Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35451) zs.tom válasza Rav3n02 (#35437) üzenetére


zs.tom
tag

Hali :)
Az op rendszer mind1, de lehetőleg ne legyen logikátlanul bonyolult... a rászánt össze igazából mind1, ritkán veszek telefont így van idő összespórolni :D ja és jó lenne, ha tartós lenne a dolog! Ha ennyire le lehet szűkíteni a dolgot akkor inkább a hagyományos vagy max querty, de érdekelnének az érintős alternatívák is :) Köszönöm előre is :)

(#35452) homeoffice76 válasza Rav3n02 (#35449) üzenetére


homeoffice76
tag

Nem ezeket néztem ki, de ezekből találtam olcsóbb használtat, ill. még az új áruk is 30e Ft alatt van. Egyébként valamiért abszolút nem szimpatizálok a Samsunggal, csak ugye a népszerű típusokból van sok eladó... Bár találnék 30e Ft körül motorolát vagy sonyt, amiben n-es wifi van és dlna--képes! A qwerty már csak hab lenne a tortán! :-) No, mindezt tudja az 551-es. Nem vagyok telefonguru, lehet, hogy tévedek, csak tegnap és ma szántam rá pár órát a keresgélésre, ill. itt kaptam tőletek néhány segítséget, és ezek alapján egyelőre ez tűnik a legjobb vételnek.

Ha valaki tud jobbat, feltétlenül írja meg! Kösz!

(#35453) homeoffice76 válasza homeoffice76 (#35452) üzenetére


homeoffice76
tag

jav.: az 551-es természetesen csak használtan van 30e Ft alatt!

(#35454) homeoffice76 válasza homeoffice76 (#35452) üzenetére


homeoffice76
tag

.

[ Szerkesztve ]

(#35455) Fauno válasza littlelion21 (#35438) üzenetére


Fauno
tag

Köszi a választ. Esetleg azt meg tudnád mondani, hogy a Samsung Galaxy 551-nél, hogy működik a GPS? Kell hozzá internet csatlakozás, ill. forgalmi díjat fizetni vagy anélkül megtalálja a műholdat? Mi a különbség az AGPS és GPS között?

[ Szerkesztve ]

(#35456) GaborGh válasza littlelion21 (#35422) üzenetére


GaborGh
őstag

(#35424) Zsolt_72
(#35425) Mosanke

Köszi srácok, sajnos ezt csúnyán benéztem, de úgy tudom van hasonló nevű és kinézetű mobil is...

50k-ból mit tudnátok ajánlani, mi most a best buy?

Vodka vagy független érdekelne.

Thx

[ Szerkesztve ]

(#35457) littlelion21 válasza Fauno (#35455) üzenetére


littlelion21
addikt

Pölö: Sygic, Navigon, Ndrive, Copilot. (Galaxy3-on mennek, gondolom ezen is.)
Ezek offline navik, azaz nem kell adatforgalmat fizetned használatuk közben.

AGPS, GPS

#35456: check 1.hsz. Bár így látatlanban ajánlanék - ha már úgyis tetszett az 5.0 - egy használt szép állapotú Galaxy S-t, kicsivel 50 felett.

[ Szerkesztve ]

(#35458) sdd2 válasza GaborGh (#35456) üzenetére


sdd2
veterán

Xperia Mini ha nem zavaró a mérete. :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#35459) sdd2 válasza Vasinger! (#35450) üzenetére


sdd2
veterán

Sony Ericsson Xperia Mini Pro (SK17i) 50 990 alapal.
Motorola Defy Plus 64 990 alapal.

A nagyobb méret miatt neked jobb lehet a Defy Plus de a SE Mini Pro-nak van qwerty-e. :K

Nézd meg őket.Ha a frissítés számít azt tudom hogy a SE Mini Pro kap ICS-t, a Defy Plus-ról nem tudok, de a 800MHz-es procija miatt nem hiszem, hogy megkapja. :(((

Elnézést kérek lejárt a másiknál a szerkesztési időm :W

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#35460) Golf4 válasza #40993792 (#35427) üzenetére


Golf4
csendes tag

Zsolt_72
A Defy-t már nem forgalmazza a T-Mo, az tehát kiesett. Szerintem Skate a nyerő :D
Viszont a Defy+ nem jön képbe nálad?

Bejönne a Defy+ nagyon is, csak annyit már nem szánnék rá. :(
Annyi kiegészítés még az előzőekhez, hogy elég sokat telefonálok, tehát főleg ezt kellene tudnia a telefonnak és úgy olvastam a Skate topicban, hogy a nagy mérete ezt annyira nem segíti, valamint az akksija keveset bír.
Netezésre tényleg csak néha (mondhatjuk ritkának is) kellene, lehet hogy még nem is napi szinten, mivel egész nap a gép előtt ülök. Azért még végigolvasom a Skate topciot a hétvégén, hátha okosabb leszek.

