Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-07 08:51:53

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.06.05.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18351) 4Grider válasza papi77 (#18350) üzenetére


4Grider
nagyúr

Furcsák a hozzászólásaid...
Mobilnethez sehol nem kell vezetékes net.
Mobilnet kétféle lehet: Vagy önálló mobilnet előfizetés (amivel nem tudsz telefonálni, csak internetezni, jellemzően modembe vagy routerbe teszed az ilyen sim kártyát), vagy opciós mobilnet, amikor egy adott hangelőfizetéses sim kártyára, a hangelőfizetés mellé rendeled meg a mobilnetet.
A dpi42 az előbbi, és bármelyik dpi flotta tag megrendelheti. Korlátlan adat&sebesség opcióval csak 2 év hűség aláírásával elérhető.

(#18352) papi77 válasza 4Grider (#18351) üzenetére


papi77
addikt

Na,akkor még egyszer...mivel nincs vezetékes korlátlan netem,ezért kerestem a dpi előfizetésemhez korlátlan mobil netet!
De sajnos az alap dpi csomaghoz nincs ilyen,csak a vip hez,ami korlátlan beszéddel,és nettel kb 17 ezer ft. Ezért számomra ez nem opció!
Remélem így már érthető.

Az első: NOKIA 1611

(#18353) mokalade válasza papi77 (#18352) üzenetére


mokalade
tag

4Grider fórumtárs olyan érthetően, becsülettel leírta, mi a helyzet, tulajdonképpen nem lehet hozzátenni, ezért inkább csak elveszek belőle :-)

Hang alapú sim kártya mellé drága a net. Nem opció!

Önálló, csak internetre használható előfizetésre olcsóbb. Ilyet köthetsz a meglévő előfizetésed megtartása mellett és lesz még egy sim kártyád olcsó nettel, csak netre, ennyi. Ha a hang alapú is DPI, akkor legfeljebb két sim kártyád lesz. Ez már opció!

[ Szerkesztve ]

(#18354) st.stofi válasza papi77 (#18343) üzenetére


st.stofi
tag

Korlátlan nethez szerintem most a netegyesületes alfa-11 flotta az egyik legjobb, havidíj 750 Ft + korlátlan 150 mbps net opció + 4642 Ft így összesen 5392 Ft bruttó havonta hűség, csatlakozási díj, kaució nélkül a kék szolgáltatótól.

(#18355) papi77 válasza st.stofi (#18354) üzenetére


papi77
addikt

Köszönöm mindenkinek az infókat!
Arra még rájön évi 6 ezer tagsági,nem?
Regisztrációnál kér valami meghívó kódot! Azt honnan kaphatom meg?

Az első: NOKIA 1611

(#18356) Zeki válasza papi77 (#18355) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ez már tartalmazza a kódot.
Igen, sajnos van egy évi 6000Ft-os tagság. És nem a neveden lesz az az olcsó flotta.

(#18357) sparks válasza papi77 (#18355) üzenetére


sparks
senior tag

Igen az éves tagdíj még rájön a netegyesületes említett csomag árára. De hozzá tartozik a történethez, hogy alapból tartalmaz a csomag egy 100 kbit-es korlátlan netet, ami annál gyorsabb szokott lenni, bőven használható alap dolgokra, szóval nem feltétlen kell kérni a gyors korlátlant első körben.
Továbbá, ha nem csak 1 kártyát igényelsz, mint ahogy én is tettem, akkor a 6 rongyos éves díj 3 felé is osztódhat, úgy még kedvezőbb. Az viszont való igaz, hogy nem lesz a neveden a szám, nálam ez úgy van megoldva, hogy 2 kártyás a telefonom és a jól bejáratott 15 éves vodás számom feltöltőkártyásként működik, és az a nevemen is maradt, nem adom ki a kezeim közül (nagyon jó számról van szó, nem írnám át egy ismeretlen cég nevére sosem). De ez így szuperul működik, ha kifelé hívok akkor meg VOIP-ot használok, 3 Ft/perc a mobil hívás és pár fillér a vezetékes és a Vodás számom írja ki.
Én csak abban reménykedem, hogy sokáig meg marad ez a flotta (ráadásnak onnan is egy jól megjegyezhető számot kaptam :) )
Én emiatt adtam vissza a UPC mobilos 2 megabites korlátlan netes előfizetésem, az is havi 6 rugó volt, így sokkal jobban kijövök.

[ Szerkesztve ]

(#18358) fezsoo


fezsoo
aktív tag

Sziasztok.

Sokszor kerül elő manapság a NET egyesület és a DPI összehasonlítása.
Ha csak azt nézzük hogy mennyit kell fizetni havonta. És ebben a tagdíj minden benne van. Mind a kettőben kb ugyan annyi percet számolva, mint a DPI-ben ami benne foglaltatik. Akkor kb mennyire jönne ki a Net egyesület a DPI-hez viszonyítva?

