Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35951) freelanced válasza Domxc (#35950) üzenetére


freelanced
addikt

Hali Értem Az Arcnál tapasztolható szaggatás, lassulás? Arcot vegyek inkább vagy Samsung Galaxy S Plust? Egy árban van csak azért kérdezem.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#35952) Domxc válasza freelanced (#35951) üzenetére


Domxc
senior tag

Nagyon kevés különbség van köztük, szinte semmi. Ezért is inkább a te döntésed legyen, mindenesetre én Arcot vennék.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#35953) freelanced válasza Domxc (#35952) üzenetére


freelanced
addikt

Értem neked volt valamelyik/próbáltad?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#35954) Domxc válasza freelanced (#35953) üzenetére


Domxc
senior tag

SGS-em van, és az Arc-ot próbáltam. Irónikus. :)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#35955) freelanced válasza Domxc (#35954) üzenetére


freelanced
addikt

Értem :D és akkor te meg voltál teljesen elégedve vele. Nem tapasztaltál lassulást, szaggatást...?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#35956) superecneB válasza Domxc (#35938) üzenetére


superecneB
őstag

Csak szerintem drága 40k ért az E52?

(#35957) Domxc válasza freelanced (#35955) üzenetére


Domxc
senior tag

Nem, bár ez szubjektív. Menj el tapizd meg, döntsd el. Én Arcot mondok, de te döntesz. :)

superecneB Az tényleg drága. Talán a GsmLine, XXLGSM ilyen helyeken olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#35958) ELCLASSICOO


ELCLASSICOO
csendes tag

sziasztok en ZTE Blade mobiltelefont venek Romaniaban de nem talalok egy roman oldalt sem ahol megvehetnem es biztonsagos is!! EBN tudnatok segiteni nekem?? Elore is koszonom!!!

(#35959) aggleány válasza V.Stryker (#35947) üzenetére


aggleány
addikt

Ha annyira bejön az iPod, akkor szerintem érdemes lenne az iPhone-t venni. Igaz ugyan, hogy az SGS+ erősebb és újabb, de ha mégis az iPhone tetszik, az jön be, akkor csak a technikai adatok miatt nem érdemes olyat venni, amit nem tudsz igazán szeretni. Jártam már így: megvettem a jobbat, pedig a másik jobban tetszett. Aztán elcseréltem, és buktam lazán 20ezer pénzt. :O

Úgy tudom, hogy a 3GS megkapta a legújabb szoftot, de több már nem lesz rá, mivel két éves modell.

(#35960) n0rbert0


n0rbert0
senior tag

Sziasztok!

Samsung Galaxy mini és az LG Optimus ME közül melyik a jobb?
Esetleg más alternatíva hasonló kategóriában? (nem kell feltétlen android...)

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#35961) Lucifer6280


Lucifer6280
aktív tag

Hello!

Melyik telefon a jobb? A Samsung Galaxy S plus, vagy a LG Optimus 2X. Melyiket lenne érdemesebb megvenni?. Tudom hogy az LG 2magos, de kérdés az hogy, hozza is-e annak a teljesítményét? Samsunghoz volt már szerencsém, LG-hez még nem, és a kijelzője melyiknek az élesebb, szebb?

Előre is köszönöm a válaszokat. :R

[ Szerkesztve ]

Az egész élet 1 kibaszott szépségverseny, Suliba járunk aztán egyetemre, aztán meló. Kapják be! Csináld amit szeretsz! A többit meg szard le..

(#35962) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Milyen telefonok ezek az Xperia telefonok ebből melyik a jó agy mi az amiért érdemes pénzt adni?
Ez tetszik mondjuk: Xperia Mini, csak kicsit sokallom érte az árat.
Ennél van egy számmal apróbb verzió is nem?
Tili toli telefon ebből az X szériából nem nagyon érdekel.
Max egy évre kéne valami okosnak mondható telefon, amíg valami komolyabbra nem váltok.
Ha minden kötél szakad akkor maradok a samsung galaxy mininél.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#35963) Rav3n02 válasza n0rbert0 (#35960) üzenetére


Rav3n02
senior tag

A kettő közel azonos szinten van, az LG-nek szebb a kijelzője.

