Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-07 08:51:53

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.06.05.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19701) DrBubo77 válasza MPeter87 (#19700) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Ez milyen álságos szöveg már:
A ... Flottához történő csatlakozás ingyenes, de a csatlakozáshoz szükséges szerződések adminisztrációs díja éves 10.000.- Ft + áfa.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#19702) Viktor0610 válasza DrBubo77 (#19701) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jah. :D

Hasonló sztori máshonnan. Egy ismerősömet tettük fel egy társkeresőre, ahova a regisztráció ingyenes volt, de kb. minden további egérkattintás súlyos ezrekbe került. :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#19703) DrBubo77 válasza Viktor0610 (#19702) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Az szép. :D

Most nézem jobban az űrlapot, szükség van ajánló személyre is. Van valakinek ilyen neve?
A korlátlan csomag mitől korlátlan, ha van meghatározott adatforgalom?
Az oké, hogy nincs tarifahűség, de a flottából bármikor ki lehet lépni?
Elég sok még a megválaszolatlan kérdés. Aki többet tud, szívesen látjuk itt az információit. :K

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#19704) Ittnemaz


Ittnemaz
aktív tag

Valami gixszerem van, szükségem lenne egy alfa11esre.
valaki vállana egy tesztet?

(#19705) szkorhetz válasza Ittnemaz (#19704) üzenetére


szkorhetz
őstag

Ha még nem kaptál senkit, írj privátot.

(#19706) Ittnemaz válasza szkorhetz (#19705) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

irok.

(#19707) Zolo111


Zolo111
csendes újonc

:)) flottatelefon.hu :)) érdemes megnézni! :C

[ Szerkesztve ]

(#19708) Flinter válasza Zolo111 (#19707) üzenetére


Flinter
tag

flottatelefon.hu:

http://flottatelefon.hu/reszletek
[link]

404 Not Found :Y

Viszont info: info@ittc.hu

Rákérdezhetek?
Tán csak nem az ITTC services?

[ Szerkesztve ]

(#19709) 4Grider válasza Zolo111 (#19707) üzenetére


4Grider
nagyúr

Néhány hozzászólással ezelőtt már reklámoztad. Ebben a topicban viszont a tények beszélnek, azok pedig lejönnek az összehasonlító táblázatból.

(#19710) Vangelis


Vangelis
nagyúr

DPI is be fog bukni vagy mi történt:D

Nem hinném, hogy eladtak mindent.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#19711) goop válasza Vangelis (#19710) üzenetére


goop
őstag

30000 Ft-os kedvezmény volt. Úgyhogy könnyen előfordulhat, hogy eladtak mindent. :D

[ Szerkesztve ]

(#19712) DrBubo77 válasza Zolo111 (#19707) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Szia!

4Grider-nek teljesen igaza van. Ha egyszer elmondod, hogy te azt választottad és meg vagy vele elégedve, az jó, az egy vélemény elmondása. De ha néhány napon belül többször is ugyanezt teszed, az minimum "flood", de inkább hirdetés, aminek a hardverapro.hu-n van a helye.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#19713) Vangelis válasza goop (#19711) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát nem úgy tűnt :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#19714) DrBubo77 válasza Flinter (#19708) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Tudsz valamit az "ITTC services"-ről? :Y

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#19715) Viktor0610 válasza Vangelis (#19710) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Teljesen mindegy, ha így is történt.
Mivel az én nevemen van a szám, átváltom valamilyen publikus csomagra, és használom tovább a számom pl. VoIP-alapú hívással.

(Ezt csinálja utánam valaki, akinek flotta néven van a száma! :P :D )

Keep calm
and
használjátok
nyugodtan tovább a DPI-t! :))

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#19716) Vangelis válasza Viktor0610 (#19715) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem is van kettő a nevemen.

Érdekes, hogy mik vannak itt.

De, ha volna valami akkor te tudnál róla úgyis :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#19717) hardline válasza Vangelis (#19710) üzenetére


hardline
senior tag

Meglepne, ha egy DPI szintű flotta csak úgy egyik napról a másikra bebukna.
De ha eljátszol a gondolattal, akkor sincs miért aggódni a jó tarifán kívül, mert a számod is megmarad, hűség sincs (ha nem vettél készüléket), szóval nagy kár nem érhet.
De nem gondolnám, hogy ilyen előfordulhat.

