Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88952) Quadgame94


Quadgame94
senior tag

(rögzített hsz)

Szerintem zárjuk le a témát! Ugyanis az eredeti témától már nagyon eltértünk (65G4 v 65G3). Konkrét termékekről beszéljünk, de ne dobáljunk be random árakat, meg random méreteket, hogy mi éri meg és mi nem. Ez a kérdés konkrétan felmerült. Akinek van érve a G4 +500 ezres felára mellett az írja meg a kérdezőnek.

Az nem érv, hogy "van aki a legújabbat akarja".

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#8701) Analytikind


Analytikind
csendes tag

Sziasztok, az alábbi TV
http://www.emag.hu/star-light-led-televizio-127-cm-full-hd-50dm5000/pd/DW5V12BBM/

70.000 ft-ra lesz leértékelve holnap. Jó vétel? Ismeritek a márkát? Ajánlanátok?

(#8702) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Srácok ide is bemásolnám...

Volna még egy opció.

Ennek a fórumában linkelték ezt, nekem van ilyen átalakító itthon. Így meglehetne oldani a hangkivezetést egy sztereó Hi-Fi torony felé szerintetek?

A Tévét egyébként Digi kábelhez használnám így annak az antennája menne a készülékbe az egyetlen Hdmi portba meg menne a MindigTv-s STB.
Egyébként ez a tévé az amit a Tesco holnap 79990 forintért fog adni...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#8703) Potrien


Potrien
senior tag

Általánosságban melyik gyártó tévéjét érdemes mostanság preferálni?

[ Szerkesztve ]

(#8704) zozor76


zozor76
tag

Üdv!
Tv-t vennénk kisszobába és kereséskor az tűnt fel, hogy a monitor tv-k olcsóbbak a "sima" tv-nél. Tv, illetve pendrive-ról film, mese lejátszás lenne, max.24-32" között, 45-60ezer ft-ig. Samsung, Philips, LG, a monitor -tv-kből még vannak az Asus, Dell, BenQ.
Tehát szabad/érdemes venni monitor tv-t, vagy inkább a rendeset?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#8705) botond2225 válasza #94529552 (#8700) üzenetére


botond2225
csendes tag

Hm.
Ha hasonló, akkor a 652V-t jobban megéri megvenni talán, mert az tud 3D-t is, magis remote-ot rá lehet kötni, van scart is, meg paraméterekben van egy kettő, amivel több(bár hogy mennyire használnánk ki az más kérdés).
Hazafele jövet beugrottam MM-ba, pont egymás mellett volt a:
Samsung UE43KU6000
LG 43LH630V
LG 43UH6207

A 3 közül a Samsungnak volt a legjobb a képe. (sötét részek azért így egymás mellett kivehetőbbek voltak az LGk-hez képest, miközben a világos részek ugyanolyanok, tehát nem azért, mert feljebb lett volna véve a fényerő)
A 2 LG között nem láttam különbséget.
Bemutató mozifilm előzeteseket játszottak.

(#8706) Laca1212


Laca1212
őstag

Üdv!

Milyen tv-t javasolnátok egy LG 43LF632V helyett? Kicsinek érzem már így egy év után. Amúgy szeretem, semmi baja.

Újnál fő szempont a minél nagyobb méret, szép kép és ár/értékben is legyen korrekt. :) 3D nem érdekel, UHD szvsz felesleges.

[ Szerkesztve ]

(#8707) dreampost válasza Laca1212 (#8706) üzenetére


dreampost
csendes tag

Sziasztok!

