Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-07 08:51:53

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.06.05.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18201) Tibee86 válasza bajnok00956 (#18200) üzenetére


Tibee86
veterán

Csak egy javaslat, nézd meg, hogy melyik nick-edről írsz és célszerű azzal folytatni, mert a szabályzatban benne van, hogy egy felhasználó egy nick. :) (Egy Felhasználó egy Felhasználói Fiókkal rendelkezhet, melyet más részére nem engedhet át.) Ezért nem értettem először, hogy mire célzol privátban.

[ Szerkesztve ]

(#18204) Zeki


Zeki
nagyúr

gyerekek homokozója van itt?
Amúgy is kinek kell mobilflotta?
stuntcalls.com
És csak a legkisebb mobilnet kell.

(#18208) fezsoo válasza Zeki (#18204) üzenetére


fezsoo
aktív tag

Szia.

Ez most egy új szolgáltató?
Vagy csak nem volt róla szó még itt.
Esetleg az én figyelmemet kerülte el eddig?

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#18209) Sátán44 válasza fezsoo (#18208) üzenetére


Sátán44
addikt

Voip-nak hívják.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#18210) mike1334 válasza fezsoo (#18208) üzenetére


mike1334
veterán

Gondolom VOIP telefon, a fórumtárs azt favorizálja :)
A lényeg, hogy internet kell a telefonáláshoz, plusz egy ilyen szolgáltató, ahol prepaid rendszerben veszel "perceket". A másik félnek semmi dolga, olyan, mintha "rendes" hívás lenne. Én is használtam egy ideig, nagyban függ a minőség a szolgáltató leterheltségétől, a neted minőségétől (bár itt nincsenek nagy elvárások), illetve a telefontól. Nekem sajnos Lumián nem volt megfelelő, ezért én flottázok, de ha úgy alakulna, visszatérnék erre a módszerre :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#18211) fezsoo válasza Sátán44 (#18209) üzenetére


fezsoo
aktív tag

Igen azt tudom. Én is használom! :R
Arra gondoltam amit linkelt! stuntcalls.com Azt nem ismerem.

mike1334 neked is :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#18212) Zeki válasza fezsoo (#18211) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ja, jelenleg legolcsóbb VOIP szolgáltató.
62 Fillér a vezetékes és 3.1Ft a hazai mobilok hívása.
Nincs hűség, havidíj meg csak a mobilnet ára. De aki keveset mozdul ki, vagy amerre megy van wifi, akkor mobilnet sem kell.

[ Szerkesztve ]

(#18213) fezsoo válasza Zeki (#18212) üzenetére


fezsoo
aktív tag

:R :R :R :R
Köszönöm az infót.
A browsercalls-t érdemes otthagyni érte?
Hangminőségileg is oké?

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#18214) Zeki válasza fezsoo (#18213) üzenetére


Zeki
nagyúr

ugyanaz

(#18215) Tibee86 válasza Zeki (#18204) üzenetére


Tibee86
veterán

"Amúgy is kinek kell mobilflotta?"
A mobil flották topikban? Gondolom a legtöbb ember azért ír ide mert azt keres, nem pedig voip megoldást... :F
Hiába nevetségesen olcsó, eszembe nem jutna arra lecserélni.

[ Szerkesztve ]

(#18216) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Net egyesületről van infótok?
Ma reggel kaptam az Alfa-11ről mailt és egészen szimpatikus. Én nem sokat telefonálok sajáton, viszont jó áron kapnék sok internetet, ami ígx vonzó ajánlat lehet.

Köszi!

(#18217) topplanz


topplanz
újonc

sziasztok

olyan mobilflottat keresek, ahol fekete listas is csatlakozhat. foleg olyan erdekelne, ami fix havidijert korlatlan beszelgetest biztosit. egyszoval, ilyen "csacsogos" kene. roaming nem erdekel, nem fontos. aki esetleg tud ilyet, privibe irjon. koszonom.

(#18218) hardline


hardline
senior tag

DPI korlátlan nethez (6500Ft) van lehetőség Huawei E5186s eszközt kérni? Lakossági csomagoknál 0Ft-ért adják a nagyobb csomagokhoz. Flottánál hogy működik ez?

