Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35302) kiskeke94


kiskeke94
tag

Sony E. X8 tudom ajánlani de van még pár.
pl:Samsung Galaxy mini
Lg optimus me p350
ZTE skate
használtan már találsz sony e. x10/x10 mini pro is.ha ügyes esetleg már egy samsung galaxy ace-t is. :R

[ Szerkesztve ]

kiskeke94 felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi HardverApró fórumon.

(#35303) s7evcsenko válasza kiskeke94 (#35302) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Samsung Wave-et miért nem ajánljátok???
35k-ért már azt is kapni használtan, s véleményem szerint jobb, mint az Ace...
Nem? :U

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#35304) kiskeke94 válasza s7evcsenko (#35303) üzenetére


kiskeke94
tag

sajnos azt a telefont nem nagyon ismertem de most ahogy utána néztem elég jónak tünik szóval igen még azis jó vétel lehet.

kiskeke94 felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi HardverApró fórumon.

(#35305) crabby


crabby
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni tőletek.
2 mobiltelefont néztem ki, egyik a Sony E. txt (nem a pro), a másik a Nokia C3.
Véleményetek szerint, melyik lenne jobb választás, illetve lehetséges-e valamelyik telóval az msnezés?
Előre is köszönöm a segítségeteket!

(#35306) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

Mobilt vennék.
Olyanra lenne szükségem, amiben van gps, klasszikus kinézetű, tehát ne szétcsúszós, és ne kihajtható legyen.
Ergonómia, és hangminőség fontos, illetve az érintősöket is hanyagolnám.
Azért szeretném, ha érintőst is ajánlanátok, előbb utóbb úgyis át kell állnom majd rá.
Árban max 30K.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#35307) kmisi99 válasza Ace Ventura (#35306) üzenetére


kmisi99
addikt

Hát ha nem akarsz érintőst akkor ott van pl a nokia n82 egész jó kis teló még de tényleg érdemes átállni az érintősökre ennyiért már egész korrekt androidos telót kapsz gps el minden földi jóval

[ Szerkesztve ]

(#35308) Ace Ventura válasza kmisi99 (#35307) üzenetére


Ace Ventura
addikt

A helyzet az, hogy inkább szeretek kényelmesen sms-ezgetni, és nem tudom, hogy azzal mennyire menne könnyen.
Egyébként ez a gps hogy működik? Egy feltelepített szoftverrel, nethasználat nélkül, vagy internetes, és adatforgalmat bonyolít?
Jöhet egyébként érintős ajánlat is.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#35309) kmisi99 válasza Ace Ventura (#35308) üzenetére


kmisi99
addikt

Hát ha hozzászoksz érintősön jobban lehet írogatni legalább is én kb gépelés szinten tudok már érintőképernyőn írni sokkal kényelmesebb mint a gombos megoldás. A gps hez nem kell net van rendes gps vevő ami a műholdak állása alapján mutatja a pozíciód nagyon pontosan és ingyenesen. Sajnos ajánlani nem tudok telefont nem nagyon vagyok tisztában a mostani árakkal.

(#35310) Domxc válasza Ace Ventura (#35306) üzenetére


Domxc
senior tag

Érintősök: Nokia 5230 Navi, Nokia 5800, Nokia 5530 (ehhez le kell tölteni a Gps-t), Huawei U8500, Xperia X10 mini, ZTE Blade.

Hagyományos: Samsung Galaxy Pro (ez Qwerty-s), Nokia E52, Nokia E72 (használtan), Samsung C3322 (elvileg ebben is van modul :U )

#35303 s7evcsenko

Igazából azért nem, mert a Bada, az már egy halott op. rendszer, miközben nincs két éves.
Félig nyitott, az androidhoz képest, és a Samsung Apps, ultragagyi a Markethez viszonyítva.
Ezért inkább Galaxy Ace, de az meg túlárazott, úgyhogy ha rám hallgatsz ennyiért az Xperia Mini-t, a Motorola Defy-t vagy a SE Live with Walkman-t veszed meg. :)

#35302 kiskeke94

Ha megvan, hogy kinek írod a hozzászólást, a "válasz" opciót használd, vagy ha már elrontottad szerkeszd oda a hozzászólás számát, és a nevét aki írta, mint én most.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#35311) Ace Ventura válasza Domxc (#35310) üzenetére


Ace Ventura
addikt

Értem, köszönöm
Én a Nokia C5-00 néztem, mert olcsóbba hozzájutok a lejárt vodás hűségemmel.
Bár ahogy láttam az 5230-at is lehet kapni újonnan.

