Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35501) AsusBoy válasza molnarpeter (#35500) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Azt mondta az ismerősöm ,hogy ha a frissítés közbe pl : lemerül a teló akkor kuka az iphone :S:D.
Ez igaz?

(#35502) manchester85 válasza AsusBoy (#35497) üzenetére


manchester85
addikt

Szerintem alapból azzal adják az összeset. Ez nem android, hogy ahány telefon, annyi verzió. :) Nem, jól sikerült az iOS 5, gyakorlatilag az új feature-ök ellenére gyorsabbak lettek rajta a telefonok, mint iOS 4-en. Mondjuk én inkább az i4-et ajánlanám, hatalmas az ugrás a két telefon között.

Természetesen ez egy bődületes marhaság. :)

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#35503) xyzikeee válasza molnarpeter (#35500) üzenetére


xyzikeee
aktív tag

kártyás lenne.(Domino)

A 3 telefon egy árban van ( 30 ezer T nél)
13 éves öcsémnek lenne...

(#35504) molnarpeter válasza AsusBoy (#35501) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nem kuka, max szervíz. :D NS pl nem is engedi a frissítést 50% (asszem...) akku alatt :)

mp

(#35505) AsusBoy válasza manchester85 (#35502) üzenetére


AsusBoy
senior tag

amúgy ezt nézd meg légy szíves :D
http://youtu.be/ng33wXDkyRM
Aztán mond el ,hogy mit látni mert itt az ios 4 sokkal gyorsabbnak tűnik :(

[ Szerkesztve ]

(#35506) atirag


atirag
őstag

Lehet volt már kérdés párszor,de nem igazán tudum mi alapján keressek:)
Olyan telefont keresek ami méltó utódja lenne egy 6700-ának.
A gombok létfontosságúak:) És persze Nokia is legyen. Néztem a c5-00 5mp-elt,de az már symbianos. Amit akármikor használtam mindig befuccsolt. Azt tudni kell,hogy az átlag számla 20k körül van. És sokszor ennyien hívnak és állandó blooetooth fülessel. Itt foccsolt be álltalában az e51. Na ezek miatt félek kicsit a c5-00 5mp-től.
Milyen telefonok vannak amik esetleg még s40 alapúak?
Még képben volt a c3-02 is.De Csak gombokkal nem lehet használni. Így már nem olyan jó mert olajos lesz a kijelző.
Ha valakinek van tanácsa szívesen fogadom.

(#35507) manchester85 válasza AsusBoy (#35505) üzenetére


manchester85
addikt

Amint látod, elég sok unlike-ot kapott a videó, nem véletlenül. Mivel nem lehet tudni, mely programok futottak a háttérben, így teljesen hiteltelen a videó, hisz nem kizárt, hogy a 4.3-as szoftvert futtató telefonon már eleve meg voltak nyitva programok, így nem is kellett őket betölteni... A böngésző határozottan gyorsult minden eszközön iOS 5-tel.

i6 Silver

(#35508) AsusBoy válasza manchester85 (#35507) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Na az jó!
pont a böngésző gyorsaságával nem voltam megelégedve :)
Amúgy a Safari a legjobb böngésző rá ?

(#35509) xyzikeee


xyzikeee
aktív tag

Mennyivel jobb a Nokia C5-03 5 megapixeles kamerája mint a Sony Ericsson Xperia X8
vagy a Samsung Galaxy Mini 3,2 megapixeles kamerája?
köszi

(#35510) kiskeke94 válasza Vasinger! (#35450) üzenetére


kiskeke94
tag

ha nem zavar a kis kijelző akkor tudom ajánlani a sony x10 mini pro-t vagy htc wildfire s.esetleg ha egy kicsit még rádobsz akkor már kaphatsz motorola defy.nem tudom mennyire jo az a telefon mert még nem próbáltam de így első ránézésre jonak tünik.

kiskeke94 felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi HardverApró fórumon.