Én is nagy TV vásárlási lázban vagyok, mint mindenki más.
Amit én szeretnék ami FULL HD, 127 cm körüli, szépek a feketéi, ahol a mozgó kép is jól teljesít, nem árt ha van rajta több mint 2 HDMI bemenet, ha van rajta USB. :)
Filmeket szeretnék nézni vele, van egy NAS-om jó lenne ha arról tudnák lejátszani.
Ezek a paraméterek a következő listát generálták.
http://www.arukereso.hu/led-tv-lcd-tv-plazma-tv-c3164/f:lg,panasonic,samsung,sony,kepatlo=3;4;5,full-hd,hdmi-van,usb-csatlakozo-van,hdmi-bemenetek-szama-2-db,hdmi-bemenetek-szama-3-db,hdmi-bemenetek-szama-4-db,dlna-tamogatas-van/?orderby=1
Tudna segíteni valaki választani ezek közül valamit?
Nagyon megköszönném.

(#8708) kicsiPistike válasza headhunter (#8639) üzenetére


kicsiPistike
tag

Nincs ekkora keretem rá, max 200eFt. Egy 37colost cserélnénk majd le, de nem sürgős, még okosodom itt a fórumban. Jelen pillanatban egy LG 49LH630V a befutó nálam (tudom nagyobb kellene, de a pénz gátat szab).

[ Szerkesztve ]

(#8709) #94529552 válasza Laca1212 (#8706) üzenetére


#94529552
törölt tag

49LH630V, 50LF652V, Vagy 55"?
botond2225 Már írtam ugyan sokszor, de először be kell állítani minden darabot, és úgy összehasonlítani. Megtörtént, vagy a szokásos? Beesik valaki egy boltba, és 10 mp alatt megmondja melyik a legjobb tv. TV adással is meg kell nézni, HD, SD is legyen rajta. A demo 4k film szép a belépő UHD-n is, (főleg, ha a túlszaturált képet szereti valaki). Pedig otthon nem azt fogod nézni. Üzleti módban mennek a tévék. Azt vedd, amelyik neked tetszik.
Analytikind Sztem rizikós, de olvasd a fórumokat, hogy ajánlja-e azt valaki.
PRESSLABOY Annyiért megfelelő, de van itt Samsunk topik is.

rodman73 A valós HDR tudású tévék: Samsung 55KS7000 és 8000, LG 55UH7707 és UH8507, vagy Sony KD-55XD8505B, de kicsit drágábbak.

(#8710) dreampost válasza #94529552 (#8709) üzenetére


dreampost
csendes tag

Mit szóltok ezekhez?
[link]

vagy ez

[link]?

(#8711) Krystal_s


Krystal_s
addikt

A kettő közül melyik jobb szerintetek. (monitornak, Play Station, film...)
SONY KDL-40WD650BAEP
LG 43LH630V
:)

(#8712) afekete


afekete
csendes tag

Szűkitettem a kört:

Panasonic:
TX-40DX650E - Ez méretben kisebb, de talán nem annyival. A 49" nem fér be. Esetleg TX-40DX600E?

LG:
43UH664V vagy 43UH6207 - jóval drágább a 664V, de megéri az árát?

Samsung - ez csak 1 év gari
UE48JU6000WXXH vagy UE43JU6000WXXH - miért lehet olcsóbb a nagyobb? Elvileg ugyanazt tudja.

Ezek mellett pro és kontra? Vagy amelyik tetszik?

(#8713) Krystal_s válasza Krystal_s (#8711) üzenetére


Krystal_s
addikt

Input lagról egyszerűen nem találok semmit egyikre sem. :(

(#8714) KABALL válasza Krystal_s (#8713) üzenetére


KABALL
csendes tag

Nem vagy egyedül....ezen próbálom kideríteni,de itt is olyanokat kér amit a gyártó nem igazán ír ki....

(#8715) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Változott a felállás, amik között döntenem kellene. :)
LG 43LH630V
SONY KDL-43WD757SAEP

Annyira megtévesztő már a sok leírás mindenhol, hogy aki nem tv szakértő az szépen bele tud kavarodni. :\
Elsőre azt hittem ez a Sony nagyon jó ajánlat, aztán most ahogy olvasom a WD miatt már kevésbé. Na de akkor az LG LH630 képe, input lag jobb lenne nála (monitornak és PS-hez)? :U

(#8716) #94529552 válasza afekete (#8664) üzenetére


#94529552
törölt tag

Valamit elnéztél, mert a csak a drágább UHD-k jók a gyors mozgásra. A Pana tévék a magas input lag miatt játékra nem igazán jók, de amúgy is UHD-ben csak a CX és DX 700E-től érdemes keresgélni, alatta nem, FHDből meg a 630E-t. Samsung 6000 belépőszint nem jó, mint ahogy az LG-ből az UH600-is. Már leírtam többször is. meg azt is, hogy a 40-43" UHD-nek semmi értelme.

