Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15033) kutga válasza Sly Bp. (#15032) üzenetére


kutga
nagyúr

Sajna az én telefonom (6650 - Trémobilos) tele van bugokkal.

A symbian folyton lefagy, sokszor csak az akksi kivétele segít. Ha már az akksinál tartunk, amíg csak telefonálásra használtam a készüléket, elvitte 3 napig simán. Mostanában bekapcsolom a BT-t, garminnal navigálok, néha internetezek, és van hogy fél óra alatt lemerül. Az internetezés sem egy nagy élmény, sokszor egyszerűen csak kilép a böngésző és eldobja a kapcsolatot, de a 'nincs elegendő memória' hibaüzenet szinte mindennapos.

De ez nem a mobiltelefon kibeszélő topik, szóval itt be is fejeztem a panaszkodást. :))

Sokáig gondolkodtam okostelefonban, az E63 volt a kiszemeltem, de úgy érzem egyszerűen nem használnám ki a képességeit, esetleg később beruházok egyre, évek múlva.

Most inkább egy olyat akarok ami az alapfunkciókat ellátja, de azokat jól.

Úgy 40k-t szánok rá mem.kártyával, adatkábellel, headsettel együtt (persze ha ezek nincsenek a csomagban).

A két kiszemeltem a Nokia 6300 (kicsit drága, de nokia, és elegáns, és masszív, és jó), a másik a Samsung C3050 (nagyon jó árban van ~20k, olvastam róla a tesztet, elég meggyőző).

Emellett mit tudsz még ajánlani ami megfelel a kritériumoknak és belefér az árba? :R

Let the Zone take me if I am.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.