Kicsit még mindig tanácstalan vagyok, hogy Skate, Sam Gal Ace vagy HTC Wildfire S esetleg a nekem megfelelő választás.

(#35462) sdd2 válasza Golf4 (#35460) üzenetére


sdd2
veterán

HTC Wildfire S :K

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#35463) Rav3n02 válasza sdd2 (#35462) üzenetére


Rav3n02
senior tag

ezt mondom én is :P

(#35464) Golf4


Golf4
csendes tag

Kösz a válaszokat, a hétvégét még rászánom az olvasgatásra, aztán meglátjuk. 17 + áfáért meglenne a HTC, az is elég jó ár.

(#35466) #36583936


#36583936
törölt tag

Tudja valaki hogy az iphone 3gs-nél lehet mp3.at beállítani csengőhangnak?

(#35467) spgabor


spgabor
aktív tag

Sziasztok!

Szétcsúsztatható telefont szeretnék venni. A lényeg az, hogy a funkcióját betöltse, vagyis telefonálni lehessen rajta.
Plusz extra a memoriakártya, mp3 lejátszó, és az fm rádió.
Árban pedig max 20-22k-ra gondoltam.

Néztem a Samsung c5130 silver-t, de mindenhol azt írják, hogy nincs magyar menüje sajnos.
Létezik ebből a típusból magyar menüvel? Illetve a fenti paramétereknek megfelelő egyéb telefon tudtok ajánlani?

Előre is köszönöm!

Üdv:
spgabor

(#35468) Mosanke válasza spgabor (#35467) üzenetére


Mosanke
senior tag

Szia!

Samsung C3050? Mobilaréna teszt.

Itt vannak az árak is: >>[link]

Közben találtam még néhány samsung slide típust. [link]

[ Szerkesztve ]

(#35469) spgabor válasza Mosanke (#35468) üzenetére


spgabor
aktív tag

A C3050-et is néztem, de az szerintem nagyon csúnyácska.
A samuk közül nekem az általam említett lenne a legideálisabb, de azt sajnos sehol nem találom.
Ami jól néz még ki az a Nokia 2220-csak abban meg nincs kártyahely, és ár/érték arányban rossz döntésnek találom.

[ Szerkesztve ]

(#35470) Mosanke válasza spgabor (#35469) üzenetére


Mosanke
senior tag

Szia!

Fényképről tényleg eléggé nem szépnek látszik de élőben szerintem nem rossz.
Találtam néhány boltot Neked [link] de ahogy olvastam egyiknél sincs magyar nyelvű belőle.
A Nokia 2220-at én személy szerint nem javaslom. Szomszédom és egyben jó barátom asszonya használt egy ilyet, de állandóan valami baja volt. Mármint a telefonnak. Elég sokat volt szervizben is, aztán úgy fél év múltán megunta és kérte a csere készüléket. Az itteni Nokia szerviz kicserélte bár szívták a fogukat, de az új telefonnal sem sokat változott a helyzet. Jöttek a hibák megint. Fogta és jóval áron alul beadta egy használt gsm telefonokkal foglakozó boltba. Vett egy SE Xperia mini pro-t helyette. Azzal most boldog és nyugodt szimbiózisban él azóta. :K :D

[ Szerkesztve ]

(#35471) spgabor válasza Mosanke (#35470) üzenetére


spgabor
aktív tag

Helló!

Akkor a Nokia végleg felejtős. :)
Most találtam ezt: Samsung S3550 Shark 3
Ez is nagyon ól néz ki ezüst színben, és az általam elvárt összes paraméternek megfelel.
Vélemény?

spgabor

[ Szerkesztve ]

(#35472) sphe


sphe
senior tag

Sziasztok!

Telefont szeretnék venni, ami lehet bar/slide/tapis, elsősorban telefonálás, java játék futtatása céljából, valamint a lányom és feleségem "fotózására", ha épp nincs kéznél a MILC-em.

- ha lehet, jó akkumlátoridő mellett minél kisebb legyen,
- ha lehet, legalább java s60 futtatókörnyezettel,
- hangszínszabályzó (ha lehet custom) néha jó lenne
- Igazából nem érdekel a vele lőtt képek 100%-os nagyítása, a megapixelek száma, színegyensúly, ca vagy zaj(szűrés mértéke), mert utólag úgyis átméretezem őket, és a színeken is kicsit korrigálok. Amit szeretnék vele az, hogy viszonylag homályosodás, valamint ki- és beégésektől mentes, dinamikájú fotókat csináljon. Egy expozíciós korrekció beállításnak örülnék benne.