Nem számolta ezt ki esetleg valaki? :F
Aki tisztában van mind két csomag áraival?

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#18359) MPeter87 válasza fezsoo (#18358) üzenetére


MPeter87
őstag

A dpi-t ezerszer linkelték már itt, a netegyesülethez pedig bárki be tud regisztrálni, utána tudsz hasonlítgatni és számolgatni. Netegyesületnél sok csomag van, de ott is csak olyat kötnék, ahol közvetlenül a szolgáltatóval szerződik az ember. Ez a mostanában emlegetett alfa csomagnál nem így van. Persze mindenki maga döntse el, hogy kockáztat-e vagy sem.

(#18360) st.stofi válasza papi77 (#18355) üzenetére


st.stofi
tag

Kódnak szinte bármit elfogad ha jól emlékszem, azt hiszem a telefon szóval vagy a 2-es számmal engedett be annó, próbáld ki, de azt hiszem a telefon szó volt a nyerő itt is mint a pránánál. Egyetemistaként meg ingyenes a tagság :), de különben igen azt hiszem 6000 ft vagy cégként 10000 ft egy évre. Mondjuk ha jól értem a mobilflottáknál nem a netegyesület a flottakezelő, hanem mindegyik flottánál más-más ember/csoport, így nem tudom, hogy ha már csatlakoztam a flottához, és utánna a netegyesületes tagságod nem újítom meg, akkor bukom-e a flottát is, vagy az marad, ezt majd megkérdem a flottakezelőtől, mondjuk nem egy Speedy Gonzales az ember :)

(#18361) peugeotmate válasza radio100jozs (#18319) üzenetére


peugeotmate
őstag

+CineDOG1, mike1334

Köszönöm szépen a segítséget! :R

Írtam az olcsomobilflottak.hu-nak. Van esetleg tapasztalatod velük? Mennyire korrektek? Mennyiben tudok odafigyelni arra, hogy rövid vagy hosszabb távon szerződjek velük?
Magamat azzal tudom a lehető legjobban bebiztosítani, ha minél rövidebb távú hűségidőt kötök és saját címre kérem a csekket? Illetve a szerződéskötésnél mire érdemes még figyelni? (Pl. saját fiókom lehet a szolgáltatónál, ahol a neten be tudok lépni mint előfizető és látom a saját adataim?)

meg

(#18362) evko


evko
aktív tag

Sziasztok!

Dpi-s vagyok fel eve.
Le lehet mondani valahogyan a papir alapu szamlat?
Visszakeresni itt nem tudtam, mobilrol...

Koszi, udv.

--- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

(#18363) Viktor0610 válasza evko (#18362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A MyTelenor oldalán régebben lehetett váltani elektronikus számlára.
Amennyiben nem, akkor 1220, vagy holnaptól bármelyik Telenor üzlet. :)

Xiaomi 13T

(#18364) Dracula72


Dracula72
senior tag

Sziasztok!
DPI roamingolás érdekelne.
Alap roaming díjszabás vonatkozik ránk?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#18365) Viktor0610 válasza Dracula72 (#18364) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen.

Xiaomi 13T

(#18366) Dracula72 válasza Viktor0610 (#18365) üzenetére


Dracula72
senior tag

Köszönöm!

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#18367) ittakary


ittakary
nagyúr

új DPI számlát nyitottam és az első napra kiszámláztak valami 5-600Ft-ot.... ez mi a fene?

pontosabban: 445 teljes hónapra szóló mobilnet díjat + 100 ft aznapra eső arányos beszéd havidíjat .... Ez nem igazán fair, ugye nem kell részleteznem miért :U

[ Szerkesztve ]

(#18368) Viktor0610 válasza ittakary (#18367) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A havidíj időarányos része plusz a net teljes ( :U ) havidíja.

Tessék, közben megvilágosodtál magadtól is. ;]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

(#18369) ittakary válasza Viktor0610 (#18368) üzenetére


ittakary
nagyúr

de miért fizettetnek ki velem egy teljes havi mobilnetet arra az 1 napra?!

ami pedig különösebben idegesítő: ott van a netes számlán hogy első nap küldtem róla 6 SMSt, amit ugye a 20 ingyen SMS miatt le is von a számla összegéből, DE a myTelenor alkalmazásban azóta is felhasználtnak írja. Tehát: 2 helyen is le lesznek azok vonva! Most ebben az 1 napos számlában, és majd 1 hónap múlva a következőben is!

(#18370) dptrsk válasza ittakary (#18369) üzenetére


dptrsk
addikt

A mobilnetre: azért fizeted ki, mert az egész adatkeret a rendelkezésedre állt (1 napig).
A smsekre, pedig az online rendszer késve frissül, hónapváltáskor(időszakváltáskor) 2-3 napig még az elmúlt időszakot mutatja.

