Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88952) Quadgame94


Quadgame94
senior tag

(rögzített hsz)

Szerintem zárjuk le a témát! Ugyanis az eredeti témától már nagyon eltértünk (65G4 v 65G3). Konkrét termékekről beszéljünk, de ne dobáljunk be random árakat, meg random méreteket, hogy mi éri meg és mi nem. Ez a kérdés konkrétan felmerült. Akinek van érve a G4 +500 ezres felára mellett az írja meg a kérdezőnek.

Az nem érv, hogy "van aki a legújabbat akarja".

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#8751) SkiDev


SkiDev
senior tag

Sziasztok!

24-28" TV-t keresek 40k alatt.
2 HDMI bemenetnek kéne rajta lenni, mivel monitorként és TV-ként is üzemelne.
Jelenleg ezen gondolkodom, de mást is meghallgatok. Lett volna egy Orion is ennyiért, okos is és FullHD is, de csak egy HDMI-s... :W

Köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#8752) Treff válasza #94529552 (#8747) üzenetére


Treff
aktív tag

Thx!

Viszont azt elfelejtettem megkérdezni még tőled, hogy mi a helyzet ezzel a PQI index jelölés dologgal?
Mert ugye a j62xx sorozatra 700 (pontot) ad meg a samu, míg az idei KU64xx sorozatra meg 1500-at, tehát elvileg 2x olyan frankónak kellene lenni a képminőségnek. Vagy nem?!

(#8753) jano_77 válasza stanleyg (#8692) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez engem is nagyon érdekelne, esetleg tudna bárki vmi véleményt pro, kontra?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#8754) #94529552 válasza VMatteo (#8749) üzenetére


#94529552
törölt tag

Igen, van olyan is, hogy csak YT-ot tud, de a többség böngészős smart, pl. az LG 49LH630V. Ezen asszem még origo és index alkalmazás is van többek közt.
Treff A gyártó saját jelölése, ahol is a magasabb jobb képminőséget jelent, de külön kell venni a FHD-t az UHD-től. A J62 ténylegesen 100 HZ-es tévének mondják, a másikat nem, de ahhoz képest egyesek szerint nem rossz.

(#8755) hbx110 válasza stanleyg (#8692) üzenetére


hbx110
újonc

[link]
__________________

Elég lett volna ennyi is. Több oldalas szövegeket ne szúrjunk be. Köszi. - vond

[ Módosította: vond ]

(#8756) Arcus77


Arcus77
csendes tag

Sony KDL65W859 helyett nem tudtok esetleg valami alternativat ajanlani, aminek szep a feketeje es nem felhosodik? Elfogyott az osszes amire a boltba ertem :((

"Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."

(#8757) tibi970307


tibi970307
tag

Sziasztok!

Vettem egy utolsó darab Samsung UE48JU6400-at, de sajnos hibás.
Ennek az árából (150k) szeretnék hasonló méretben valamit.
Nem nagy baj, ha nem 4K-s. bár jó lett volna.
Leginkább filmnézésre használom. Néztem az LG630V-t, de annak a kicsi kontrasztaránya nem tudom mennyire lehet drasztikus. Esetleg más alternatíva mi jöhet szóba?

(#8758) Pettya53


Pettya53
csendes újonc

Sziasztok!

Próbáltam visszaolvasgatni a hozzászólások között és nagyon sok hasznos infot is kaptam, amiért mindenkinek köszi. TV-vásárlás előtt állok, szeretnék UHD TV-t venni, mivel hosszabb távra tervezek. Mindenképp LG-t szeretnék, a kérdésem az lenne, hogy melyiket ajánlanátok? Kinéztem a következőt: LG 43UH6207 UHD, azonban gondolom ez inkább egy belépő kategóriás, továbbá nem tudom, hha nincs hozzá Magic Remoter akkor a rendes távirányítóval mennyire használható, vagy marad az okostelefonos megoldás? Ha nem ezt a típust, akkor melyiket ajánlanátok, kb. max 180e-ig? Illetve kb.3m-ről mennyivel nagyobb kellene?