(#18219) 4Grider válasza hardline (#18218) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nálunk úgy működött, hogy amijük van, azt adtak hozzá.
Szóval nem volt választási lehetőség, router meg főleg nem. De ez nem egy 10-30 GB-os lakossági csomag 6500 Ft-ért...

[ Szerkesztve ]

(#18220) lefler


lefler
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnénk belépni a DPI Flottába az alap tarifacsomagba.
Ha valaki tud érdemleges segítséget nyújtani, privátban keressen kösz.
Üdv.: Peti

(#18221) McSpy válasza Zeki (#18212) üzenetére


McSpy
őstag

Csak az a baj hogy kell hozzá 4G hogy normális legyen a hang,nekem itthon wifi-n a router mellett is szaggat a voip,és nem megy semmilyen letöltés

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#18222) radio100jozs


radio100jozs
őstag

A Pránanadi flottában ha jól vettem ki én vagyok az előfizető a Vodánál, lényegében csak beléphetek egy nem publikus díjcsomagba, vagy kedvezménybe.

(#18223) Tibee86


Tibee86
veterán

Kit lehet zaklatni DPI csatlakozás ügyben? Én már ezer éve benne vagyok, viszont az egyik ismerősöm most szeretne csatlakozni. Köszi

(#18224) McSpy válasza Tibee86 (#18223) üzenetére


McSpy
őstag

tomchy

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#18225) Tibee86 válasza McSpy (#18224) üzenetére


Tibee86
veterán

Köszi.

(#18226) Button válasza radio100jozs (#18222) üzenetére


Button
aktív tag

igen

(#18227) McSpy válasza Tibee86 (#18225) üzenetére


McSpy
őstag

:R

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#18232) carr válasza ttxxeu (#18228) üzenetére


carr
őstag

Nem olyan rossz ez. Bár a többi flotta kezelő havi 250-300 Ft tagdija szóra sem érdemes ehhez az 1100 ft/ho tagdijert..... :@
Hogy minden jóban kell lenni valami szarnak is. Már a pepes tele ezzel a húzzuk le az embereket hozzáállással.
Ja! Van valakinek ilyen részletes táblázat dpi adatokkal?
:R
Az olcsomobilflottak.hu oldalon vannak egész vállalható csomagok. (most nincs hozzá közöm) :D
Ott 1x5e Ktg. meg havi 270 (egyszerre kell 6400) .

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#18233) McSpy válasza carr (#18232) üzenetére


McSpy
őstag

Egy kicsivel fentebb :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#18235) carr válasza McSpy (#18233) üzenetére


carr
őstag

Köszönöm. :))
A mobilnetnél nem teljesen tiszta, hogy akkor ez most benne van a 3175 Ft-ban vagy nincs, és arra jön még + 445 ft.
:R
Ha benne van, akkor fajin. Ha nincs, akkor is jó, csak nem annyira. A korlátlan más szolgáltatói szemmel (ha benne van a mobilnet 2GB) akkor egyenesen pofátlan. :D

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#18236) 4Grider válasza carr (#18235) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha a 200 MB benne lenne, akkor nem lenne lebeszélhető a 3175 Ft és a 200 MB mellett nem lenne ár (vagy 0 Ft lenne).

(#18237) vegyszer


vegyszer
addikt

Sziasztok!

DPI kapcsán egy kérdés merült fel:
A többi mobil szolgáltató küldött ingyen hívás értesítő SMS-t. Itt, mikor nem jött, pedig tudom, hogy hívtak, kerestem a 1220-on, hogy ott minek is hívják, és arra jutottam, hogy ez itt a Telenor-os oldalon havidíjas szolgáltatás.

Az a kérdésem, hogy ezt jól értettem-e, vagy valamit be sikerült nézni, megint?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#18238) Tibee86 válasza vegyszer (#18237) üzenetére


Tibee86
veterán

Régen fizetős + szolgáltatás volt, de már nem az. Legalábbis én már régebben neten be tudtam állítani.

(#18239) HUNited


HUNited
őstag

Sziasztok, ma hozta a futár a DPI csomagomat.