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#35312) Domxc válasza Ace Ventura (#35311) üzenetére


Domxc
senior tag

Igen, a C5-öt kihagytan, az egy kivételesen jó készülék lett elég jó Navival. Talán a legjobban ő érné meg a gombos kialakításban. Attól függ, hogy maradsz a hagyományosnál, vagy lépsz az érintőképernyősre. (megjegyzem az Androidosok sem rosszak!)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#35313) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Szeretném lecserélni mostani telefonom (Samsung Galaxy 3) valami erősebb vasra. Mit ajánlotok? Szintén Androidost szeretnék.

(#35315) molnarpeter válasza HaZsolt (#35313) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

[link] ;)

mp

(#35316) Octopus21


Octopus21
aktív tag

Sziasztok!

Van egy Nokia 5610 Xpress music telefonom, amin egyik napról a másikra elment a kép. Háttérvilágítás megmaradt, meg fel lehet hívni a telefont, van hangja stb., csak kép nincs. Ma cseréltük ki a szalagkábelt, mert arra tippeltünk, de sajnos semmi változás:(
El szeretném adni ezt a telefont minél kevesebb ráfordítással, de a szalagkábel kapásból 2500ba került és nem oldotta meg a gondot. Nincs valami ötletetek hogy mi lehet a baja?

Köszi.

(#35317) koxos:8]


koxos:8]
senior tag

Üdv!
kellene fateromnak vami sima telefon.
csak telefonálásra használná, még sms-t sem küld. :D
A mostani telója már csak 1-2 napig bírja, (Samu E250), és vennem kellene neki egy használható telót.
Eddig csak Nokiája, meg Samuja volt, szval azokból lenne jó választani.
Keret nincs megadva, de drágábbat nem akarok, mert áztatott is már el telefont, vagy volt olyan amit a kutya szétharapott. :C
Ja és ha lehet akkor vodától lenne jó, vagy esetleg független. :R

(#35318) s7evcsenko válasza Domxc (#35310) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Az a motorolla nem tűnik rossznak, csak hát nem 35k...
És mi a véleményed a ZTE Skate-ről? Bár ez sem sokkal olcsóbb... :B
Amúgy a Wava-nek csak a Bada a hátránya, ha androidos lenne, egész jó kis teló lenne, nem? :U

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#35319) Soj


Soj
tag

Sziasztok!
A mai napon elgondolkodtatott egy GSM bolti eladó(ez volt az első bolt ahova bementem)
Történt ugyanis hogy HTC Desire S a kiszemeltem és erről érdeklődtem volna. Eléggé határozottan lehordta mindenféle megbízhatatlan sz@rkupacnak.
Van valakinek hasonlóan rossz tapasztalata? Valóban ennyire sok gond van velük? Én nem sok rosszat hallottam még a HTC-k ről.
Amennyiben mégis, szívesen fogadok más ajánlásokat. Desire S már meghatározza az árát amit rászánnék(függetlenül). Tehát 90-100e a plafon, ha olcsóbb nem gond. :D Legyen Andrioidos. Az sem árt, ha a böngészéssel nem lesznek gondjaim(flash támogatás)

Ja, nem akarok nagy tepsit venni, 3,2-3,7"-ig nekem megfelel.

[ Szerkesztve ]

(#35320) Raul_Duke


Raul_Duke
tag

Szevasztok!

SE k800i telefonom helyett keresnek valami uj mobilt. Vodafonos elofizetos telo a terv, de a hasznaltaktol sem riadok meg, megis elsokorben maradjunk az ujaknal.
50k kornyeken gondolkozom, inkabb alatta, de ha nagyon muszaj kicsit lehet felette is.

