Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-07 08:51:53

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.06.05.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18101) elin válasza mike1334 (#18100) üzenetére


elin
tag

Semmi...csak a több net és olcsóbb percdíj jobban hangzik alacsonyabb havidíjért (persze, ha attól az induló +12 rugótól eltekintünk)

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#18102) MPeter87 válasza elin (#18098) üzenetére


MPeter87
őstag

Inkabb kerj ajanlatokat az olcsomobilflottak.hu-tol (nem ugyanaz, mint amit te neztel), rajtuk keresztul a szolgaltatoval szerzodsz. Ne kockaztass!

(#18103) elin válasza MPeter87 (#18102) üzenetére


elin
tag

Már kértem.
Ez így nem egészen igaz, amit írsz, mert pl. a Tnoros Mókus csomag havidíja, percdíja, internete fillérre pont annyi, mint másik 2 flottaszolgáltatónál, és itt is a flottával szerződök, csak amit te írsz, ott még lehúznak + x Ft rezsiköltséggel is.
És a Vodás és Tkomos csomagoknál is ráteszik ezt a díjat, tehát a 3 egyforma flottaszolgáltató közül (amiknél uezeket a csomagokat találtam) az olcsomobilflottak.hu-ba a legdrágább belépni. Nekem. Vállalkozók esetében gondolom nem.

(Írtam amúgy levelet a flottának és megkérdeztem tőlük, a szerződésben van-e valami biztosíték arra az esetre, ha én fizetek a flottának, ők meg nem a szolgáltatónak -a te esetedből kiindulva-, kíváncsi vagyok, válaszolnak-e?)

[ Szerkesztve ]

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#18104) MPeter87 válasza elin (#18103) üzenetére


MPeter87
őstag

A 2 cég nem ugyanaz. Lehetnek ugyanolyan csomagok 2 cégnél, de ha itt többe is kerül (nem ismerem az olcsomobilflotta.hu csomagjait), 2 évre az a 6500 Ft nem olyan sok, figyelembe véve azt, hogy cserében itt nem fog olyan kellemetlen meglepetés érni, hogy egyik reggeltől nem tudsz telefonálni vagy 2 hét után megszüntetik teljesen a számod.
A biztosíték maximum annyi, hogy a szolgáltató (vagy az a cég, akin keresztül intézik a csomagokat) nem rajtad fogja behajtani a tartozást, hanem a flottádnál fog próbálkozni, neked pedig megszüntetik/korlátozzák a számod.
Telenorosakat amúgy nem nézegettem, nekem nem jöhet szóba. Egyedül a 3,5Ft/perces csomagon agyaltam kicsit, de az sem ér annyit, ha nem tudnak elérni a nagyszerű lefedettség miatt.

(#18105) vegyszer válasza Viktor0610 (#18076) üzenetére


vegyszer
addikt

Megjött az első számla a DPI től. Komolyan mondom, nem teljesen kerekek. A délután négykor átvett, 3 napig be sem kapcsolt SIM kártyára is valóban kiszámláztak egy havi teljes net díjat, illetve az egy napra eső havidíj részét.

Azért ez megér egy egyeztetést, hogy ez így tényleg normális-e?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#18106) 4Grider válasza vegyszer (#18105) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha visszaolvasol akkor láthatod, hogy a Telenornál ez a rendszer. Nem írom le, hogy miért, mert Viktor meg fog rám orrolni...

(#18107) Apa+Fia válasza vegyszer (#18105) üzenetére


Apa+Fia
aktív tag

Ez, nem normális, de Magyarországon így működik! :(((

Apa csak 1 van!

(#18108) Viktor0610 válasza 4Grider (#18106) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A miértre soha nem ugrom.
A hogyanra szoktam ugrani, de azt hiszem, arra joggal...

Úgy emlékeztem, hogy az első hónapban a netet is tört havidíjjal számolják DPI-nél, de akkor eszerint ott sincs különbség.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#18109) 4Grider válasza Apa+Fia (#18107) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem minden szolgáltatónál. Létezik olyan szolgáltatói rendszer, ahol a netes opciód tört napra számlázzák, hozzáteszem, hogy a benne foglalt korlátozatlan net mennyiségét is. Természetes ez lenne itt is a megoldás

@Viktor0610
Itt a miért-re is ugranál. Jobb a békesség, tehát inkább hagyjuk. Csak annyi, hogy minden tiszteletem a front-end embereké. Én egy napig nem bírnám (jó, már öreg róka vagyok).