Lucifer6280: Az Optimus 2X erős telefon, de véleményem szerint az S Plus megbízhatóbb és kiforrottabb, érdemes lenne körbenézni a 2x topikjában. Mindkét telefonban durva a kijelzős de szerintem az Optimus IPS panelje élénkebb :U

Mr.Grincs: Ebben a kategóriában már inkább SE Live With Walkman, kényelmesebb kijelző, erős hardver :K

[ Szerkesztve ]

(#35964) Slab


Slab
csendes tag

Sziasztok,
Két sim kártyás telefonra lenne szükségem, de nem a standard dual standby-osra, hanem ami tényleg egyidőben kezeli mindkét simet. (ha sim1-en beszélek és keresnek a sim2-ön kijelezze nekem és persze várakoztassa a hívást). Kialakítás mindegy, ár mindegy, csak megbízható legyen.

Tudna valaki ilyen készülékeket ajánlani?
Pl. MyPhone-nak melyik modelljei tudják ezt?

(#35965) Mosanke válasza Slab (#35964) üzenetére


Mosanke
senior tag

Szia!

Annyit tudok segíteni a kérdésben, hogy a tudtommal a MyPhone mobilok nem tudják ezt az elvárást amit kérdeztél. Egyik sem.
Sajnos még egy rossz hírem van, ami számomra is az, hogy a Samsung telefonok egyike sem tudja ezt! Én főképpen ezért vettem egy C3322-est.
Tegnap beszéltem a samsung központi ügyfélszolgálattal ahol hosszas várakozás után (keresték a lehetséges ilyen tudású készüléket) közölték ezt a számomra rossz hírt.

[ Szerkesztve ]

(#35966) aggleány válasza Mr.Grincs (#35962) üzenetére


aggleány
addikt

Azért egy 1 GHz-es procival felszerelt, ICS-t biztosan megkapó telóért nem kellene sokallni a 40ezer pénzt. Ebben az árkategóriában magasan ez a legjobb.

(#35967) Slab válasza Mosanke (#35965) üzenetére


Slab
csendes tag

Szia!

Kösz a választ, de szerintem nem ilyen fekete-fehér a dolog. Én eddig elég sok időt ráfordítva a magyar és küldföldi fórumok túrására, erre az eredményre jutottam.

Ami tudja MyPhone: 3350 (csak ezt már nem forgalmazzák).

Ahol nem tudom: 6500 - itt a tesztben azt írták, hogy tudja, a speedshop meg azt mondja, hogy nem tudja
Amire pont a fenti miatt nagyon kíváncsi lennék: 6680 (speedshop szerint nem tudja)

Ami tudja:
LG: GX500, Samsung: B5722, B7722, D780, D880, D980

Amelyek nem tudják: Samsung E2152, E2652, C3322, C6712, Nokiák, LG Optimus NET

De továbbra is érdekelne bármely dual, ami tudja a lenti aktív módot!

(#35968) Mosanke válasza Slab (#35967) üzenetére


Mosanke
senior tag

Szia!

Én a következő képp tudom és bocsi ha kicsit félreérthető voltam előbb. MyPhone 6500/6680 >> Kezelik mind a két SIM-et egy időben, de ha az egyik aktív használatban van (telefonálsz rajta éppen), akkor ha a másikra jönne hívás azt a hívó fél foglaltnak hallja vissza, holott nem azon a telefonszámon beszélsz. Azaz nem kapsz egy figyelmeztető hangot, hogy a másikra közben jött egy bejövő hívásod és nem is tudod várakozásra tenni azt amelyiken beszélsz és átváltani a másikra. Én így értettem az előzőekben leírtakat és ezt erősítették meg a Samsung Ügyfélszolgálatnál is.
Nekem olyan készülék kellene amelyik így tudja kezelni a két SIM-et, de nem találtam. Azt hittem, hogy C3322-es tudja ezt de sajnos nem.
Hagyományos telefon kellene nekem az ilyenből, semmi extra benne. Csak hívás fogadás és indítás, na meg SMS küldés fogadás. Ennyi.
A Samsungok közül is tudják páran ezt a két SIM egy időben kezelést, de ott sem lehet/nem kapsz pittyegő hangot egyiknél sem, ha a másik SIM-re jönne bejövő hívásod, Így azokkal sem lehet hívásvárakoztatást csinálni csak váltani a két SIM között.
Talán valaki meg tudja mondani, hogy van-e olyan telefon amelyik tudja így kezelni a két SIM-et.