Flac kiterjesztesu zenefajlok lejatszasa a cel, a leheto legjobb minosegben. Vennek hozza jofele fulest, nem a gyarival hasznalnam. Gondolom android kell hozza. Netezni is lehessen rajta, de konnyen ferjen el a zsebemben.

Ket telefonon gondolkoztam, az egyik a motorola defy, a masik a SE xperia mini pro.
A motorola a vodafonnal (az elofizetos arak kozul a legdragabb vonatkozik ram) 58k, ugyhogy mellekvaganyra tettem az ara miatt, az se-nel pedig tartok a cicergestol, bar ennek az ara jo lenne.

Esetleg van valami jo javaslatotok, otletetek. Szivesen hallgatom a velemenyeteket.

Koszonom.

Epos + Creek

(#35321) s7evcsenko válasza s7evcsenko (#35318) üzenetére


s7evcsenko
addikt

(#35310) Domxc
Utánaolvastam kicsit ennek a Bada dolognak, hát nem feltétlen látom jogosnak a "halott OS" kifejezést.
Ahogy olvasom, a Bada 2 épp a közeljövőben fog megjelenni (elvileg október végén jelent volna meg), ami arra enged következtetni, hogy a samsung igenis komolyan gondolja ezt az OS-t... az már más kérdés, hogy mennyire lesz kompatibilis a bada 1-el, de hát reméljük a legjobbakat.
Szóval én még azért nem írnám le...
S ebből kifolyólag lehet mégis a wave lesz a befutó, amíg lejjebb nem megy majd a wave 3 ára. :B

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#35322) kmisi99 válasza Soj (#35319) üzenetére


kmisi99
addikt

Szerintem nem rossz az. Csak sok boltos ilyen hülye biztos volt amit vissza vittek neki mert meghalt és így ő szívott vele innentől kezdve szar fos hugy. Nekem is volt ilyen anno a zte blade nél bemegyek a t-mobil ba
Jó napot zte blade van?
NEM ÉS NEM IS LESZ kb így leordította a fejem.
Aztán mondogatta hogy így hibás úgy hibás fura nekem több mint fél éve hibátlan csak nem bírta felfogni hogy a hibás szériát már rég kijavították.

(#35323) Soj válasza kmisi99 (#35322) üzenetére


Soj
tag

Köszi. Én nagyon megdöbbentem ahogy előadta az egészet. Mondtam is neki hogy most ez elég keményen hagzott, erre ő: Úgy is akartam.
Azért is kérdeztem rá, mert azt hittem hogy ha valamiről ennyire rossz véleménye van akkor az nem lehet alaptalan, csak én eddig nem találkoztam ilyennel. Olvasva a válaszokat azt hiszem nyugodtan fogok HTC-t vásárolni. :)

(#35324) Domxc válasza s7evcsenko (#35321) üzenetére


Domxc
senior tag

Mért ne írnám le? Először a Bada tényleg nagyon felkapott volt újdonság volt, de én többé kevésbé végig követtem a mobilpiacot és nem volt soha egy olyan masszív OS, mint egy Android, WP7 vagy anno a Symbian. Akkora rajongótábora sem volt. Semmi elfogultás nincs bennem.

"Ahogy olvasom, a Bada 2 épp a közeljövőben fog megjelenni (elvileg október végén jelent volna meg), ami arra enged következtetni, hogy a samsung igenis komolyan gondolja ezt az OS-t"

:U

Igen és most jön ki a Bada 2. Miközben az Androidból kijött a Eclair, a Froyo, a Gingerbread, és a Honeycomb.
Szoftvertámogatás rulz!
Érdemes megnézned a Badát használók számát, és a többi OS-eket használókat, és azt is, hogy mennyien váltottak az első évben a Badáról.
Nem ajánlom és nem csak én nem ajánlom, többen is ezen a véleményen vannak.
Mert az Androidot kedvedre moddolhatod, jobban személyre tudod szabni, 100x több alkalmazást találsz rá, és könnyen megszeretheted. Legalábbis könnyebben, mint a Badát, mert ameddigre megszereted, meg is unod.
Hidd el én is kóstolgattam több op. rendszer felé, de nem véletlenül ragadtam le az Androidnál.
De, ha nem hiszel nekem itt egy írás is:

[link]

