Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14985) QG


QG
tag

Sziasztok!

Tanácsra lenne szükségem. Picit rakoncátlankodik a SE w610im, ezért elkezdtem új telefont keresni.
Amit tudnia kell:
- Hangoskönyveket hallgatok, ezért kell egy gomb amivel megállíthatom/elindíthatom anélkül, hogy elővenném a zsebemből.
- Minden körülmények közt jegyezze meg hol jártam. Nem tudom ez evidens-e, a w610i tudja.
- Hangosító/halkító gomb ugyanígy.
- Ha nem hallgatok, akkor könyvet olvasok, ezért minél nagyobb kijelző, 2,4 legalább, de inkább 2,6 átmérővel.
- Hosszú üzemidő.
- Max 50 újonnan.
Ami inkább csak előny, nem feltétel:
- SE, most ez van, tetszik, meg legalább nem kell a jó kis fülhallgatót a kukába dobni, meg a memóriakártyát
- Elfordítható kijelző (szóval ha akarom magas és keskeny, ha akarom alacsony és széles), könyvekhez jól jön.
- Szétcsúsztatható vagy érintőképernyő, nagy kijelző mellett hülyén néznek ki a gombok.
- Jó hangzás. Zenét csak ritkábban halgatok, hangoskönyvnek meg majdnem mindegy, de mégis...
Most a SE w910i-t nézegetem, de minden ötletet szivesen veszek.

Kösz
QG

(apró, de lényeges kiegészítés)

[ Szerkesztve ]

“Anti-intellectualism has been a constant thread winding its way through our political and cultural life, nurtured by the false notion that democracy means that 'my ignorance is just as good as your knowledge.'” ― Isaac Asimov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.