Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-07 08:51:53

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.06.05.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19101) DrBubo77 válasza MPeter87 (#19100) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Az elején én is az összefoglalót néztem végig. Jópár link már nem is él, mások 4-5 éve nem frissültek.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#19102) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Üdv Mindenkinek!

A topikban a rengeteg off hsz miatt szükségszerű volt egy takarítás, most már legyetek szívesek befejezni ezt!

Ha valaki új összefoglalót kíván készíteni, azt a Próba topikban megteheti, majd ha elkészült, az ottani a hsz-t a modkerbe belinkelve kérheti a frissítést.

(#19103) elin válasza Intruder2k5 (#19102) üzenetére


elin
tag

:R

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#19104) andatti válasza tahepa (#19096) üzenetére


andatti
senior tag

Tényleg jó a táblázat...
A DPI flottánál van egy pici anomália. Említve van buborékban, hogy, ha korlátlan internet meg van kérve, akkor 24 hónap hűséget vállalni kell. Azonban a netes táblázatnál nincs megemlítve, hogy a DPI-ben is van korlátlan internet lehetőség. (42 megabites) havi 1000 Ft plusz díj ellenében. /5490 Ft a 20 Gb-os csomag és azt lehet kiegészíteni.../
Illetve a perc, havi és egyéb díjaknál nincs jelezve, hogy áfával, vagy áfa nélkül vannak számolva. Mert nagyon sok ajánlatnál az áfát külön kell még rátenni az ajánlatra, annak elemeire, míg (nagy ritkán) vannak olyan flották is, ahol már eleve áfá-s árat tüntetnek fel...

(#19105) hbala válasza andatti (#19104) üzenetére


hbala
aktív tag

Hipernet42 5490ft + korlátlan kiegészítő csomag 997ft = korlátlan net

(#19106) tomchy


tomchy
tag

Aktuális DPI készülék lista.

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#19107) andatti válasza hbala (#19105) üzenetére


andatti
senior tag

köszi. (bár én tudtam... és kerekítettem 3 Ft-ot)
Azért írtam, mert a táblázatban nem így van és én pedig pont előfizető vagyok...

(#19108) hbala válasza andatti (#19107) üzenetére


hbala
aktív tag

Akkor bocsánat, félreértettelek. Táblázatban ezt nem is néztem.

(#19109) DrBubo77 válasza Viktor0610 (#18482) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Ez a GAP nevű flotta működik még?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#19110) carr válasza DrBubo77 (#19109) üzenetére


carr
őstag

Táblázatban én nem látom.

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#19111) DrBubo77 válasza carr (#19110) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Azt olvastam, hogy olyan, mint a DPI, csak "piros szegfűs".
De alig kerül megemlítésre.

[ Szerkesztve ]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#19112) weres00


weres00
csendes tag

Szerintetek elöfordulhat a mobil flották esetében hogy mondjuk egy egyesület véletlenül adoságot halmoz fel ,és aztán a tagoknak kell álni a cehhet a végén.

(#19113) carr válasza weres00 (#19112) üzenetére


carr
őstag

Ezt kérdezed, vagy mondod?
Más.
Áthordoztam a számot a telekomhoz. M3on jöttem fel gyöngyös - bp. Ezt a triviális hálózatot... Komolyan mondom Voda nem ugrált ennyit 3G és H+ között. Gratulálok a 4g-hez kedves T, de ez egy rakás szamóca. :/
Suffering enyhe kifejezés. :(

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#19114) 4Grider válasza carr (#19113) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nekem Budapesttől Vásárosnaményig egyszer sem szakad meg a 4G-t használó és 3 másodperc pufferrel működő netrádióm. Nálad lesz valami gikszer... (Tudja a telefonod a 800 MHz-es 4G-t?)

[ Szerkesztve ]

(#19115) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok

DPI percdijjak valamint a Net hogy működik EU-n belül? Díjakra használhatóság érdekelne....
Esetleg más alternatíva 2 hétre...
:R

(#19116) konzi válasza huliganboy (#19115) üzenetére


konzi
aktív tag

Erre en is kivancsi lennek... meg europan kivuli dijakra is..

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#19117) zsambek válasza konzi (#19116) üzenetére


zsambek
aktív tag

Sziasztok!

https://www.telenor.hu/roaming/egyseges-dijszabas

(#19118) tomchy válasza huliganboy (#19115) üzenetére


tomchy
tag

Vegyél helyi kártyát. Jobban jársz...

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#19119) ttxxeu válasza carr (#19113) üzenetére


ttxxeu
tag

Ez azért van, mert gondolom, normál lakossági vagy domino csomagban vagy, ha flottás vagy akkor az, üzleti előfizetésnek számit és a rendszer előre sorolja adat kapcsolatodat és tökéletesen müködik.