(#18110) O.Lajos válasza vegyszer (#18105) üzenetére


O.Lajos
tag

Mi a normális? A megszokott? Akkor normális. :DDD

Egyébként meg megérne egy fogyasztóvédelmet vagy akár GVH-t ez az eljárás a teljes havi net kiszámlázása miatt, de számomra méltányosságból jóváírták, így tiétek a pálya. :DD

(#18111) goop


goop
őstag

Én meg lesz@rtam, kifizettem, és örültem, mint majom a ..., hogy végre bekerültem, és kb. az első hónapban többször annyit megspóroltam a dpi-vel, mint a ratyi párszáz ft.

Off.: nem is értem a hőbörgőket, nincs hűség, ha nem tetszik át lehet menni máshova.

[ Szerkesztve ]

(#18112) tomchy válasza vegyszer (#18105) üzenetére


tomchy
tag

#18082

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#18113) Andrewstarr válasza goop (#18111) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

+1 :K

(#18114) Vangelis válasza goop (#18111) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Úgysem mennek. Nem tökéletes.. de én már 2 előfizetéssel ott vagyok. Évek óta.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#18115) GaborGh válasza goop (#18111) üzenetére


GaborGh
őstag

Like!

Pont ezt akartam írni én is, ennél sokkal rosszabb konstrukciók vannak más flottáknál és ott 5-10.000 ft-os belépési és kauciós díjakat kell fizetni + hűségnyilatkozatot vállalni, messze ez a legjobb flotta mind közt (rengeteg tag akit ingyenesen hívok, alacsony percdíjak másodperc alapon és szinte korlátlan net alap áron, ami a lassítás után is korrektül használható számomra), szóval ne legyünk már ennyire szarrágóak, hogy 600 ft miatt megy a sírás...

[ Szerkesztve ]

(#18116) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Ki tud jo vodas flottat? Szempont inkabb tobb net kevesebb beszed

YNWA

(#18117) McSpy válasza BoC1ka (#18116) üzenetére


McSpy
őstag

Pránanadi telefon a jelszó

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#18118) Button válasza McSpy (#18117) üzenetére


Button
aktív tag

igen, illetve a pránanadinál nem árt azt hozzá tenni, hogy nem kell megijedni az ott szereplő netes áraktól, ugyanis azt nem érdemes előfizetni
de netinfón +500ft 100MB, +1000ft 500MB, +1500ft 1GB

(#18119) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok!

DPI milyen SIM kártyát ad? Törhető normál- >mini-> micro?

Köszönöm!

(#18120) fant0mi válasza huliganboy (#18119) üzenetére


fant0mi
addikt

Nehogy fogalomzavar legyen. Amit manapsag normalnak neveznek, az a mini. (Regesreg a normal a bankkartya meret volt.)
Minibol kitorheto micro kartyat kuldtek. (Nemely uj keszuleknek meg ennel is kisebb, nano kartya kellhet, ezeknek mar alig van muanyagos resze, szinte csak a chip az egesz.)

(#18121) huliganboy válasza fant0mi (#18120) üzenetére


huliganboy
addikt

Tehát mini+micro kártyát kapok?

(#18122) fant0mi válasza huliganboy (#18121) üzenetére


fant0mi
addikt

Valoszinu, en olyat kaptam.

(#18123) sacaboy válasza huliganboy (#18121) üzenetére


sacaboy
tag

Amikor egyeztettek, akkor olyat küldenek amilyet te kersz!

Toshiba Satellite L850-1H4 - Apple iPhone 11 - Apple iPad AIR 3

(#18124) HUNited


HUNited
őstag

Hölgyek, Urak. Küldene nekem valaki tarifatáblát és pontos infókat a Dpi flottáról? Más nem telekomos elérhető flotta is jöhet, mert most a telekomnál nem tudok flottába lépni fél évig (jelenleg egy céges flottából kivált szám vagyok). Köszi!