[ Szerkesztve ]

(#35969) superecneB válasza Domxc (#35957) üzenetére


superecneB
őstag

A Nokia X3-02 hogyan viszonyul az E51-hez? 3G-t nem használok. Visszalépés lenne? Megér annyit, vagy annyiért már inkább egy E52-t érdemes nézni?

(#35970) Slab válasza Mosanke (#35968) üzenetére


Slab
csendes tag

Szerintem a lent leírtak közül
Nevesesítve: LG: GX500, Samsung: B5722, B7722, D780, D880, D980
mindegyik "becsörög" egy második hívás esetén, magyarán várakoztathatod/felveheted stb. őket.
Ill., ha jól hámoztam ki, akkor az LG GX300 is ilyen.

Azt hozzá kell tennem, hogy egyik telefon esetén sem saját tapasztalatról beszélek, hanem fórumbejegyzésekről! :)

Az meg, hogy a Samsung-nál nem találtak ilyet félő, hogy az ügyfélszolgálat felkészültésgét jelzi (persze pl. a B7722-t ők nem is forgalmazzák Magyarországon, de attól még illene képben lenniük, szerintem).

(#35971) Mr.Grincs válasza aggleány (#35966) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Van egy fehér T-s xperia mini, nem is olyan vészes fehér színben, szerintem. Talán le tudom sírni 35 re. De 37 ért árulják.Annyiért megéri megvenni még ha fehér is?
Sajna 22 be akarnak egy galaxy minit adni, de én azlért csak 20at adnék. 28 ért újat lehet venni függetlenül a media marktba. Még azon is agyalok.
Annyiért megéri megvenni még ha fehér is?

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#35972) aggleány válasza Mr.Grincs (#35971) üzenetére


aggleány
addikt

Annyiért simán megéri. Én anno 55-ért vettem az enyémet, és még az sem volt sok, ha a tudását nézem. Ezerszer jobb, mint a Galaxy Mini, úgyhogy szerintem csapj le rá, amíg el nem viszi más. :K

Mi az, hogy T-s? A T-Mobile-nál tudtommal csak feketében van.

(#35973) Mr.Grincs válasza aggleány (#35972) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Van fehérben is a T webshop szerint. Meg garis is a cucc mert 2 hetes szóval abszolút új. Beleraknék egy 8 gigás memkarit aztán minden fasza. Erre is létezik kijelzővdő fólia? Milyen tokot ajánlototk hozzá?

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#35974) aggleány válasza Mr.Grincs (#35973) üzenetére


aggleány
addikt

Az teljesen jó. Szólj, ha nem kell, mert akkor én lecsapok rá. :K

Az ebay-en érdemes szétnézni fólia és tok ügyben, ott mindent meg lehet venni, én is ott vettem az én kiegészítőimet.

(#35975) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok!

Az Xperia X8 vs. Galaxy mini közül ti melyikhez nyúlnátok?

thx

free your mind

(#35976) sdd2 válasza Jazz (#35975) üzenetére


sdd2
veterán

Ha a képernyő pixeles csúnya képe zavar akkor x8. :K Bár én amúgy is azt vennék ha nem zavarna. :D

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#35977) Moonline.


Moonline.
aktív tag

Hali!

