Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-07 08:51:53

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.06.05.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18301) carr válasza bwin.party (#18296) üzenetére


carr
őstag

valóban van csatlakozási 6k díj, meg tagdíj 6k.
kvajó. :)
Tényleg pofátlan. Így tényleg a dpi a nyerő eddig. ott nincsenek ilyenek, ha jól tudom. bár elég tré, hogy a korlátlan annyiba kerül net nélkül mint egy voda korlátlan alap, 2GB nettel. :/

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#18302) sparks válasza carr (#18301) üzenetére


sparks
senior tag

Netegyesület? Nincs csatlakozási díj, éves tagdíj az van, de az a 6 rugó nem tétel. Így az alfa11 bruttó 1250 Ft havonta. Korlátlan netért ez nem sok szerintem.

(#18303) DavidQ válasza sparks (#18302) üzenetére


DavidQ
tag

Az ALFA-11-es csomaghoz (a korlátlan net miatt), ha vennék egy DELTA-4-es VOIP csomagot, akkor szerintetek működne a dolog? Vagy az ALFA-11nél tiltva vannak a voip szolgáltatások (név alapján korlátlan, de manapság mindenre rámondják, hogy korlátlan). Illetve a VOIP-nek elég lehet a 100kbps internet? :F

Nem minden kínai szirszar szar!

(#18304) Zeki válasza DavidQ (#18303) üzenetére


Zeki
nagyúr

voipra elég. A delta 4 az SIP-en mükszik, nem tudom az port megy-e. Ha nem, akkor stuntcalls.com és mobilevip. Az megy mindenhol.

(#18305) st.stofi


st.stofi
tag

Pránanadi Flotta tagoktól kérdezném, hogy kaptak-e postai levelet a Pránanadi Alapítványtól a Flottatagság meghosszabbításával kapcsolatban?

Nekem ma érkezett egy levél a címemre, melyben először is tájékoztatnak, hogy flottatagságom hamarosan lejár (igazából júniusban mint tudtommal mindenkinek), hosszabbításra a levél szerint most van lehetőségem, de nem csekken vagy átutalással fizetve az éves 3000 Ft tagdíjat, mint eddig. Most "rajtuk kívülálló okok miatt" csak két évre tudnak hosszabbítani (ill. van lehetőség 3 évre hosszabbítani 1500 Ft kedvezménnyel, de ez csak a héten él a két februári alkalommal). A tagdíjat személyesen kell elvinni KP (vagy valaki megkérni, hogy vigye el, meghatalmazás sem kell) Budapestre az I. ker. Ostrom utcába egy földszinti lakásba most a héten csütörtökön-pénteken (február 25-26) vagy jövő héten kedd és péntek (március 1-4) között délután 16-19 óra közti időpontokban.

Ezt követően az új tarifáról van pár mondat a levélben, végül kérik, hogy támogassam a flotta növekedését azzal, hogy ajánlom barátoknak, ehhez mellékeltek is szórólapokat a levélben, mivel az új csomagra is kötelezettséget kellett vállalniuk.

Lehet én vagyok túlságosan gyanakvó, de nem értem, milyen "rajtuk kívülálló ok" miatt nem lehet 1 évet fizetni, csak 2 vagy ha még a héten fizetek akkor 3 évet egyben, mért nem lehet csekken vagy átutalással fizetni mint eddig, mért kell személyesen elmenni késő délután egy budapesti lakásba legalább 6000 Ft készpénzzel?

Ez valahogy nem kóser nekem, arra is gondoltam, hátha valaki valahogy lenyúlta a tagok adatait, és így próbál pénzt kicsalni tőlünk, ezért nem átutalással vagy csekkel kell fizetni, vagy nem tudom, nekem több dolog is gyanús nekem ebben, ezért is kérdezem, mások is kaptak-e ilyen levelet, pl. vidéken élők is?

(#18306) MPeter87 válasza st.stofi (#18305) üzenetére


MPeter87
őstag

Erdekes... En mar keresnem a kovetkezo lehetoseget. :D

(#18307) radio100jozs válasza st.stofi (#18305) üzenetére


radio100jozs
őstag

Ez több sebből is vérzik, így nagyon is gyanakvó lennék, mielőtt tovább lépnék.
Vagy gondolkozz el esetleg csomagváltáson, már amikor lejár nyáron a flottád.