Ez a 30 ezres kedvezmény meddig érvényes? Dátum érdekel, nem a "készlet erejéig"...

(#19718) Vangelis válasza hardline (#19717) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Persze... nem hinném, hogy megszűnik.

A kedvezmény talán tegnap járt le...

Nincs hűségem egyik DPI-n sem.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#19719) Flinter válasza DrBubo77 (#19714) üzenetére


Flinter
tag

Semmi különöset nem tudok róluk, csak konstatáltam, hogy a flottatelefon.hu weboldala/ajánlata megegyezik az "IT SERVICES" vagyis "IT & Trade Company Kft" céggel. (Ill. hát hogy az még elég hiányos.)

Az alábbi e-mail címen kértem tőlük ajánlatot ~2 hete - ugyancsak zolo111 ajánlása nyomán: ittc@ittc.hu

Egyébként még a nézelődési fázisban vagyok, hogy jelenlegi céges/munkavállalói flottából váltsak-e máshová?

(#19720) MPeter87 válasza hardline (#19717) üzenetére


MPeter87
őstag

Ilyen esetben, mint pl a dpi, hogy nem a kezelő cég nevén van a szám, hanem közvetlenül a szolgáltatóval szerződsz, erősnek érzem a bebukna kijelentést/szóhasználatot, mert itt max megszűnik a cég és akkor mi van.. szám a neveden, max átraknak egy publikus csomagba és csókolom. Ilyenkor senki nem szív a flotta miatt. Egyedül abban látok lehetséges problémát, hogy ilyenkor a szolgáltató hogyan kezeli a dolgot. Berak(hat)-e valamilyen hűséges csomagba automatikusan?! Mondjuk ezt nem hiszem, de ha erre tudja vki a választ, az érdekel. Hűség ugye nincs, de a szolgáltatók egyszerű embereknek nemigazán kínálnak hűség nélküli előfizetéseket.
Ellenben egy olyan esettel, mikor a kezelő nevére átkerült a számod és bukik a cég, akkor úsznak a számok és mennek a lekapcsolások. Na az már szívás, mert ott valószínűleg úgy tűnik el a cég, hogy néhány ezer előfizetés néhány havidíja nem kerül át a szolgáltató számlájára. Ilyen esetnél valahogy helyesebbnek érzem a bebukna szó használatát. :D
(Nem kötekedek, csak leírtam a gondolataim.)

(#19721) DrBubo77 válasza Flinter (#19719) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Igen, az oldal nem működik tökéletesen. :DD
De mintha korábban már írta volna valaki, hogy ez az oldal az "IT Services" weboldala.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#19722) hardline válasza MPeter87 (#19720) üzenetére


hardline
senior tag

Tisztában vagyok vele, én is a DPI-ben vagyok és egyet is értek. Én Vangelis bebukós kérdésére használtam a bebukik szót. De szerintem lassan túltoltuk a történetet.

(#19723) 4Grider válasza MPeter87 (#19720) üzenetére


4Grider
nagyúr

A mi cégünk összes dpi előfizetése hűségidős, mivel korlátlan netcsomagokra szerződést csak hűségidővel lehet aláírni. És ha megszűnik a flotta, akkor nagyon nem járunk jól, mert az előfizetéseinket publikus csomagba teszik (amivel persze azonnal megszűnik a korlátlanság) és abban is maradnak a hűség lejártáig. Ez nekünk (előfizetésenként átlag havi 80 GB nappali forgalommal) elég nagy gáz lenne. Ha flottakezelő nevén lenne ugyanez, akkor nem izgatna annyira a dolog, max. megyek máshova előfizetést kötni...

(#19724) Viktor0610 válasza 4Grider (#19723) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerencsére azért a tiedhez hasonló helyzet a ritkább. ;)

A DPI pedig él és virul, szóval no para! :))

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#19725) Zeki válasza Viktor0610 (#19724) üzenetére


Zeki
nagyúr

Én lemondtam a DPI adatkártyám, hónap fordulóval bambi neki. A 2 gigát gyorsan elhasználtam. Már csak 20-30kB/s sebességgel csordogál... weboldalak persze jól jönnek így is, akkor nagyobb sebességre kapcsol.
De már kivettem a telóból.

