Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49151) axioma válasza zamu (#49138) üzenetére


axioma
veterán

En nem tudom, mennyire lehet az eredetivel azonos, de ha annyira tetszett, w810 elvileg van: [link], csak egyreszt kb. 1 honap mire megjon, masreszt ha a vamosok ugy gondoljak, akkor +27% + ezres koruli eljarasi dij.

(#49152) quailstorm válasza axioma (#49151) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Fülest azért adhatnának hozzá...

Nekem amúgy a mai napig őkelme az ébresztőóra, okostelóban nem bízok :DDD
De a 2GB-os MSProDuo az nem volt olcsó bele. A gyári csak 512megás. Tényleg, ez az ebayes kártyát se ad...

(#49153) Fancy-boy válasza axioma (#49151) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Nekem a W800 mindig is jobban tetszett. :D
Találtam is, ez valóban új és EU, így nincs vám : [link]

Mondjuk ennyiért sok...

(#49154) Piftuka válasza zamu (#49142) üzenetére


Piftuka
veterán

Esetleg érdemes megnézni ezt a készüléket!

Vaku ugyan nincsen rajta, azt leszámítva viszont remek darab. Én ilyet használtam közel 5 éven keresztül. (Ha a töltő csatlakozója nem tágult volna ki, még mindig ezt a telefont használnám.)

Persze az ilyen régi modellek esetében a "vadonat új" kitételt fenntartásokkal fogadom, de ha van rá lehetőség, hogy megnézd vásárlás előtt, akkor szerintem érdemes.

"Aquila non captat muscas."

(#49155) Piftuka válasza Fancy-boy (#49150) üzenetére


Piftuka
veterán

"Esetleg az 515, ez már fém... csak már kevés helyen kapható, tehát előfizetéssel nem."

Egyetértek az ajánlattal. Megjegyzem, ha valahol még kapható, akkor az úgyis kártyafüggetlen lesz, így bármelyik előfizetéssel használható.

(#49153) Fancy-boy válasza axioma (#49151) üzenetére
"Nekem a W800 mindig is jobban tetszett.
Találtam is, ez valóban új és EU, így nincs vám : [link]

Mondjuk ennyiért sok..."

Bár a fényképek alapján jó állapotban van, mi garantálja, hogy valóban nem használták egy percet sem, ill. nem hamisítvány?

Nekem mindig gyanús, amikor sok éve nem forgalmazott termékek "újként" tűnnek fel a piacon.

Egy gyári DVD film esetében könnyebben hihető, hogy a gyűjtő annak idején a "vitrinnek" vásárolta meg, és mondjuk a BD-re váltás miatt adja el gyűjteménye valóban bontatlan darabjait.

De ki az, aki mobiltelefonokat halmoz fel hasonló módon, hogy aztán 5-10 év múlva "új készülékként" értékesítse őket? :F

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#49156) quailstorm válasza Piftuka (#49155) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Refurbished, kici kínai megveszi, kifüggetleníti, beszoftverezi, rárak valami házat, ami vagy eredeti vagy nem, és megy piacra.

(#49157) Fancy-boy válasza Piftuka (#49155) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Igen, de benne van a pakliban, lehet előfizetés hosszabbítással elég kedvező áron tudna az adott szolgáltatónál vásárolni...

Ha valamit korrekten újítanak fel, akkor még belefér, ha viszont gányolás van, akkor az úgyis látszik.
Pl. a csavarok kopottak-e...

Egyébként a kínai felújítottak legtöbbször nem eredeti házzal rendelkeznek, hanem bóvli hamisítvánnyal, így könnyű kiszúrni.

[ Szerkesztve ]

(#49158) axioma válasza Fancy-boy (#49157) üzenetére


axioma
veterán

Nem tudom, de w810-bol volt egy csomo kinai eladonal ujnak mondott, w800-bol nincs. En ebbol (lehet hogy hibasan) arra kovetkeztetek, hogy ez nem feltetlen ugyanolyan tipusu keszlet.

(#49159) #81562624


#81562624
törölt tag

Üdv.
Találtam egy Nokia 130-ast a Speedshopban egész tűrhető áron. Van hozzá Domino 5 is. A kettő együtt megér 4k-t? Arról nem találtam infót, hogy mennyi beszélhető le a telekomos kártyáról...

(#49160) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!
Milyen mobiltelefont ajánlanátok, ami kielégíti az alábbi, fontossági sorrendben leírt feltételeket?

