Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46320) Mosanke


Mosanke
senior tag

Ma jártam az edigital felé és gondoltam benézek hátha jött közben és van fehér Nokia 515. Kirakva nem volt de kicsit ismerem az egyik eladót és kibontotta az egyiket a dobozából. (haverjának van félretéve és ezért mert ilyet tenni)
Hát mit mondjak? :F Nem nyerte el a tetszésemet ez sem. De ha már - fővesztés terhe melett - de mindenképpen választani kellene a kettő közül, hogy fekete vagy fehér akkor már inkább a fekete. De az sem tetszik. 5 db fekete és 5 db fehér jött ma délelőtt rendelésre, de az elmúlt egy hét alatt az előző 8 darabos készlet gyorsan elfogyott.

Más...
Hogy én milyen aljas is vagyok... az edigitalban láttam, hogy a Samu S5610 most 19.990 Ft, a szomszédban az euronicsben meg mint kifutó darab 18.990 Ft. A MM-ban mellettem egy idősebb házaspár nagyon nézegettek egy ilyen készüléket, nyomkodták ...stb és meg akarták venni. 24.900 Ft-os áron. Halkan odasúgtam, hogy a konkurrencia két másik boltjában - szintén kártya függetlenül - ezrekkel olcsóbban is megvehetik. Azonnal letették a telefont és indultak át a másik boltba.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.