Karácsonyra szeretném magam meglepni egy telóval, de full tanácstalan vagyok ez ügyben...50-60k a keret, használt telóban gondolkodok, előző 2 is az volt, egyikkel sem volt gondom. Legjobban az iPhone 3GS és a Samsung Galaxy S között vacilálok, a többi gyártó terén nem tudom mi újság az ilyen tudású használt telóknál. Egyébként most egy Samsung Galaxy Spica-m van, de mondhatni kinőttem...laggos, hiába van APP2SD, a 150 mega belső memória nagyon kevés. Nem mondom azt hogy csak kizárólag android legyen, de az iPhone szoftveresen szerintem veri az S-t, az S viszont hardveresen az iPhone-t. Nagyjából 1 árban lehet kapni őket, 55-60 körül. Szóval...valami ötlet? :)

(#35978) sdd2 válasza Moonline. (#35977) üzenetére


sdd2
veterán

Helló!

Használtan esetleg SE Neo de újonnan SE Xperia Mini a best most az árával/tudásával :C

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#35979) Moonline. válasza sdd2 (#35978) üzenetére


Moonline.
aktív tag

Áh, Xperia Mini nem jön be. Ez a neo tetszetős, de tudásában elmarad a Galaxy S-től. Néztem egyébként HTC Desire-t is, de a Galaxy S azt is veri, eddig az a befutó. :)

(#35980) Domxc válasza Moonline. (#35977) üzenetére


Domxc
senior tag

Hát szoftveresen nem veri a i3Gs. Mert sokkal jobb az SGS szoftvertámogatottsága, és talán még az ICS-t is megkaphatja.

Használtan esetleg egy: Dell Venue Pro (WP7), HTC Desire HD.
Újonnan: Motorola Defy, Samsung Omnia 7 (WP7), LG Optimus 7 (szintén)

De a kettő közül mindenképp SGS.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#35981) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Édesapámnak szeretnénk venni egy telefont, az igények:
-mindenálló
- lehetőleg nokia (megszokott rendszer, 65 évesen nem szeretne átállni, de mondjuk az androidot is kezeli ha nagyon muszály, de azt inkább ne. :) ) )
-bunkofon
-kamera
-hívásnál hangos legyen
-kódmemória (c702-mben volt pl hasonló)
-jegyzetek
-ár: lehetőleg akciós, max. 20k.

mp

(#35982) molnarpeter válasza molnarpeter (#35981) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

-lehetőleg zseblámpa funkció :)
(bocsi, kifutottam a szerkesztési időből)

mp

(#35983) Jazz válasza sdd2 (#35976) üzenetére


Jazz
veterán

A csúnya pixeles kép zavaró, ezek szerint a galaxy mini az ilyen? "Ha nem zavarna amúgy is Azt vennél", azaz mini-t?

Nem tudom még milyen más alternatíva lehet ilyen kategóriában. Ami fontos szempont:
- Gps navigáció, fektetve is (lehetőség szerint lehessen garázdálkodni a telefonon...)
- Modemként lehessen a telón keresztül 3G-n internetezni laptophoz kötve Usb-n
- Telepíthető software-ek, csippanás mentes diktatfon stb...
- Fejlett menü rendszer, ne ilyen röghöz kötött "telefon-os nokia"
- Hangos kihangosító, esetleg 3.5-es jack dugó, vagy valami normális head-set, fülhallgató csatlakozás (ne méregdrága spec nokia kábel kelljen pl.)
- Wifi
- esetleg mi van még ami fontos lehet az ilyen modern telefonoknál? (most újítok 7610-ről)

free your mind

(#35984) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Üdv, a Cedarhoz jár usb-kábel, vagy tényleg csak a töltőt adják hozzá?

Nem minden vándorút céltalan...

(#35985) laca71


laca71
aktív tag

Sziasztok ! A nejemnek nézek telefont és nem tudok a 2 készülék között dönteni:
Nokia 700 vagy Xperia ray.
Fényképezés,zene, semmi extra kritérium.
Melyik a jobb minőség ?
Melyik a jobb vàlasztàs ?

