Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32132) klepto


klepto
addikt

Képzeljétek, amíg nyűglődtem, lett a szolgáltatónál Defy :U
Csakhogy letettem róla, az alábbi okok miatt:
1: a magyar nyelvű oprendszer hiánya, és talán soha meg nem érkezése miatt
2: és ez a nagyobb gond, a bőszen hirdetett IP67 minősítés ellenére, ha a telefon beázik, vagy mechanikailag sérül, az a gyártó álláspontja szerint, azonnali garanciavesztéssel jár.
Vagyis semmivel nem nyújt többet a telefon az IP67 minősítés ellenére, mint egy nem IP67-es készülék. Így már nagyon nem szimpatikus a Motorola telefonja :W
A Galaxy Ace-en én is gondolkoztam, de a tesztek eléggé kétértelműek. Egyrészt ki van hangsúlyozva, hogy a telefonban lévő CPU és GPU páros „röhögve” megbirkózik az Android 2.2-es rendszerrel, utána viszont ennek ellentmondva az is ki van hangsúlyozva, hogy azért ez a proci elég gyengécske, a mezei animált háttérképek is annyira leterhelik, hogy döcögőssé, akadozóvá válik a telefon használata miatta. Az már csak hab a tortán, hogy bár a 2.2-es Android támogatja a Flash-t, ezen a hardveren az is reménytelen, mert még a Flash lite-t sem bírja el a rendszer. :(
A telefon szép, a Gorilla Glass csábító, de a gyenge CPU-GPU páros lelombozó, pláne az előfizetéses 64.990.-Ft-os árához képest :W
Egyáltalán létezik olyan középkategóriás telefon, ami azért használható is, és nem fekszik ki egy kis játéktól, vagy egy animált háttérképtől, vagy ilyen telefon csak a csúcsosztályban, 100.000.-Ft körül érhető el? :F
Kezdem elveszíteni a hitemet ezekben a telefonokban, mert az számomra nagyon elkeserítő, hogy csak egy Laptop áráért lehet normális telefont kapni :O

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.