Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88952) Quadgame94


Quadgame94
senior tag

(rögzített hsz)

Szerintem zárjuk le a témát! Ugyanis az eredeti témától már nagyon eltértünk (65G4 v 65G3). Konkrét termékekről beszéljünk, de ne dobáljunk be random árakat, meg random méreteket, hogy mi éri meg és mi nem. Ez a kérdés konkrétan felmerült. Akinek van érve a G4 +500 ezres felára mellett az írja meg a kérdezőnek.

Az nem érv, hogy "van aki a legújabbat akarja".

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#9651) crey válasza Osynho (#9649) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hát... lehet hogy 30 centiről nézi. ;]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9652) pixelmester. válasza #94529552 (#9648) üzenetére


pixelmester.
aktív tag

Mit jelent a va panel?
Miért jobb a hdd mint a pendrive?

(#9653) pixelmester. válasza crey (#9651) üzenetére


pixelmester.
aktív tag

Hát mit magyarázzak el azon, h jobb a nagyobb felbontás?
Ma már egy 5colos okostelefon is fhd felbontású. Akkor egy 40colos tévé hadd legyen már nagyobb felbontású.
Rosszabb nem lesz tőle, nem? De meghallgatom a tudományos érvelést, h miért elég a fhd.

[ Szerkesztve ]

(#9654) Graphics válasza pixelmester. (#9653) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem mindegy milyen távolságról nézed.

Ez pl a legelső érv. Tehát ha közelről nézed a TV-t, akkor UHD és kisebb TV / mert gondolom nem tekergeted a nyakad.
Ha távolról nézed, akkor pedig FullHD is elég lehet, megfelelő táv esetén.

Biztos , hogy minden esetben jobb a nagyobb felbontás? Nem.

Pendrive - HDD : olvasási sebesség nem mindegy.

Célszerű belőni a tényleges távolságot elsőként :)

40" TV-ből én pl nem vennék UHD-t, max ha közelről nézem nagyon.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9655) HKorn válasza pixelmester. (#9653) üzenetére


HKorn
addikt

Én pl 270cm-ről nézem a TV-t (ennyire van a kanapé a TV-s faltól) innen, az ajánlás szerint, hogy lássam a Full HD részleteket, minimum 60"-os TV kellene.

Na most akkor ezt képzeld el UHD/4K felbontással. Vagy sokkal közelebb kellene ülnöm, vagy még nagyobb képátlójú TV-t kellen használnom.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#9656) crey válasza pixelmester. (#9653) üzenetére


crey
MODERÁTOR

És minek? Léteznek olyan egyszerű mérőszámok, mint a szem felbontóképessége (ez kb. 1 ívperc).

"Két pont különállónak látszik, ha a pontokból kiinduló, K-n áthaladó sugarak szöge kisebb mint a látásélesség határszöge amely 1’ (1 ívperc). Ekkor 1 m távolságból szemmel „felbontható” két egymástól 0,3 mm-re lévõ pont. "

Ez függ amúgy az adott tárgytávolságtól is, tehát ha te 30 cm-re ülsz a televíziótól, valószínű hogy látni fogod a különbséget, ha azonban három méterre, a nyakamat ráteszem, hogy nem mondod meg egy 40"-os készüléken, hogy az most FullHD vagy UHD. Egyetlen dologra jó egy UHD panel, hogy az SD felvételeket addig pixelshiftelik, amíg sírásra görbül tőle a közönséges mónikasó rajongó szája, miszerint a régi tévén szebb volt a "kép".

Ez a cikk meg általános válasz a VA paneles kérdésedre.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#9657) gigi21


gigi21
csendes tag

Hello,
Váltanék nagyobb méretre ( 55 vagy nagyobb ) és ha már váltok, lehetne esetleg UHD....DE! A nappali úgy van rendezve, hogy a TV-től 4 méterre van a kanapé és ezen nem is tudunk változtatni az elrendezés miatt. Jól sejtem, hogy ilyen távolságból a 4K-s tartalom nem fog kijönni igazán? Illetve úgy kérdezem: a jelenlegi HD tartalomhoz képest ilyen messziről jelentene bármi pluszt a 4K tartalom? köszi

(#9658) superg válasza gigi21 (#9657) üzenetére


superg
senior tag

Attól függ mekkora méretről beszélünk.Pl 55-ös méretben 220 cm-nél közelebről kellene nézni egy 4K TV-t hogy láss valamilyen előnyét a 4K-nak.[link]
4m-ről semmilyen előnyét nem látnád.