(#8710) dreampost Mindegy, amelyik jobb árban lesz, mert csak a külsőleg eltérőek.

Lacccca87 Lehet, hogy harcolni kell azért a teszkóban, mint ahogy tavaly is volt ilyesmi. Nyitáskor már sorban állás volt.
,
zadir1 Pl. Emagnál 109k lesz reggel óráktól az LG 43 LH630V, de ott is korlátozott darabszám lesz, ennek tekintetében az itteni nagy üzletekben hasonló árban kellene lennie.

[ Szerkesztve ]

(#8717) Potrien válasza Potrien (#8703) üzenetére


Potrien
senior tag

Esetleg valaki erre?
:R

(#8718) afekete válasza #94529552 (#8716) üzenetére


afekete
csendes tag

Köszönöm. Közben én olvastam, hogy az UHD felesleges. Azért erőltettem, mert azt mondták, abban már elég erős a procsszor, hogy normális legyen a megjelenítés. Ezek szerint nem.

Akkor talán Sony KDL43W756CSAEP vagy KDL48WD650BAEP?

Vagy valami mást javasolsz?

(#8719) junior11 válasza afekete (#8718) üzenetére


junior11
veterán

A 2 tv közül a W756C a jobb.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#8720) KillArmy


KillArmy
tag

Sziasztok,

A lenti LG49UH7507 mennyire bestbuy most 210k-ert?
[link]
Nagyjabol ilyet keresgeltem (esetleg 7707 de az dragabb), csak nem tudom lesz-e meg olcsobb. Erdemes kivarni szerintetek?
Btw ebben a kategoriaban mar vallalhato a 4k vagy egy szintet meg erdemes lenne ugrani? :)

Koszonom elore is

(#8721) Peaceliker


Peaceliker
őstag

Rendeltem egy LG 43UH603V-t emagon...vajon jó döntés volt? :D Nem mertem órákat olvasgatni, nehogy elfogyjon, azért 20e árelőnnyel volt, ami szerintem elég jó.Philips 43PUH6101 volt ami és ez között vaciláltam.
Mondhatni, hogy utólag mindegy, de nem, mert elállási jogom van, ha vmi gázos, csak kíváncsi vagyok tapasztalat van-e ezzel a tv vel.

"Oh my Goa'uld!"

(#8722) csabi1971


csabi1971
csendes tag

Sziasztok!

Az Emag.hu akciója között van Samsung 65KU6072 420ezerért
A Sony KD-65XD7505 pedig 430e
Próbáltam itt keresni a hozzászólásokban de nem találtam semmit (béna vagyok)

Vélemények?

65"-tévét szeretnék ha van alternatív javaslat azt is szívesen veszem.

(#8723) lovi0930


lovi0930
csendes tag

Sziasztok! Tv vásárlás előtt állok és két fajtában gondolkozok. Most bf alkalmával mindkettő 130 körül van. Ti melyik ajánlanátok?
[samsung ue43 ku6000]
Vagy
[lg 43 uh6207]

[ Szerkesztve ]

(#8724) Exom


Exom
tag

Sziasztok

Hálószobába 3 méteres nézési távolságra keresek TV -t. Melyiket javasoljátok inkább (ma kb egy árban vannak). Valójában csak egy jó FullHD megjelenítőt keresek. Úgy is feltehetem a kérdést, hogy 100 Hz, vagy nagyobb méret? Melyikkel járok jobban?

LG 49LH630V
Sony KDL 43W756CSAEP

(#8725) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Hali!

