Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35751) blasiow


blasiow
csendes tag

Motorola Milestonerol mi a véleményetek? Felejtős? :D

#swag

(#35753) Domxc válasza blasiow (#35751) üzenetére


Domxc
senior tag

Felejtős a 600Mhz-es procival együtt. Ha WP7-es akkor szvsz várd meg a Nokia Lumia 800-ast, ha nem akkor most mindenképp egy Dell Venue Pro, vagy egy Samsung Omnia 7.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#35754) r4z válasza blasiow (#35751) üzenetére


r4z
nagyúr

A support miatt sajnos igen.

Domxc: Azt az 550MHz-es A8-at ne keverjük már a 600MHz-es MSM7227-tel... Nem egy kategória. Ahogy a GPU is elég a mai napig szinte az összes játékhoz.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#35755) banánocska


banánocska
aktív tag

Hogy elehet kideríteni ha egy Iphone klónnal van dolgom? Kínálnak most nekem 135K-ért Teljesen új Iphone4s-t 1év garanciával dobozban tartozékokkal.

(#35756) r4z válasza banánocska (#35755) üzenetére


r4z
nagyúr

Ha pontos a másolat, akkor kívülről nehezen. Az iTunes viszont szerintem lebuktatja, ha rádugod.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#35757) Colnago


Colnago
csendes tag

Sziasztok!

Melyik mobilt tartjátok jobbnak? Samsung Champ 2 (vagy Champ 1) amelyikről van tapasztalat - és az LG T500 közül?
Ami számítana leginkább az a zenei rész, érintőképernyő használata melyiknél jobb, esetleg menü gyorsasága, telefonálási hangminőség.

köszi

Benő

(#35758) banánocska válasza r4z (#35756) üzenetére


banánocska
aktív tag

Létezik 135K-ért vadiúj?

(#35759) r4z válasza banánocska (#35758) üzenetére


r4z
nagyúr

Függetlenül 180 környékén van, szolgáltatófüggően reális az a 135k.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#35760) banánocska válasza r4z (#35759) üzenetére


banánocska
aktív tag

Csak mert 105k az átlagára a 4-nek. Kevés az árkülönbség.

(#35761) r4z válasza banánocska (#35760) üzenetére


r4z
nagyúr

Gondolom kedvezménnyel hozta el vagy valami ilyesmi.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#35762) Mirman


Mirman
őstag

Erre valaki ?

(#35763) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Üdv

Tovább nézegetve a telefonokat, a következőkről kérném ki a véleményeteket:
Samsung S5260 Star II.
Samsung C3300K Champ

Melyik lenne a jobb választás, a korábbi hsz-omban leírt feltételek ismeretében?
A fenti telefonok érintőképernyős volta nálam nem feltétel, még sosem volt ilyen készülékem. Nem tudom, hogy tetszene-e nekem egyáltalán az ilyen... Kicsit kíváncsi vagyok, kicsit jó is lenne haladni a korral, de ennyi érvet tudok felsorakoztatni mellette.

Valamint összehasonlítva egy
Sony Ericsson W100i Spiroval, vagy egy
Sony Ericsson Cedar-ral melyik lenne jó nekem, tekintve, hogy pl a "kékeknél" mind a Cedar, mind a Champ, mind a Star II 20 ezer magyar forintba kerül kártyásan?

Internetezni nem akarok velük.

Nem minden vándorút céltalan...

(#35764) blasiow válasza Domxc (#35753) üzenetére


blasiow
csendes tag

A Dell Venue Pro elég drága. Inkább az Android felé húzódok főleg a nyílt rendszer miatt. Egyébként nézegettem Galaxy Tabeket (7" változat), és jó áron is találtam, nem sokkal drágábban mint egy Desire vagy Omnia 7. Mi a véleményed róla?
Ha találnék egy olcsóbb Dell-t, akkor szerintem egyértelmű lenne, nekem az nagyon bejön :)
De hát ahogy nézegettem, 100+ az átlágár... :(

[ Szerkesztve ]

#swag

(#35765) 3.Aragorn válasza Domxc (#35718) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Üdv

Az általad említett Motorolák még kaphatók valahol újonnan, vagy csak a használt játszik?

Nem minden vándorút céltalan...

(#35766) sdd2 válasza 3.Aragorn (#35763) üzenetére


sdd2
veterán

Üdv!

A fenti követelményeidnek maximálisan a legjobb választás a Sony Ericsson Cedar.

Mint tulaj mondom Sony Ericsson W100i Spiro-t felejtsd el. Zenehallgatásra tökéletesen nem jó!
És mint tulaj mondom hogy a Sony Ericsson Cedar aksija jól bírja és én nagyon szeretek hallgatni rajta zenét. :C

Champ is van ismerősömnek ő megbánta, hogy megvette, én nem is vettem volna meg így nem ajánlom. A Star II akkor lett volna jó választás ha netezel de csak a Wifi-je miatt. De mivel ilyenre nem használnád csak telefon meg zene így SE Cedar. :R

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#35767) Rav3n02 válasza 3.Aragorn (#35765) üzenetére


Rav3n02
senior tag

+1 a Cedarra

( A Star annyit ér wifivel, mint egy féllábú görkorcsolyával :( )

(#35768) ELCLASSICOO


ELCLASSICOO
csendes tag

sziasztok hat ojan 22-24 ezer forint kozd gondolkoztam KB es ezek pont bene voltalk a keretbe!!tik mit ajanlanatok :)??