(#9659) pixelmester. válasza Graphics (#9654) üzenetére


pixelmester.
aktív tag

Pendriveból is van már 3.0, szerintem az olvasási sebességgel nem lesz gond.
Kb 2-3 méterről nézném.

(#9660) melkah válasza pixelmester. (#9659) üzenetére


melkah
tag

Attol, hogy 3.0as a csatlakozo rajta, a benne levo chippek tobbsege megkozeliteni nem tudja meg az usb2.0 sebesseget sem, nem , hogy a 3.0-t. Ezeken az eszkozokon feltuntetett usb3.0 sok esetben paraszt vakitas.
Azt is szivesen megneznem, hogy ki es milyen pendriverol akar nezzni egy rendes 4k HD filmet a tv-jen, de minimum sorozatot es nem 1perces demo videot.

(#9661) Osynho válasza pixelmester. (#9659) üzenetére


Osynho
addikt

2.3-2.5m-ről nézem az 55-ös full hd tv-met, egyáltalán nem érzem pixelesnek, nem hianyzik a nagyobb felbontás. Arra a távolságra egérmozi lesz a 40" uhd. A telefonokat kár idekeverni, bár ott is felesleges kezd lenni a pixelvadaszat. Nem (csak) ettől jó egy megjelenítő.

(#9662) #94529552 válasza pixelmester. (#9659) üzenetére


#94529552
törölt tag

A tévékben csak az UHD 7-es szériától van USB 3.0, de mindegy, használható a pen is általában filmezésre, csak a HDD többet bír.

Mondjuk, hogy többen is UHD-t vesznek már manapság, az miatt is van, hogy sajnos a 2016-os kínálatban alig van használható FHD tv :N . Viszont az UHD-n a HD tartalom hasonló távolságból nézendő mint egy FHD tévén, tehát ezzel nincs gond. Minden egyes pixelt senki nem akar látni tévézéskor, ezért nem kell 70 cm-ről nézni a 40"-os UHD-t sem. A lehetőség viszont megmarad, hogy 4k filmeket is lehet majd nézni(ha lesznek), akkor közelebbről is tudja nézni.
Az ajánlásokat meg figyelembe vesszük, de szerintem mindenki a saját környezetéhez, a bukszához, és a szokásaihoz igazítja, ami érthető is.

(#9663) Katona Dénes


Katona Dénes
csendes tag

üdv Mindenkinek!

LG 40UH630V TV vélemények, ár/érték arányban más alternatíva?
Nem ragaszkodom az UHD-hez, de ahogy olvastam pár kommentet vissza, közelről kis szobába előnyt jelent.

LG 43LH6047 néztem még közel hasonló áron sima HD.

Köszi előre is az építő válaszokat!

(#9664) delon válasza Katona Dénes (#9663) üzenetére


delon
tag

LG 55UH630V és az Lg 55uh7707 és Lg 55uh605v között mi a különbség?
mert árba több 10000

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

(#9665) #94529552 válasza delon (#9664) üzenetére


#94529552
törölt tag

55UH630V nincs. A 7707 nagyobb tudású, jobb hangzással, jobb képalkotással és mozgás megjelenítéssel, vagyis valós 100 Hz-es, és HDR Super Dolby Vision megjelenítésére is képes tv Magic Remote távval, míg a 605V egy alap UHD ilyenek nélkül[link]. Olvashatsz róluk még itt is.
Katona Dénes LG topikot is olvasd, 6047-ről kevés írást találsz, viszont ugyanaz mint az LH630V, csak a külseje más.

(#9666) Rannon


Rannon
csendes tag

Üdv!
A négy TV közül melyiket ajánlanátok? Leginkább letöltött sorozatokat / filmeket nézek a tvn.

PHILIPS 43PUS6401/12
SONY KDL40WD650BAEP
LG 43LH570V Full HD Smart LED Televízió
SAMSUNG UE43KU6000WXXH UHD

+kérdés az Ambilightnak van értelme? Én falra szerelném.
Köszi a választ!