(#35511) Mosanke válasza spgabor (#35471) üzenetére


Mosanke
senior tag

Szia!

Véleményt nem tudok mondani erről, de itt egy teszt, olvasd végig.

(#35512) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Ilyesmikkel van valakinek tapasztalata?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#35513) PierNight


PierNight
aktív tag

Sziasztok, másodtelefonra lenne szükségem. Csak telefonálásra és zenehallgatásra használnám szóval csak annyi kikötésem van, hogy bővíthető legyen (8gb) és 3,5 jackkel rendelkezzen. Nézegettem már és eddig csak az alap nokiák jöttek képbe de hátha tudtok valami jót ami felett elsiklott a szemem. Optimális ár 5-6 ezer lenne, a max pedig 10. A telenornak vannak jó alapmobiljai 3-4 ezerért de nekem sajnos vodafone-os kellene vagy független (nem lehet azokat függetleníteni?)

(#35514) Indy1


Indy1
tag

felesegem E71 + iPod4 kombot hasznal
oda jutott hogy foleg az ipodot hasznalja (email+bongeszo)
szeretne egy kutyut hasznalni ( az ipod a ket gyerkhez kerul)

hasznalt, kartyafuggetlen Iphone modelleket nezem (aprohirdeteseket- nem MO n lakunk)

hasznalt 3GS kb 65k i4 kb 120k (nem magyarorszagon)

megeri az i4 a dupla arat?
mennivel rosszabb a 3GS kijelzoje az ipod4 utan?
Erdemes varni hogy essen az i4 ara (itt a szolgaltatok csak januarban aruljak azi4S modellt)?

decemberben magyarorszagon leszek 3 napig.

[ Módosította: 7 ]

(#35515) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Ti mit ajánlanátok erről a listáról 11.000,-ig, esetleg ha egyik se túl jó akkor 13.000,-ig (a köszönet programos árakat figyelembe véve). Végig googleztam mindegyiket de valahogy nem tűnt igazán szimpatikusnak egyik se, zenehallgatás fontos szempont, és minél nagyobb kijelző.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#35516) Rav3n02 válasza Indy1 (#35514) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Szia!

Ipod4-el nincs tapasztalatom de a 3Gs és I4 között ég és föld a különbség. Szerintem megéri az árát :U

(#35517) Rav3n02 válasza Rav3n02 (#35516) üzenetére


Rav3n02
senior tag

$p@rr0w: egyiket sem :( A c1-01 egész normálisan szól és hosszú a készenléti ideje, de minden másban katasztrófa, a többi meg egykutya gyakorlatilag :U

Én a helyedben nézelődnék még egy kicsit, vagy használt telefonra szánnám rá azt a pénzt, úgy azért ki lehet fogni jobb stuffokat 15k-ig bezárólag :U

(#35518) $p@rr0w válasza Rav3n02 (#35517) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Köszönöm, a Vodafone 553-at néztem erről a listáról ami nem tűnik rossznak, de nincs rajta 3,5 jack csatlakozó. Használtat azért nem akarok, mert 5k kedvezményem van a köszönet programmal.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#35519) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Szerintetek melyik éri meg jobban ,ha wifizgetésre és játékok, programok részesülnének előnyben !:D
Van mivel most telefonálnom ezért kérdezem ,hogy melyik éri meg jobban mert egy árba van az Iphone 3gs és az Ipod touch 4gen.

(#35520) Mosanke válasza $p@rr0w (#35518) üzenetére


Mosanke
senior tag

Szia!

ITT egy teszt erről a Vodafone 553-ról.