(#18308) radio100jozs válasza st.stofi (#18305) üzenetére


radio100jozs
őstag

Amúgy ha a Pránanadi flottás oldalon belépsz, ott a fórum is ezzel a sztorival van tele, így akkor biztos nem csak te kaphattál ilyen levelet.

(#18309) Button válasza st.stofi (#18305) üzenetére


Button
aktív tag

pránanadis oldalon van egy gmailos cím, írj nekik
hamar kiderül
aztán majd meséld el a végeredményt légyszi :DDD

(#18310) carr válasza st.stofi (#18305) üzenetére


carr
őstag

pránanadi? az egy okkult szekta, nem?! :D

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#18311) bwin.party válasza radio100jozs (#18308) üzenetére


bwin.party
aktív tag

A weboldalon mi a jelszó? Az nélkül nem enged be a Pránanadi oldalra. :D

(#18312) szabog74 válasza bwin.party (#18311) üzenetére


szabog74
aktív tag

telefon

(#18313) jozsi968 válasza bwin.party (#18311) üzenetére


jozsi968
tag

telefon

(#18314) McSpy válasza carr (#18310) üzenetére


McSpy
őstag

:N

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#18315) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Sziasztok!

Tudok olyan flottás csomagot választani, ahol teljesen alap igényeket kielégítő csomagot kapnék? Csak telefonálásra kellene a díjcsomag, 2-3 ezer forintos havidíjért, ahol az összeg lehetőleg lebeszélhető és másodpercalapú!
Köszi előre is! :R

meg

(#18316) mike1334 válasza peugeotmate (#18315) üzenetére


mike1334
veterán

3600 körül ott a DPI. Másodperc alapon kb 5 óra van a havidíjban, mellette 200mb net, bár az neked nem szempont. A Telenor a szolgáltató. Vodánál esetleg a prána, de ott nem tudom, hogy mp alapú vagy sem, viszont az olcsóbb. Olvass picit vissza, írtak róla nemrég, vagy nézd meg a honlapját (telefon a jelszó).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#18317) Zeki válasza peugeotmate (#18315) üzenetére


Zeki
nagyúr

A netegyesulet.hu alfa 11 flottája.
Havi 750Ft a díj, ez nem beszélhető le, de 12.5Ft a percdíj, és tartalmaz korlátlan 100kbps-os netet.
Csak sajnos a tagsági díj évi 6000Ft.

(#18318) tibi14


tibi14
tag

Sziasztok!
Valaki megmondaná, hogy a HM. EI. Zrt.- nél milyen flották(akár pü-ben, a titoktartás miatt) vannak, illetve, hogy azok mit tartalmaznak.Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#18319) radio100jozs válasza peugeotmate (#18315) üzenetére


radio100jozs
őstag

Keresd fel az olcsomobilflottak.hu oldalt, és kérjél ajánlatot, ott szerintem lesz az igényeid szerinti flotta csomag.

(#18320) HXY válasza radio100jozs (#18319) üzenetére


HXY
addikt

A 4Ft-os percdíjról tudsz valamit mondani?

(#18321) MPeter87 válasza HXY (#18320) üzenetére


MPeter87
őstag

Ha egyre gondolunk, akkor az telenoros es csak cegkent kotheto.

(#18322) radio100jozs válasza HXY (#18320) üzenetére


radio100jozs
őstag

Nem tudok ilyenről.

(#18323) HXY válasza Zeki (#18317) üzenetére


HXY
addikt

A Netegyesületnél [link]a főoldalon szerepel, hogy

50 % MÁV kedvezmény.

Ez már megszűnt? Ha nem, akkor hol található bővebb infó? Nem találom sehol.
Mert 6000Ft-ot megérne, ha ez tényleg működne.

(#18324) radio100jozs


radio100jozs
őstag

Kicsit jobban beleásva a flották világába találtam ezt a szakszervezetet http://www.liganet.hu/contents/link.jsp?url=http://www.mtszsz.hu/

Semmi extra, könnyű belépni, fizu 0,7% a havi tagdíj, és utána megnyílik a flotta Kánaán. A Liga tagságon keresztül mindhárom mobilcég ajánlatait lehet válogatni. (T-Mobile hibás a link)

Sőt a honlapon jobb oldalt a mobilcégek logónál ott vannak a pontos tarifák.
Telenornál nem rossz az asztai PC-re a korlátlan mobilnet 4154-ért bruttó.

