Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-29 12:26:01

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.05.29.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19351) Zolo111


Zolo111
csendes újonc

Sziasztok! Igaz új vagyok de régóta olvasom az írásokat amiket írtok. Én itt találtam egy tényleg korrektnek mondható céget, amelynek írtam és azonnal reagált. Pár napra rá elküldte postán az engedélyt, amivel bementem a Telenorba (pedig nem akartam telenoros lenni és rájöttem a net náluk a legjóbb!!!) sé a saját nevemre kötöttem a szerződést, és a számlát is én kapom saját nevemre. Először mondtam ez nem is lehet igaz. De igaz volt. Szeretném megköszönni NEKTEK a segítséget és a lehetőséget. Eddig azért nem regisztráltam ide, mert csak olvasótok voltam. Ha esetleg én is tudok segíteni valakinek ez ügyben az írjon emailt tzolo111@gmail.com
Köszönet mindenkinek mindenért, és Köszönet a PROHARDVER-nek!!!

[ Szerkesztve ]

(#19352) KTU válasza Zolo111 (#19351) üzenetére


KTU
addikt

It Services Company?
Vagy más?

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#19353) Taktoj


Taktoj
aktív tag

Alfa szamlat kapott mar barki is? Kezdek aggodni mert mar aktualis lenbe

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#19354) ratobi válasza Zolo111 (#19351) üzenetére


ratobi
senior tag

:DD :C :))

(#19355) BoC1ka válasza Taktoj (#19353) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Kaptam. Postán. Igaz egy egész hónapra csak vmi 650 ft volt a számla

YNWA

(#19356) Dave1984 válasza BoC1ka (#19355) üzenetére


Dave1984
őstag

E számla fizetés nem lehetséges Alfa flottában?
Mpeter 87 úgy teszek köszi!

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#19357) GardenLeo


GardenLeo
csendes tag

Sziasztok! Van olyan flotta ahól a számlákat sárga csekken is be lehet fizetni? A regisztrációt megoldom, viszont idős rokonnak lenne.

(#19358) dptrsk válasza GardenLeo (#19357) üzenetére


dptrsk
addikt

DPI

(#19359) Zolo111 válasza KTU (#19352) üzenetére


Zolo111
csendes újonc

Igen az! Akkor ezek szerint ismered. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Igazából semmibe nem szól bele a cég. Én átutalással fizetek nekik, mert így az olcsóbb☺. Először én egy kicsit ockódtam ettől, de mivel a szolgáltató üzletébe kellett be mennem, ezért nyilván valóvá vált, hogy nincs benne kitolás.

(#19360) Vangelis válasza Zolo111 (#19359) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor nem a telenor számláz?

Akkor maradok a DPI ben :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#19361) DrBubo77 válasza Zolo111 (#19359) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Nem a Telenornak fizetsz átutalással?
És úgy tudtam, ők számláznak. :F

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#19362) DrBubo77 válasza bwin.party (#19302) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Ott van. De beírom ide is:
http://www.wabererstema.hu/hazunk-taja/vodafone-elofizetesi-akcio-a-waberers-csoport-munkatarsai-reszere/

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#19363) Nova96


Nova96
őstag

Sziasztok olvasgatok nagyon sokat, de tanacstalan vagyok.
Eddig egy mobil netet akartam a mostani elofizetes melle, de olvasgattam itt es hatha van olyan flottás csomag ami jo lenne nekem is.
Nem tudom mennyit telefonalok korlátlan t-mobilnal. Ami eleg fontos lenne. Szerintem havonta 1000 perc körül van , sms meg 50, 60. A mobilnet 500mb. Ami eleg keves jobb lenne tobb giga vagy korlátlan ilyesmire van lehetőség?
Alpha11 olvastam, de hatha van ötlet . Előre is köszönöm.

(#19364) Taktoj válasza Nova96 (#19363) üzenetére


Taktoj
aktív tag

nem lenne egyszerűbb kérni egy számlarészletezőt?
Vagy a telekom weboldalán belépve az utolsó pár számládat le tudod kérni pdf ben ingyen azon összegezve van hogy kb mennyit is beszélgetsz, az már egy jó kiindulóalap.