Köszi előre is a segítséget,
Üdv,
Peti

(#8759) Bogyi007 válasza hbx110 (#8755) üzenetére


Bogyi007
veterán

Itthon mennyi garancia jár hozzá?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#8760) barany35


barany35
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap rendeltem Emag-ról egy LG 49LH5100-t. A meglehetősen szűkös leírás szerint 2 HDMI bemenet van rajta, de más oldalon csak 1-et írnak. Továbbá a digitális vételről sincs infó, más oldalon azt írják tudja. Van esetleg valakinek ilyen TV-je? Kíváncsi lennék a tapasztalatokra és a valós csatlakozásokra. PL.: van-e hang kimenet? HDMI? Még wifi/lan-t is írnak ezt nem is értem. Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#8761) Potrien


Potrien
senior tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget :R

(#8762) #94529552 válasza barany35 (#8760) üzenetére


#94529552
törölt tag

Nemrég hasonlót kérdeztek az LH5100-ról. Tegnap még sokkal olcsóbb volt, mint most itthon? Mert ha nem, itt vannak hasonló 49-es tévék, amiknek több HDMI-je, wifi, dlna, és akár optikai audio kimenete van, és még DVB/S2 műholvevője is. Ennak sajnos csak 1 HDMI, 1 USB, és 1 Scart-ja van, és sok helyen van téves infó, még akár gyári honlapokon is.
tibi970307 UHD-t vennél? Az utódja a 49KU6400.
Pettya53 3 méterre 43-as HD-ready tv is elég lenne, mert csak annyit látsz belőle onnan, sztem FHD-t vegyél, jobban jársz, és olcsóbban megúszod. Például a 49LH630V-t.

velosolex Ha olvasod a fórumot, te is látod, hogy miket keresnek legtöbben, és mik az ajánlások.
Én már többször is leírtam, hogy Samsung, LG, Sony, Panasonic közül kell a legalkalmasabbat kiválasztani.
De senki nem olvas vissza, és mindenféle olcsó gyengének mondható NONAME-ről kérdeznek folyamatosan
, amik a tv szervizes topik szakijai szerint jó, ha az 1 év, netán 2 éves jótállásig kihúzzák.

[ Szerkesztve ]

(#8763) Potrien válasza #94529552 (#8762) üzenetére


Potrien
senior tag

:R
féltreértesz!
én a márkás tv-k közül szeretném megtudni,hogy melyik a legjobb.
:R

(#8764) SkiDev


SkiDev
senior tag

No offensive, ha lenne 40k alatt értelmes ezekből nem vetemednék arra, hogy holnap egy Digihome 32 colos TV-t vegyek... :((( Nagyot szeretnék, de 40k-nál nem tudok többet rászánni. A használt meg lutri.... Nálam meg overkill, ert a garanciás is megadja magát. :W
:R :R

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#8765) storm4


storm4
aktív tag

Sziasztok!

Ha még 3D-s TV-t szeretnék vásárolni, akkor érdemes lehet még ezt: LG 55LF652V megvenni vagy már annyira nem érdemes 3D-s tv-t venni?

A válaszokat előre is köszönöm. :R

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#8766) #94529552 válasza Potrien (#8763) üzenetére


#94529552
törölt tag

Nincs legjobb, mert mindegyiknek van gyengébb minőségű alsó kategóriás készüléktől kezdve a csúcs modellekig. A legjobb pedig mindenkinek mást jelenthet. Pl. nincs olyan se, hogy legjobb, nő, vagy legjobb autó. Mikor kinek, melyik és mire, mennyiből, mennyiről, stb. ezer szempont szerint lehet választani.
Xperia.ZENO Annyiból nem lesz, de itt[link] nézelődj, vagy a monitor tv-k közt.
storm4 Ha akarsz 3D filmeket nézni, akkor igen, és a gyerekek is szeretik. De ugyanakkor meg lehet lenni nélküle, azt te tudd, hogy kell-e.

[ Szerkesztve ]

(#8767) Bogyi007 válasza #94529552 (#8762) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ha már Panasonic...
Tesco ma már ezt akciózza

Ez vehető vagy kerülendő?

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#8768) Potrien válasza #94529552 (#8766) üzenetére


Potrien
senior tag

Köszönöm!
:R

(#8769) tibi970307 válasza #94529552 (#8762) üzenetére


tibi970307
tag

Igen, én is néztem, és tetszene is, de mivel ez 150k volt, ezért ebben az árban tudok garanciában cserélni. A 48KU6400 pedig 200k, ami elég sok. Néztem, hogy ilyen árban csak FullHD-t tudok majd venni.
Az LG az pedig színhelyes, viszont nem kontrasztos. Lehet ezt egy üzletben kellene megnéznem, hogy mennyit jelent. Csak ott ugye mások a fényviszonyok. Gondoltam, hátha van valami jobb vétel filmnézésre, ahol azért számít a feketék mélysége is.