(#19726) MPeter87 válasza 4Grider (#19723) üzenetére


MPeter87
őstag

Erre az esetre nem gondoltam, így valóban szívás lenne. Legtöbben a sima alap csomagot kötik, csak az volt eszemben.

(#19727) nimfas válasza Zeki (#19725) üzenetére


nimfas
addikt

Bocs, le vagyok maradva egy lépéssel.... nem úgy volt hogy VPN szerver és láthatatlanság és korlátlan 4G net?

(#19728) Zeki válasza nimfas (#19727) üzenetére


Zeki
nagyúr

Volt. Kilőtték.

(#19729) DrBubo77 válasza Zeki (#19728) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

A láthatatlanságot lőtték ki?
Nekem eleve furcsa volt, hogy nem mérik a forgalmat, ha VPN-en keresztül megy.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#19730) goop válasza DrBubo77 (#19729) üzenetére


goop
őstag

A láthatatlanságot nem tudja kilőni. Hanem hiába vpn, méri azt a forgalmat is, ill. http forgalmat tudja monitorozni, (vpn nélkül)gondolom azt azért engedik nagyobb sebességgel.

[ Szerkesztve ]

(#19731) Zeki válasza DrBubo77 (#19729) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ami mükszik a Telekomnál, nem mükszik a Telenornál. Ennyi.

(#19732) DrBubo77 válasza Zeki (#19731) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Szerintem akkor is az a "normál" működés, hogy minden forgalmat számol a szolgáltató. Akármilyen módon vannak titkosítva az adatok, a hálózaton mindig kutyaközönséges bitek csordogálnak át. Azokat pedig tudja számolni.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#19733) hardline válasza DrBubo77 (#19732) üzenetére


hardline
senior tag

+1
Másrészt korlátlannak ott van a korlátlan csomagjuk.

(#19734) nimfas válasza hardline (#19733) üzenetére


nimfas
addikt

Hádde' az drága ;]

Pedig én azt fogom preferálni ha lejár az ADSL hűségem.

(#19735) Zeki válasza DrBubo77 (#19732) üzenetére


Zeki
nagyúr

Számol. Csak kérdés mibe veszi be. Ha benyeli valamelyik korlátlan tematikus opcióban, öröm és boldogság. Ha nem akkor nem.
A legolcsóbb korlátlan az alfa11 adatkártyája. De nekem annyit sem ér, otthon és a melóban is van wifi.

(#19736) fezsoo


fezsoo
aktív tag

Sziasztok.

Gondolkodom az Alfa11-es flottán. De olvasok az oldalukon elég érdekes infókat.
Mi az igazság akkor most?
Tényleg a havidíj magasabb, a percdíj nem másodperc alapú, a net lassú? Minden más mint a táblázatukban?
Vagy ez csak valakinek az agy szüleménye? :F

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#19737) KTU válasza fezsoo (#19736) üzenetére


KTU
addikt

Másodperc alapú mérés / számlázás, már az első percben is.
Ha minimum 2 órát vagy többet beszélsz fizetős irányba, és kell / megfelel a mennyiségben korlátlan, de sebességben korlátozott net (persze vásárolhatsz több GB korlátlant), és megfelel a bruttó 13Ft-os percdíj.
ill. a számod a flotta nevén.

Akkor jó lehet az Alfa-11.
:U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#19738) cincinatus válasza fezsoo (#19736) üzenetére


cincinatus
tag

Ténylegesen bruttó 2529,- Ft havonta, amiben 136 perc beszélgetés van mp alapon, bruttó 13 Ft percdíj. 100 Mb net 150 Mbps-en. Annyi az extra, hogy utána 100 Kbps-re le lassít le, nem mondjuk 32Kbps-re. (Bár valósan gyorsabban fut.) Meg bármikor utólag változtatható feltételek a netegyesulet után szabadon :D

(#19739) Zeki válasza fezsoo (#19736) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ismerősöm kapott egy sms-t, hogy rendezze a tartozását, mert különben fel lesz függesztve a szolgáltatás... csak épp nem kapott semmilyen számlát az alfa11-et kezelőtől, csak a felszólító sms-t... nem kicsit káosz.

