval, ha esetleg valamelyik flottás ide téved, ne lepődj meg, ha megkérnek majd szépen, hogy töröld az ő oszlopukat belőle.

(#18872) tahepa


tahepa
senior tag

A táblázat szerintem támpontot ad az érdeklődőknek és majd nekik kell felvenni a kapcsolatot a flottakezelővel pontosítás céljából. Tehát mint sorvezetőt használja mindenki....szerintem.
...és persze Mo. az egymillió házmester országa...akik először javasolnak , majd jelentenek...

(#18873) MPeter87 válasza tahepa (#18872) üzenetére


MPeter87
őstag

Tehát szerinted én fogom jelenteni valakinek? :D
Engem pont nem érdekel, mert egyikhez sincs közöm, ellenben vele, de ez sem érdekel. :D
Nyilván nem a táblázatban fog jelentkezni senki sem, de ha én csinálnám, akkor igyekeznék utána járni először a dolgoknak és csak utána táblázatba szedni, nem utólag javítgatni állandóan, mert ha nem is nagyon, de kicsit félrevezető tud lenni. Szerintem pontos infókkal lehet leginkább 'sorvezetőnek' használni. Persze tudnak változni a dolgok, akkor egyértelmű, hogy utólag kell javítani.

(#18874) tahepa


tahepa
senior tag

Valaki megpróbál bizonyos adatokat rendszerezni , ezzel segítséget nyújt az ez iránt érdeklődőknek....és mindig jönnek az "okostojások" akik a szándékot és a módszert kritizálják....persze lusták vagy h..lyék maguk ezt megcsinálni és közkinccsé tenni....ez szvsz undorító tulajdonság.
Én igenis köszönöm a szándékot bár valszeg nekem nincs rá szükségem mostanság...de pont ezért tudom értékelni a fáradságot.

(#18875) Zeki válasza tahepa (#18874) üzenetére


Zeki
nagyúr

Pedig tényleg úgy van, hogy ezek a flották sem publikusak.

(#18876) tahepa


tahepa
senior tag

(#18877) arkone válasza MPeter87 (#18871) üzenetére


arkone
aktív tag

És mivel egy direkt erre létrehozott gmailes fiókon kreálta a táblázatot, amit megosztott, így nyugodtan beinthet, úgy sem tudják meg kicsoda. Vagy rosszul látom?

(#18878) ratobi válasza ben-ga (#18864) üzenetére


ratobi
senior tag

Valamiért nekem még regisztrálni sem sikerül...

(#18879) MPeter87 válasza tahepa (#18874) üzenetére


MPeter87
őstag

Szóval azért, mert bátorkodtam megjegyezni, hogy ezek amúgy nem publikusak, ezzel is egy (úgy tűnik) új információt megosztva, engem támadsz, hát gratulálok. Korábban más flottáról én is leírtam néhány infót, amit amúgy szintén nem biztos, hogy le kellett volna, de mindegy.
..meg mert leírtam, hogy van más alternatíva is, amit érdemes figyelembe venni, amikkel érdemes lenne bővíteni a táblázatot, ha már úgyis olyan infók vannak benne..
Frondeó, dpi és alfa11 a legjobb, ezzel le is lett fedve mindenki igénye, topic zárható. :W

Gondolom magadból indultál ki ezzel az önkéntes rendőrös dologgal, szaladj is a modkerbe gyorsan, hogy vegyenek ki innen az undorító tulajdonságommal. :R :W

(#18880) tahepa


tahepa
senior tag

...no igen...persze...biztosan igaz...

(#18881) djgodzi


djgodzi
csendes tag

Srácok ne ugorjatok már egymás tokának. Ez itt nem erről szól!
A táblázatot köszönjük, nagyon hasznos. Én is abban találtam rá a jelenlegi flottámra, a IT & Service Company gondozásában.
Nyugodt szível ajánlom mindenkinek! Szuper gyors az ügyintézés, nincs "rejtett" költség, és én vagyok a szerződő közvetlenül a szolgáltatóval. A havidíjak, meg a percdíjak szerintem magukért beszélnek.

Amit ma megvehetsz, ne halaszd holnapra!

(#18882) negroo válasza djgodzi (#18881) üzenetére


negroo
aktív tag

+1

(#18883) hardline


hardline
senior tag

A táblázatban szerintem érdemes lenne csinálni egy külön blokkot a csak nethez használt csomagokkal, mert így ez számomra legalábbis nem egyértelmű. Gondolok itt konkrétan az alfa11 meg a dpi hyper42 csomagokra elsősorban, amik elég népszerűek.
Ezekhez pedig minden infót, hogy jár-e hozzájuk stick/modem/router bármi.

(#18884) DrBubo77 válasza djgodzi (#18881) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Az IT & Service Company esetében papírt adnak, amivel a szolgáltatónál lehet szerződést kötni, ugyebár.

1. Egy papírral több előfizetést is lehet venni, ha egy névre mennek?
2. Ha most veszek egy előfizetést, akkor később vehetek még újabbat? Vagy hogy tudom bővíteni a nevemen lévő számok körét?