SMSből nem tudom megkaptad-e a 20 darabot, de ha a számla időarányos, akkor a 20 SMSből 1 napra max. 1db ingyen SMS lenne logikus.

[ Szerkesztve ]

(#18371) tong válasza ittakary (#18369) üzenetére


tong
tag

Ha ezt ilyen részletesen elmondod az ügyfélszolgálatnak, megmondják mi a tennivalód. Nekem is segítettek, a következő számlán jóváírták az összeget.

(#18372) papi77 válasza ittakary (#18369) üzenetére


papi77
addikt

Nálam is hasonló volt a helyzet.
De jóvá írták!

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#18373) w.miki


w.miki
veterán

Régen látogattam a topikot, érdeklődnék, hogy jó (bárki által elérhető, nem külön díjas) flottára még mindig a telenoros DPI, vagy a vodafone-os ránanadi van?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#18374) szabacsik


szabacsik
őstag

Helló!

Telenoros ismerősöm szeretne valamilyen mobilflottát. Nem beszél sokat inkább netezik de azt is szeretné olcsón :) Első körben ezt találtam, de csak meghívásos úton kerülhet be az ember. Van más javaslatotok esetleg?

/\____/\

(#18375) st.stofi válasza szabacsik (#18374) üzenetére


st.stofi
tag

A netegyesületes alfa-11 jó választásnak tűnik a számára, olcsó, net is van benne, percdíjak is jobbak mint a nyilvános drágább csomagokban. Meghívás alatt mire gondolsz, ha a regisztrációnál kért meghívó kódra, akkor azt találsz itt elég sokat a korábbi hozzászólásokban, de a telefon szót is elfogadja azt hiszem mint a prána, meg szinte bármilyen szám is jó, tehát ez nem lehet akadály :)

[ Szerkesztve ]

(#18376) szabacsik válasza st.stofi (#18375) üzenetére


szabacsik
őstag

köszi második nekifutásra már automatikusan kitöltött valami 8080 van mi volt beírva. Végül is a ALFA-154 flotta csomagot néztük ki mert most is 3000et fizet , de ezzel viszont sokkal jobban jár mind net szempontjából is mind percdíjilag főleg az a lebeszélhetőség is . Jól értem ugye, hogy van 10ezer kaució 6000egyszeri belépési díj valamint 6000 éves tagsági díj ugye?

Na de most én mint telekomos megpillantottam akkor már, hogy nekem mi az ajánlat és elgondolkodtam ugye mint magánszemély nem sok variáció van csak a GAMMA-10 flotta . Vagy esetleg mást tudtok ajánlani mindennel együtt 4 ezer Most valami katolikus flottában vagyok évek óta, de nem jó abból a szempontból, hogy valami 1500ft körül van bár de plusz 2500-ft ot fizetek azért, hogy legyen 500mb netem ami mindig egy héttel előtte elfogy mint kéne aztán szívok a korlátozott nettel :)

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#18377) st.stofi válasza szabacsik (#18376) üzenetére


st.stofi
tag

Igen, az ALFA-154-nél 10ezer+6ezer fizetendő egyszeri díjként + évi 6e a netegyesületes tagdíj (nappali tagozatos diákoknak ill. regisztrált munkanélkülieknek ez ingyenes), a havidíj az nettó, szóval így 3800 körül lesz áfásan amit fizetni kell, de ebből 1524 Ft lebeszélhető, és 2 év hűséget is vállalni kell. Viszont ha keveset beszél (persze kinek mi a kevés :) ), és nem tudná kihasználni az ALFA-154-et, akkor lehet az ALFA-11-el jobban járna, ezt ki kell számolni, azt is figyelembe véve, hogy ott nincsen se csatlakozási díj, se kaució, még hűséget sem kell vállalni, csak a 6e netegyesületes tagdíj ami pluszban van, kivéve a fenti eseteket.

Ha telekomos vagy, és nincs élő hűséged, simán hordozhatod a számod bármely szolgáltatóhoz, ha hűséged van, akkor meg szolgáltatón belül sem tudsz jobb ajánlatra váltani, így nem kell csupán a GAMMA flottákat nézned, ha "szabad vagy", bármelyikre váltasz, ha hűséged van, akkor az meg amúgy is szívás :)

(#18378) Taktoj


Taktoj
aktív tag

Alfa11 re en is bejelentkezten, tagdij befizetve dokumentumok feltoltve igenyles leadva. Kb 4-5 napja . nem vagyok turelmetlen de fognak keresni vagy hogyan tovabb hivjam oket vagy hogy tudnam gyorsitani a dolgot? Koszi

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#18379) sparks válasza Taktoj (#18378) üzenetére


sparks
senior tag

Én másnap hívtam őket, harmadnap hozta a postás a kártyákat.
Emailt megkaptad a flottakezelő számával? Azt érdemes hívni.