Sőt még a másodlagos LIGA tagság okán, ott is megnyílik a további flottaajánlatok

(#18325) MPeter87 válasza radio100jozs (#18324) üzenetére


MPeter87
őstag

A tagdíj egy cseppet magas, átlagfizetés mellett is, szerintem.

(#18326) radio100jozs válasza radio100jozs (#18324) üzenetére


radio100jozs
őstag

Jó a T-Mobilos link is, csak nekem szórakozott egy pillanatra.

(#18327) radio100jozs válasza MPeter87 (#18325) üzenetére


radio100jozs
őstag

Persze viszonyítás kérdése, de ha már mondjuk kihasználjuk a keretet, azaz 4-5 előfizetést is kötünk, vagy ezeket a külön internet csomagokat, lehet megéri már.

(#18328) cs.david94


cs.david94
tag

Aki bekerült már a netegyesület Alfa-11-es flottájába, tehát használja már a kártyát az kérem vegye fel velem a kapcsolatot privátba, vagy inkább mailbe, ami publikus. köszönöm

(#18329) Taktoj


Taktoj
aktív tag

helló... telenoros flotta tagoktól kérdezném hogy pár évi tagság után szokott e felajánlani a telenor nekik ingyenes készüléket vagy kedvezőbbet? régebben mikor a telenornál voltam, bár a szolgáltatással nem voltam megelégedve de egy két készüléket mindig az emberhez vágtak.. ez pozitívum volt náluk, nem tudom a flottásokra is megvan e még ez az jótulajdonság?

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#18330) Taktoj


Taktoj
aktív tag

Bruttó 8000 ft alatt korlátlan csomagot tud fejből valaki, csak telefonálásra. A netegyesületes már majdnem meggyőzött de a tagságin felül még 16ezer már kicsit sok.

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#18331) radio100jozs válasza Taktoj (#18330) üzenetére


radio100jozs
őstag

Bár egy picit felette van, de T-Mobile Next M Aranytárskártya csak 8.490 Ft a korlátlan beszéd+SMS-el 2 év hűséggel.

(#18332) radio100jozs válasza Taktoj (#18330) üzenetére


radio100jozs
őstag

Amúgy az olcsomobilflottak.hu esetében talán egy volna, már ha a havi 1000 perc bárhová fedezi a "korlátlan" igényeidet.

Mobilflotta Sas Csak Magán nettó 4 900-5 100 Ft-ig, Hűségidő 2 év Minden irányba 7-9 Ft 1000 perc lebeszélhető, SMS 15 Ft, 2 GB internet

[ Szerkesztve ]

(#18333) Taktoj válasza radio100jozs (#18331) üzenetére


Taktoj
aktív tag

Ez a csomagom van most next m 11590 fizetek minden hónapban..., sajnos az 1000 perc nekem kevés csak a korlátlan a jó.
Az aranytárskártyás next m hez akkor kellene még egy telekomos előfizu , igaz?

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#18334) radio100jozs válasza Taktoj (#18333) üzenetére


radio100jozs
őstag

Akkor is lehetsz aranykártyás csomagban, ha van vezetékes telekom előfizetésed, és ott lettél arany, így a T-nél válhatsz aranytárskártya csomagokat. Egyéb esetben viszont igen, azaz kell a T-Mobilnál egy nem arany fő kártya, és a mellé lehet arany társkártya. Amúgy meg akkor a Voda Red EU basic is olcsóbb a mostani csomagodnál, mert csak 9.990,- Ft korlátlan mindenhová, és még EU-ban i, akkor ezt is kalkuláld bele.

[ Szerkesztve ]

(#18335) Taktoj válasza radio100jozs (#18334) üzenetére


Taktoj
aktív tag

Tavaly februárban még le lehetett menteni az olcsomobilflottanal... akkor ez volt a legjobb:[link] vajon megvan még náluk ez... egyéb költségek sem tul vészesek ezt még bevállalnám.

Pi...be itt is van plusz két havi kaució plusszba az meg már megint sok. A hülye voda állandóan kauciózik

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#18336) radio100jozs válasza Taktoj (#18335) üzenetére


radio100jozs
őstag

A honlapon nincs krokodilos csomag, ha megnézed. De rákérdezést szerintem megér, hogy más van-e, amit tudnak ajánlani.