Tudtok segíteni abban, hogy a 2 készülék között mi a különbség? Miért vannak különböző áron?
Egyik és másik

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#8726) Exom válasza haromegesz14 (#8725) üzenetére


Exom
tag

Szerintem simán 2x van rögzítve ugyanaz az adatbázisban. Az egyikre van kedvezmény a másikra nincs. Vedd az olcsóbbat.

(#8727) Tanisz


Tanisz
senior tag

Sziasztok,

Lehet kapni, találni HD/fHD TV-t 100e HUF alatt aminek van ethernet csatlakozása? :)
Méret 55cm vagy afelett :)
Márka nem érdekel, kiegészítő TV-nek kellene a dolgozószobámba :)
A panel/kép az árához képest tűrhető legyen színekben és betekintési szög tekintetében :)
Ja és ne dögöljön le 2 napon belül az ócska konstrukció miatt :D

Ha nincs ethernet csatlakozás ilyen árkategóriában nem gond, hisz nem lehet mindent.
Akkor ethernet nélküli verziók közül melyiket ajánlanátok 100e HUF alatt fenti hasonló paraméterekkel?
Max kap valami olcsó kínai set-top-boxot később.

Segítségetet előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#8728) Emu


Emu
őstag

Vettem egy Sony 43W755C-t múlt héten (143k) ami hibás volt gyárilag, ma ért ide átvehetném az újat.

DE! LG 49LH630V mai akcióban 159.900, amiből le lehetne vonni a 7% cetelem kedvezményt, így 149k lenne.

Beleugorjak egy cserébe? Képi világban mennyivel gyengébb az LG?

(#8729) Blackstar_hu


Blackstar_hu
csendes tag

Sziasztok,

TV-t szeretnék venni, de nem értek sajnos hozzájuk.
Azt hiszem, 43 colos lenne megfelelő, mert a hely ahova szánom kb. 105 cm-es.
Amire használni szeretném:
A számítógépen tárolt filmek nézésére. Van valami mód, hogy kábelek nélkül átlőjem az adatot a TV-re? Vagy ehhez milyen TV-t kell vegyek? Sajnos nagyon nem értek ehhez a részéhez. Nem fontos, hogy smart legyen, ha a gépemmel valamilyen módon össze tudom kötni. Ha csak smart-tal lehet megoldani, akkor legyen smart.

Segítségetek előre is nagyon köszönöm.

(#8730) Blackstar_hu válasza Blackstar_hu (#8729) üzenetére


Blackstar_hu
csendes tag

Ja és olyan 100-120-at szánok rá max.

(#8731) vond válasza Tanisz (#8727) üzenetére


vond
MODERÁTOR

LG 32LH6047? 100k alatt szerintem az egyik legjobb TV jelenleg.

EMAG BF akcióban volt 43LH630 110-ért, csak nagyon hamar elkapkodták.

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#8732) KABALL


KABALL
csendes tag

Aki úgy érzi egy szót sem ért ebből az egészből, hogy hogyan válasszon.
Azoknak javaslom a varázslatos [JAVASLÓ] oldalt.
Azoknak akiknek van ötlete, de nem biztosak javaslom a [NA de MELYIKET] oldalt.

(#8733) AlexDaywalkr


AlexDaywalkr
tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem, de nem tudom, hogy jó helyen teszem-e fel a kérdésem. Azért aki tud, az kérem segítsen.
Nemrég vettem egy Sony 43w808c TV-t ami tudja a miracast/widi technológiát. A notebookomat szeretném összekötni vele (widi), de sajnos kiderült, hogy ezt notebookom (Packard Bell easynote TS) nem tudja.
A kérdésem az lenne, hogy elég vennem egy usb-s wifi adaptert (ha igen, akkor milyen fajtát), vagy valami másra lenne szükségem?