- Idősebb korosztálybeli embernek lesz, így célszerű lenne a fizikai billentyűzet
- Alap funkciók (telefon, sms) egyszerűen és megbízhatóan működjenek
- Olvasható méretű feliratokkal, szöveggel rendelkező kijelző
- Kamerában jó legyen
- Esetleg elemlámpaként is lehessen használni

Keret 15e Huf, nagyon max. 20e Huf. Elsősorban új T-s, vagy megbízható forrásból új független, de nagyon szép állapotú, dobozos készülék is szóba jöhet. Eddig GT-S5611-es Samut nézegettem (elsősorban a kamera -árkategóriájában- elég jó teljesítménye miatt), de egy-két helyen olvastam negatív véleményeket a gyenge térerővel, az egymáshoz túl közel lévő fizikai gombokkal, illetve a "használhatatlan?" kihangósítójával.
Mit tudnátok ajánlani?

(#49161) kutga válasza BigBlackDog (#49160) üzenetére


kutga
nagyúr

Ha Samu, akkor S5610-et keress (nem 5611). Bár az 5611 később jött ki, mégis sok tekintetben gyengébb, lutri hogy milyet fogsz ki.

Az 5610-et viszont úgy kell vadászni, Tesco, Auchan, Euronics, nagyobb bevásárlóközpontokban láttam csak mostanában.

Let the Zone take me if I am.

(#49162) BigBlackDog válasza kutga (#49161) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Igen, közben én is olvasom már, hogy többször is a régebbire kaptak javaslatot az érdeklődök. Esetleg más alternatíva, ami kamera minőségében hozza az elvárásokat?

(#49163) kutga válasza BigBlackDog (#49162) üzenetére


kutga
nagyúr

Nekem nagyon tetszik a Nokia 515, de elég borsos ára van. Még a Nokia 301-et megnézném a helyedben.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#49164) Blackmirror válasza kutga (#49163) üzenetére


Blackmirror
senior tag

301 pont kamerában nem túl acélos, amúgy jó kis telefon. :K
Vakuja sincs.

iPhone X@R, iPad Pro

(#49165) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Hamarosan kapható lesz itthon is. ( Samsung B550 Xcover 3 )
Már nagyon ráfért a kínálatra, reméljük ez csak a kezdet és esetleg a többi gyártó is lép...


[ Szerkesztve ]

(#49166) quailstorm válasza Fancy-boy (#49165) üzenetére


quailstorm
nagyúr

De ha ezzel is annyi nyűg lesz mint az S5611-el, akkor mérgesek lesznek a tulajok...

(#49167) Fancy-boy válasza quailstorm (#49166) üzenetére


Fancy-boy
addikt

The phone is powered by a SC77030A processor combined with a ridiculous (for today’s standards) 128MB of RAM and 128MB of internal storage.

(#49168) quailstorm válasza Fancy-boy (#49167) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Tudok róla, ettől félek én is.

(#49169) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Egy kis OFF:

:DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#49170) Blackmirror válasza Fancy-boy (#49169) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Visszafelé fejlődünk,mondomén... :(

;]

iPhone X@R, iPad Pro

(#49171) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Sziasztok

Újra hagyományos telefont keresek. Semmi okos jellemző nem érdekes, egyetlen cél, hogy nagyon jól hallható legyen telefonálás közben. Telekom Domino csomag vagy kártyafüggetlen vásárlás lenne.
Árban 150e Ft a maximum de 1-2e plusz belefér ha nagyon kihagyhatatlan az ajánlat.

Szerintem valami Nokia lenne a megfelelő, a jelenlegi Samsung valami botrányosan gyenge.

Talán jó lenne ha nem az a pici telefon lenne, tehát egy nagyobb kijelző lehet nem hátrány 2,5-3" ha belefér.

ui. csak új jöhet szóba.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#49172) .Szaki. válasza szabonagyur (#49171) üzenetére


.Szaki.
addikt

Szia!

Nokiából a 301 és az 515 lehet jó, ezek még S40-es rendszerrel rendelkeznek, a többi felejtős, az S30+ állítólag méltatlan a Nokia névhez. Igazából más, normális megjelenésű telefon hagyományos kivitelben nem is nagyon van, ha az ár nem számít és telefonálásról van szó, akkor azért az etalon címet szerintem a BlackBerry-től nehéz lenne elvenni, ami számodra megfelelő lehet az a Classic. (Én is szemezek egyébként egy ilyen csodával, de valószínűleg i5S lesz, még nagyon őrlődöm.) Ez már okostelefon, de elég nagy méretű fektetett kijelzővel rendelkezik, rendes gombokkal, érintéssel és gombokkal is lehet vezérelni.