(#18337) st.stofi válasza Taktoj (#18329) üzenetére


st.stofi
tag

Telenoros flottáknál úgy tudom, hogy egy bónusz egyenleget ad és tölt a Telenor, amiből lehet készüléket vásárolni, de ez az egész flottára közös, amit a flotta adminisztrátora kezel, így ez már a flotta kezelőjének a döntése, hogy a tagoknak juttat-e ebből valahogy, vagy maga költi el az egészet, így ez ügyben az adott flotta tulajdonosával érdemes egyezkedni.

(#18338) Taktoj


Taktoj
aktív tag

alfa11 csomagja van e valakinek? 100kbit/s elég lehet a nejemnek facebook alkalmazáshoz?

st.stofi köszi a választ.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#18339) Taktoj


Taktoj
aktív tag

Nahh egy életem egy halálom én bízz megrendeltem ezt az alfat, max ha nem használható face re rádobok egy 4gb ra 1300+áfa t, akkor is 2900 /hó ból megvan a gyors net alacsony masodperc alapú csomaggal. Nem rossz, a pestieknek szinte kötelező is lenne az egyéb más kedvezmények miatt, persze ez már nem az én asztalom

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#18340) kress válasza Taktoj (#18339) üzenetére


kress
aktív tag

Szia!

Majd írd meg légy szíves, hogy a szám a neveden marad-e. Ha jól láttam, akkor hűség idő nincs rá.

(#18341) Vangelis válasza kress (#18340) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Sajnos tuti nem marad a nevén....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#18342) tyba7


tyba7
tag

Sziasztok. Szeretnék belépni a Telenoros DPI flottába ehez kérnék egy kis segítséget. Legfőbbként a korlátlan mobilinternet érdekelne. És még az lenne a kérdésem hogy kb mennyi ideig tart az egész procedúra addig hogy én kézhez kapjam a netet?

[ Szerkesztve ]

(#18343) papi77 válasza tyba7 (#18342) üzenetére


papi77
addikt

Korlátlan net,csak a legdrágább csomaghoz van!
Az 16500 ftkörül van.

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#18344) 4Grider válasza papi77 (#18343) üzenetére


4Grider
nagyúr

Te gondolom valami publikus csomagokra gondolsz, itt viszont a dpi flottáról van szó, ahol a teljes mobilnetes korlátlanságot jelentő csomag nem egészen havi 6500 Ft.

(#18345) Tibee86 válasza 4Grider (#18344) üzenetére


Tibee86
veterán

6775 egész pontosan, vagy én számolok valamit rosszul?

(#18346) papi77 válasza Tibee86 (#18345) üzenetére


papi77
addikt

Pont tegnap hívtam a dpi ügyfélszolgálatot,ahol a hölgyemény azt mondta,hogy korlátlan net csak a vip csomaghoz rendelhető.
Akkor téves infót adott?

Az első: NOKIA 1611

(#18347) 4Grider válasza Tibee86 (#18345) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nekem az összes dpi42-es előfizetésem havidíja 5490 Ft.
Az ezekhez rendelhető korlátlan sebesség&adat opció havidíja pedig 997 Ft.
Azaz összesen bruttó 6487 Ft/hó/előfizetés.

(#18348) papi77 válasza 4Grider (#18347) üzenetére


papi77
addikt

Akkor valószínű az új csomagok már mások!
Az én alap dpi csomagomhoz max 10 gb os netet lehet rendelni!

Az első: NOKIA 1611

(#18349) 4Grider válasza papi77 (#18348) üzenetére


4Grider
nagyúr

Gondolom te hangalapú dpi csomaghoz való mobilnet opciókról beszélsz, mi meg külön a dpi mobilnet adatcsomagokról, amikkel ugye nem lehet beszélgetni. Mi a frászért akarnék én sebességben és adatban korlátlan mobilnet csomagot egy hangalapú előfizetéshez? :F

(#18350) papi77 válasza 4Grider (#18349) üzenetére


papi77
addikt

Igen ez jó kérdés? :)
De nekem sajnos nincs még vezetékes netem!
Egyébként bárki rendelhet dpi42 es csomagot?

Az első: NOKIA 1611

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.