Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88952) Quadgame94


Quadgame94
senior tag

(rögzített hsz)

Szerintem zárjuk le a témát! Ugyanis az eredeti témától már nagyon eltértünk (65G4 v 65G3). Konkrét termékekről beszéljünk, de ne dobáljunk be random árakat, meg random méreteket, hogy mi éri meg és mi nem. Ez a kérdés konkrétan felmerült. Akinek van érve a G4 +500 ezres felára mellett az írja meg a kérdezőnek.

Az nem érv, hogy "van aki a legújabbat akarja".

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#8501) #61275904


#61275904
törölt tag

32"-os TV kellene.
Samsungot néztem, K5500-ös széria, de nem ismerem, nem tudom,hogy a "K" mint jelent.
Nekem egy 2009-es 50"-es panam van, megfelel, de az új szériákat nem ismerem.

Szempontok:
- tv-nézésre lesz és nem monitornak, nem játékra.
- fontos: a jó, természetes színek,
- hangja legyen, mert nem lesz külön erősítő/soundbar stb. hozzá
- legyen smart, youtube menjen rajta (gyerek miatt). (olvasgatom, hogy telefon képét - video, kép - átlehet dobni a TV-re, jó lenn ha ezt tudná)
- főleg szemből lesz nézve
- full hd
- USB-ről tudjon lejátszani
- telekom iptv lesz

Előre is köszönöm a javaslatokat.

(#8502) Sdi válasza Bozso68 (#8496) üzenetére


Sdi
addikt

Itt nem nagyon dicsérik , ez sokkal jobbnak tűnik, igaz az általad említett boltokban most nincs.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#8503) Batib válasza #61275904 (#8501) üzenetére


Batib
őstag

A "K" azt jelenti idei széria. A leírt igényeknek ez a tv úgy vélem megfelel.
Egy hátrányát ismerem: ez un. 50Hz-es tv, szerintem 32-esben nem akkora probléma.
Ui: nincs fülhallgató aljzat, a hang pedig olyan semmilyen. :)

[ Szerkesztve ]

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#8504) adikaa10 válasza adikaa10 (#8488) üzenetére


adikaa10
csendes tag

Üdv! Várnám a választ! :)

(#8505) #94529552 válasza adikaa10 (#8488) üzenetére


#94529552
törölt tag

A WD650-ről még nem sok jót olvastam, még az itteni PH-s tesztben sem, ezért én LH630V-t mondanék. Vagy a 3D-s LG 42LF652V-t.

ruzsabazsa 43LH560V Smart.
Bozso68 Itt van több hasonló monitor tv is. A polcot meg majd megoldod, valamilyen bútorlap felcsavarozásával, hogy stabil legyen a tévének.

[ Szerkesztve ]

(#8506) Tony21 válasza Tony21 (#8499) üzenetére


Tony21
tag

Jól látom, hogy LG-ben nincs is 60"-os FHD? 55-ből pedig talán a 55LH630V a jó?
Áhhhh, már jojóznak a szemeim :)

(#8507) #94529552 válasza botond2225 (#8489) üzenetére


#94529552
törölt tag

A 40-43-as UHD-nek nem sok értelme van, továbbá az ívelt kijelzőnek se. A 7-es széria nagyobb méretben, meg drága, sztem jobban jársz, ha maradsz a FHD-nél. Különben is nem mondtad, hogy mihez kellene, meg milyen távolságra. Adnál 270k-t egy görbe kijelzős és UHD-re kicsinek számító tévére :( ?

Tony21 :K Jól látod. Az LH630V a maximum a FHD-ben, a kisebb méretekkel elégedetten nyilatkoztak akik írtak róla. Nem egy csúcs, de elfogadható, és az ára is. A magasabb kategóriában már csak UHD-t gyártanak. Van még esetleg a Sony 55" FHD-je, megfizethető áron 3D-s tévének, és pont 260k.

[ Szerkesztve ]

(#8508) RedCat


RedCat
senior tag

Sziasztok!