[ Szerkesztve ]

(#49173) szabonagyur válasza .Szaki. (#49172) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ja nem saját célra lesz, nekem van elég okosság már ;) Faternak kell, és tényleg csak hívás, még sms sem. Megnézem a nokiákat, én is ilyesmire gondoltam. Van valami jó hely ahol elérhetőek jó áron?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#49174) kutga válasza szabonagyur (#49171) üzenetére


kutga
nagyúr

Hagyományos teló 150k-ért? ;]

Let the Zone take me if I am.

(#49175) szabonagyur válasza kutga (#49174) üzenetére


szabonagyur
félisten

Na bassz akkor ezért írt a kolléga 40e körüli 515-öt :W

Tehát 15e Ft a tét na. :R

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#49176) BigBlackDog válasza kutga (#49174) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Vannak arany, meg bőr borítású készülékek is. Gondolom ilyen irányba akar elmenni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49177) kutga válasza BigBlackDog (#49176) üzenetére


kutga
nagyúr

[link] ;]

Let the Zone take me if I am.

(#49178) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Őszintén szólva én is csodálkoztam, hogy 150e, de 1-2 ezer még belefér.. :DD De benéztem, elnézést. Hát igazából én továbbra is tartom a 301-et, a többi így nyilván kilőve, más sajnos nem jut eszembe. Ha nagyon nem számít a rendszer talán egy 225, de ezzel a telefonnal egyáltalán nincs tapasztalatom.

(#49179) szabonagyur válasza .Szaki. (#49178) üzenetére


szabonagyur
félisten

Tudom az én hibám, mást is néztem aztán ez maradt meg bennem. A 301 minden esetre nem tűnik rossznak, a 225-öt megnézem. Max lerendelem, próba aztán ha nem jó 14 napon belül vissza ;]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#49180) Fancy-boy válasza szabonagyur (#49171) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Nokia 206, 207, 208

A 225 öt felejtsd el szerintem.

(#49181) Kloden


Kloden
senior tag

Sziasztok, édesapám szeretne egy mobilt venni. Kikötés, hogy porálló legyen, és ha lehet ne pirinyó gombokkal rendelkezzen. Tudtok ajánlani valamit? Most Nokiája van, esetleg a menü miatt az lenne a preferált, de ha nem az, az sem baj, telefonálni bármelyikkel lehet :)

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#49182) Józsi 555


Józsi 555
újonc

Üdv!
Por és ütésálló hagyományos telefont szeretnék venni.
Mi a véleményetek a Caterpillar B 25 illetve a Beex Massive telefonokról.
Főleg a Beex telefonra lennék kíváncsi nem sok mindent találtam róla az interneten, vett már valaki ilyen telcsit?
Melyik érheti meg jobban?? Max 20000-25000 Ft költenék rá!
Köszi a válaszokat is előre!
Szép napot mindenkinek!

(#49183) Dhampir válasza Józsi 555 (#49182) üzenetére


Dhampir
félisten

Érdemes lehet a
Samsung B2710 Xcover 271 is figyelembe venni.

(#49184) Fancy-boy válasza Kloden (#49181) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Most melyik Nokiát használja?
Tehát csepp por és ütésálló legyen?
Mert ezek általában együtt vannak, külön csak porálló nincsen.
Persze, mindegyik telefon porálló valamilyen szinten. :DD

(#49185) Zarbi


Zarbi
tag

Üdv!
Az Alcatel 10.60-ról, a Navon Mizu BT50-ről és a Samsung E1200R-ről vannak tapasztalatok? e trióból melyik a leghasználhatóbb? csak telefonálásra lenne, ami még szempont, talán annyi, hogy hangos legyen a csengetése.
Samsungról annyit hallottam, hogy a hívó felet nem lehet hallani, bár ez nem az 1200R-ről volt tapasztalat, hanem a sima 1200-asról.

(#49186) .Szaki. válasza Zarbi (#49185) üzenetére


.Szaki.
addikt

Szia!

Nekem csak 20.07-tel van tapasztalatom. A rendszer némi megszokást igényel, de nem mondanám túl rossznak. Telefonálás terén teljesen rendben van. A gyenge pontja a kijelzője a betekintési szöge botrányos, de szemből jó. Gondolom ez a kisebb testvérnél sincs másképp. Szóval az alapfunkciók jók, de nem kell többet várni tőle mint ami.