(#18125) Tibee86 válasza HUNited (#18124) üzenetére


Tibee86
veterán

Jobb fent a kereső nagyon hasznos dolog ám. ;)
[link], [link]

[ Szerkesztve ]

(#18126) HUNited válasza Tibee86 (#18125) üzenetére


HUNited
őstag

Nagyon köszi. Férfiasan megvallom, hogy nem olvastam át a sok tízezer hszt, főleg mert nem vagyok biztos benne, hogy a 2013as infó még jó e. De akkor ezek szerint igen.

Két sarkalatos kérdés maradt: tagdíj és hűségidő. Ennél jobb flottába mennék kb fél év elteltével.

Jól értem hogy ingyenes a csomag, és nincs hűségidő sem.

(#18127) Tibee86 válasza HUNited (#18126) üzenetére


Tibee86
veterán

Nincsen tagdíj, a te neveden van az előfizetés, és az alap csomagnál hűség sincsen. Évek óta dpi-s vagyok nagy megelégedéssel. :)

(#18128) HUNited válasza Tibee86 (#18127) üzenetére


HUNited
őstag

Nagyon köszi a válaszod. Valóban vannak a flottának előnyei, ha megtetszik még lehet maradok is. :-)
A másik sokkal jobb percdíjjal megy, és a havi díj is kedvezőbb, viszont ott magánszemélyként van kaució, és nem saját névre kapsz számlát. További előnye hogy a dual simes mobilon nem üzemel a voda 4g hálózatán (nincs benne 850mhz), az a flotta meg telekomos.

(#18129) nOvOp válasza Button (#18118) üzenetére


nOvOp
senior tag

Itt azt olvastam, hogy 3000 Ft az éves tagdíj. Az egyik helyen az van feltüntetve, hogy ez egy SIM kártyára jogosít. Viszont az is szerepel, hogy egy magánszemély 5 SIM kártyát is igényelhet. Amennyiben több kártyát kérek, akkor annyiszor 3000 Ft-ot kell fizetnem éves szinten? Vagy egyszer 3000 Ft és azzal annyi SIM-et igényelek, amennyit szeretnék, bezárólag ötig?

(#18130) HUNited válasza Tibee86 (#18127) üzenetére


HUNited
őstag

Most kaptam a kontakt hölgytől levelet, ez 2 éves tarifahűséget kér.

(#18131) Vangelis válasza HUNited (#18130) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Alapra nincs hűség.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#18132) Tibee86 válasza HUNited (#18130) üzenetére


Tibee86
veterán

Ahogy előttem is írják az alap csomagra nincs hűség. Anno engem is beparáztatott vele Cintia mert azt írta, hogy van, de nincs csak a többinél. :)

[ Szerkesztve ]

(#18133) McSpy válasza Vangelis (#18131) üzenetére


McSpy
őstag

:K Csak az alapcsomag hűségmentes,telefon nélkül

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#18134) HUNited


HUNited
őstag

Közben látom ez nem is voda, hanem telenor.

Mindenesetre Cintia köti az ebet a karóhoz a hűséggel kapcsolatban.

(#18135) McSpy válasza HUNited (#18134) üzenetére


McSpy
őstag

Már pedig az alapcsomag telefon vásárlása nélkül hűségmentes,de tomchy kollégát keresd

[ Szerkesztve ]

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#18136) HUNited válasza McSpy (#18135) üzenetére


HUNited
őstag

Vele már beszéltem korábban, ő irányított Cintiához :-)

Nincs másik flotta esetleg ahol nincs hűségidő (vagy ha van akkor 2990-ért ad 160 percet, 30 sms-t, 100 mega túlforgalmazás nélküli netet, és 8,9 Forintos percdíjat :-) )?

(#18137) nOvOp válasza nOvOp (#18129) üzenetére


nOvOp
senior tag

Illetve itt kinek a nevén lesz a szám? Én úgy értelmeztem, hogy a saját nevemen.

(#18138) arkone válasza HUNited (#18134) üzenetére


arkone
aktív tag

Nekünk is ezt mondták!

De NINCS az alapcsomagra hűség, ha nem kérsz telefont mellé.

Akik nagyobb netet kértek mellé nem tudom ott van e. Nekem nem kell több net, mert azt a mennyiséget is elérem a 200MB-ossal is. :DDD

Ja és azt nem nagyon említették a többiek, hogy itt nincs kapcsolási díj.