Tv vásárlás előtt állok 55-60" környékén. Lenne pár kérdésem.
Samsung ks7000
LG UH8507
LG Oled, de milyen tipust?

Ezekben gondolkozom első körben. Bár az LG 8507 feketéje nem győzött meg így első ránézésre. Az Oledekkel mi a helyzet? A képe szép, de a mozgásmegjelenítése milyen? Régen a mozgásmegjelenítés miatt nem volt ajánlott. Ez mára már változott? Érdemes már Oledben gondolkozni?
A samsungról mi a vélemény?

[ Szerkesztve ]

(#8509) ruzsabazsa válasza #94529552 (#8505) üzenetére


ruzsabazsa
aktív tag

Koszi a valaszt!
Esetleg vannak meg opciok ebben az arban? Fontos hogy pl Lg-nel web os 2 vagy 3 legyen?
Az altalad emlitett tv-t nem nagyon talaltam mert keszleten nem igazan van de ha az az egyetlen ami jo akkor keresgelek meg.Koszi szepen elore is.

(#8510) Bozso68


Bozso68
senior tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget, végül szembe jött ma reggel ez az MM akció: LG 32LH210U 64.799Ft-ért.

Mod: A talppal meg kezdek majd valamit, az alárakott bútorlapos ötlet megoldás lehet, de még azt sem vetettem el, hogy a hátsó felfogatási pontra rögzítve fekete bútorlapból (van itthon pár darab polcom) összebarkácsolok egy ízléses konzolt.

[ Szerkesztve ]

(#8512) ruzsabazsa válasza #94529552 (#8505) üzenetére


ruzsabazsa
aktív tag

Es ha esetleg letennek a smart lehetosegerol sporolas vegett akkor van valami tuti tipped 80-90korul (~100cm) ? Rajottem hogy mobil yt miatt kar vennem smartot mivel a laptopon filmezek sokat es arra eleg lenne a hdmi.
80-90 korul van valami tuti tipped? Nyilvan az elozo kriteriumok fontosak kiveve a smartos funkciok.Szep kep es jo hangja legyen.Nagyon koszi !

[ Szerkesztve ]

(#8513) ruzsabazsa válasza ruzsabazsa (#8512) üzenetére


ruzsabazsa
aktív tag

[link]
Esetleg ez?

[ Szerkesztve ]

(#8514) #61275904 válasza Batib (#8503) üzenetére


#61275904
törölt tag

Köszi!

Komolyan nincs fülhallgató aljzat? Nem is gondoltam, hogy van ilyen....

T

(#8515) koziz99


koziz99
csendes tag

Sziasztok !
Segítséget szeretnék kérni tőletek tv vásárlás ügyében ! Főként tv adások (digitv),youtube,fhd filmek nézése menne rajta,sport nem igazán .Kezeljen külsö meghajtót.Nem lenne hátrány,ha esetleg BT fülest is tudna kezelni .3d nem lényeges. Szemből és Kb 3,5 méterről néznénk. Világos szobában lenne és a fényt oldalról kapná,ill.kicsit szemből is. A képminőség lenne a legfontosabb. 55-60" méretben gondolkodnunk. A keret 250-280e huf lenne. Előre is köszönöm !

[ Szerkesztve ]

(#8516) zenészke válasza #94529552 (#8458) üzenetére


zenészke
tag

Én is ezt a WD757-es Sonyt néztem ki. Leírásában nem látom, hogy Androidos lenne. Azt hallottam, hogy ez jó dolog, mert magát frissíti a rendszer. Tényleg így van ez? És akkor a 757-ben van, vagy nincs Android? A MM-ban most nagyon jó áron kínálják... Előre is köszönöm a választ!

(#8517) zadir1


zadir1
tag

Sziasztok!

Jövő pénteken szeretnék venni egy min. 40 colos tv-t, pl.ezt
Étkezőbe kellene szinte csak meccsnézésre, semmi extra.
Viszont mindenképpen a falra kellene tennem,amit az emag ajánl hozzá fali konzolt ez biztosan jó minden 40 colos tv-hez?