[ Szerkesztve ]

(#35521) molnarpeter válasza AsusBoy (#35519) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Egyértelműen iTouch, a 3gs meg sem közelíti. :) Ha nem zavar, hogy 2 cuccot viszel magaddal. :) Mondjuk tegnap egy ismerősöm kipróbálta a NS-emet, és szerinte sokkal jobb az érzékenysége, mint az iPodnak, de ezt én nem tudom sem cáfolni, sem alátámasztani, mivel nem próbáltam.

mp

(#35522) AsusBoy válasza molnarpeter (#35521) üzenetére


AsusBoy
senior tag

az a lényeg hogy a rezisztív technológia arra alapszik hogy nyomást érzékel

viszont iphoneokban kapacitív technológia van

az ujj vezeti az áramot és az elektronokat ott megszakítja így azonnal vezérli a kijelzőt

na a drágább androidos telok is kapacitív kijelzősek.

(#35523) $p@rr0w válasza Mosanke (#35520) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Kösz, ezt olvastam. Feketében sztem nem rossz, pdf olvasásra rá lehetne venni vajon? Vmi java programmal vagy ilyesmi?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#35524) molnarpeter válasza AsusBoy (#35522) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Tudom, a NS-ben pl 5 érintést érzékelő kapacitív képernyő van, meg az összes i-cucc is kapacitív tudtommal, de a technológia nem minden...

mp

(#35525) AsusBoy válasza molnarpeter (#35524) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Persze. Egyik samsung másik apple :D

(#35526) DVDk


DVDk
csendes tag

Üdv!

Tud valaki valamit az LG T510-ről?

(#35527) Colnago


Colnago
csendes tag

Sziasztok!
megjelent a Samsung Champ 2, jól néz ki és talán kicsit jobb is mint az elődje, azt ismerem és nekem tetszik. Most gondolkodom a 2-esen vagy a Nokia C2-01-en. Szerintetek melyik jobb? Árban egyforma a Vodánál VitaMax-ban köszönet program kedvezménnyel 10 ezer mindkettő nekem. zenei része jó a Champnak(1-esnek de gondolom a 2-es csak jobb lehet), kamerája is, a Nokia C2-01-et viszont nem próbáltam még. Valaki aki mindkettőt ismeri?

köszi

Benő

(#35528) sdd2 válasza Colnago (#35527) üzenetére


sdd2
veterán

C2-01 Az inkább műanyag hulladék mint telefon.Szar menürendszer, rossz összeszerelési minőség, rossz anyagminőség,kicsi és rossz kijelző.Ha a két telefon közül kell választani torony magasan inkább a Champ 2. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#35529) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Ma d.u keresgéltem google-n ,hogy lehet -e esetleg ipod touch -ra telefon funkciót "tenni" avagy sem.
Nos találtam valamilyen tokot amibe ha beleteszi az ember az ipodját akkor telefonként is működik szóval iphone ként szolgál .

Ez lehetséges ?

(#35530) Colnago válasza sdd2 (#35528) üzenetére


Colnago
csendes tag

köszi a véleményed, az igaz sajnos hogy némelyik Nokia tipus nagyon rosszul sikerül.

Benő

(#35531) sdd2 válasza Colnago (#35530) üzenetére


sdd2
veterán

Én a Symbian és az S40, S60 meg az ilyen hülyeségeik miatt nem is vennék.SE-nek sokkal átláthatóbb a menüje.Inkább SE 100-szor mint Nokia.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#35532) Azakiel


Azakiel
csendes tag

Sziasztok!

20e Ft körüli árkategóriában keresek hosszútávra érintőképernyős telefont.
A szimpla telefonáláson kívül zenehallgatásra, néha böngészésre (szóval legyen benne WIFI), fényképezésre (főképp dokumentumok) használnám, de fontos lenne az is, hogy meg tudjon nyitni PDF fájlokat is.