A válaszokat előre is köszönöm. :R

Alex

(#8734) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Innen szerintetek lehet rendelni nyugodtan? Itt van a legjobb árban a kiszemelt készülék + kiterjesztett garanciával együtt. Árukeresőn jókat írnak róla, illetve megkapta a "Megbízható bolt" plecsnit is. Mondjuk a mall is :U

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#8735) Demertin


Demertin
tag

Sziasztok!

150.000 Ft-ig mi a best buy kategória az alábbi funkciókra:

- min 43", max 55"
- filmek és sorozatok nézése FULL HD-ban
- külső HDD-ről lenne majdnem mindig használva
- nincs igény a 3D, ívelt, 4k, stb opciókra
- smart TV funkció nem lényeges, de nem probléma ha van

(#8736) GMalma


GMalma
tag

Sziasztok!

Gyors kérdésem lenne. A 3 UHD tv közül ti melyiket ajánlanátok. Megnézni már megnéztem őket és árban is hasonlóak most. (black friday van) nyilván az árak lefelé mennek.
Szóval:
Sony KD65-XD7505 Sokan dícsérik és elég impresszív a mérete miatt 423.000 Ft
LG60UH7707 ez alapból jó :) 434.000 Ft
Pana TX58DX650 (3D) 399.000-429.000

(#8737) Hrabo86


Hrabo86
tag

Sziasztok!

Tv vásárlással kapcsolatban Black Friday akció miatt szeretnék SOS segítséget kérni, mielőtt ezt a tv-t is mind elviszik.
Róla lenne szó: LG 60UH605V

Baromi jó áron van most 380k árról 260-ra leárazva.
3 m-ről lenne nézve, így tudom nem a legfontosabb a 4k, de ha már ennyiért adják..
Első sorban pont emiatt a Samsung UE60J6240 vagy egyéb 62xx variánsaira mentem, gondoltam elég a FHD és ezt a tv-t sokat dicsértétek ti is, mivel valós 100Hz... de sajnos ezek nincsenek leárazva.
Kérdés, hogy a linkelt LG mennyire alsó kategóriás 4k panellal van felszerelve? Hiszen pl a Samsung UE60KU6000 szériát pont ezért zártam ki én is, hiszen eléggé az alja (bár basszus ez is volt akciósan 200k-ért ami mégis elgondolkodtató, de kifogytak belőle.)

Remélem tudtok segíteni, van valami infótok erről a termékről, előre is köszi :) :R
Mindenképp szeretnék amúgy 60" tv-t, és ebben a 250k árkategóriában kb maximalizálva keresgélek, úgyhogy ha esetleg tudtok jobb ajánlatot azt is szívesen meghallgatom.

Üdvözlettel:
Hrabo

(#8738) Treff válasza Hrabo86 (#8737) üzenetére


Treff
aktív tag

elfogyott az emagon!

(#8739) Treff


Treff
aktív tag

Pumma, illetve bárki más, aki tudja!

A Samsung UE-40J6289 és a Samsung UE-40J6240 mennyire jó vétel? Elvileg tudok szerezni újat, persze csak 1 év garival.
Egy Samsung UE-40KU6400 vagy 6450 lenne velük szembe állítva.

Ez a 4 készülék van versenyben szülőknek, általános tvzésre.
(40 coll fölé nem akarok menni, a mostani 37 collt is határesetnek érzik.)

Köszi!

(#8740) #94529552 válasza KABALL (#8732) üzenetére


#94529552
törölt tag

Annyira azt nem jasolnám, mert ott csak usa modellekről beszélnek, időnként hasonló számozás alatt eltérő dizájn és más kijelző és elektronika is előfordul. Néha tájékozódásra persze megfelelhet.
csabi1971 A Sony jobbnak tűnik, mert valós 100 hz-nek írják, és jobb a betekintési szög. Már írtam, de a 60xx-es Samsung és 60x-as szériás LG csak belépő a 4k-ba. Minél magasabb a számozásuk......