Ha meg erre lusta vagy :)) akkor a mostani számod kérd ki dominora s mellé egy alfa11... igaz ekkor mar kelleni fog egy kínai dual simes csoda is.

alfa 11 nel kérsz pl egy 4 gb csomit meg voipal cseverészhetsz ha sok a 13 ft

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#19365) Nova96 válasza Taktoj (#19364) üzenetére


Nova96
őstag

Nem lusta hanem meg nem vagyok gyors internet kozelbe. Köszönöm a választ akkor legegyszerubb legjobb az alpha, dpinel nincs jo csomag vagy ez eri meg legjobban?

(#19366) KTU válasza Nova96 (#19365) üzenetére


KTU
addikt

"legegyszerubb legjobb az alpha, dpinel nincs jo csomag vagy ez eri meg legjobban"

Ezt mindenki saját magának eldönti, hogy mik a prioritások, aztán felállít egy sorrendet a flották közt.

Van dual sim-es telefonod, vagy beruházol egyre?
Meg akarod tartani a számod?
Baj ha nincs a neveden a régi bejáratott számod?
stb.
:U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#19367) Sayuar válasza KTU (#19366) üzenetére


Sayuar
őstag

+1
Nekem pl. prioritás a voda. A MOK jó is lenne, de hűséget nem írok alá. Sakk-matt.

(#19368) ratobi válasza DrBubo77 (#19361) üzenetére


ratobi
senior tag

Akkor végül ez sem annyira tuti, hogy a saját számot érdemes legyen bevinni..
Ha nem fizet az egyesület akkor ez is bukó... Szerintem.
Maradok a dualsim-nél aztán ami a legolcsóbb :K

(#19369) DrBubo77 válasza ratobi (#19368) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Lehet félreérthető volt, amit írtam.
Úgy gondoltam, hogy tudomásom szerint a Telenor számláz. Vagy te másképp tudod?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#19370) ratobi válasza DrBubo77 (#19369) üzenetére


ratobi
senior tag

Lehet akkor Zolo111-et értettük félre. Semmi konkrétat nem tudok erről.

(#19371) Taktoj válasza Nova96 (#19365) üzenetére


Taktoj
aktív tag

Mihez kell gyors internet? .. Lemaraftam

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#19372) Zolo111 válasza Vangelis (#19360) üzenetére


Zolo111
csendes újonc

De de de A telenor számláz közvetlen nekem. Én nem a céggel szerződtem, hanem a Telenorral.

(#19373) Vangelis válasza Zolo111 (#19372) üzenetére


Vangelis
nagyúr

2 ÉV HŰSÉG ... aggaszt!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#19374) Nova96 válasza KTU (#19366) üzenetére


Nova96
őstag

Van , redmi note 3
Meg szeretném . :B
Nem baj.

Már itthon vagyok ezért könnyebben utána nézek, még csak azt hittem vannak ilyen bestbuyok. :)

Taktoj
Lassított mobil netről írtam, így nem tudtam megnézni amit kértél.

(#19375) carr


carr
őstag

Korábban írtam, hogy egy rakás szamóca a telekom mobil hálózata.
Maga az előfizetés jó, azzal nincs baj, de a t-mobil az szarban lett, mint 4 éve, pedig akkor is fos volt.
Történet :
Redmi 1s vagy motorola defy+ egyre megy. 3g vagy h+ között ugrál amikor egy helyben ülök. Hanghívás beszaggat, néha olyan mintha a másik felét a lukbol hallanám. Vagy a villamsorol. Pedig otthon, csendes szobában ülnek. -.-"
Folyt. Köv.

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#19376) sharkypeti válasza Zolo111 (#19372) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

A 2 év hűség akkor is bejátszik, ha nem veszem igénybe a kedvezményes készülékvásárlás opciót?

OnePlus 12

(#19377) MPeter87 válasza Nova96 (#19374) üzenetére


MPeter87
őstag

Ha havi 1000 perc körül beszélsz, annyi sms, plusz még legyen min 2 giga net is, akkor neked nem jó választás az alfa11. Egyszerű matek. Csak a beszélgetésed 13ezer felett lenne. IT services korlátlan csomagja? Vagy ha van FLP-s (foreveres) ismerősöd, akkor ott vannak kedvező vodás korlátlan csomagok sok nettel.

(#19375) carr

Nem fogom védeni a telekomot, mert egyik sem tökéletes, de én pont az ellenkezőjét tapasztalom, sokkal jobb a vodánál és a telenornál. Persze mindegyiknél vannak olyan pontok, ahol alig van térerő.. Ha hívás közben rosszul hallanasz, nem lehet, hogy a telefonoddal van a gond?