Még lehet, hogy lesznek kérdéseim :DD

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#18885) MPeter87 válasza DrBubo77 (#18884) üzenetére


MPeter87
őstag

Az olcsomobilflottak.hu-n keresztül én is így szerződtem, viszont egy papírral (elvileg) csak egy szerződést tudsz kötni. A papírral igazolod a jogosultságod a flottához való csatlakozásra (a doksiról van a szolgáltató rendszerében egy másolat, ellenőrzik is bemutatásnál, hogy stimmel-e) és egy papír elvileg csak 1 számra szól vagy ha többet kötnél (lehet nem is engedi a rendszer), akkor a flottakezelő később letiltaná, ha nincs meg a jogosultság. Valami ilyesmit mondtak, mikor kötöttem.

(#18886) DrBubo77 válasza MPeter87 (#18885) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Az általam említett cégnél elvileg azt írják, hogy magánszemély max. 5 kártyát vehet igénybe.
Vagy rosszul tudom?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#18887) MPeter87 válasza DrBubo77 (#18886) üzenetére


MPeter87
őstag

Nem tudom ott hogyan működik, de itt az én csomagomnál volt egyszeri költség, ami számonként volt, ezért mind2 előfizetés megkötésekor új papír kellett. Nálad nincs valami számonkénti egyszeri díj? Ha nincs, akkor lehet egy papírral megkötheted mindet, de inkább kérdezd őket, az a biztos.

(#18888) DrBubo77 válasza MPeter87 (#18887) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Azt olvastam, hogy nincs számonkénti díj.

Más:
Az ilyen papírral az online felületen lehet szerződést kötni vagy csak boltban?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#18889) djgodzi válasza DrBubo77 (#18884) üzenetére


djgodzi
csendes tag

Mi számot hordoztunk, így nekünk csak arra a számra lehetett kötni, ami az igazoláson szerepelt. De feltételezem, ha új előfizetést szeretnél kötni, akkor egy papírral 5 számot igényelhetsz (szerintem). Online nincs lehetőség, csak személyesen üzletben.

Amit ma megvehetsz, ne halaszd holnapra!

(#18890) szabacsik


szabacsik
őstag

Helló

Két mobilflottát néztünk ki páromnak. 4-5ezer között ezt a kettőt találtuk. 200+perc plusz 2gb+ net-re lenne szüksége nagyjából

Mobilflottak.hu F1 ajánlata
valamint a netegyesület ALFA-154 -es ajánlatát.

Ha jól értem a netegyesületnél kell belépéskor 6ezret +10kaució ugye? Ezen felül van még az éves tagsági díj ami szintént 6 ezer?

A mobilflottak.hu-nál nem találtam milyen plusz díjak terhelnek valaki tudja?
Esetleg ismertek jobb ajánlatokat ezeknél?
Valamint mindkettőnél az övé marad a szám ugye (telenoros) ? Az egy elég fontos tényező.

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#18891) carr válasza ttxxeu (#18862) üzenetére


carr
őstag

Üres a táblázat, vagy valami gebasz van a gugli doksikban?

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#18892) winotto válasza carr (#18891) üzenetére


winotto
tag

Nálam bejön a táblázat.

(#18893) MPeter87 válasza szabacsik (#18890) üzenetére


MPeter87
őstag

A mobilflottak.hu-t nagy ívben kerüld el, szarházi banda!
A netegyesületnél igen, annyi az induló költség, valamint nincs kiírva a csomagnál, hogy közvetlenül szerződnél a szolgáltatóval, így átkerül az egyesület vagy a flottakezelő nevére a szám.
Kérj be ajánlatokat az olcsomobilflottak.hu oldalon keresztül (van náluk vagy 30 csomag, mind3 szolgáltató, neveden marad a szám (kivéve talán 1 csomagnál)), én ott szerződtem, illetve nézd meg ttxxeu táblázatát, hátha..

(#18894) szabacsik válasza MPeter87 (#18893) üzenetére


szabacsik
őstag

Köszönöm szépen bogarászunk még :) :R

/\____/\

(#18895) DrBubo77 válasza djgodzi (#18889) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Jól értem: Ha több számot hordozok, akkor számonként kell kérni az igazolást?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#18896) McSpy


McSpy
őstag

Az Alfa-11 net-jét használja valaki,csak adatkártya,telefonálás nélkül,4G megy-e?a havi netegyesületi tagdíjon felül van-e valami más költség?

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#18897) Balázzs válasza McSpy (#18896) üzenetére


Balázzs
senior tag

Folyamatban, ma is írtam nekik, hátha lesz a héten már valami.

(#18898) djgodzi válasza DrBubo77 (#18895) üzenetére


djgodzi
csendes tag

Nem, előfizetőnként.
Egy igazolásra max 5 szám hordozható, de a számoknak annak a nevén kell lennie, akinek az igazolás szól.

Amit ma megvehetsz, ne halaszd holnapra!

(#18899) prtudi78 válasza szabacsik (#18890) üzenetére


prtudi78
csendes tag

IT service 2. csomag
2795, 250 perc bárhova mp alapon, utána 10 Ft/perc, 40 sms. 3 GB net +1575 Ft. Nincs belépési és tagdíj.

(#18900) DrBubo77 válasza djgodzi (#18898) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Mi számot hordoztunk, így nekünk csak arra a számra lehetett kötni, ami az igazoláson szerepelt.

Akkor az igazoláson szerepel a szám? Vagy nem?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.