Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49951) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Mai napon érkezett. :D
0 perces Nokia 6300i.
Beépített Wifi. :)



[ Szerkesztve ]

(#49952) #81562624 válasza sirály69 (#49950) üzenetére


#81562624
törölt tag

Nokia 301-et még találsz apróhirdető oldalon új és újszerű állapotban is. Sokkal jobb, olcsóbb is pár ezressel.

(#49951) Fancy-boy: honnan szerzel te ilyen cuccokat? Biztos nem volt olcsó. :)

[ Szerkesztve ]

(#49953) Fancy-boy válasza #81562624 (#49952) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Keresgélni kell. ;)
Attól függ, kinek mi a drága. 30 alatt volt.

[ Szerkesztve ]

(#49954) kutga válasza Fancy-boy (#49951) üzenetére


kutga
nagyúr

Nagyon korrekt kis készülék. Magam részéről eredeti 6310i-t keresek, vettem anno egy kínai klónt, de nagyon nem győzött meg, ami új és eredeti azt meg aranyárban mérik (vagy még annál is több :D ).

Let the Zone take me if I am.

(#49955) Burt1793 válasza Fancy-boy (#49951) üzenetére


Burt1793
veterán

Ez a szín valamiért furcsa (szürkét szoktam meg) nekem vagy csak a kép nem előnyös az előlapjáról.
E51 (az még megvan nekem) és társai szintén wifisek, azok azért használhatóbbak, nem? Bár gondolom ezt ereklyeként fogod tárolni egy polcon. :D
Gratula hozzá, én sajnos a L930-cal kicsit megutáltam a nokiát, de egy N9-re beneveznék csak úgy. :B

(#49956) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Sziasztok

Nagymamámnak keresek egy Vodafone-os ÚJ telefonkészüléket.

Lényeg ajó aksi idő és az ár (max 4.000 Ft). Mit és hol ajánlotok megvételre? Saját oldalán vodának nincs ilyen árban semmi.

Régebben az intersparban volt feltöltőkaris samsung vmi (3.000 ft volt).

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#49957) #81562624 válasza Miamiquake (#49956) üzenetére


#81562624
törölt tag

Új telefon 4000 Ft-ért? Hm... Tesco és Mol, de nem vodafone.

(#49958) Jenne válasza Miamiquake (#49956) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!

ITT keresgélj.Görgess lefelé, a lap közepe felé attól lefelé van pár darab. Főleg inkább függetlenek, de gondolom ez nem lesz akadály.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#49959) Miamiquake válasza Jenne (#49958) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Köszönöm meg is van :)

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#49960) Jenne válasza Miamiquake (#49959) üzenetére


Jenne
senior tag

Melyiket választottad ki? :)

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#49961) Fancy-boy válasza Burt1793 (#49955) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Persze, mert már este készült.
Esetleg így jobban tetszik? :D


[ Szerkesztve ]

(#49962) Burt1793 válasza Fancy-boy (#49961) üzenetére


Burt1793
veterán

Fura, hogy ilyen mélyek a gombok, szemből telibe néz ki jól, nem? Miért így fotóztad?
Így fotózva: [link].

Amúgy ez a vízálló samsung xcover tényleg vízálló? Tehát tuti nem lesz baja, ha megfürdetem vagy víz alatt videózom vele?

(#49963) kutga válasza Burt1793 (#49962) üzenetére


kutga
nagyúr

A teszt alapján a víznek másfél méter mélységig és 30 perc ideig áll ellent. Ettől függetlenül én azért nem fürdetném, pláne nem használnám víz alatt.

Inkább akkor jön jól a vízállóság ha hazafelé éppen bőrig ázol. :D

Let the Zone take me if I am.

(#49964) Fancy-boy válasza Burt1793 (#49962) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Szándékosan így fotózom.
Ha megnézel egy tesztet, általában ott sem katonásan szemtől szemben fotóznak egy készüléket.
Ennek megvan az oka. Megnézted az általad készített képet?
Például a plexin visszatükröződik és látni, hogy mivel fotóztál. :DDD
Nem akarom szétoffolni a topicot.

[ Szerkesztve ]

(#49965) Fancy-boy válasza kutga (#49954) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Valóban nagyon megbízható készülék, ráadásul a Wifi + S40 kombó miatt elég egyedi is. :)
Rajta kívül a 6260 slide-ban van még beépített WLAN.