Egyébként nézegettem a különböző szolgáltatók kínálatát, és ilyen árkategóriában nem sok telefon felelt meg az elvárásaimnak, így arra gondoltam -annak ellenére, hogy nem bízok 100%-ban az ilyen vételekben-, hogy megpróbálok egyet használtan/alig használtan venni, így kijövök ebből a szerényebb keretből is.
Például vaterán böngészgetve találtam rá erre: http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefon/samsung_mobiltelefon/s_szeria/uj_samsung_star_ii_gt_s5260_garancia_2_ev_1502909282.html

Sajnos ez a telefon már elkelt, csak szerettem volna, hogy lássátok, hogy lehetőleg ilyen alkalmi vételre lennék kíváncsi (pl. ez a telefon a Vodafon-nál 30k, itt pedig ugye 18k volt), úgyhogy ha tudtok olyan telefont, amit ilyen árkategóriában érdemes megvenni használtan, vagy mint ebben az esetben 0 percesen (esetleg konkrét ajánlatot, személyt), akkor azt nagyon megköszönném!

Előre is köszönöm, Azakiel

(#35534) Domxc válasza Azakiel (#35532) üzenetére


Domxc
senior tag

Samsung I5800 Galaxy 3, ZTE Blade, Huawei u8500, SE Xperia X10 mini pro, SE X8, LG GT540.
Ezek a Star II-nél fényévekkel jobbak, mind hardverileg, mind szoftverileg.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#35535) Azakiel válasza #40993792 (#35533) üzenetére


Azakiel
csendes tag

Köszönöm a gyors választ! :)

Ez lehet, hogy hülye kérdés lesz, de ezek a telefonok jobbak mint az általam linkelt telefon igaz? :$

szerk.: ahogy látom már meg is kaptam a választ a kérdésre! :P

Akkor az említett telefonok közül fogok választani egyet! Már csak találnom kell egy jó ajánlatot. :P

Köszönöm mindkettőtöknek!

[ Szerkesztve ]

(#35536) MixY


MixY
tag

Erre valaki? :)

(#35537) Azakiel


Azakiel
csendes tag

Így egy másfél óra böngészés után a ZTE Blade mellett döntöttem. :) Sok helyen írják, hogy ár-érték arányban kitűnő választás, én pedig úgy érzem, hogy ennél jobb telefonra nincs szükségem.

Csak egy dolog érdekelne még, és lehet, hogy kicsit OFF lesz, de ha már itt kezdtem el kérdezni, akkor remélem nem moderálják ki.
Szóval, több helyen írják, hogy ez a telefon csak "töredékét" tudja annak, amit különböző módszerekkel (főzött rom, proci húzatás, ram duplázás, jobb program kamerához) ki lehet hozni belőle. Én viszont nem értek annyira a telefonokhoz, hogy ismerjem ezeket a dolgokat, de természetesen én is szeretném a legtöbbet kihozni a készülékből, szóval nagyon örülnék, hogy ha esetleg ide valaki leírná (vagy legalább egy linket adna), hogy pontosan miket és hogyan kell véghezvinni ahhoz, hogy igazán jól működjön a telefon. :$

Előre is kösz, Azakiel

(#35539) Domxc válasza MixY (#35536) üzenetére


Domxc
senior tag

Nokia Supernova 7610, 7510, Sony Ericsson W508, Nokia 7230, Nokia C2-01.

all.: Valaki már hallott erről a ZTE Arizona nevű cuccról? :Y Most néztem a Tré honlapján.

szerk.: sorry, már látom. csak a szememet szúrta ki a topik. :U

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#35540) Rav3n02 válasza Azakiel (#35537) üzenetére


Rav3n02
senior tag

A ZTE Blade topikban az első hozzászólásban ott van minden. Amit nem találsz azt pedig megmondják :K

(#35541) hunvik


hunvik
csendes tag

Üdv!

Most tervezem megvenni életem első okostelefonját, ebben hozzátok fordulnék segítségért :)

Körülbelül 40-50e forintot szánnék rá, egy olcsóbb előfizetéssel (pl. médiamánia S), jelenleg tmobile-nál vagyok és tulajdonképpen meg is vagyok elégedve úgyhogy ha van valami jó árba akkor maradnék is.
Ami eddig a legszimpatikusabb megoldás az a Samsung Galaxy S Plus tmobile-nál 50 ezerért, csak közbe meg itt olvastam mobilarénán hogy igazából nem sok változás van az alap S-hez képest, másrészről hát a Galaxy Ace lényegesen olcsóbb csak annak meg már kicsit elavultnak tűnik a procija és nem tudom megérné-e még ilyet venni.