(#19740) fezsoo


fezsoo
aktív tag

Az azért elég nagy káoszra utal.
Érdekes lehet az egész.
Hogy lehet akkor ezt a csomagot jó szívvel megrendelni?

KTU; cincinatus nektek is köszi. :R

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#19741) davao válasza Zeki (#19739) üzenetére


davao
tag

Nálam ugyan ez a helyzet... :D fogalmam sincs milyen úton kéne rendeznem a számlát, Érdeklődtem ezzel kapcsolatban, de még választ nem kaptam :)

(#19742) nimfas válasza davao (#19741) üzenetére


nimfas
addikt

Qrva egyszerű, fel kell hivni őket hogy nem kaptál számlát, küldjenek egy hiteles másolatot továbbá egy számlaszámot emailben. Aztán ha jogos akkor mehet a pénz.

(#19743) DrBubo77 válasza fezsoo (#19740) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Ez komoly? Számlát nem kaptatok, csak felszólító SMS-t?
Ezt az áramszolgáltatóról szokták mondani. :DDD

Pár hónapja van ez a csomag, de szinte az elejétől megy a variálás. És egyre gázosabb hírek jönnek róluk.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#19744) Taktoj


Taktoj
aktív tag

Irtam nekik sms t, ez a legegyszerubb, aztan kuldik is az emailt. Otszaz ft ert nem fognak dijbekerit kuldeni csak ha kered. En elutaltam nekik egy tizest igy havonta csak a fennmarado egyenlegemrol kuldenek mail t

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#19745) szkorhetz válasza Taktoj (#19744) üzenetére


szkorhetz
őstag

Bátor vagy. :D

(#19746) heidricha válasza DrBubo77 (#19743) üzenetére


heidricha
senior tag

Szintén zenész!

Nagyon készségesnek mutatkoztak, a papíros számla (3 számból kettő jött meg, rossz díjcsomaggal) után e-mailre telefonnal válaszoltak, átkerültem elektronikus számlázásra. Sajnos ott (telenor wallet) továbbra is egy olyan összeget látok, amit nem akarok kifizetni, mert a számlával egyezik, ami meg csak hasonlít a vállalt értékekre (havidíj jóval magasabb, illetve van internet alapdíj). Ráadásul nem látom a három számomat, csak egyetlen egyet.
e-mailben ellenben (elektronikus számla) egész vállalható összeg jött, ami megegyezik a telefonos egyeztetéskor elhangzottal. Ezt kifizettem átutalással, két napra kaptam egy SMS-t, hogy fizessem be a számlámat, mert korlátozhatják a használatot. Írtam, hogy káosz van, válasz nem jött, de nem korlátoztak. Azóta sincs sem válasz, se az online felületen értelmes változás.

Nincsenek a helyzet magaslatán, az tuti.

(#19747) MPeter87 válasza heidricha (#19746) üzenetére


MPeter87
őstag

Tiszta vicc már ez az alfa 11. :DDD
Szerintem senki ne kössön addig új szerződést, amíg nem tisztázódik véglegesen, hogy ugyan mire is szerződik már az ember..

(#19748) heidricha válasza cincinatus (#19738) üzenetére


heidricha
senior tag

Ezzel azért vitatkoznék, egyelőre semmi jele annak, hogy kötelező beszédmennyiség lenne a csomagban. A káoszba persze belefér, hogy ez lesz belőle, de jelenleg még nem volt ilyen mondás sem szóban, sem írásban.

(#19749) MPeter87 válasza heidricha (#19748) üzenetére


MPeter87
őstag

Elvárt hangforgalom 700+700. Nézz fel a honlapra, mert már ki van írva! :))
A csevegőt is érdemes lenne elolvasnod. Néhány napja olvastam, azóta nem néztem van-e valami változás. :DDD

(#19750) heidricha válasza MPeter87 (#19747) üzenetére


heidricha
senior tag

Hát van benne valami. Az egyesületi kapcsolattartó meg csak a vállát vonogatja. Persze csak telefonon, de a lényeg ugyanaz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.