A 6310i-t én is nézegettem, de itthon általában a lestrapált darabokat árulják, meg ügyeskedők felújítják őket utángyártott alkatrészekből és eladják újként vagy gyári felújítottként.
Van VW változat ebből is. :)
VW Silver: [link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#49966) kutga válasza Fancy-boy (#49965) üzenetére


kutga
nagyúr

Én is főleg ebayen nézem őket.

[link]
[link]

Anno egy kínai utángyártottat rendeltem, nem ugyanaz a kategória.

Let the Zone take me if I am.

(#49967) Burt1793 válasza Fancy-boy (#49964) üzenetére


Burt1793
veterán

De ha szemből néz ki jobban, akkor onnan érdemes fotózni, a tükröződést meg le lehet szedni (én amúgy csak azért fotóztam le, hogy később látszódjon, hogy mennyire strapálódott le), ja és nem tudod megmondani, hogy mivel fotóztam, minden második samsung így néz ki. ;]

(#49963) asound: Köszi az infót, közben megnéztem a videó beállításokat, 320*240-es felvételt tud készíteni, annak meg sok értelme nincsen. Azért kellett a vízálló készülék, mert a harmadik 5610 ment tönkre beázás miatt. Az egyik egy vízhatlan motorostáskában ázott be, a másik kettő meg szimplán vízbe esett ingzsebből. Amúgy kibírták a vizet, egy nap rizsben szárítás után beindultak, csak a kijelző lett kicsit foltos minden esetben, illetve a bal alsó gombok szartak be. A legutóbbinál viszont sajnos egy langyos radiátorra került, ami később automatikusan beforrósodott, ezért tönkrement a kijelző véglegesen. Ezért nem tudom most lementeni a kontaktokat.

(#49966) asound: Ilyenem van/volt kettő itthon, sajnos nem működnek. Az E51 még működik, amikor a 930 szarakodott, azt használtam. Az N70 se működik már, nem tudom, hogy csak az aksi szart be végérvényesen vagy valami hardveres gond van vele.

[ Szerkesztve ]

(#49968) Viktor0610 válasza Burt1793 (#49967) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Értem, ha egy készülék a vízhatlan tartóban beázik.
Nehezen, de értem, ha egy készülék ingzsebből vízbe pottyan.
De hogy egy harmadik készülék is vízbe essen??? :U :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#49969) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

üdv!

mostani telefonom két és fél év után kilehelte a lelkét, vagy legalábbis az érintőképernyője elment az örök vadászmezőkre (nokia asha 300). az életkorán kívül mindennel elégedett voltam vele.

szóval helyette mit? csak telefon, sms és időzített üzemmódváltás kell, plusz kezeljen bt-s autókihangosítót. eddig megvoltam anélkül, hogy mp3-at lehetne streamingelni a kihangosítóra, de ha ilyet tud egy újabb telefon, nem zárkózom el. nekem a gmail, a hagouts, a facebook és társai csak egy-egy cucc, amit ki kell kapcsolni a telefonon. lehet, hogy a tapasztalatok alapján inkább nem kell érintőképernyő.

jó lenne, ha bírná a kiképzést, úgyis mint akksiidő (bt-vel súlyosbítva) és tartósság is, nem akarok két év múlva megint telefont keresni. céges teló lesz, az ára nem annyira szűk keresztmetszet. ha lehet, trénél venném, de nem zárok ki mást sem.

ha tudtok mellé saját használati tapasztalat alapján autó kihangosítót is, külön megköszönöm. most egy nokia ck200 van beszerelve, de egy-két ismerősöm panaszkodik, hogy a kettőnek együtt rossz a hangja.

kösz előre is. vagy adjam fel és kényszerítsem magam okostelóra?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#49970) quailstorm válasza bambano (#49969) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ne vegyél MTK-s Nokiát véletlen sem.
Spreatrumos Samsung Xcover 550 remélem jól áll BT ügyileg, mást meg nem kapsz. Vagy régit kell kotorni, vagy okosat.
Symbian tudja a Bluetooth kihangosítós zenélést, csak azok inkább esztétikus üzleti modellek, amikre vigyázni kell mint a hímes tojásra.

(#49971) bambano válasza quailstorm (#49970) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

:R

szerk: mondjuk nem töröm-zúzom a telefont, a másik is karcmentes még, csak egyszerűen elromlott. tehát elvileg nem kell nekem strapatelefon, de ha ez az x550 egyébként jó, akkor miért ne.