(#9667) delon válasza #94529552 (#9665) üzenetére


delon
tag

es akkor az lg 55uh7707 ajánlott tv? Mert nekem ez a kiszemelt típus

Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

(#9668) pixelmester. válasza #94529552 (#9662) üzenetére


pixelmester.
aktív tag

Olyat tudnak ezek az LG smartTV-k, h wifin keresztül egy androidos tableten levő filmet lejátszanak? Tehát nem képernyőtükrözés, hanem ilyen hálózaton keresztüli lejátszás. Hogy ne kelljen pendrive-ra másolgatni.
Nézegettem ma tv-ket, de egyik sem tetszik igazából, bár szerintem valami borzalmasan tömörített videót nyomatnak a MM-ban az egy millánál olcsóbb tévéken...
Illetve nem értem, h 32 és 43 között miért nincs méret? 40colos csak egy-kettő fajta van.
Illetve attól is félek, h ezek azszerint uhd-s tévék valami gusztustalan algoritmussal skálázzák fel a filmeket, és ilyen festményszerű szétesett szar lesz belőlük... :(
Mit tanácsoltok?

(#9669) Mec válasza delon (#9667) üzenetére


Mec
aktív tag

Eisa díjat kapott, 2016-2017
Itt egy jó összehasonlítás LG fronton az LG topicból
http://hdtelevizija.com/wp-content/uploads/2015/07/lg-2016-tv-lineup-matrix.jpg

mecsystem.uw.hu

(#9670) Graphics válasza pixelmester. (#9668) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Elmész egy üzletbe, és megnézed.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9671) superTibcsi


superTibcsi
aktív tag

Tv beárazós topik létezik? Mennyiért lehetne eladni egy LG 39la620s 2,5 éves tv-t?

Under construction!!!

(#9672) #94529552 válasza delon (#9667) üzenetére


#94529552
törölt tag

:K Igen.
Rannon Szerintem nem sok értelme az ambi-nak(de sajnos a Philips tévéknek se), a kisebb és olcsóbb típusokban pedig nem is a legjobb a működése, mint ahogy az alap fw is bizonytalan, akadozós.

(#9673) totya79


totya79
tag

Sziasztok.
Az LG 43 UH7507 jó vételnek számít?Vagy esetleg Samuból hasonló volna?Ebben a 2 márkában gondolkodom.

(#9674) gjanner


gjanner
tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani egy-két márkát/típust az alábbi feltételekhez?
Méret: 55-60"
4K, HDR
Jellemzően FHD filmek, 4K konzol menne rajta.
Ár felső határ: 500k

Köszi!

(#9675) junior11 válasza gjanner (#9674) üzenetére


junior11
veterán

SONY 55XD9305 [link] , Samsung KS7000/8000

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#9676) deepwell válasza Graphics (#9617) üzenetére


deepwell
aktív tag

Nekem is a 111e 603v m van ...
Ami nagyon zavar az a wifi, egy UHDs tevere nem voltak kepesek egy ac -s wifit rakni ...
Egyebkent tetszik, jol lejatsza a filmeket meg az x265 is.
LG nek a SmartShare je a feliratokat is kuldi rendesen.

Azt tudjatok esetleg hogy usbs wifi sticket tud e kezelni ?

udv
Gyuri

Framerate is LIFE !

(#9677) Graphics válasza deepwell (#9676) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Megnézhetem az USB-s Wifi Stick-et, mert van itthon kétféle, de ezekhez javarészt ugye win alatt is driver kellene.

Én kábelre fogom kötni, mert 1,5 méterre van a router, így igazából nem annyira fontos a wifi kérdése.

Este írok, akkor leszek Tv közelben.

Amúgy nekem eddig a tapasztalatom jó, ha tudom, hogy ennyire király ,elhoztam volna még 2db-ot ami volt / aztán eladtam volna ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9678) #94529552 válasza totya79 (#9673) üzenetére


#94529552
törölt tag

Jó, de a 49"-os jobban megéri hasonló árban. Ilyen a tesztje, és itt az LG topikban is utánanézhetsz még [link].

(#9679) Mec válasza delon (#9667) üzenetére


Mec
aktív tag

Most látom az emag megtörte a jeget, lement 300e alá az LG 55UH7707 ára.

mecsystem.uw.hu

(#9680) totya79 válasza #94529552 (#9678) üzenetére


totya79
tag

Csak nem tudom a 49 nem e lenne nagy.Jelenleg 32-es samsungom van,ami kb 10-éves
Amúgy megérné a kb 50000 felár egy 49UH7707-ért?Ps4 pro,és full hd filmek,esetleg uhd rippek.