LACA

(#35986) m3tr0 válasza laca71 (#35985) üzenetére


m3tr0
senior tag

Szia,

a külső az ugye szubjektív, de a Ray szerintem sokkal szebb, minőségibb mint a Nokia.
A Rayen android fut, míg Nokián az Symbian Belle, ami szintén nem rossz, de nem egy android. :)
Szerintem egy nőnek ha a két telefont egymás mellé teszed, biztosan a külső is döntően számít. Tehát ha a kettő közül kéne választani, akkor SE Xperia Ray.

(Bár az megint másik dolog,hogy ebben az ársávban van más is a Rayen kívül...de az más tészta. :)) )

[ Szerkesztve ]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#35987) ouzohuto válasza m3tr0 (#35986) üzenetére


ouzohuto
senior tag

Sziasztok!

kb 40-50 max 55 mobilt keresek, ti mit ajánlottok?
Új használt mindegy :) Okostelefon az viszont feltétel!

[ Szerkesztve ]

XiaomI RedmI Note|||

(#35988) molnarpeter válasza ouzohuto (#35987) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

55k körül használt Galaxy S?

mp

(#35989) m3tr0 válasza molnarpeter (#35988) üzenetére


m3tr0
senior tag

Esetleg használt iPhone 3Gs is beleférne.
Bár nem túl sokat ír az illető az igényekről.
Szóval sok minden szóba jöhet. Akár a most akciós Xperia mini ami zsír új( 36 ezer pénz) egy HTC egy használt SGS vagy egy iPhone ,akármi, sok a lehetőség. :DD

[ Szerkesztve ]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#35990) Dugos


Dugos
tag

Sziasztok!

Sajnos új telefont kell vennem, mert az előzőt ellopták. :S Tavasszal szeretnék venni egy xperia arc-ot, és addig kellene egy belépőszintű készülék.
Az ára kb: 15 000 Ft.
Lehetőség szerint új legyen, de lehet kevésbé használt is. Ha nem független nem baj, de ha függő akkor vodafone-os. Kb áprilisig használnám, de utána mindenképpen megtartanám pót telefonnak. A telefonáláson és sms íráson kívül még zenehallgatásra használnám, nem hátrány ha 3,5 mm-es jackes fülest tudnák rá kötni bármilyen formában.

Köszönöm előre is a válaszokat, további szép estét!

(#35991) _NCT


_NCT
őstag

Sziasztok!

Új telefon vásárlása előtt állok én is, a keret az úgy 40-60k (esetleg 70k) között lenne. Csakis új készülékben gondolkozom, viszont a skála nagyon széles, nem tudom melyik telefont lenne érdemes választani. Tucat tesztet megnéztem, nem vagyok előrébb.

Feltételek:

- OS: android 2.3.X vagy wp7 (ha tudtok nagyon jó érvet windows phone mellett)
- az OS gyorsan fusson, ne legyen akadás,
- ha netán szeretnék képet készíteni, viszonylag legyen jó minősége
- video detto
- játék nem feltétel, de azért néha AB belefér, az sem gond, ha nem laggol

Amire használom:

- navi
- zene, tehát a jó hangzást preferálom, régebben a zenei élményt megkaptam SE telefonok személyében, SE okostelefonom még nem volt, így ami hasonló hangzást nyújt jöhet
- filmezés
- természetesen telefonálni sem árt ha tudok rajta, így előny ha 1 nap alatt nem merül le az akksi
- néha fényképezés

Eddig ZTE Blade telefonom volt, kezdő Androidos telefonnak jó volt, viszont voltak gyermekbetegségei mint tudjuk.... Másik fontos szempont, ha lehet 2 évnél hamarabb nem akarok megválni tőle, szóval nem bánom ha bírja a strapát. Ezt nem fizikai értelemben kell venni, mert vigyázok a cuccaimra, akár én veszem, akár kapom.