Márka tekintetében Samsung és a HTC az ami tetszik, de igazából ez nem a legfontosabb szempont, lényeg hogy androidos legyen. (mondjuk ha már itt tartunk akkor az iPhone 3GS 40e-ért se tűnik vészesnek, csak hát most már 4S-nél tartunk és nem tudom ez mennyire számít elavultnak már)

Kijelző méretét tekintve 3,5" vagy annál nagyobb ami szimpatikus, pofára és méretre pl. a HTC Sensation nagyon tetszik.

Hát egyelőre ennyi az infó amiből ki lehet indulni, jó lenne megcsípni egy best-buy telefont :)

Előre is köszi a segítséget!

(#35543) Domxc válasza hunvik (#35541) üzenetére


Domxc
senior tag

Hát ez szubjektív. Nekem pl. jobban tetszik a Sensénél a TouchWiz 3.0, ezért mindenképp a SGS-t választanám. A Sensation-nek 2 magos a procija, talán ennyi előny szól mellette, viszont a Galaxynak, kicsit jobb a kijelzője, és van mellé még egy Samsung Apps. (ebben vannak jó cuccok).
iPhone-t meg ha veszel akkor 4 vagy 4S-t vennél, akkor azt ajánlanám, de így nem.
A Galaxy Ace, pedig túlárazott azt ne vedd meg semmiképpen.

Szvsz, még így is inkább a Sensation-t vedd meg. :)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#35544) spgabor válasza Mosanke (#35511) üzenetére


spgabor
aktív tag

és a Samsung C3750?

(#35545) szengergo


szengergo
csendes tag

Sziasztok! úgy látom segítőkész a banda:) következő a kérdés:
Gondolkozom a nokia C3-00 megvételén a telenornál. csak a wifi használatára lenne szükségem az alapfunkciókon kívül. érdemes megvenni 8ezerért? ezzel szemben a sony xperia x10 mini áll, ez 21ezerbe kerül. nem lenne rossz pdf-et olvasni, de nem létszükség. persze az csak plusz lenne ha még okos is lenne, de eddig hagyományos telefonom volt. mindkettő djuice-os akció.Köszi!!

(#35546) Rav3n02 válasza szengergo (#35545) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Egyértelműen x10 mini, a C3-00 mellet nem sok mindent tudok felhozni, talán a qwerty-t :U

(#35547) Domxc válasza szengergo (#35545) üzenetére


Domxc
senior tag

X10 mini. Itt is.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#35548) csvinkler


csvinkler
csendes tag

Sziasztok!

Samsung Galaxy GIO telefonomat (telenor) szeretném lecserélni, egy klasszikus stílusú telefonra.
Ami kéne:
-böngésző,esetleg wifi, bár ez nem fontos
-lehessen rá tenni gtalks-ot, amivel folyamatosan be legyek jelentkezve
-folyamatosn gmail-os email szinkronizáció
-minimum 2 napos üzemidő a folyamatos gtalks szinkronizáció mellett
-a GIO eladásából származó összeget szeretném ráfordítani, amit nem tudok egyelőre hogy mennyi :)
-jó és hangos hanghívások

Ezek lennének a legfontosabbak. Létezik ilyen teló?

(#35549) sdd2 válasza csvinkler (#35548) üzenetére


sdd2
veterán

Esetleg a SE Cedar.E-mailt tud szinkronizálni.Gtalkot nem tudom.Nekem van.Simán kibír 3G-n email szinkronizáción (sűrűn) 3 napot. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#35550) atom18


atom18
aktív tag

üdv!

Milyen telefont ajánlanátok ami fontos lenne:
legalább 3"-os érintőképernyő, WiFi, Bluetooth, GPS!
Ár: max. 40e

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.