(#19378) negroo

Ez így ebben a formában biztosan nem igaz.

[ Szerkesztve ]

(#19378) negroo válasza carr (#19375) üzenetére


negroo
aktív tag

Más készülékkel is ugyan ez? mert kétlem, hogy T lenne a vacak, mert én a telenor hálozata még rosszabb. Kapaszkodj meg, mert a t mobil és telenor egy hálozatot használnak.:)

(#19379) dptrsk válasza negroo (#19378) üzenetére


dptrsk
addikt

Csak a 4G-t osztották fel Bp.-en kívül.

(#19380) dptrsk válasza carr (#19375) üzenetére


dptrsk
addikt

"olyan mintha a másik felét a lukbol hallanám"

Ez a HD hang szerintem. Nem hiba.

(#19381) KTU válasza dptrsk (#19380) üzenetére


KTU
addikt

Akkor ez hasznos és jó fejlesztés.
:DDD

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#19382) Nova96 válasza MPeter87 (#19377) üzenetére


Nova96
őstag

Főleg, hogy az inkább 2000 perc van, hogy 4000.
Finomítom a kérdés mert én hiába keresek nem találok megoldást.
Ez a jelenlegi csomagom:Next s
Nagyon sokat beszélek a párommal, családdal és barátokkal.
Így össze jön néha 4000 percism egy hónapra.
500mb kevés egy hónapra nagyon ,ezért gondoltam a korlátlan netre.

Elsőnek láttam a upcnél a freedom basic csomagot, de ott is a percdíj miatt sokkal több lenne a beszélgetések miatt.
Aztán megnéztem a alfa 11-t, de nem találtam olyat ami megérné.
Majd a táblázatot ott se igazán.

Ha van valakinek ötlete , köszönöm . :R

Vagy ha van FLP-s (foreveres) ismerősöd, akkor ott vannak kedvező vodás korlátlan csomagok sok nettel.
És ha nincs és csak érdeklődök? :B

(#19383) Taktoj válasza Nova96 (#19382) üzenetére


Taktoj
aktív tag

első blikkre kb az olcsomobilflottás tigris xl csomag kell neked.. ott majd kiválasztod melyik tetszik 8500/4gb vagy 13000/13gb beugrók 6500 2evre meg kb 5000 ft ami a számhordozást plusz admin. dijat tartalmaz, vagy alfa 251 7600+fa 4gb nettel vagy 9000 +afa 13giga nettel korlátlan 6000 tagsági/ev + 6000 egyszeri dij

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#19384) bostone


bostone
addikt

A DPI korlátlan net milyen sebességgel száguld?

A kártya méretét mi határozza meg? Magamnak kell ügyeskedni/barkácsolni?

[ Szerkesztve ]

(#19385) dptrsk válasza bostone (#19384) üzenetére


dptrsk
addikt

Sebesség tudtommal a Telenornál minden előfizetésre "ami kifér a csövön" jelenleg.
Olyan kártyát kapsz amilyet kérsz.

(#19386) 4Grider válasza bostone (#19384) üzenetére


4Grider
nagyúr

Elég hüle kérdés, mert mobilnetről van szó. Azaz mindig attól függ, hogy hol használod. 4G-n jellemzően 15 és 110 Mbps között van lefelé, felfelé meg max. 50 Mbps.
Normálból kitörhető mini és ugyanebben miniből kitörhető micro kártyát kérhetsz. Vagy ugyanezt nano-ban.

(#19387) Zolo111 válasza Nova96 (#19382) üzenetére


Zolo111
csendes újonc

Szia. Mért nem teszel egy próbát a services-nél? semmit nem veszítesz. Legalább látod a perc díjait.

(#19388) carr válasza negroo (#19378) üzenetére


carr
őstag

Igen.
Moto Defy+ ahogy írtam. Bár azzal a hang nem volt szar, gondolom nincs hd.
De bakker... a vodát itt szarolják, hogy így elavult, így bedugul, stb. Hol?!
2012 óta vagyok (voltam) voda.
A Mátrában végig (!) H+, stabil hallhatóság. 2-3 vakfolt van, cca 200-500m hosszan, ahol egyik mobilnak sincs adásvétele.Tehát nem csak voda, hanem t és telenor is lehal menet közben. Vodán Nem váltogatott minden másodpercben (zabálva az akkut), 3g, és H+ között, mint ez a fos telekom... mit kell sztárolni egy vidéki viszonylatban szar szolgáltatón? -.-
A fővároson kívül nincs élet? :(((