Megmondom őszintén Optimus 7, Neo, Skate, Nexus telefonokban gondolkodtam, de fogalmam sincs melyik lenne a legjobb választás. Őszintén örülnék, ha jót kapnék olcsón, de ezzel nem vagyok egyedül.... Valószínű karácsony után fogok vásárolni, mivel most "Karácsonyi akció" keretein belül mind1ik telefon túl van árazva, így ha érdemes, inkább várok olyan újdonságra, ami még nincs a piacon. Megköszönöm mindenkinek a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#35992) Whysperer


Whysperer
addikt

Sziasztok újra.

Na lett egy olyan ,hogy Sony Ericcson Arc S vagy Samsung Galaxy S 2

A Sony 32 Font havonta a SAmsung meg 35. de ahogy néztem a samsungba 2 magos proci van stb. anynira jó az atelefon amennyire mondjék és egyértelműen a samsung?

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#35993) molnarpeter válasza _NCT (#35991) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nexus S-t nézted? Ha igen jól tetted, akár sajátodként is nézegethetnéd... :D Ahogyan látom, igényleg a friss droidot, az megvan rajta, valamint nem szokott akarni az alap androidos felület miatt, és voodoo sounddal kb. a legjobb hangzású android. Fényképeket és videókat nézz, hogy neked tetszik-e. 5mp kamera villanóval, a videó 480p.

mp

(#35994) _NCT válasza molnarpeter (#35993) üzenetére


_NCT
őstag

pontosan melyiket? 2 típust látok argep.hu-n az egyik az I9023 a másik a 9020-as utóbbi 111k, gondolom a proci és az Amoled miatt, a 73k-s 9023-as SLCD kijelző, procit meg nem látok,majd megnézem tesztben!

(#35995) sdd2 válasza Whysperer (#35992) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!

Igen nagyon jó a Samsung S2. Kettő közül ő a jobb a kétmagos proci miatt-Bár az is igaz hogy android még nem támogat két magot tehát elvileg csak az egyiket használja. De később jól jöhet az. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#35996) molnarpeter válasza _NCT (#35994) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

A kijelző fajtája, és a vastagság a különbség - az I9023 SCLCD-s, és egy milliméterrel vastagabb a SAMOLED-es I9020-nál. Bár talán a legfontosabbat kihagytam: a 9023 jóval olcsóbb. :D

mp

(#35997) _NCT válasza molnarpeter (#35996) üzenetére


_NCT
őstag

Igen nézem, hogy so-so a SAMOLED szebb, viszont nem fogom állandóan azt nézni, hogy melyiknek szebb a kijelzője, továbbá ahogy írtad is, ott az ár, 40k különbség... Sokallom ezt a 70k-t telefonra, de 1x kell normálisat venni, sajnos olcsó húsnak mint tudjuk nem finom a leve... Nekem már a Blade kijelzője is megfelelt, annyit talán még kiemelnék, hogy remélem azért napsütésben is lehet normálisan látni a SLCD képét, mert ugye a mostani telefonoknál sajnos egy másik hátulütő, hogy nyáron, napsütésben alig látni valamit.

Tesztet ITT találtam a "kistesóról", a fényképező meggyőzött, a video 720p-ben azért lehetne jobb... De ugye ez egy telefon, mit várjon az ember.

Remélem audio is jól szól fülesen keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#35998) Tabika


Tabika
tag

Üdv.Segítséget szeretnék kérni telefon vásárlásban.T-mobilnál szeretném megvenni.Leginkább telefonálásra használnám, de fontos a zene hallgatás is ,a fényképezés is és érintőkijelzős legyen.Részletfizetéssel szeretném megvenni.

(#35999) ouzohuto válasza Tabika (#35998) üzenetére


ouzohuto
senior tag

nokia c2-01 től SGS2 ig :D

XiaomI RedmI Note|||

(#36000) Whysperer válasza sdd2 (#35995) üzenetére


Whysperer
addikt

Szóval. Hosszú távra mindenképpen a samsung a jó . mert ugyebár 24 hónapig nincs csere-bere csak plus pénzért szóval addig nem akarok cserélni.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.