Innentől már rajtad múlik, hogy melyiket veszed.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#35325) s7evcsenko válasza Domxc (#35324) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ez a teszt nagyon szép.
Nekem nem az OS-el van bajom, már írtam lent is...
Nem is szeretnék ebből vitát indítani.
Ez a két telefon a jelen kor használt-piacán igen távol áll egymástól.
A Galaxy S 60k körül van, a Wave pedig inkább a 35k felé...
S mint írtam, max 40k-t adok telefonért.
Én értem az álláspontod, nem is kérdés, hogy a Galaxy S-t választanám, ha tehetném, de én a 35k-s árba tartozó telefonok közül tudok válogatni, és ott úgy tűnik, hardveresen a Wave viszi a prímet. OS terén lehet el van maradva. de valamit valamiért.
Nekem kevésbé hiányoznak a csilli-villi widgetek, mint egy szép kijelző.
Mindemellett kicsit keskenynek találom a wave kijelzőjét, ezért sem annyira egyértelmű, hogy megvegyem-e.
Itt jön képben a ZTE Skate, de arról még senkit nem hallottam nyilatkozni. Persze ez is érthető valahol, hisz még elég új. A tesztje elég meggyőző, de ez is 45k egyelőre. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#35326) Domxc válasza s7evcsenko (#35325) üzenetére


Domxc
senior tag

Azért hasonlította össze a kolléga őket, mert eredetileg nagyjából egy árról indultak. Hardveresen a Live with Walkman, és az Xperia mini ugyanolyan (sőt jobb is), mint a Wave, és Android van rajta, nagyobb a kijelzője, és strapateló is. Kategóriájában a messze legjobb. De a felsoroltjaimból mind tudsz csemegézni. :)

Motorola Defy 35k-ért. :)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#35328) s7evcsenko válasza #40993792 (#35327) üzenetére


s7evcsenko
addikt

:R

(#35326) Domxc
Azt néztem, elég gyanús... :B
:R

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#35329) Maddoxtomi válasza s7evcsenko (#35325) üzenetére


Maddoxtomi
tag

Erre én is szóról szóra azt írtam volna mint Domxc fórumtárs.
A két készülék még anno hasonló áron volt, az android tartja magát, a bada nem ennyi.
Én sem ajánlom neked a samu wave-et, szép, jó, de hiába a jó hardver, hogyha egy "filléres" androidos okostelefon is 1000* annyit tud produkálni a rengeteg android alkalmazás miatt.
Én még a Samsung Galaxy Gio-t ajánlom figyelmedbe, vagy ha nagyobb kijelző a fontosabb akkora a Zte Blade-et, ezek 35 körül vannak újonnan.

(#35330) Maarki


Maarki
aktív tag

Helotok

Szeretnék új telefont venni de nem tudom milyet érdemes nem volt még érintőképernyős telefonom most egy sonyericsson c510em van és szeretném le cserélni olvastam az első hozászolást ár max 50 szánnák rá, fontos hogy legyen benne transzmiter mert kocsiba szeretnék zenét hallgatni a teloról az hogy milyen oprendszer legyen rajta hát pasz android vagy symbian linux samsung bada nekem mind1 mert nem tudom mi mire jó ebből is egy gyors talpalót valaki esetleg ? :B jah lényeg hogy azért az aksi sokat bírjon ugy mint a telefon szóval strapabíró legyen apósnak nokia n900 van az tetszik de 50 felet van az ára így felejtős valami ilyesmi érdekelne jah és kártyafüggetlen vagy vodafonos elönyt élvez a samsung nokia de más is szóba jöhet remélem nem hagytam ki semmit
Válaszotok előre is köszönöm

Üdv Márk

(#35331) Domxc válasza Maarki (#35330) üzenetére


Domxc
senior tag

Esetleg Motorola Defy?

Az igényeidhez mérten ő a legjobb.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#35332) Maddoxtomi válasza Maarki (#35330) üzenetére


Maddoxtomi
tag

Sajnos ezekre a mostani érintős telefonokra nem lehet egyikre sem azt mondani, hogy jól bírja az aksija. Viszont szerintem is a Motorola Defy felel meg az elvárásaidnak leginkább.