(#8518) MK VII válasza zadir1 (#8517) üzenetére


MK VII
veterán

Szia... Hát nem is tudom...
Inkább vegyél csak 32"-ost, de valami LG-t vagy Samsungot...
Ezek az olcsó TV-k darabosan adják vissza a képet...
Tegnap én is kérdeztem itt, mert hasonlót néztem, és lebeszéltek róla... Aztán mikor elmentem az MM-be és megnéztem pár Navon meg ilyen csip-csup márkájú modellt akkor értettem meg miről is beszélnek itt egyesek...
Fejfájósra kicsinálja a szemed a mikroakadozós képalkotás.

(#8519) PandaMonium


PandaMonium
őstag

Sziasztok. Kíváncsiságból mostanában nézelődök a TV-k között a neten, de eléggé laikus vagyok a témában. Mennyinél kezdődnek a jó minőségű 49" körüli, UHD HDR TV-k, amiknek elég alacsony az input laggjuk ahhoz, hogy játszani is lehessen rajtuk? Tudtok javasolni pár modellt? :)

What I cannot create, I do not understand

(#8520) Batib válasza #61275904 (#8514) üzenetére


Batib
őstag

Mindig komolyan beszélek. Nincs humorérzékem. :)
Tudsz hozzá BT fülest csatlakoztatni.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#8521) ruzsabazsa


ruzsabazsa
aktív tag

Ezekről mi a véleményetek ?

Samsung

Panasonic

:)

(#8522) botond2225 válasza #94529552 (#8507) üzenetére


botond2225
csendes tag

Igen, azt olvastam, hogy a 4K ebben a méretben nem igazán jön át a nagy felbontás, csak szinte mind a 4K-t tudja.
Nem ragaszkodom a 4K-hoz, ahogy az ívelthez sem, sőt, szempont előtt sem volt ez, csak épp ilyen paramétereik voltak.
Volt ebben egy jópár tv, amit boltokban néztem, ahol egy kézilabda meccset játszottak le adásból.
Pl.:
Az ívelt, 4K-s Samsung UE43KS7500 pl. nagyon szép képe volt, ezért került a "listába" is.
Aminek még hasonlóan szép képe volt az az LG 43UH664V. Különbség kb abban látszódott, hogy világosabb volt a képe a Samsungnak. Viszont valamiért 110e-el több a Samsung az LG-től, biztos van valami más tudásbeli különbség is.

Tv vásárlási elgondolás:
43" méretre gondoltam kb. (lehet akár a 49" is, de ebben nem vagyok biztos benne, mert lehet már túl nagy lenne), mert egy panel lakásba lesz, ahol nincs nagy tér és olyan 2,5m a nézési távolság.
TV adás nézésre és letöltött filmek nézésére használnánk és akkor már kihasználnánk, hogy a telefont rá lehessen tükrözni (jól hangzik ez a funkció, bár nem tudom mennyire használnánk ki).
Nyilván a kép szépsége a legfontosabb.
Összegben 150e-200e Ft körül gondoltam első körben, de ha mondjuk 210e-ért egy sokkal ajánlás is lenne, azt se vetném el.

(#8523) MK VII válasza ruzsabazsa (#8521) üzenetére


MK VII
veterán

Maguk a TV-k nem rosszak viszont a mall.hu-tól egy golyóstollat se rendelj..
Egy kis olvasni való.

(#8524) ruzsabazsa válasza MK VII (#8523) üzenetére


ruzsabazsa
aktív tag

Akkor honnan lenne erdemes rendeni?Mar megrendeltem az elobb viszont nem reg vettem eszre h black friday lesz naluk is penteken.Plusz most kicsit elbizonytalanodtam. :/

(#8525) ruzsabazsa válasza MK VII (#8523) üzenetére


ruzsabazsa
aktív tag

a Tv raktár elég szimpatikusnak tűnik.