(#19120) konzi válasza zsambek (#19117) üzenetére


konzi
aktív tag

köszi !!!

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#19121) cincinatus


cincinatus
tag

Frondeo-nál tényleg működik, hogy kiadják dominós kártyán a számod, ha nincs tartozásod. Erről van-e már valakinek tapasztalata? :)

(#19122) 4Grider válasza cincinatus (#19121) üzenetére


4Grider
nagyúr

Általában mindenhol kiadják a számod ha kéred, és nincs rajta hűség meg tartozás. Ha bedől a flotta, akkor viszont csak akkor szerezhető vissza a szám, ha a flotta teljes tartozása rendezve lett. Ilyet meg ugye egyetlen szám sem ér...

(#19123) cincinatus válasza 4Grider (#19122) üzenetére


cincinatus
tag

Igen, ez sajnos kockázat. De írták itt a fórumon korábban, hogy lehet náluk egyedi folyószámlát kérni. Meg ahogy néztem az egyéb feltételeket, elég szigorúan szankcionálják a késve fizetőket. Ezek azért csökkentik a kockázatot. Más flottánál viszont még nem láttam, hogy leírnák a vállalást a szám visszaadásra. (Azt mondjuk nem tudom, hogy ez a szerződésbe bekerül-e.)

(#19124) 4Grider válasza cincinatus (#19123) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ebből a szempontból azok a flották tutik, ahol te vagy az elő- és a számlafizető is.

(#19125) MPeter87 válasza cincinatus (#19123) üzenetére


MPeter87
őstag

Találtam olyan flottát korábban (nem tudom már melyik volt), ahol volt kb 10ezer kaució és a nem korlátlan csomagnál úgy biztosította magát a flotta, hogy a 10k túllépése esetén korlátozták a számot és csak az összeg rendezése után tudtad tovább használni. Ennél sem maradt saját néven a szám. Csak érdekességképp írom. Nyilván ez a flotta üzemeltetőjének ad egyfajta biztonságot.
Mr. Frondeót kérdeztem már korábban, hogy ez a külön számla hogyan működik, de nem érkezett rá válasz. Ha ebben az esetben sem a szolgáltatónak fizeted közvetlenül a havidíjat, akkor én nem érezném nagyobb biztonságban a számomat tőle. Nem olvastam a frondeós feltételeket, a szám átadása miatt kapásból kiesett...

(#19126) carr válasza 4Grider (#19114) üzenetére


carr
őstag

Redmi1S
Lehet nem tudja, de akkor max hákolunk. :)
Majd kiderül milyen lesz, ha bekerül kedden a flottába.
:R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#19127) tomchy válasza carr (#19126) üzenetére


tomchy
tag

Nemhogy a B20-at nem tudja, hanem akármilyen 4G-t sem. :C

Telekomot lehet szidni, de azért olyanért, ami user error, nem szép dolog...

[ Szerkesztve ]

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#19128) carr válasza tomchy (#19127) üzenetére


carr
őstag

:B
bocsánat, akkor a 3G-t sem tudja a szolgáltató tartani. :D
Mindegy melyik sáv, a lényegen nem változtat. Vodánál nem volt ilyen gondom az utóbbi 5 évben. Ennyit tudok. Telefossal mindig szoptam.
Most visszakapják! Kibeszélem őket a vagyonukból. :DDD

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#19129) Statikus válasza 4Grider (#19122) üzenetére


Statikus
senior tag

Akinek olyan száma van, amit félteni kell, az meg nem megy olyan flottába, ahol átíratod más nevére :)

(#19130) cincinatus válasza 4Grider (#19124) üzenetére


cincinatus
tag

Csak sajnos Telekomosban nem találtam még ilyet normális percdíjért :(

(#19131) Sayuar válasza cincinatus (#19130) üzenetére


Sayuar
őstag

Fradi sas?

(#19132) 4Grider válasza carr (#19128) üzenetére


4Grider
nagyúr

Vodafone-nál a 3G 80%-át 900 MHz-en nyomják. Telenor-Telekom a 3G-t teljes egészében 2100 MHz-en nyomja. Minél magasabb a frekvencia, annál rosszabb a terjedés. Azaz azonos adóteljesítményt feltételezve a Vodafone ugyanannyi cellával kb. 2-3-szor akkora területet tud lefedni 3G-vel mint a két T. Cserébe a Vodafone nem igazán csinálhat korlátlan adatopciókat, mert minél alacsonyabb a frekvencia, annál kevesebb adat nyomható át rajta egységnyi idő alatt, azaz spórolnia kell az adattal (drágán és erősen korlátosan kell adnia a mobilnet-csomagjait), hogy ne duguljon be a hálózata.