(#35333) Maarki válasza Maddoxtomi (#35332) üzenetére


Maarki
aktív tag

Értem de az már nem 50ezer hanem 60+ és van benne transzmiter? és androidos azt láttam de hogy hányas azt nem de még az árral se lenne gond és hol lehetne hozzá jutni ?

(#35334) Domxc válasza Maarki (#35333) üzenetére


Domxc
senior tag

XXLGSM, Gsmline, Speedshop.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#35335) Maarki válasza Domxc (#35334) üzenetére


Maarki
aktív tag

Rendben már nézem de nem találom a le írásba hogy lenne-e benne transzmiter :S ami fontos lenne

okés fm radio így kell rá keresnem :)

[ Szerkesztve ]

(#35336) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Abban szeretnék segítséget kérni, hogyha egy nőnemű rokonnak kéne androidos telefont választani a mostani Samsung S5230-a helyett (nemröhög! :D) akkor melyikre esne a választásotok (kártyafüggetlen jöhet csak szóba)?

A kiszemelt telók:

- Samsung Galaxy Mini: 30k
- ZTE Blade: 35k

A samu mellett szól a könnyű kezelhetőség, és ha jól tudom, hivatalos 2.3.4 (legalábbis a sebesség-üzletben ezt írták - gyk. Sp**dS*op), de más nem nagyon. Kicsi a kijelző, felbontás, kevés a RAM stb.

A ZTE cuccában ezek megvannak, csak arra nincs hivatalos 2.3.4, meg ha jól tudom nem magyar a menüje, igaz?

Szóval ti mit választanátok?

Üdv. core2

(#35337) Domxc válasza Neil Watts (#35336) üzenetére


Domxc
senior tag

Egy 5/10k-t nem tudnál rádobni? Abból már kijönne a ZTE Skate, aminek a Blade-el szemben nagyobb az órajele, 800mHz-es a procija, és a kijelzője is nagyobb/jobb. Esetlegesen a Motorola Defy is. :)

Így inkább a Blade-t ajánlanám, vagy az X10 mini-t. (utóbbi nőiesebb :) )

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#35338) Neil Watts válasza Domxc (#35337) üzenetére


Neil Watts
veterán

Eh. Már a Blade ára is sok :D Ismerem a Skatet, ja, csak hát az ára... :( )
Jaja, Defy, jó is az, itt fekszik mellettem egy. :))

Ejj, az SE-ktől félek, nem voltak jó tapasztalataim velük régebben.

Akkor Blade? Annak magyar a menüje?

(#35339) chaval


chaval
tag

Üdv!

Olyan Androidos készüléket keresnék kb 50 körül, ami megbízható és nagyon jó fényképezője van, amivel sötétben is lehet fényképezni. (És igen tudom, a telefon nem fényképező, de a telefon mindig nálam van....)

Előre is köszönöm a segítséget!

Tamás

(#35340) Domxc válasza Neil Watts (#35338) üzenetére


Domxc
senior tag

Igazából a SE-k az utóbbi időkben nagyon jók lettek, elegáns op. rendszerrel, megbízhatósággal. (megjegyzem neki jobb a procija, mint a Blade-nek)
Nincs magyar menüje, de ha jól tudom tudsz rajta magyarosítani, csomó ilyen bejegyzés volt Logouton is, és igen, inkább a Blade, mint a GM. :K

(#35339) chaval
Éppen most készült egy cikk, egy ilyen mobillal, ez az Altek A14 LEO. Bár az árát sajnos nem tudom. :(

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#35341) Neil Watts válasza Domxc (#35340) üzenetére


Neil Watts
veterán

Eh, no way man. :N
Ha nem magyar a Blade akkor kiesett.
Minden olyan teló ami nem rögtön használatra kész (=magyar menü pl. + haxolni kell...), az kiesett. Az én helyzetem más, én szívesen állítgatom a Defy-om, de a rokonnak hadd ne kelljen má'. Ő csak használni szeretné, s az S5230-at meg nem csípi.

Akkor ebből GM lesz szvsz.

