Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69811) adalbert1 válasza #82729984 (#69806) üzenetére


adalbert1
veterán

LG-nél engem is érdekelne, hogy a flicker safe egyenlő-e a PWM mentességgel - volt olyan monitor, aminek a tesztjében az derült ki, hogy igen, de gondolom ebből azért túlzás lenne általánosítani az összes LG flicker safe monitorára.

Illetve lehet, hogy megismétlem a kérdésemet is, ugyanis az előző oldal alján van, ott valószínűleg már senki nem olvassa:

Sziasztok,
egy olyan monitort szeretnék venni, ami minél kevésbé fárasztja a szemet napi 8-10 óra munka esetén.

Amilyen kritériumokra gondoltam:
-22-24" méret
-1920*1080 felbontás
-antiglare coating
-matt, antiglare keret (a keretről visszatükröződés is zavar)
-állítható magasság
-előre-hátra dönthetőség
-IPS vagy PVA panel
-PWM mentes működés
-DVI vagy HDMI bemenet (esetleg mind a kettő), ha van esetleg fejhallgató kimenet, az plusz

Ami érdekelne, hogy LG-nél amit flicker safe-nek írnak, az PWM mentes? Próbáltam cikkeket keresni, van olyan modell, ahol igen, de van olyan modell, ahol nem derült ki egyértelműen.

Jelenleg ez a két jelöltem van (igaz, árkategóriában az egyik majdnem a duplája a másiknak :) ), tudnátok még párat ajánlani (inkább olcsóbbat, mint nagyon drágát)?
LG 22MB37PU-B
DELL UltraSharp U2414H

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.