[ Szerkesztve ]

(#18139) HUNited válasza arkone (#18138) üzenetére


HUNited
őstag

Miért, van olyan flotta, ahol van kapcsolási díj?

(#18140) fant0mi válasza arkone (#18138) üzenetére


fant0mi
addikt

En is megerositem. Alapcsomag, alapnettel, keszulek nelkul: nincs huseg. Barmit is mondanak, a szerzodesben ilyen kitetel nincs.

(#18141) dptrsk válasza O.Lajos (#18110) üzenetére


dptrsk
addikt

Ha tört havidíj lenne, akkor az adatkeret is tört lenne.

(#18142) HUNited


HUNited
őstag

Köszi srácok a segítséget :-)

Utánaszámoltam és nem is olyan rosz ez a DPI. Magasabb ugyan a havidíj, de majd 300 perc lebeszélhetőség (sms nem érdekelt soha) jár vele, és nem 160. Ha a netet hozzáveszem, és feltételezem hogy ez a havi 5 órányi beszélgetés kb pont az igényeim lefedi, akkor nem gond hogy 2 Forinttal magasabb a percdíj. Ha így számolom, 530 Forintért dupla netet és + 140 percet kapok.

Azt hogy ez Fideszes csomag, jelent bármi problémát? Fogja azt tudni bárki is? Vagy ezek után minden reggel ima a vezető egészségéért és Felcsútért? :-)

(#18143) Button válasza nOvOp (#18137) üzenetére


Button
aktív tag

"éves tagdíja 3000Ft, amely többek között 1 db előfizetés kötésére is jogosít"
azaz igen, számonként annyi
mi külön névre kértük mindet, azért nem vagyok benne csak 98%-ban biztos :DDD
van még olyan, hogyha 2 másik számot beajánlasz 30 napon belül (és azok valóban jönnek is), akkor a Te 3000Ft-odat elengedik
működik, én így csináltam és abszolút rugalmasak, mailban megtalálod őket az oldalon, minden kérdésre válaszolnak

ill. a vodával Te szerződsz közvetlen

(#18144) nOvOp válasza Button (#18143) üzenetére


nOvOp
senior tag

köszi

(#18145) O.Lajos válasza dptrsk (#18141) üzenetére


O.Lajos
tag

fordítva ülsz a lovon. :N annyit számlázzanak le, amennyit felhasználtál ill. ha semmit, akkor csak időarányosan. nem prepaid tarifa.
nyilván ez a 21. században sima ügy lenne (a 20. végén is az lett volna), csak akkor nem lehetne lehúzni annyi júzert. :(((

[ Szerkesztve ]

(#18146) radio100jozs


radio100jozs
őstag

Sziasztok, akár privátban is tudnátok küldeni egy DPI flotta elérhetőséget, akivel felvehetném a kapcsolatot? Telenoros magán vagyok semmi hűséggel, és érdekelne ez a flotta dolog, ha tényleg én maradok az előfizető is, azaz nem egy olyan flotta, ahol a számomat be kell dobni a cégbe, és csak számlafizető maradok.

(#18147) huliganboy válasza sacaboy (#18123) üzenetére


huliganboy
addikt

Szia!

Igen kitértünk, rá, de olyan gyors volt a hölgy, illetve rossz volt a vonal alig hallottam valami, és más téma vetődött fel, mire észbekaptam lerakta a telefont!!

köszönöm egyébként neked!!! :R

(#18148) hardline válasza radio100jozs (#18146) üzenetére


hardline
senior tag

Telenoros számot nem tudsz bevinni, szóval első körben számhordozz a vodához.

(#18149) radio100jozs válasza hardline (#18148) üzenetére


radio100jozs
őstag

Köszi, azt hittem a DPI az Telenoros, és nem Vodás.

(#18150) hardline válasza radio100jozs (#18149) üzenetére


hardline
senior tag

Félreérted.
Telenoros a DPI, de Telenorosként nem tudsz belépni (ha a számodat meg akarod tartani). Ezért szükséges a számhordozás. (voda gyorsan intézi - 2 nap - többek közt ezért ajánlott oda hordozni.)
Ha átkerült a számod a vodához, már szabad utad van a DPI-be.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.