(#19133) hardline


hardline
senior tag

(#19134) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Sziasztok Topik-lakók!

Úgy láttam, hogy rajtam kívül az elmúlt hónapokban már többen is jeleztétek, hogy a topik összefoglalója elavult, halott linkeket tartalmaz. Mivel senki nem tett lépéseket a frissítés ügyében, úgy gondoltam, akkor én teszek.

Ehhez kérném az egyetértéseteket, segítségeteket!
A fent lévő linkeket már ellenőriztem. Összeszedegettem azokat a flottákat, amiket a hozzászólásokban találtam. Ha van valakinek még tudomása olyan flottáról, amibe be lehet lépni, azokat szívesen várom.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#19135) xuser


xuser
tag

Sziasztok!

Valaki tudna adni DPI-s kontaktot? Előre is köszönöm a segítséget!

(#19136) Viktor0610 válasza xuser (#19135) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A keresőőőőőőőő!!!!! :P

tomchy. :P

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#19137) cincinatus válasza Sayuar (#19131) üzenetére


cincinatus
tag

Annak sajnos a havi díja elég magas 195 percért cserébe.

(#19138) g2016


g2016
csendes újonc

A DPI flottába be lehet lépni meglévő telenoros szám megtartásával?

Kösz

(#19139) DrBubo77 válasza g2016 (#19138) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Csak úgy tudsz belépni, ha előtte elhordozod egy másik szolgáltatóhoz. Praktikusan a Vodafone-hoz, mert így gyorsan és olcsón megúszható.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#19140) huliganboy válasza tomchy (#19118) üzenetére


huliganboy
addikt

Köszönöm!! :R

(#19141) pietrrr


pietrrr
aktív tag

Sziasztok!

DPI-ben lehet venni külföldön felhasználható internetet? Nyaralásra jó lenne majd néhány MB, hogy ne legyünk csak és kizárólag wifire korlátozva.

(#19142) 4Grider válasza pietrrr (#19141) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Telenor Online-on tudsz venni. De egy csomó országban sokkal jobban megéri a helyi prepaid kártya, persze ez csak független eszközökkel opció.

(#19143) pietrrr válasza 4Grider (#19142) üzenetére


pietrrr
aktív tag

Olyannyira független, hogy dualsim, és a másik slot nincs használva :DDD
Valaki nem ismeri véletlen a spanyol prepaid interneteket? :))

(#19144) g2016 válasza pietrrr (#19143) üzenetére


g2016
csendes újonc

(#19145) cincinatus válasza pietrrr (#19141) üzenetére


cincinatus
tag

2016. április 30-tól tudod használni a belföldi adatkereted és azon felül 19,17 Ft/Mb a NET az EU-ban :))

https://www.telenor.hu/roaming-valtozas

Ezért néhány mega netért nem biztos, hogy megéri a helyi kártya.

(#19146) 4Grider válasza cincinatus (#19145) üzenetére


4Grider
nagyúr

Annyira nem, hogy 100 MB roaming net árából a kedvenc országomban 3 GB mobilnetet és 1000 perc országon belüli beszélgetést kapok. Azaz nekem pl. nem éri meg a roamingért fizetni.

(#19147) cincinatus válasza 4Grider (#19146) üzenetére


cincinatus
tag

Néhány MB netről volt szó, arra írtam.

20 MB nethasználat - ami chatre, meg pár szöveges emailre simán elég lehet állandó wifi mellett - ez 394, -Ft, ezért nem érné meg a fáradságot.

Nyilván aki több száz MB nagyságrendű netet el szeretne lőni, annak nem opció.

Pl. nekem 1 hónapra - úgy hogy hivatalos levelezést is folytatok - elég 150 MB mobilnet.

(#19148) pietrrr válasza cincinatus (#19145) üzenetére


pietrrr
aktív tag

Wow, ez tök jó, köszi! És ha pl elfogyott a DPI-s 200 MB-om, és itthon lassítva használom, akkor kinn is tudom lassítva használni vajon, vagy új netkártyát kell vennem? :F

(#19149) kurtuzov válasza pietrrr (#19148) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Hihi ez jó kérdés!

19,17Ft/MB-ért 64/64kbit-re belassított net :)

[ Szerkesztve ]

(#19150) #29810176


#29810176
törölt tag

Sziasztok! Van olyan flotta, ahol korlátlan legalább 8mbit/seccel lehet netezni és max. 10000Ft körül van. Ja és nem csak html + képekre korlátlan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.