(#8741) #94529552 válasza KillArmy (#8720) üzenetére


#94529552
törölt tag

Attól is függ, hogy mire kell, mert Sd adásokhoz nem sok értelme lenne, arra jobb pl. egy 49LH630V vagy hasonló.
Hrabo86 Ekkora méretben a jobb minőséget kellene megcélozni, LG UHD-ből az 55" feletti méretből az UH65xx-től, Samsungból egyenes kijelzővel a KU64xx, de utóbbinál az oldalsó betekintési szögeket meg kell nézni, mert ebben gyengébb.

(#8742) icepeti


icepeti
tag

Sziasztok!

Samsung UE55KU6100
Samsung UE55KU6500
Samsung UE49KS7500

Ezek közül melyik számít ár/érték arányban a legjobbnak, tulajdonképpen ha nem Samsung sem baj de tudnátok ebben a kategóriában valami mást ajánlani?

Köszi.

Üdv, P.

(#8743) Sonic* válasza icepeti (#8742) üzenetére


Sonic*
aktív tag

Sziasztok!

XboxOne mellé szeretnék tv-t venni. A következők fontosak:
-FullHD
-80cm körüli, +/- pár cm is okés
-Szép színek, jó élsimítás, fényerő, kontraszt, milyen ilyesmi. A mostani TV-m elég régi, ezért pl az XBO-s játékok nem nézek ki jól rajta (kockás árnyékok, vibráló szélek stb)
-Árban maximum 90k, márka annyira nem fontos amennyiben jó minőségű a készülék.

:R

Majd kiderül..vagy beborul!

(#8744) Csaby25


Csaby25
senior tag

Sziasztok!
TV-t szeretnék a nappaliba, 3.5m távolságból lesz nézve.
Azt a bizonyos arany középutat keresem, olcsó és jó :) , vagyis jó legyen az ár érték-aránya.
Én 46"-esre gondoltam, szerintetek túl nagy 3.5m-ről?
Köszi!

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#8745) headhunter válasza Csaby25 (#8744) üzenetére


headhunter
addikt

...Én 46"-esre gondoltam, szerintetek túl nagy 3.5m-ről?

Kicsi... (65"-tól...)

(#8746) Sanki


Sanki
addikt

Sziasztok.

Ismerősöm kinézte a következő TV-t: SONY KDL-43WD757SAEP Smart ; 130ezer Ft lenne.
A kérdésem az lenne, hogy megéri jelenleg ez a TV ezt az árat vagy van ennyiért jobb vétel is?

Pen drive-ról vagy külső winyó-ról nézne filmet rajta (semmi tv adás) és ez a max pénz, amit adnának TV-ért.

(#8747) #94529552 válasza icepeti (#8742) üzenetére


#94529552
törölt tag

Mihez használnád, milyen felbontással és milyen távolságról? A görbe kijelzős LCD-n a görbe vonalak tetszenek majd? Ennak a betekintési szögei oldalról nagyon kicsik. Jóformán csak középről jó nézni.
Treff A FHD-t vedd, még van 1-2 helyen, és keress közülük 2 év garanciásat. A 40-es UHD monitornak elmegy esetleg, de tévézésre nem való sztem.
k.sanyi92 Annyit szerintem megér, mivel nemrég még 160k volt a grafikon szerint. Bár az ajánlások szerint a 43W755C-t érdemes inkább venni, ami drágább ennél.

(#8748) Sanki válasza #94529552 (#8747) üzenetére


Sanki
addikt

Köszönöm, átadom az infót. :R

(#8749) VMatteo


VMatteo
őstag

Sziasztok!
Szintén gyors kérdésem lenne!
110-130centis TV-t szeretnénk minél jobb áron venni, csak nappaliba kellene, 3D nem kell, csak hogy minél okosabb legyen.
Ha jól értem az alap okos tv-n csak youtube van és semmi más? Böngészni, esetleg magyar híreket lehet ilyen árkategóriában olvasni?
Köszönöm előre is a segítséget! :) :R

Tisztelet a Gépésznek!

(#8750) Potrien


Potrien
senior tag

Melyik márka terméke garancia a minőségre mostanság?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.