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#49972) quailstorm válasza bambano (#49971) üzenetére


quailstorm
nagyúr

T-nél ahogy elnézem összesen 4 mobil kapható most.
Abból 2 MTK-s Nokia, amiből az egyik vérgagyi, de telefonkönyvet meg bluetoothot egyik se tud.
Aztán van egy nagyimobil :DDD
meg egy CAT, ami vagy Spreadtrum vagy MTK...
évjáratot elnézve MTK és jack sincs rajta, nem venném meg

S5611-et se kapni már amúgy, szóval régit kell venned ha nem akarsz tapperolni

X550 elég korrekt bármilyen használatra. CAT már durván strapa, designra is.

[ Szerkesztve ]

(#49973) bambano válasza quailstorm (#49972) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

a taperolás nem kizáró ok, csak a mostani telómnak a taperolója döglött be, így a kedvemet nem hozta meg, hogy hasonlót vegyek... valami nokia 225 vagy milyen teló volt a kezemben pár napja, az már túl gagyi lett...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#49974) quailstorm válasza bambano (#49973) üzenetére


quailstorm
nagyúr

de az nem tud még bluetoothot se, azért mondtam, hogy MTK-sat ne

én hamarabb vennék egy 6303-at használtan, vagy egy Symbianos csodát, legalábbis magamnak

(#49975) bambano válasza quailstorm (#49974) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

de milyen symbianos csodára gondolsz?

szerk: használt teló nálam esélytelen.

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#49976) kutga válasza bambano (#49975) üzenetére


kutga
nagyúr

Arra gondolt. :D

Let the Zone take me if I am.

(#49977) Fancy-boy válasza bambano (#49975) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Másik lehetőség: Próbáld megjavíttatni a régi készüléked.
Esetleg 1-2 helyen még lehet kapni Asha sorozatú Nokiát:
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#49978) Viktor0610 válasza Fancy-boy (#49977) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én biztos, nem javíttatnám meg. Újra elő fog jönni a hiba, ez ezeknek a készülékeknek a típushibája.

Samsung Galaxy A54

(#49979) bambano válasza Fancy-boy (#49977) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

ööö, azóta volt egy kis állagromlás :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#49980) Jenne válasza Viktor0610 (#49978) üzenetére


Jenne
senior tag

Nekem is volt anno amikor megjelentek, egy Nokia Asha 202 dual telefonom. Már a második héten garanciában javíttatni kellett mert kijelzőhibás lett a drágaságom. Össze-vissza érzékelt. Utána nagyjából három hónapig tudtam használni, de nem volt egy öröm telefon az idő alatt sem. Ha kicsit értem a kijelzőhöz akkor semmi nem történt (resistive) ha picit jobban megnyomtam akkor meg sosem azt csinálta amit akartam. Nehéz volt együtt élni vele. Legalább is nekem. Nos amikor nagyjából három hónap múlva megint elkezdett rosszalkodni a kijelzője (resistive), akkor újabb kijelző csere garanciában, és amikor ez megvolt akkor azonnal feltettem hirdetésre. Az akkor még OLX-en egy hét alatt el tudtam adni jó áron.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#49981) quailstorm válasza Jenne (#49980) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A legutolsó C3-01 frissítésnél rá kellett jönnöm, hogy a "nem azt csinálja amit én akarok" az szoftveres barmolás. Ettől még elég kaka marad, de használhatóbb lett.
Nokia N900 szintet nem sok rezisztív ér el..

(#49982) Jenne válasza quailstorm (#49981) üzenetére


Jenne
senior tag

Én azt a Nokia Asha 202-őt jó régen, 2013 július elején vettem, éppen a nyaralás indulás előtti napokban, és valamikor október közepe táján adtam el.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#49983) Dhampir válasza Jenne (#49980) üzenetére


Dhampir
félisten

Szegény vásárló.

(#49984) #81562624


#81562624
törölt tag

A német ebay-en található régi típusú Nokia telefonok eredetiek? Gondolkozok egy 6303i classic-on, de nem nagyon merek rendelni. :U Természetesen az újként hirdetettekre gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#49985) Dhampir válasza #81562624 (#49984) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem minden német: német, ezt érdemes figyelembe venni, főleg az elektromos kütyük, mobilos zugkuckók zsonglőrködő eladói tekintetében. Külföldi beszerzésnél véleményem szerint nem árt a "terepismeret".