A dologra maximum 50ezret szánok, lehet kártyafüggő (de függetleníthető), vagy kifutott modell is (pl. Innov8, csak a méret-súly kicsit bátortalanít).

Előre is köszi a javaslatokat!

[ Szerkesztve ]

(#35473) AsusBoy válasza sphe (#35472) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Sziasztok!
Szeretnék vásárolni egy okostelefont még az idén és mindösszesen 70.000Ft-ot szánnék a kütyüre .
Nálam eddig az Iphone 3gs 8gb telefon a befutó!

Ti ennyi pénzből milyen telót vennétek ?

Előre is köszi a válaszokat :)

(#35474) molnarpeter válasza AsusBoy (#35473) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Samsung Nexus S. A "gyorsboltban" 70k, függetlenül.

mp

(#35476) AsusBoy válasza #40993792 (#35475) üzenetére


AsusBoy
senior tag

köszi a gyors válaszokat!
T-mobile-tól vennék telót és ott nem találni Nexus S-t , mert részletre szeretném.

Amúgy szerintetek a Samsung Galaxy Ace üti az Iphone 3gs-t ?

(#35477) manchester85 válasza AsusBoy (#35476) üzenetére


manchester85
addikt

Dehogy üti. :)

i6 Silver

(#35479) Neil Watts válasza AsusBoy (#35476) üzenetére


Neil Watts
veterán

Na de a független Nexus nem jó 70-ért? :F

(#35480) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Igazából nekem iphone-ra fáj a fogam.
Az iphone 4 túl drága még részletre is :S
Ezért iphone 3gs-t tudnám megvenni de ezt a videót láttam és elbizonytalanodtam http://youtu.be/IAMl6Fb4Zqg
Meg nem értem az iphone-ba 600as proci van és van olyan teló ami 30ezerrel olcsóbb akár és kapok bele ezres procit .

(#35481) manchester85 válasza AsusBoy (#35480) üzenetére


manchester85
addikt

"Meg nem értem az iphone-ba 600as proci van és van olyan teló ami 30ezerrel olcsóbb akár és kapok bele ezres procit ."

Igen, ezt a nem iPhone tulajok nem értik csak. :) Az iPhone tulajok meg nem foglalkoznak vele. Az iOS optimalizációja elfeledteti a proci órajelének jelentőségét vagy jelentéktelenségét. :)

i6 Silver

(#35482) AsusBoy válasza manchester85 (#35481) üzenetére


AsusBoy
senior tag

értem , értem :)
Ismerőseim körében találkoztam Samsung Galaxy Ace-el kipróbáltam rajta a fruit ninja nevezetű játékot , utána pedig egy Iphone 3gs -en .
Ilyenkor lettem iphone párti, lehet nagyobb a procija a Samsungnak de valamiért úgy van összerakva az Iphone ,hogy ténylegesen ellehet felejteni a "poci órajelének jelentőségét vagy jelenetéktelenségét "
:D

[ Szerkesztve ]

(#35483) molnarpeter válasza AsusBoy (#35476) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Boltban vmi áruhitel esetleg?

mp

(#35484) AsusBoy válasza molnarpeter (#35483) üzenetére


AsusBoy
senior tag

nexusra?

(#35485) molnarpeter válasza AsusBoy (#35484) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Igen :)

core2: Ha normális hitelre/részletfizetésre van lehetőség, akkor igen, ellenkező esetben értelemszerűen nem. :D

mp

[ Szerkesztve ]

(#35486) Neil Watts válasza molnarpeter (#35483) üzenetére


Neil Watts
veterán

Bocsáss meg, de ez biztos bölcs dolog lenne? :U

(#35487) AsusBoy válasza molnarpeter (#35485) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Amúgy , nem tudom:S
Mert nagyon tetszik az iphone , igazából megfogott benne az is ,hogy nagyon sok alkalmazás , játékok vannak rá és nem tudom de szerintem több mint andro-ra

(#35488) MixY


MixY
tag

Szevasztok!
Anyukámnak tervezek venni mobiltelefont, ezek a szempontok (nem nagy igények :)):

- max. 15ezer Ft (Vodafone vagy független)
- vadiúj
- kamerának elég a 2mp-es is
- lehetőleg Nokia
- az hogy kinyithatós, csúsztathatós vagy sima az mind1, de érintős NE
- ne legyenek a gombok se kicsik
- megbízható :)