(#8770) andrasko


andrasko
senior tag

Sziasztok,

Melyik most jó tv márka? LG, Samsung?
- 49" vagy 55" -ban gondolkodok,
- FHD-nél nagyobb anyagot nem nézek.
- 3D nem nagyon hat meg, de ha ugyanaz a típus néhány ezresért tudná az nem lenne baj.
- ívelt ajánlott? van értelme?
- Maradnék 49"/170eft , 55"/220eft környékén.
Ezekre az igényekre mi ajánlott? (+10-20eft nem gond)

Amin gondolkodok:
- LG 49LH630V , 55LH630V
- Samsung UE49K6300, UE55K6300
A két típus közül melyiket érdemesebb?

Thx... :R

[ Szerkesztve ]

ÚJ MEGBÍZHATÓSÁG (78): http://hardverapro.hu/tag/andrasko RÉGI MEGBÍZHATÓSÁG (106): http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=andrasko TELEFON: +36 (70) 505-0202

(#8771) barany35 válasza #94529552 (#8762) üzenetére


barany35
csendes tag

Köszi a válaszokat. Tegnap a black friday miatt 120 volt, ma már 140. Meg is rendeltem szóval már nem válogatok. Barebone-al szeretném használni, szóval a hangkimenet kérdés csak normál tv adáshoz jött volna jól. Bízom benne, hogy az 1 HDMI is elég lesz :)

(#8772) Graphics válasza Bogyi007 (#8767) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt néztem, ez nem Panasonic, hanem török Vestel TV, ugyanaz néhol mint a Technika is ..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8773) #94529552 válasza Bogyi007 (#8767) üzenetére


#94529552
törölt tag

Elég gyér tudású belépőmodell a Panánál, én a TX-40C300E-hez hasonlítanám. De ha megnézed és török(Vestel) összeszerelés, akkor biztos nem venném meg. Ezen még VGA csatlakozó is van a leírás szerint, akkor pedig elég régi gyenge panel lehet. Nemrég láttam én is a teszkóban a TX40DS400-at, az cseh gyártású és VGA nélküli, abban már jobban bíznék, de a minőségéről nem tudok semmit, csak hogy alsó kategória.

barany35 Nem válogatásképpen, de itthon 2 év garanciával 129k, vagy ez a több csatlakozós LH541V is jobb lehet, 2 HDMI-vel, jobb tunerrel, és műholdvevővel. Az emagtól román garanciás tévét kapsz, és ha elromlana, akkor oda viszik vissza. Itthon meg Bp-en a helyszínen javítanak, vidéken, meg a legközelebbi szerviz intézi. Én lehet, hogy visszamondanám, mert nincs olyan árelőny se arra, ami indok lenne az emag-ra, de mindegy.
Duliee :R Így igaz.

[ Szerkesztve ]

(#8774) Graphics válasza #94529552 (#8773) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezek amúgy se bizalommal mennek, hanem 230V-tal ;]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8775) juvegamer


juvegamer
tag

Tisztelt TV-t kereső emberek, itt egy remek cikk ami segíthet eligazodni: [link]
(Igaz ez elsősorban azoknak szól akik az alapfogalmakkal sincsenek tisztában.)

(#8776) Soti2


Soti2
csendes tag

Sziasztok!
Tv vásárlás előtt állok. Szeretném a segítségetek kérni pár kérdéssel.
Mi a véleményetek erről a tv-ről? - PANASONIC TX-50CXE720E. milyen panel van benne?
Vagy erről? - Panasonic TX-50DX730E
Melyik jobb a kettő közül, és miért?

Válaszotokat előre is köszönöm!

(#8777) zadir1


zadir1
tag

Sziasztok!

Erről mi a véleményetek [link]?
Jókat írtak róla, csak meccset néznék rajta, semmi extra. Ezért is nem akarok többet adni tv-ért.

(#8778) Batib válasza zadir1 (#8777) üzenetére


Batib
őstag

Itt a forumon általában nincs tapasztalat a a noname vagy low-end gyártók tévéiről. Talán meglep de a Hyundai nem gyárt tévéket. Valszeg ez is a török Vestel gyár terméke. Ettől még lehetne akár elfogadható is de egyszerűen nem lehet tudni, hogy ez épp melyik verzió. (elfogadható vagy teljes hulladék)
Én a magam részéről nem szoktam konkrét modelleket ajánlani, de ...
Ennél én jobb vételnek tartom a Tescos black friday 43-as LG tv-t. (70 ezer talán még van)
Vagy kissé drágábban a Telekomtól a Samsung UE40K5500-at 100ezerért.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#8779) teguran


teguran
tag

udv es boldog elso adventot mindenkinek!

egy Samsung SUHD UE55JU6850 TV vasarlasa elott allok. Mivel nem vagyok a szakmaban, de azert olvasgattam rola hideget-meleget is, gondoltam megkerdezem az itteni hozzaertok velemenyet.