Lenne pár kérdésem.

Egy csomó olyan papír volt, amit alá kellett írnom, de a lezárt borítékban (amiben a sim volt és a saját szerződési példányom) nem volt benne.

Volt pl. egy színes Telenoros papír, meg valami pártoló tagos izé.

Mivel a csomagra nagybetűvel rá volt írva hogy a futárt feltartani nem lehet, így nem olvastam el ezeket, csak aláírtam, mondván hogy majd a saját példányom... De az nem volt, a lezárt borítékban csak a szerződés volt benne.

Valaki el tudná mondani, hogy miket írtam alá? :)

Beléptem a Fideszbe, vagy mi a fene? (az fura, mert másik pártnak vagyok a tagja már vagy 10 éve, és direkt kérdeztem Cintiától, hogy be kell e lépni)

Eladtam a vesémet a 11 forintos percdíjért? Vagy mi a csuda? :)

A másik, hogy a hordozott számommal nem enged regisztrálni a my.telenor.hu, illetve ügyfélszolgálati jelszót sem tudok (ezt leírtátok kicsit lejjebb, hogy elvileg a születési hónak és nap). Szóval hogy regelhetek az online ügyintézéshez? Telenor azonosító nincs a szerződésemen.

Köszi a segítséget.

(#18240) fant0mi válasza HUNited (#18239) üzenetére


fant0mi
addikt

Vard meg, amig a hordozas megtortenik. Utana regisztralj a mytelenorra.

(#18241) Ittnemaz


Ittnemaz
aktív tag

valaki megirná,miért baj ha flotta kezelönél lesz a számom?

(#18242) elin válasza Ittnemaz (#18241) üzenetére


elin
tag

Erre én is kíváncsi lennék.... eddig egyetlen rémtörténetet olvastam csak itt....

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#18243) Ittnemaz válasza elin (#18242) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

alfa-11en gondlkodom és az asszony visszakérdezett, én meg csak néztem, és válaszolni nem igen tudtam...

(#18244) McSpy válasza Ittnemaz (#18241) üzenetére


McSpy
őstag

Ha számhordozással viszed át a régi jól megszokott mindenki által ismert számod,és bebukik a flotta kezelője,veszhet a számod is,és azt hiszem hogy telefont is vehetnek a számodra,ha te nem veszel

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#18245) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok!

A mytelenor oldalon lévő készülékek vásárlása esetén is hűségidőt kötök a telenorral?

És szerintetek miért nem enged be a DPI főoldalára az oldal? azt írja nem a flottához tartozik a telefonszám :(

[ Szerkesztve ]

(#18246) 4Grider válasza huliganboy (#18245) üzenetére


4Grider
nagyúr

Persze, különben mi lenne nekik biznisz az egészben?
A DPI oldalán csak a régi előfizetők tudnak bejelentkezni, én a 2014 végén aláírt előfizetéseimmel már nem tudok oda belépni.

(#18247) huliganboy válasza 4Grider (#18246) üzenetére


huliganboy
addikt

Köszönöm a részletes választ!

Esetleg nem akar nekem venni valaki telefont? ;] jó csak viccelek! :D

(#18248) Orgi válasza huliganboy (#18245) üzenetére


Orgi
őstag

Nekem is 2014. végi a Dpi előfizum, kb fél év múlva kaptam egy sms-t, hogy már be tudok lépni, azóta megy magától... Szerintem van vmi türelmi idő az új tagoknak.

(#18249) Orgi válasza Ittnemaz (#18241) üzenetére


Orgi
őstag

Nekem volt ilyen flottás előfizum, egyszer csak kaptam az sms-t, hogy kimenő hívások tartozás miatt korlátozva, aztán pár hét vergődés után be is halt az egész, ment a kukába a szám is. A többi tag nem fizetett rendesen, így folyamatosan tartozása volt a flottakezelőnek, amit hamar megunt a szolgáltató és kukázta az egészet. A számot se tudtam elhordozni, mert nem az én nevemen volt...

(#18250) HUNited


HUNited
őstag

Dpi alapban mi történik, ha felhasználtam a 200 mega netet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.