(#35769) Rav3n02 válasza ELCLASSICOO (#35768) üzenetére


Rav3n02
senior tag

25 ezer forintig szó nélkül a ZTE Blade-t az általad említett telefonokat együttese megeszi reggelire, kicsit más kategória :D

(#35770) ELCLASSICOO


ELCLASSICOO
csendes tag

Aha es meg nem tudtok ijen alacsonyab arban levo telokat minta ZTE Blade??

(#35771) Rav3n02 válasza ELCLASSICOO (#35770) üzenetére


Rav3n02
senior tag

húha, nem vagy egyszerű eset :Y

Elős hsz-t fusd már végig pls, mert így nem jutunk előre. Tudok ilyen alacsonyabb árban lévő telókat, kb 200-at, és? Mit akarsz vele csinálni, mire használnád? Net, fénykép, zenehallgatás filmnézés, birkaterelgetés, lepkegyűjtés stb...stb.. :U

[ Szerkesztve ]

(#35772) ELCLASSICOO


ELCLASSICOO
csendes tag

Hat en kb ara hasznalnam legfob kepen zenehalgatasra es meg egyszer egyszer neznek rajta filmet is kb enyi meg telefonalas meg sms ezesre es nekem kizarolag eritos telefonok kelenenk!!!!es ijen alacsonyab arban kb enyi!!!!ja meg Birkaterelesre is egyszeregyszer!!!

(#35773) Rav3n02 válasza ELCLASSICOO (#35772) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Na, sms-re és pl netezésre + zenehallgatásra X10 mini pro is tökéletes, filmnézésre inkább a ZTE Blade, ezeket a telefonokat akkor érdemes megvenni, ha van net a kártyádhoz. Egyébként akár egy 5800-t is vehetsz, zene hallgatásra tökéletes, viszont az rezisztív kijelző nincs multitouch és nagyon régi hardver.

(#35774) ELCLASSICOO


ELCLASSICOO
csendes tag

Hat ezek tenleg jo telefonok!!! Es erol a telefonrol meg mindig nincsen informaciotok Allview F3??

(#35775) sdd2 válasza ELCLASSICOO (#35774) üzenetére


sdd2
veterán

Hidd már el ezek a kínai szarok nem érnek annyit mint az ezer éves SE T100-am! :W

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#35776) ELCLASSICOO


ELCLASSICOO
csendes tag

Hat de ez is sokat tud es nemmis draga hany telefont tudsz ami anyiba kerul mint ez es anyit is tud??akor??

(#35777) Rav3n02 válasza ELCLASSICOO (#35776) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Volt a kezedben, használtad? Nem hiszem...

Kínai telefont, főleg ami nem nagyobb gyártótól érkezik azért sem életbiztosítás venni, mert náluk szinte nincs minőségirányítás, 90%-ban nem azt kapod amit a gyártó ráír a dobozra. :N

(Persze vannak kivételek, de nem a clone vonalon, a ZTE és HUAWEI, hasonló volumenű gyártókat ne soroljuk ide)

(#35778) sdd2 válasza ELCLASSICOO (#35776) üzenetére


sdd2
veterán

Tökmindegy mennyit tud. Vannak iPhone klónok is de nem azt veszik mert az iPhone árából kijön 30 db szar kínai kütyü. Tönkremegy hamar,nincs gari. Csak beetetnek. Nem tudom olvastál-e itt Mobilarénán kínai kütyü tesztet. Semmit nem érnek.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#35779) ELCLASSICOO


ELCLASSICOO
csendes tag

Aha ertem de tudtok ojan olcsob telefonokat mint az es jokat??? mondjatok vagy 2 3 mat ha tudtok es nem dragakat!!

(#35780) Rav3n02 válasza ELCLASSICOO (#35779) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Én feladtam bocs :N

(#35781) ELCLASSICOO


ELCLASSICOO
csendes tag

okes!

(#35782) sdd2 válasza ELCLASSICOO (#35779) üzenetére


sdd2
veterán

ZTE és HAUWEI készülékeket nézd meg. Többet nem tudok segíteni már én se.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#35783) atomchicken


atomchicken
tag

Siasztok!

Jelenleg egy Nokia C3-00-át használok internetezésre, melette van egy iPod Touch-om is.
Le szeretném cserélni, mert sajnos csak EDGE hálózaton képes kommunikálni és zárt az op. rendszere.