(#35342) chaval válasza Domxc (#35340) üzenetére


chaval
tag

Köszönöm!
El is olvastam a tesztet, de megmondom az őszintét inkább vásárolnék olyan cuccot aminek Magyarországon van normális szervízháttere. Meg igazándiból egy 5 MP-s kamera is bőven kiszolgálna, ha szép képeket lőne, akár sötétben is. :)

De tényleg köszönöm, és érdekes cikk :)

(#35343) Domxc válasza Neil Watts (#35341) üzenetére


Domxc
senior tag

Vagy Huawei U8500? Viszont arról bezony nem tudom, hogy magyar e. :(((

(#35342) chaval Sony Ericsson Xperia active? :F

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#35344) Raul_Duke válasza Raul_Duke (#35320) üzenetére


Raul_Duke
tag

Szevasztok!

SE k800i telefonom helyett keresnek valami uj mobilt. Vodafonos elofizetos telo a terv, de a hasznaltaktol sem riadok meg, megis elsokorben maradjunk az ujaknal.
50k kornyeken gondolkozom, inkabb alatta, de ha nagyon muszaj kicsit lehet felette is.

Flac kiterjesztesu zenefajlok lejatszasa a cel, a leheto legjobb minosegben. Vennek hozza jofele fulest, nem a gyarival hasznalnam. Gondolom android kell hozza. Netezni is lehessen rajta, de konnyen ferjen el a zsebemben.

Ket telefonon gondolkoztam, az egyik a motorola defy, a masik a SE xperia mini pro.
A motorola a vodafonnal (az elofizetos arak kozul a legdragabb vonatkozik ram) 58k, ugyhogy mellekvaganyra tettem az ara miatt, az se-nel pedig tartok a cicergestol, bar ennek az ara jo lenne.

Esetleg van valami jo javaslatotok, otletetek. Szivesen hallgatom a velemenyeteket.

Koszonom.

?

[ Szerkesztve ]

Epos + Creek

(#35345) atesss


atesss
addikt

Üdv !
Melyik a Nokia legolcsóbb kétkártyás mobilja (újonnan, lehetőleg gyári garanciával - persze ha egyáltalán lehet itthon kapni úgy) ?

(#35346) chaval válasza atesss (#35345) üzenetére


chaval
tag

Üdv!
Ha jól sejtem akkor az X1-01es! 12-15E körül láttam neten!

[ Szerkesztve ]

(#35348) HaZsolt válasza #40993792 (#35314) üzenetére


HaZsolt
őstag

50-60k körülire gondoltam. De lesz úgy is némi kedvezmény, mert lejár az előfizu és választhatok kedvezményesen telefont. Mit ajánlotok? Például egy Galaxy Ace sokkal gyorsabb lenne?

(#35349) Maarki


Maarki
aktív tag

most nézem hogy a motorola Defynek nincs magyar menüje ? mert utána néztem nekem bejön de ez hátrány :S annyira nem megy az angol amennyire szeretném vagy meglehet oldani? vagy ha nem akkor mit tudnátok még ajánlani ? lényeg a radio fm (transzmiter)

(#35350) Maddoxtomi válasza Neil Watts (#35341) üzenetére


Maddoxtomi
tag

Üdv! Ha csak használni szeretné a hölgy, akkor a Blade kiesett, abban pont az a jó, hogy 1000 féle főzött rom van rá, úgy alakítja a embere ahogy akarja. Az alap Blade véleményem szerintem vacak, lassú, csúnya a kezelőfelülete. (Az megint más, hogy aki ért hozzá egy kicsit, az 20 perc alatt 2.3-as androidot tesz rá, húz egy picit a prociján és már készen is van a tökéletes és OLCSÓ telefon. Egyébként nekem is ilyenem van :) ) Az eddig leírtak alapján én a napokban (hetekben?? lehet kicsit lemaradtam) megjelent Sony ericsson live with walkman-t ajánlanám, hardverre jó, nem túl nagy és ami számodra fontos, nem kell modolni hogy kinézzen valahogy.bővebben itt a telefonról
Az ára kicsit magasabb mint amit belőttél, de szerintem megéri.
Vagy esetleg ott van még a Galaxy GIO ami ennél olcsóbb, és kicsit lassabb de szerintem jó telefon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.