(#9681) Gstyler


Gstyler
senior tag

Azoknál a TVk-nél, amelyeken nincs 3.5 jack (fülhallgató) kimenet (pl: K5500) megoldható valamilyen átalakítóval, hogy egy jackes 2.1-et rá tudjak kötni? Köszi

(#9682) Mec válasza Gstyler (#9681) üzenetére


Mec
aktív tag

SCART van rajta? Nekem SCART>RCA>3.5mm jack átalakítóval volt régebben összekötve.

mecsystem.uw.hu

(#9683) zedok


zedok
senior tag

Sziasztok!

Gondolkozok TV cserében. Jelenleg egy Samsung UE40F6400-ast használok, eddig nem volt vele gondom de sajnos az új albérletben a lakás elhelyezkedése / kialakítása miatt csak kb 3,00 m távolságból lehet nézni. Lehet én vagyok a fura, de kicsit távolinak vagy épp kicsinek érzem.

Mit ajánlanátok erre a távolságra? Néztem külföldi oldalakat ahol 60-70" + az ajánlott, de szerintem egy 55"-ös bőven elég lehet.

Amire szükségem van:
DLNA
Optikai audio kimenet
FullHD (PS4 régi féle - nem 4k stb.)
WiFi (bár ez most se lételem)
USB
CI+
Az nem tudom milyen funkció, de ha USB-ről nézek filmet, akkor kezelje az srt feliratokat is. Nem árthat. :)
Esetleg HDR?

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#9684) MadSoul


MadSoul
csendes újonc

Sziasztok!
Le szeretném végre cserélni a kb 18-9 éves "Sanyo" képcsöves tv-met.
Albérletben vagyunk. Még minimum fél évig. Szóval ide kell a TV amit átviszek majd az új házba.
A viszonyok szinte megegyeznének
-Itt most kb 2.5 méterről nézem a tv-t.
-Mindenképpen kell rá HDMI- port mivel van egy WII-m és Pc-t is rá szeretném kötni.(Szóval ha 2 port van rajt az se baj :) )
-USB port is kellene néha-néha filmnézésre.
És azt szeretném kérdezni, hogy mire jó ha a tv-m smart? Megéri-e?Mire lehet kihasználni?

"Shady makes you laugh, Eminem makes you think, but Marshall makes you feel."

(#9685) delon válasza Mec (#9679) üzenetére


delon
tag

látom látom csak az emag-tól félek egy kicsit
amugy gondolkodás nélkül megvennem
melyek a megbízható boltok?
gari szempontjaból? ahol gyári garit adnak?
mert a tipus megvan csak hol érdemes megvenni? Emag?

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

(#9686) gabesz839 válasza delon (#9685) üzenetére


gabesz839
senior tag

Emagnál nem is a szállítással van a probléma, hanem akkor ha valami garanciális dolgot kell intézni. Facebookon külön emag panaszos oldal van ahol rengeteget lehet olvasni. Más aruházaknál is vannak negatív tapasztalatok, de az Emagnál sokkal több mint aminek kellene lennie. Én még onnan nem rendeltem, de nem is fogok, mert nem akarok hónapokat várni arra hogy valamit kicseréljenek vagy megjavítsanak. Egyébként én most rendeltem meg a 7707es az extrém digitalból 2 év gyári garancia van hozzá

[ Szerkesztve ]

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#9687) torma1981 válasza gabesz839 (#9686) üzenetére


torma1981
veterán

Érdekes mert sokan pl az Edigitál miatt panaszkodnak. Hogy csak ülnek a cuccon. Szerintem semmivel sem jobb mint az Emag. Ezt csak magadnak beszéled be. Sokszor 2 hét alatt megfordul a cucc.