(#49187) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Ha esetleg valakit érint, az Árkádban lévő Media M@rktban van még 5-6 magentás Samsung S5610 feltöltőkártyás (bontatlan) csomagban. Engem is meglepetésként ért, de örültem neki. :)

[ Szerkesztve ]

(#49188) Fancy-boy válasza BigBlackDog (#49187) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Mennyiért adják?

(#49189) BigBlackDog válasza Fancy-boy (#49188) üzenetére


BigBlackDog
veterán

17990 Huf, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#49190) choler.


choler.
tag

Üdv!
Nokia 301 -en megy a bluetooth headset illetve az autós kihangosító?
Thx!

(#49191) quailstorm válasza choler. (#49190) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Megy, az még igazi Nokia. Gondolom, ha a headset megy, a kihangosító is fog.

(#49192) choler. válasza quailstorm (#49191) üzenetére


choler.
tag

A lényeg úgyis a vezeték nélküli füles.
Köszönöm! :R
ui: 2.4col feletti kijelzőméretű nokia telefon amivel működik a bluetooth headset, nem létezik igaz?

[ Szerkesztve ]

(#49193) quailstorm válasza choler. (#49192) üzenetére


quailstorm
nagyúr

De létezik, csak nem új :DDD

(#49194) choler. válasza quailstorm (#49193) üzenetére


choler.
tag

Sejtettem. :U
Köszönöm még egyszer! :)

(#49195) Shifu-2009


Shifu-2009
csendes tag

Sziasztok!

Keresek független, lehetőleg német vagy finn gyártású Nokia 8800 vagy Nokia 8800 Sirocco telefont.

Akinek van eladó vagy esetleg tudja, hogy hol lehet ilyet még beszerezni az kérem írjon rám.

Előre is köszönöm.

Tomi

(#49196) kutga válasza Shifu-2009 (#49195) üzenetére


kutga
nagyúr

Ebayen láttam ilyeneket, Made in Germany kulcsszóra keress rá.

Vaterán, Jófogáson is előfordul, de nem két forint, vásárlás előtt azért kérdezz rá hogy megfelel-e az általad leírtaknak. :D

Let the Zone take me if I am.

(#49197) Shifu-2009 válasza kutga (#49196) üzenetére


Shifu-2009
csendes tag

Köszi szépen a gyors választ.:)

Sajnos a Vatera meg Jófogást már végignéztem, de sajnos olyan eladóval találkoztam aki elfelejtette közölni, hogy nem igazán működik a telefon rendesen, de szerencsére kiderült.

Az eBay jó ötlet, meg fogom nézni.

Még egyszer köszi.

(#49198) kutga válasza Shifu-2009 (#49197) üzenetére


kutga
nagyúr

Ebay is lehet lutri. Olyan eladót válassz, aki jó sok pozitív értékeléssel rendelkezik.

Let the Zone take me if I am.

(#49199) Devas


Devas
őstag

Szevasztok!

Faternak szeretnék hamarosan telefont venni, ő jelenleg egy Nokia C2-01-et használ. Szeretném ha az új készülék lehetőleg előrelépés lenne a mostanihoz képest.

Amik fontosak:
-256k színű kijelzőre gondoltam, minnél nagyobb, élesebb annál jobb
-elfogadható kamera
-semmiképp NEM érintőképernyős
-ő megszokta már a kezelését, ezért maradnánk ennél (S40, Symbian, vagy akárhogy is hívják)

Független készülékre gondoltam.

Előny ha nincs gyorsgombja a Facebook, meg egyéb internetes beszélgetős dolgoknak, mivel nem használná az internetet, de ne is nyomhassa meg véletlenül sem.
Előny még a Mini-SIM kártyaméret.
Zseblámpa előny!

Árban nem nagyon szeretnék elrugaszkodni, 10-30 ezer körüli összegre gondoltam hirtelen.

Nézegettem az Asha-kat is, meg a hagyományos Nokiákat is, de vagy a kamerán véreztek el, vagy a kijelzőn, vagy a gyorsgombok miatt.
Nyílván kéne kompromisszumokat kötnöm, de amikből nem engedhetek azokat vastaggal kiemeltem.

Köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#49200) kutga válasza Devas (#49199) üzenetére


kutga
nagyúr

Samsung S5610

Ezt újonnan már elég bajos beszerezni, Tesco, Auchan, ilyen helyeken talán még van dobozos, szolgáltatónál is előfordul hébe-hóba. S5611 kapható újonnan, de nem ajánlott. Kb. ennyi, ha használt nem jön szóba.

Let the Zone take me if I am.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.