(#8526) MK VII válasza ruzsabazsa (#8524) üzenetére


MK VII
veterán

MediaMarkt, Extreme Digital, Euronics....
A lényeg, hogy valami nagyobb áruházból.. Ezeknél az áruházaknál nem futsz bele garanciális gondokba..
Ráadásul pl. MM-ben +5 év Gold szintű garanciát plusz 12 ezer forintért tudsz kötni a TV-re fél éven belül és akkor, ha mondjuk összetörnéd vagy átmenne rajta az úthenger akkor csak kiállítanak egy vásárlási utalványt a TV-d értékének megfelelően amit levásárolhatsz.. Ezt én is megfogom kötni arra amit most vettem szüleimnek. Úgy akkor lesz 7 év garancia a TV-re és, ha tönkremegy akkor a teljes vételárat visszatérítik levásárlás formájában. :)

(#8527) tisn válasza MK VII (#8526) üzenetére


tisn
addikt

euronics egy hulladek, ket eve ket hetig hitegettek a gyerke megrendelt karacsonyi tabletjevel (helyi boltban raktaron mutatta, megvettem, de megsem volt, mondtak 5x hogy ket napon belul jon, majdnem kifutottam az idobol, 23-an rohangaltam tabletert)

(#8528) #94529552 válasza RedCat (#8508) üzenetére


#94529552
törölt tag

Jól beállítva szép képe lesz a 8507-nek, nem teljesen olyan mint a va panellel, viszont egy nagy nappaliban kell a jó betekintési szög, amiben ez a kiváló. De Samsungból a 8000-est nézném a helyedben. Akinek nincs OLED tévéje, az ír ilyeneket, de nézz be az OLED topikba inkább.
ruzsabazsa Az 5-ös Samsung és LG-k 40-43"-ig, de hiányos csatlakozások, se wifi, se lan, hol a fejhallgató, hol a Scart nincs bennük, vagy még optikai kimenet se esetleg, és a Smart egy kicsivel jobb kép és hangminőséget ad.
zenészke Nem kell hogy frissítsen, ha minden jó rajta, de ez nem is droidos, hanem a hagyományos menü, és sztem ez egyszerűbb kezelést tesz lehetővé.

(#8529) tisn


tisn
addikt

VIERA TX-55C320E
nagyon belepo szint?

eddig az lh630v meg mindig a befuto, de nezelodok

uh610v milyen?

(#8530) junior11 válasza tisn (#8529) üzenetére


junior11
veterán

Panasonic esetén a DS630-tól ajánlott.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#8531) tisn válasza junior11 (#8530) üzenetére


tisn
addikt

en is ugy lattam a pana topikban

(#8532) #61275904 válasza Batib (#8520) üzenetére


#61275904
törölt tag

THX.
Akkor be kell szereznem egy BT fülest.

(#8533) RedCat válasza #94529552 (#8528) üzenetére


RedCat
senior tag

Köszi. Mivel jobb a Samsungtól a 8000-es? Mi az ami miatt jobban megéri?
Boltban pont egymás mellett volt egy ks7000 és egy uh8507. Hát az lg feketéje inkább szürke volt. Nem tudom ez otthon mennyire tűnne fel?

(#8534) robika9


robika9
csendes tag

Sziasztok!

55" méretben keresem ideális társamat, leginkább film és kevés tv tartalomhoz, és egyszer konzolos (ps4, talán pro) játékhoz.
Legyen jövőálló, szóval a 4K (bár a FHD-t már nehezebb találni) és esetleg a HDR is szerepeljen a spec sheeten. A keret 350-400ezer huf, amibe az áldott OLED nem nagyon fér bele.