Alapbol mit mond a szakma a Samsung 4ks TVkrol, a 6os szeriarol, maga a termkerol?
Nyilvan mindenki ugy vesz TV-t hogy az igenyeit kielegitse. Nekem ezek a kovetkezok: otthoni filmezes felsokategorias minosegben. viszont nem csucsminoseg. az elmenyt, a minoseget szeretnem megadni, de nem kell egekbe menni. a meret a kanape es a fal adottsagiahoz merten lett kivalasztva. filmezeskor a tvt szeretnem egy macbookal, ill. kulso taroloval osszekotni. hangzas egyenlore egy logitech par 10e forintos 5.1el lesz megoldva, de szeretnem ezt is egy komolyabb rendszerre levaltani.

elore is koszi a tanacsokat (akar szemelyes tapasztalatokat!)
:R

[ Szerkesztve ]

(#8780) Batib válasza teguran (#8779) üzenetére


Batib
őstag

Gyakorlatilag megegyezik a JU6800-al, csak ez német piacra szánt modell. Ez egy tavalyi "kamu" SUHD, alapvetően nem (annyira) rossz, de inkább az idei KS7000 ami javallott.
Ez az én véleményem. Nekem még a KU6400 is szimpatikusabb.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#8781) teguran válasza Batib (#8780) üzenetére


teguran
tag

mit ertessz az alatt hogy kamu?

nem (annyira) rossz? ha megkerlek, picit tudnad reszletezni, hogy felmillas tetelekrol konnyebben tudjak donteni? :)

(igen, nemet foldon elek, ezert is erre esett a valasztas)

(#8782) Batib válasza teguran (#8781) üzenetére


Batib
őstag

Az igazi SUHD modellszámok JS vagy KS. Emellett ez még csak a 6-os sorozat. Kapott egy plusz fényszűrő réteget, valamint sűrűbb és nagyobb fényű ledeket és talán a diffuzor is más. Kb ezzel kimerül a különbség a JU6400-zal szemben. (nálunk amúgy 320-350-ért meg lehetett kapni tavaly, mára már kifutott)
Inkább idei tévét válassz!

[ Szerkesztve ]

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#8783) Potrien


Potrien
senior tag

Mi az az összeg amiért most egy normális 109-centis tv-t lehet kapni?
Youtube jó lenne ha menne rajta, és normál tv, dvd nézés lenne rajta!
Fontos lenne a tisztességes gyors működés, mert elegem van a mostani lg-tévém gondolkodásával(lenyomom pl a hangerő gombot, fél perc mulva 30s emeli a hangot,komolyan!)
Van valami konkrét tipus amit érdemes megvenni?

(#8784) BoneDragon válasza Batib (#8778) üzenetére


BoneDragon
veterán

Kíváncsi leszek milyen lesz az a noname emagos tv amit 69ezerért adtak. Remélem nem teljesen hulladék. :D

(#8785) Batib válasza BoneDragon (#8784) üzenetére


Batib
őstag

Legyen szerencséd hozzá!

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#8786) goamantra


goamantra
tag

@ Off: Ha valakit érdekel:
rövid angol nyelvű 2015/16-os lista azokról a tvkről, amelyek lejátszák 24p anyagot "akadozás/döcögés/villódzás" nélkül > (24hz-es -tehát a legtöbb mozifilmről van szó-)

http://www.rtings.com/tv/tests/motion/24p

Ezek a tvk az 50/60hz mellett, valós pl 120hz-en is tudnak működni (ami ~ egész szám többszöröse a 24hz-nek, tehát nincs szükség pulldownra vagy szoftveres mozgásjavításra mint pl Auto Motion Plus nevű a samsungnál, MotionFlow a Sonynál (ami természetellenes szappanopera-effektust , homályosodást generál, lerontja a minőséget, szédülés okoz stb). Ez a szoftver egyébként tesztelhető pc-n is, igyen letölthető>SmoothVideo Project (SVP) csak egy mplayer kell hozzá >> https://www.svp-team.com/wiki/Download

Azt nem értem, ha panel szinten bele lehetne tenni ezt a FILLÉRES elektronikát (natív 120hzes működés a 50/60hz mellett), akkor mi szükség a szoftveres bohóckodásra???
Amúgy jellemzően a drága modellekbe teszik bele, gondolom nem véletlen... Nehogy már az átlagember normálisan tudjon filmezni otthon egy olcsóbb tvn (ahogy régen..).. Vegyen tvt 300ezerért!! :(

p.s: érdemes átolvasni a kommenteket, vannak jó kérdések

[ Szerkesztve ]