(#9688) gabesz839 válasza torma1981 (#9687) üzenetére


gabesz839
senior tag

Én csak olvastam a Facebookon a rengeteg hozzászólást és sokkal több van mint bármelyik más oldalnak. Az extrémnél is vannak negatív tapasztalatok az biztos,nem is mondtam hogy az egyik jobb a másiknál. Viszont az extrémből már rengetegszer rendeltem semmi gondom nem volt, szóval maradok a bevált boltnál

[ Szerkesztve ]

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#9689) torma1981 válasza gabesz839 (#9688) üzenetére


torma1981
veterán

Az igaz,hogy gondolom az Emag nem gyári LG garit ad viszont. De ha gond van viszik hozzák a cuccot. A gyári kókler LG,Samsung stb-ről szervízről is elég sok szart lehet hallani. Mivel leszerződnek alvállalkozókkal akik elég szarul végzik a melót. :( Viszont megrendeled az Emagtól és 30 napon belül elállhatsz a vásárlástól. 2 héten belül visszakapod az árát ha nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#9690) gabesz839 válasza torma1981 (#9689) üzenetére


gabesz839
senior tag

A Samsungal egyetértek, viszont az lgnek saját szervíze van Magyarországon ezért is veszek lg tévét.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#9691) delon válasza gabesz839 (#9686) üzenetére


delon
tag

Az extrem digital-nal 30000 ft-al drágább vagyis 10% al a Tv mint az EMag on most lg 55uh7707
Mind a 2 helyen 2 év garanciával kínálják a terméket.
Gondolom gyári garancia mind a kettő.
de ha jol emlékszem az lg nél is lehet regisztrálni a terméket.
ha jól emlékszem a mosógépnél is igy volt mondjuk azt a Média marktba vettem.
És akkor ha gond van vele az lg nek is jelezheted közvetlen nem a forgalmazó emag nak, de kérlek javítsatok ki ha tévedek.
Ja és a média markt online oldalon vasarolt termékről az MS E Commerce Kft. től kaptam a számlát és a garijegyet

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

(#9692) torma1981 válasza delon (#9691) üzenetére


torma1981
veterán

Minek beregisztrálni az LG-nél? Nem kapsz plusz garanciát. Az Emag nem tudom LG garanciát ad e. De szerintem nem. Samut tuti nem. Nem lehet beregisztrálni a +1 év miatt.

(#9693) delon válasza torma1981 (#9692) üzenetére


delon
tag

Azért hogy lásd hogy gyári garit fut e az eszközöd én legalábbis erre használtam a fent említett mosógép esetében mert gyanús volt hogy kitől kapok számlát.

Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

(#9694) torma1981 válasza delon (#9693) üzenetére


torma1981
veterán

Jaa értem. De hát a garancialevélből i meg lehet tudni. Hogy gyári vagy bolti garancia van rá.

(#9695) superg válasza torma1981 (#9689) üzenetére


superg
senior tag

Gyári Samsung szervíz,Bp :felhívom,szerelő kijön,alig látszó kis folt a képernyőn,nem biztos hogy jobb lesz az új panel-mondja,mondom akkor is csere,jó.Egy hét múlva hozza az új panelt becsenget,kb 15 perc alatt kicseréli,jobb mint a régi örül viszlát.Nincs TV hiány,nem viszik sehova hetekig, helyben javítják,lehet beszélni a szerelővel meg lehet mutatni mi a baj,apró hiba lehet máshol nem is cserélték volna a panelt visszaküldik ugyanúgy.Ezért jó a gyári gari..

(#9696) gabesz839 válasza delon (#9691) üzenetére


gabesz839
senior tag

Az extrémnél 319 van egy tízezer forint értékű kuponom szóval nekem 309 - re jön ki.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#9697) delon válasza gabesz839 (#9696) üzenetére


delon
tag

most már látom az új árát

Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

(#9698) delon


delon
tag

honnan lehetne megtudni hogy az emag erre a készülékre gyári garanciát ad vagy bolti 2 éves semmitérő vackot.
Mert ha gyári akkor én magam közvetlen tudnám intézni az esetleges garanciális problémákat az lg vel, és nem az emag nak lennek kiszolgáltatva

Lenovo ThinkPad T420s; iPhone 7 ios 11.3.

(#9699) bankjob


bankjob
tag

Sziasztok!

Új tv vásárlásában vagyok!

Maximum 140.000Ft a keret, de inkább ez alatt!

Full hd és 4k is szóba jöhet!

Mindenre lenne használva: pc, tehát monitorként is funkcionálna, film, játék, tv csatornák nézése és a böngészője is legyen jó!

Elsősorban LG-t szeretnék.

Én ezeket néztem, ezek közül melyik lenne a jobb választás (előny, hátrány?):

LG 43LH630V
LG 43UH6207

Vagy esetleg ebben az árkategóriában tudok jobbat ajánlani?

Előre is köszönöm a válaszokat! :R

(#9700) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Van olyan tv ami több porton is tud cec-t?
Köszi

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.