Olyan telefont keresek amelyen Opera Minivel jól lehet netezni, tudjon wifi tetheringet, hogy az iPodon is tudjam használni a netet ha szükségem lenne rá és a legfontosabb , hogy gyorsan lehessen rajta gépelni. (a C3-on nagyon jó gépelni az iPodon is szeretek, de például egy ZTE Bladen szerintem nagyon rossz)

Én a Motorola flipout-ot a Motorola Charm-ot és a Nokia E71-et néztem ki.
Gyárilag egyik se tudja a wifi tetheringet, de ahogy olvastam mindkettőn megoldható.

Ti melyik telefont választanátok? További ötleteket is szivesen fogadok, ezen a 3-om készüléken kívül.

A telefont használtan venném,max 25ezret szánnék rá!

Köszönöm:
Gábor

(#35784) Rav3n02 válasza atomchicken (#35783) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Én a helyedben egy X10 Mini Pro-t vennék erre a célra :)

(#35785) 3.Aragorn válasza sdd2 (#35766) üzenetére


3.Aragorn
addikt

sdd2, Rav3n02: Köszönöm a segítséget!

Nem minden vándorút céltalan...

(#35786) sdd2 válasza 3.Aragorn (#35785) üzenetére


sdd2
veterán

Nincsmit. Ha bármi kérdésed lenne majd a telefonnal kapcsolatban akkor a Logoutomban van róla cikk de ha ott nem találod írhatsz PÜ-t is. :R

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#35787) 3.Aragorn válasza sdd2 (#35786) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Köszi
Most épp a mobilarénás teszthez kapcsolódó fórumát nézegetem, látom, ott is felbukkansz.

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#35788) banánocska


banánocska
aktív tag

Ha már így a közeljövőben Iphone-t veszek akkor szeretnék rá mobil netet. De fogalmam sincs mi mennyi merre. Korlátozottat szeretnék. Pl: Max 20Mb(Csak példa)
És fix havidíjban 2k-3k környékén.

(#35789) Rav3n02 válasza banánocska (#35788) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Sokat segítene, ha tudnánk melyik szolgáltató, bár ha új Iphone és szolgáltatótól akkor gondolom T-s lesz. 150mb azt hiszem a legkisebb csomag, de ha nem töltesz le mobilhálózaton és nem nézel orrba szájba YT videókat akkor bőven elég... :K

(#35790) sdd2 válasza 3.Aragorn (#35787) üzenetére


sdd2
veterán

Hát igen eléggé főszereplő voltam ott míg ki nem hallt a fórum :(((

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#35791) banánocska válasza Rav3n02 (#35789) üzenetére


banánocska
aktív tag

Nem szolgáltatótól lesz. Külföldről jön kártyafüggetlen ezért nem is írtam szolgáltatót.
Yt videókat elvétve néha néznék de legfőképp Ph és facebook. Mennyi fáj egy ilyen csomag?
És akkor az letiltja 150Mb után?

(#35792) Rav3n02 válasza banánocska (#35791) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Ok stimm, de akkor most választanál szolgáltatót is? Egyébként változó letiltani nem szokott, van ahol lekorlátozzák a sebességet, van ahol túlforgalmazási díjat számolnak pl T-mobile 0,1ft / 10kb. De minden esetben küldenek sms-t, ha eléred a limitet :K

(#35793) 3.Aragorn válasza sdd2 (#35790) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Biztos a "menőbb" telefonok fórumain lóg mindenki... ;]
(amúgy írtam oda is.)

Nem minden vándorút céltalan...

(#35794) banánocska válasza Rav3n02 (#35792) üzenetére


banánocska
aktív tag

T-mobile tökéletes lenne. Esetleg egy linket/oldalt ha küldesz ahol átnyálazhatom ezt akkor nem amortizálnálak ezekkel a buta kérdésekkel.

(#35795) Rav3n02 válasza banánocska (#35794) üzenetére


Rav3n02
senior tag

[link]

Elvileg van egy GOnet csomag is ahol nincs túlforgalmazási díj, de azt most nem találom :U

(#35796) banánocska válasza Rav3n02 (#35795) üzenetére


banánocska
aktív tag

Telefonom már van egy és azt megis tartanám. Az egy céges Nokia nagyon kedvező árakkal(Sms,Percdíjak) De a mobilnet le van tiltva. Esetleg van rá lehetőség hogy arra intéznék mobilnetet? 20-as amit az iphone nem támogat(Csak függetlenül)

(#35797) sdd2 válasza 3.Aragorn (#35793) üzenetére


sdd2
veterán

Nem azért mert menőbb hanem több a lehetőség az androidban. ;)
(Én is)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#35798) sdd2 válasza banánocska (#35796) üzenetére


sdd2
veterán

[link]
Tessék.Itt a GOnet-nél nincs túlforgalmazási díj.

(Elnézést a kettőért de az nagyon off ez meg témába vágó)

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#35799) Rav3n02 válasza banánocska (#35796) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Biztos megoldható céges kártyával is, nálunk legalábbis igen, csak a flottakezelővel kell megbeszéni :U

(#35800) banánocska válasza Rav3n02 (#35799) üzenetére


banánocska
aktív tag

Napidíj az még tökéletesebb! Köszönöm hogy segítettetek. Beszélek a flottakezelővel ez ügyben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.