(#49986) Jenne válasza Dhampir (#49983) üzenetére


Jenne
senior tag

Amikor az eladást hirdettem, akkor bele volt írva a hirdetésbe az is, hogy ennek a telefonnak ez a típushibája és már volt garanciában kijelzőcserén. Személyes átvétel volt szerencsére és akkor is elmondtam ezt a vevőnek. Ezek ismeretében is megvette.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#49987) #81562624 válasza Dhampir (#49985) üzenetére


#81562624
törölt tag

Milyen terepismeret? :) Az eladó értékelését nem elegendő figyelembe venni?

(#49988) Dhampir válasza #81562624 (#49987) üzenetére


Dhampir
félisten

Még Hardveraprón sem mindig jön be, hiába csupa piros pontos. :D

(#49989) #81562624 válasza Dhampir (#49988) üzenetére


#81562624
törölt tag

Jól tudom én, hogy aprón is sok használt készülék újként van hirdetve.

(#49990) Dhampir válasza #81562624 (#49989) üzenetére


Dhampir
félisten

Meg a megbízhatóság is, előfordult már olyan, hogy valaki elhallgatott valamit (ha nincs résen az ember...), például számla nélküli új cucc esetében, amit később esetleg nem lehet legariztatni, ha olyan a szerviz.

(#49991) student


student
őstag

2simes nagy akkukapacitásu butatelora lenne szükségem gyártanak még ilyet?

(#49992) student válasza student (#49991) üzenetére


student
őstag

meg is van nokia 130 pöpec. :))

(#49993) Viktor0610 válasza student (#49992) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem is ilyenem van. :D Hetente töltöm. :)

Samsung Galaxy A54

(#49994) student válasza Viktor0610 (#49993) üzenetére


student
őstag

:C

(#49995) Burt1793 válasza Viktor0610 (#49993) üzenetére


Burt1793
veterán

Azt néztem, hogy a jobb okostelefonok (pl egy galaxy s5) kibírnak simán ugyanennyit, ha csak telefonálásra használjuk. De az Xcover 550 az 1500-as aksijával már többet tud egy kicsivel, 2 hetet is elkarcol, pedig sok hívás bonyolódik le a segítségével.

(#49996) Viktor0610 válasza Burt1793 (#49995) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nyilván, de azt nem csak erre használjuk. :D

(Meg én a legolcsóbb telefont kerestem, ami nem okos, de azért nem valami gagyi, amit utána hetente vihetek szervizbe. :D )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#49997) Burt1793 válasza Viktor0610 (#49996) üzenetére


Burt1793
veterán

Nekem van olyan ismerősöm, aki kb csak erre használja az előbb felhozott s5-öt, viszont sokat kerékpározik szép helyeken, ahova nem visz fényképezőt, a telefonnal tud csak fotózni, jó képeket készít, a naptárat használja még és nagyon minimális mennyiségben netezik, ennyit tudna gombos mobillal is, viszont az előbbi kettőt nem tudják a feature phone-ok sajnos. Ja, azt nem is mondtam, hogy nem szereti az érintőkijelzőt sem. :D
Ha lenne egy gombos mobil, snapi 410-zel, egy jobb tizenpár megapixeles kamerával, normál aksival, esetleg wifi-vel, normális, nem csak szemből látható kijelzővel, az lenyomná az iphone-t eladási darabszámban szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#49998) theooracy


theooracy
aktív tag

Üdv. Nem éppen ide tartozik, de nem tudom, hogy hol tudnám megkérdezni:
Nokia E51-hez hol lehetne oldalsó gumi gombsort szerezni? +esetleg előlapot, gomb sort? (Nem bírta a női műkörmöket.. :( ) Vagy esetleg szerviz, ahol cserélnek ilyet.. eBay-os utángyártott állítólag nem jó...
Köszi.

(#49999) Burt1793 válasza theooracy (#49998) üzenetére


Burt1793
veterán

Tyű, ez nekem is jól jönne, az én E51-emen is csúnyácskák az oldalsó gumis gombok. Lassan egy aksi is kéne bele. Az a vicc, hogy annak jobb kijelzője van, mint a Samsung B550 xcovernek.

(#50000) theooracy válasza Burt1793 (#49999) üzenetére


theooracy
aktív tag

A gond az, hogy már agyonra kerestem mindenhol és egyszerűen nem találok. Pedig a teló ( kopáson kívül) tökéletes állapotban van. eBay-ról lehet komplett utángyártott házat rendelni hozzá, de állítólag (egy fórum társ írta régebben) a gumi gombok amit adnak, nem passzolnak hozzá..... :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.