Nagyjából ennyi, nem kell neki überszuper telefon, csak ha kell néha fényképezni is tudjon egy viszonylag normálisat, és szép is legyen a teló! :)

(#35489) molnarpeter válasza AsusBoy (#35487) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Jó témát hoztál fel, az alkalmazásoknál van bizony pár dolog, amiben különbözik a két rendszer. Androidra és iOS-re is sok app van, viszont előbbinél vannak használhatatlan progik is (szerencsére nem túl sok), sok az ingyenes tartalom, utóbbinál ellenőrzött alkalmazások találhatóak az AppStore-ban, amik gyakrabban fizetősek, mint a droidnál. Leginkább hardveresen a Nexus S/Galaxy S (testvérek, egy-két dologban különböznek csak) alázza a 3GS-t (proci, flash, kijelző, pendrive funkció), utóbbi a programok minőségében jeleskedik.

mp

(#35490) manchester85 válasza molnarpeter (#35489) üzenetére


manchester85
addikt

"Leginkább hardveresen a Nexus S/Galaxy S (testvérek, egy-két dologban különböznek csak) alázza a 3GS-t"

Khm, úgy érted, papíron, nem? :U Mert gyakorlatban inkább arról van szó, hogy míg előbbihez task manager, főzött romok és sok türelem kell, utóbbi 600 mhz-en is egyenletesen gyors marad, akadások, laggok nélkül, gyári szoftverrel out of the box. :)

Kijelzőben mindenképp jobb a Galaxy S, ez nem vitás. A flasht hanyagoljuk, az minden telefonon egy kínszenvedés, és a pendrive funkció is megoldható. :U

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#35491) AsusBoy válasza molnarpeter (#35489) üzenetére


AsusBoy
senior tag

De most még mindig fent áll a bizonytalanság :S
Drágább Apple , vagy a "Jobb" olcsóbb :D pl: Samsung

(#35492) molnarpeter válasza manchester85 (#35490) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Milyen task manager? Nexus S-em van, amikor Galaxy 3-at használtam, még ismertem ezt a fogalmat... ;] Amúgy a NS pont azért tud gyors lenni, mert nincs rajta mindenféle felület, csak az alap droid. Ajánlom a topikot olvasgatásra.

mp

(#35493) AsusBoy válasza manchester85 (#35490) üzenetére


AsusBoy
senior tag

pont ezt akartam :D
Hogy valamiért az apple "gyengébb" prcojával megbízhatóbb és érzékenyebb kijelzővel , gyorsasággal rendelkezik mint a Samsung Galaxy S /Nexus S.
Alapból már a rendszer. IOS -nak ez egy óriási előnye ,hogy akadás ,laggolás nélkül mindent visz. Persze amit rá terveztek! :D

(#35494) AsusBoy válasza manchester85 (#35490) üzenetére


AsusBoy
senior tag

3gs-t érdemes Ios 5-re felfrissíteni ?

(#35495) manchester85 válasza AsusBoy (#35494) üzenetére


manchester85
addikt

Azzal fogják adni. Egyébként, igen, nagyon is.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#35496) molnarpeter válasza AsusBoy (#35493) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Szerintem itt egy kérdés van. Szeretsz mindent tudni, és uralni, hogy miképp történjen (android), vagy csak használni (iPhone)? :D ;)

mp

(#35497) AsusBoy válasza molnarpeter (#35496) üzenetére


AsusBoy
senior tag

ez ütőős volt :D
Még mindig az iphone pártján vagyok :D

manchester85:

Ha kb jövőhéten megveszem az iphone-t t-mobile-tól akkor már ios5öt tesznek rá?
Amúgy ha rajta van nem lesz lassabb a phone ?

[ Szerkesztve ]

(#35498) xyzikeee


xyzikeee
aktív tag

sziasztok!
a 3 közül melyik érné meg leginkább?

Nokia C5-03
Samsung Galaxy mini
Sony Ericsson Xperia X8

Előnyök/hátrányok?
Esetleg hasonló árkategóriában más telefon? ( 20-30 ezer ft)

köszi

(#35499) AsusBoy válasza xyzikeee (#35498) üzenetére


AsusBoy
senior tag

ZTE Skate ?:D

(#35500) molnarpeter válasza AsusBoy (#35497) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ha nem iOS 5-ös, rádugod iTunes-ra, és azzal frissíted. :)

xyzikeee: X8 szerintem, de olvasd el az 1. hsz-t, és írd meg, hogy az a 20-30k miképpen értendő :) (használt/előfizu stb)

mp

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.