Mit ajánlotok? Milyen kompromisszumra kell készülnöm a nyilvánvaló nem tökéletes feketén kívül?
Van ilyen kategóriában Direct LED megvilágítás és VA panel, vagy Edge és IPS-ből kell gazdálkodni?
Sony, LG, Panasonic, Philips, Samsung, de ha van valami titkos favorit, ami nem ezek a márkák, örömmel veszem :)

Hálás köszönet annak, aki felhomályosít :)

(#8535) Tony21 válasza #94529552 (#8507) üzenetére


Tony21
tag

Hmmm, nagyon tolják a 4K-kat ... nekem a nézési távolság miatt azok kiesnek, inkább nagy FHD.
3D nem mozgat :)

60-as méretben mi az ajánlott?
Ha Samsung, akkor inkább a tavalyi UE60J6240 mint az idei UE55K5500?
Esetleg más?

(érdemes lenne írnod egy összefoglalót a topic elejére az ajánlott típusokkal, különböző méretekben ... 200%-al kevesebb kérdés lenne :D )

Szerk: a "talpfesztáv" talán belefér a 120 centibe, a komplett tv-re írnak 137 centit ...
Van esetleg valakinek 60-as Samuja nyakas talppal? Megmérné? :R

[ Szerkesztve ]

(#8536) kusnyerik97


kusnyerik97
csendes tag

Sziasztok!

Melyik TV lenne jobb választás? Sajnos egyik tv képét sem volt alkalmam látni, ezért a Ti véleményeteket szeretném kikérni.

LG 32LH6047
PHILIPS 32PFH5300/88

Köszi a válaszokat!

(#8537) #94529552 válasza RedCat (#8533) üzenetére


#94529552
törölt tag

Akár még igazad is lehet, de mihez képest, ugye. Erre olvasd a (#8459)-es hsz-t innen: De....
A 8000-esnek a 7000-eshez képest jobb egy kicsit a kép és hangminősége, többzónás Local Dimming-je van, dupla tuner, rendes talpa, jobb a feketéje is, de még attól is jobb az összes mostani OLED.

Tony21 A J6240-es jobb, mivel 6-os, és nem 5-ös széria.
robika9 Kis visszaolvasás nem ártana.
kusnyerik97 Az LH 6047. A másik márka nem nyerő.

(#8538) tisn


tisn
addikt

ez jol nez ki:

br 192k az 55lh630v a tvraktarban

[ Szerkesztve ]

(#8539) cisztas


cisztas
csendes tag

Sziasztok! Tv vásárlás előtt állok. Kinéztem kettő típust ami nekem tetszik.
SAMSUNG UE 50 KU6000
LG 49UH6207

Szerintetek melyik lenne a jobb? Illetve valami más ugyan ilyen árban? Főbb szempontok, hogy ménél szebb legyen a képe, gyors legyen a rendszere, 120+cm, UHD. Én az LG felé hajlok, mert elég sok LG van már a családban és mindenkinek bevált.

(#8543) Harveymarvan


Harveymarvan
csendes tag

Sziasztok! Kicsi xbox, minimális tv, inkább sorozathoz kellene tv, melyiket ajánljátok a kettő közül?

https://www.telekom.hu/shop/termek/Panasonic+TX-55DX600E+UHD+LED+TV--TV+PAN+TX55DX600?contractType=home&commitmentPeriod=0

https://www.telekom.hu/shop/termek/Sony+55XD7005++4K+HDR+Android+TV--TV+SONY+KD55XD7005BAEP?contractType=home&commitmentPeriod=0

Köszi

(#8544) Zozi1981


Zozi1981
újonc

Samsung UE49KU6400 as tévéről mi a véleményetek?
Szívesen venném, ha valaki leírná a tapasztalatait, aki már használja egy ideje.
Mik az előnyei, hátrányai a készüléknek?

A válaszokat, előre is köszönöm szépen!

(#8545) ruzsabazsa válasza #94529552 (#8528) üzenetére


ruzsabazsa
aktív tag

Köszönöm !