Ha gyöngyösön vagyok, vagy más vidéki városban, ott megy a 3G, vagy H+, de váltogatja egymást. másodpercenként.
Térerő 50%-100% körül van. Épületen belül vagy kívül is. Pincében álmodj királylány a net, de még a beszélgetés is.
Ugyanez, voda feltöltővel (pfff az pedig tényleg durván tré) vígan ment a H+, bárhol voltam is, a legutolsó cca 500fős lakosú piciny falumban is, de még a pincében is (gyöngyösön full zárt pince vasajtóval zárva is ment Edge), de még telefonálni is tudtam. 49.- Ft/perc, perc alapú számlázás, 500M net. (3000Ft feltöltés esetén)
:DDD -.-"
szabadrablás...
jó lenne ez a csomag, voda alappal. xD ;] :C

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#19389) bostone válasza 4Grider (#19386) üzenetére


bostone
addikt

Valaki írta h 42 tud kisajtolni, ezért kérdeztem.

(#19390) Nova96 válasza Taktoj (#19383) üzenetére


Nova96
őstag

Köszönöm , lehet elég lesz a tigris L is. :R

(#19391) pietrrr válasza carr (#19388) üzenetére


pietrrr
aktív tag

Gyakorlatilag azért hibáztatod a szolgáltatót, mert nincs 4G képes telefonod. Köztudott és logikus, hogy a szolgáltatók már a 4G hálózatot fejlesztik, ott a mérleg nyelve a szolgátatók között a másik oldalra billen.

(#19392) cincinatus válasza Nova96 (#19390) üzenetére


cincinatus
tag

Ha tudsz cégre szerződni akkor a róka vagy a farkas csomag is jó lehet. Ha nem elég a róka, át bírsz menni farkasba.

(#19393) KTU válasza Nova96 (#19390) üzenetére


KTU
addikt

Tigris L: havonta összesen: 9160Ft brutó.
Ebbe benne van 24 hónapra leosztva:
1 - "Rezsiközösségi tagdíj havi bruttó 270 Ft, melyet csak a sikeres belépés után 8 napon belül kell
átutalni egy összegben 2 évre. (bruttó 6 500 Ft /24 hónap)"

2 - "Adminisztrációs díj csak a Tigrisnél: 3 000 Ft (egyszeri, bruttó)"

Megnézném a It Services flottát, korlátlan lebeszélhetőség +3GB net.

It Services Company 3
9195Ft
Igaz csak 3GB net, de 100 sms.

És nem csak egy gyűjtő!
:U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#19394) DrBubo77 válasza Nova96 (#19390) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Ha tudod a körülbelüli forgalmad, akkor utána tudsz számolni a kalkulátorral.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#19395) Vangelis válasza sharkypeti (#19376) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem egy régebbi árlista van .. rettenet árak vannak rajta ... sajnos.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#19396) winfos


winfos
tag

Sziasztok!

Be akarnék lépni a netegyesületbe diákként. Elküldtem a megfelelő dolgokat az email címükre pénteken délelőtt, de azóta sem kaptam választ.
És ugye paypalon akarom befizetni a tagdíjat de az nincs átállítva a kedvezményes 3000HUF-ra.

Van valakinek ezzel tapasztalata? Mert ha jól tudom csak emailen lehet őket elérni de arra úgy tűnik nem válaszolnak.

köszi

(#19397) szkorhetz válasza winfos (#19396) üzenetére


szkorhetz
őstag

Sima bank transzferrel küldtem a három ezret, másnapra aktiváltak.

(#19398) winfos válasza szkorhetz (#19397) üzenetére


winfos
tag

Hmm, akkor én is elküldöm így.

(#19399) gabor9991 válasza winfos (#19398) üzenetére


gabor9991
őstag

Amikor feldolgozták az adataidat kapni fogsz egy emailt hogy jöhet a tagdíj.Ha még nincs feldolgozva minden beküldött adatod a tagdíjat is hiába küldöd el, nem leszel hamarabb tag.Irj nekik üzenetet a csevegön, arra szoktak válaszolni.

(#19400) carr válasza pietrrr (#19391) üzenetére


carr
őstag

Valamit nagyon félreertett kedves kollega. Vagy rosszul fogalmaztam. Tojik a 16G-re is. 3G bőven elég mobilra.
H+ amit emlegettem. Ha az 3G akkor bocs. Köszi.

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.