(#8787) Milka 78 válasza BoneDragon (#8784) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Max eladod 85-ért.A tegnapi 100 ropis,PH-s,nepperes árak gyorsan eltüntek ma márcsak 89-88 ropiért adnák el+amit lealkudnak :D

(#8788) #94529552 válasza Potrien (#8783) üzenetére


#94529552
törölt tag

Kb. 115-120k. Egyik márkánál se láttam ilyet, hogy 30 s után kezdi a hangot szabályozni. Azonnal működik a mostani tévéknél, de még az 5-6 évesnél is. Menj be a teszkóba, vagy másik üzletbe, ahol ki vannak téve és működnek a tévék. Elkéred az egyik tv távját, és azzal, pl, LG, Samsung, de valszeg a többinél is a márkán belül az összes modellt tudod tesztelni. Ennek a 2 márkának az 5-ös, 6-os FHD Smart tévéit mondanám. Modelleket és linket/árakat is találsz a hsz-ekben.

[ Szerkesztve ]

(#8789) Soti2 válasza Soti2 (#8776) üzenetére


Soti2
csendes tag

Erről valaki? :((

(#8790) Potrien válasza #94529552 (#8788) üzenetére


Potrien
senior tag

nagyon kedves vagy,köszönöm a választ. :R
megnézem őket.

(#8791) vidcap


vidcap
csendes újonc

Sziasztok!

LG LCD tv-hez szeretnék új távirányítót venni. Tudtok abban segíteni, hogy univerzális távot, vagy utángyártott távot érdemesebb venni? Utángyártott távom még nem volt, van valakinek tapasztalata?
Gondolom többre mennék vele, mint az univerzálisnak a csatorna, hang, ki/bekapcsoló gombjaival.
A legegyszerűbb, legolcsóbb megoldást keresném az eredeti helyettesítésére.

Köszönöm a segítségeteket.

(#8792) #94529552 válasza Potrien (#8790) üzenetére


#94529552
törölt tag

Most találtam, de lehet csak ma éjfélig tart még a BF a telekomnál: Samsung 40K5500-as smart 99k. Sztem arra jó lesz, amire szeretnéd.
vidcap Teljesen jó az utángyártott, kereshetsz típusra is, de szinte bármelyik jó lesz hozzá a régebbi távokból is [link], ingyenes szállítással kell keresni. Vagy itthonról is vehetsz, ha van valamilyen szaküzlet a közelben, mert amúgy itt a szállítás többe kerül majdnem[link]. De van még több helyen is(gugli)

[ Szerkesztve ]

(#8793) Potrien válasza #94529552 (#8792) üzenetére


Potrien
senior tag

:R
Nagyon köszönöm!

(#8794) Graphics válasza #94529552 (#8792) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

TV-zni 1,5-2méterről szerinted milyen ? :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8795) #94529552 válasza Graphics (#8794) üzenetére


#94529552
törölt tag

Hát, kinek milyen, mert Mindenki másképp csinálja látja. :DDD

(#8796) Graphics válasza #94529552 (#8795) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Áh :D nehéz ez a TV vásárlás, úgy érzem ez is elhúzódik majd :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8797) juvegamer válasza #94529552 (#8792) üzenetére


juvegamer
tag

Kössz! Meg is rendeltem a Samsungot (UE40K5500). Ennyiért szerintem megéri, gyorsan ránéztem az Árukeresőn és mindenhol 120-130 körül árulják. Mondjuk nekem játékra (Xbox One) kell elsősorban úgyhogy remélem alacsony az input lag-ja. (Mondjuk erről nem találtam infót sehol).

(#8798) tisn válasza Graphics (#8794) üzenetére


tisn
addikt

en kb. onnan nezem az 50-es plazmat, hogy teljesebb legyen a mozihatas

(#8799) Graphics válasza tisn (#8798) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hmm , na hát majd látom, ami lett volna azokrol mind lekéstem.

Vagy várok karácsonyi akcióra

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8800) andrasko


andrasko
senior tag

A kettő közül melyik a javasoltabb, melyiket válasszam? :F
- LG 55LH630V
- Samsung UE55K6300

ÚJ MEGBÍZHATÓSÁG (78): http://hardverapro.hu/tag/andrasko RÉGI MEGBÍZHATÓSÁG (106): http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=andrasko TELEFON: +36 (70) 505-0202

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.