[ Szerkesztve ]

(#18380) tong válasza szabacsik (#18376) üzenetére


tong
tag

Én a seggemet a földhöz verném örömömben, ha a " valami katolikus flottában" lehetnék, és vennék egy blue mobile-os feltöltőkártyás internetet. Lehet, hogy neked ez nem tökéletes megoldás, de nekem megfelelő lenne.

(#18381) mike1334 válasza tong (#18380) üzenetére


mike1334
veterán

Azt miért olyan jó? Már ha szabad tudni :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#18382) ttxxeu válasza tong (#18380) üzenetére


ttxxeu
tag

En tovabbra is a Frondeo-s flottat ajanlom......T-s, brutto 6.35 minden irany.......... :C

(#18383) mike1334 válasza ttxxeu (#18382) üzenetére


mike1334
veterán

Belépési díjjal/tagdíjjal is ennyi? Az mennyi havonta?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#18384) KTU válasza mike1334 (#18383) üzenetére


KTU
addikt

[link]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#18385) goop válasza ttxxeu (#18382) üzenetére


goop
őstag

Aha, persze, neked biztos jó valamiért, de ne spammeld már a fórumot többet légyszíves. Jelenleg 2 jó flotta van, 1 dpi, ahol is neveden marad a szám, másik az alfa11 a netegyesületes, ami simán jó lenne kb. mindenkinek, csak nem marad a neveden a szám, de 2 kártyás telefonokba simán jó lehet egy új számmal.

[ Szerkesztve ]

(#18386) mike1334 válasza KTU (#18384) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi, amúgy tudtam, csak kíváncsi voltam fogja-e reklámozni a plusz költségeket vagy sem :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#18387) KTU válasza mike1334 (#18386) üzenetére


KTU
addikt

frondeo-s flottánál a plusz havi 1100 Ft-os flottatagdíj,
eléggé gusztustalan. :(

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#18388) GardenLeo válasza Taktoj (#18378) üzenetére


GardenLeo
csendes tag

Én elküldtem az igényt. Két nap múlva postán megkaptam a simet. Ekkor felhívtam őket és megbeszéltük a részleteket. Azóta használom.

(#18389) radio100jozs válasza goop (#18385) üzenetére


radio100jozs
őstag

Ez nem igaz, mert az olcsomobilflottak.hu oldalon jelentkezve sokkal jobb flották vannak, mint a DPI, és szintén a te neveden van az előfizetés.

(#18390) w.miki válasza radio100jozs (#18389) üzenetére


w.miki
veterán

...és a 10000ftos éves tagdíj

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#18391) radio100jozs válasza w.miki (#18390) üzenetére


radio100jozs
őstag

Hol van 10.000 Ft-os éves tagdíj?

(#18392) silentxx


silentxx
újonc

Sziasztok!
DPI kontaktot szeretnék kérni.
Köszönöm!

(#18393) tahepa válasza silentxx (#18392) üzenetére


tahepa
senior tag

(#18394) Taktoj válasza GardenLeo (#18388) üzenetére


Taktoj
aktív tag

akkor valami baj lehet velem. pedig még saját számhoz sem ragaszkodtam... holnap akkor felhívom őket. Emailben megjött a kontakt, de ott írtak valamit hogy egy heten csak párszor tudnak vele foglalkozni, ezért sem akadékoskodtam

A frondeoshoz csupán annyit... hogy a mai világban ezek a net árak abszolút nem versenyképesek.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#18395) tomchy válasza tahepa (#18393) üzenetére


tomchy
tag

hát ez valami marha vicces volt :U

internetprint.eu - Fotókönyv, fényképes naptár, névjegy, szórólap. 20%-os kuponkód: JDC20

(#18396) DrBubo77 válasza elin (#18088) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Szia!

Néztem az oldalon található tarifacsomagokat, de ott nem derült ki, hogy melyik csomag melyik szolgáltatónál van. Engem elsősorban Telenor érdekelne.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#18397) DrBubo77 válasza tomchy (#18174) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Szia!

Telenoros feltöltős számnál mit jelent a régóta a neveden van kitétel?
1 hónap, 6 hónap, 1 év?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#18398) tusik válasza DrBubo77 (#18397) üzenetére


tusik
tag

Nekem 1 évet mondtak

(#18399) DavidQ válasza DrBubo77 (#18396) üzenetére


DavidQ
tag

Szerintem a színek elég nyilvánvalóan jelzik melyik csomag melyik szolgáltatóhoz tartozik.

Nem minden kínai szirszar szar!

(#18400) tahepa válasza tomchy (#18395) üzenetére


tahepa
senior tag

Ki mondta hogy viccnek szántam ? Látsz szmájlikat ?Kontaktot kértek a DPI -hez.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.