(#8546) robika9 válasza #94529552 (#8537) üzenetére


robika9
csendes tag

Általában megteszem, hogy amiért ennyi pénzt adok, magam is utánajárok, kíváncsi vagyok/lennék, másoknak mi a véleménye, honnan lett volna érdemes kiindulni.
Egész estés tesztolvasás után a Samsung 55KS7000, Philips 55PUS7600, LG 55UH7707 (aminek amúgy nem quantum dot-os a kijelzője), Panasonic DX7XX széria ami megfelelhet az elvárásaimnak.
Ebből az LG IPS és Edge LED 8bites, 0,087 körüli feketével; a Panasonic-ról nem nagyon van teszt, de a 750V VA paneles 8-bites 0,023 fekete, a Philips az Ambilight miatt szerintem elég egyedi, de IPS, Edge 8-bit, és a Samsung lesz a befutó a VA Egde 10-bites 0,033 feketével (másik tesztoldalról), ha értelmes helyen is lehet kapni.

Ha valaki tud ezen felül érdemi információval szolgálni, megköszönöm.

(#8547) #94529552 válasza cisztas (#8539) üzenetére


#94529552
törölt tag

Gondolom leginkább az ára tetszik ezeknek, a KU6000 nagyon belépőszint, mint az LG-nél az UH600V is, de a 6207 se nagy ugrás. Ezek már jobb minőség, Samsungból meg a KU6400, de még nem a felső kategória. Itt inkább találsz 6207 és 6107(620V és 610V) tulajt, ezeknél csak a talp különböző.
Vagy az is lehet, hogy jobban járnál egy 49LH630V FHD-vel.

Harveymarvan A Pana UHD-t a 700-astól nézz inkább, mert azok minőségibbak a 600-asnál. Némelyiknek magas az input lagja, ami miatt játékra nem a legjobb, de ennek nézz utána valahol, amiket kinéztél. A Sony jobban megfelelhet neked az alacsony input lagjával.

robika9 Azért mondtam, hogy kicsit tájékozódj, mielőtt elindulsz valamerre. De majd még járj utána továbbra is, mert, lehet, hogy rossz helyeken keresgéltél, és emiatt téves infóid vannak. A 7707-es tv az SUPER UHD, és tudja a HDR Super - Dolby Vision szabványt is, mert QD10 kijelző(csak szerinted nem :F ). Pedig ez olyan aminek amúgy 10 bites a kijelzője. A tesztoldalak ezt írják. De a DX750E is tudja a 10 bites szín megjelenítést, és még a Sony XD8505 is.

[ Szerkesztve ]

(#8548) ateszm


ateszm
senior tag

Szép estét. Ősöknek keresek 50" környékén,200K alatt FHD TV-t. Sony 50"755, Pana 50"DS630 vonalon nézelődök,mert én is ezeket használom (55"756,50DS630) Mi jöhet még számításba ami jó paraméterekkel rendelkezik? Valós 100Hz vagy felette, kontrasztarány stb...

Köszönöm a segítséget.
Üdvözlettel: ateszm

[ Szerkesztve ]

(#8549) robika9 válasza #94529552 (#8547) üzenetére


robika9
csendes tag

Na most már jól meg vagyok kavarva, mint a turmixban a frozen margarita. El lehet veszni a különböző régiók országok kódjaiban, valszeg itt kavarodtam el kissé. A RTINGS oldalon KU7000 és KS8000 van csak, ez a magyar piacon melyikeknek feletethető meg, nem tudod? Ha jól látom, a sony xd850 Mo-n is x850d, a blacklevel és a homogenitása nekem így összehasonlítva elég tré a többihez képest, de élőben nyilván nincs ott a másik. x850c viszont innen nézve elég jó. Kár hogy nincs ott panasonic, de azért elég, köszi az oldal ajánlást.

(#8550) aerosmith válasza Tony21 (#8499) üzenetére


aerosmith
őstag

Nekem van 60j6240 2napja vettem, gyönyörű tiszta kép, varázslatos színek, folyékony, röccenésmentes mozgások. Nagyon ajánlom. Elkezdtem újra leszedni a régi fullhd filmkedvenceimet mert érdemes újranézni rajta.
Tap szélessége 97centi mélysége 40.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.