Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9051) koxkids válasza gooool (#9041) üzenetére


koxkids
őstag

Egyértelműen K800i .:)
Nekem is az van, így csak a személyes tapasztalatok miatt mondom :DD
Jól jársz vele :K

(#9052) đe$|re válasza Ricardo (#9050) üzenetére


đe$|re
senior tag

Üdv!
Nem tom honnan lett ez kihozva, h a K800i-nek jobb a képe.... :W
Most éppenséggel egy W880i-t nyúzok több, mint egy éve. Gombok??? NEm tom miért szidják, meg lehet szokni...
Aki kimondottan a zenére hajt és csak hobbifotózás, arra még ez a telefon is jó... :P :P
Zene terén meg jobb a w880i... :((( :((( :P

ÉN nem bántam meg,h a w880i-t vettem és nem a K800i-t...

[ Szerkesztve ]

(#9053) Ricardo válasza đe$|re (#9052) üzenetére


Ricardo
félisten

Hello!
Nem azt írtam hogy rosszabb a képe hanem hogy jobb a kijelző . A válasz kézefekvő...nagyobb. A 2es kijelző is kicsi, de nálam az a lélektani határ ami alá nem megyek akármilyen jó is a felbontása. Zene terén a szoftwer az és a felszereltség ami walkmanná teszi a W880-at. A W-szoft feltölthető a K800i-re is ha nagyon kell, a fülest és a kártyát meg lehet pótólni utólag. A gombokat meg lehet szokni, de miért is tenném ha van olyan is ami alapból , megszokás nélkül is bejön. Fényképezésben nem egy kategória a kettő. A mobilok alapból nem alkalmasak minőségi fotózásra. A W880 semennyire, a K800 as márütögeti azt a szintet amivel egy egy pillanatot érdemes elkapni ha nincs digit gép a közelben. Ebből a szempontből nem egy kategória a kettő (és ezt utólag sem lehet beletenni a W880-ba).
Összegezve:
Mindkét telefonnak vannak előnyei és hátrányai. Nálam a főbb szempont hoy hogyan lehet ezeket orvosolni.
A W880 ét (kijelző mérete és fotó ) sehogy
K800 (kártya hiánya, gyengébb füles esetlwg W-s szoft {bár szerintem nem akkora az eltérés} ) lehet orvosolni.

Ezzel nem azt mondom hogy a W880 rossz telefon, de a kolléga azt kérdezte melyiket venném, és én leírtam. Most már azt is kifejtettem részletesen hogy miért.

A hosszabb üzemidő már csak hab a tortán ;)

[ Szerkesztve ]

(#9054) đe$|re válasza Ricardo (#9053) üzenetére


đe$|re
senior tag

Akkor lehet félreértelmeztem vmit... :DDD :P
A hosszabb üzemidő melyikre is vonatkozik???? Mert ha a k800i-re akkor az megcáfolható...;) (bár nem a mostani akksimmal... :DDD )

:C :C :R :R

(#9055) csabika16


csabika16
csendes tag

Hello,tudtok olyan samsung telót ajánlani aminek 3,5 jack aljazata van, a kamerája minimum 2 megapixeles,és 40000 ft vagy annál olcsóbb?

(#9056) tipuka


tipuka
addikt

hát ha szánsz rá egy kicsit többet (kb.50.000), akkor egy F400-at tudnék ajánlani ami nagyn zsíír mobil szerintem :U

(#9057) csabika16 válasza tipuka (#9056) üzenetére


csabika16
csendes tag

Kőssz a tippet,nem rossz sztem se,a kamera is jó,meg a cikk szerint a hangzása is jó,lehet ez lesz a kővetkező telóm.

(#9058) -NOKIA- válasza csabika16 (#9057) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

miért nem elég egy 5310?

(#9059) wmarci


wmarci
senior tag

Nokia 6500 Slide vagy Nokia 5610?
Ez a kérdés.
Szempontok maradtak. Anyaghasználat, zene, kamera. Olcsóbb hely.

Köszönöm.,,

(#9060) csabika16


csabika16
csendes tag

Az se lenne rossz igaz nem samsung de jó teló,állitólag 2 gb-tos kártyát adnak hozzá,ez igaz?

(#9061) koxkids


koxkids
őstag

Nah hellósztoook :D
Meglett véve anyunak a teló a Vodafone-nál.. :))
Nem hiszitek el mi lett belőle...
Samsung L760V ;]
Kicsit itthon elvoltam vele, és nagyob szép, nőies, és atom stabil :U
Nagyon elegáns, nekem bejött, kijelző is tuti, szvl ;)

(#9062) nemma válasza wmarci (#9059) üzenetére


nemma
addikt

Egyéni vélemény-nekem sokkal jobban bejön a 6500 Slide, szerintem gyönyörű telefon! :R
Anyaghasználatban mindenképp jobb, zenében pedig valószínűleg nem fog rosszul teljesíteni, csak a szoftver más egy kicsit. Jó az, na!:)

(#9063) -NOKIA- válasza wmarci (#9059) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Nokia 6500 Slide ;)

(#9064) -NOKIA- válasza csabika16 (#9060) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Igen, az új, függetlenhez jár!

(#9065) nemma válasza -NOKIA- (#9064) üzenetére


nemma
addikt

Haveromnak T-s van és tudtommal abban is a 2Gb-os figyel...

(#9066) wmarci válasza nemma (#9062) üzenetére


wmarci
senior tag

Szerintem is, akkor a lesz. 2év garral 49.900Ft az extremedigitalban. Holnap benézek oda.
Apropó, mekkora MicroSD-t adnak hozzá? És lehet, hogy ki kell cserélnem a fülest is valamilyen sennhesier termékre. remélem jól tudom, hogy ennek csak 2,5 mm-es csatija van.
Mit érdemes hozzá venni?
1. átalakítót+3,5 fülest
2.2,5 fülest.
Vagy más módja is van?

Köszi a segítséget.
Wmarci ;)

(#9067) -NOKIA- válasza nemma (#9065) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Így igaz. :K

(#9068) -NOKIA- válasza wmarci (#9066) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Itt azt olvastam hogy 256 MB micro SD jár hozzá... :U

(#9069) alex89 válasza wmarci (#9066) üzenetére


alex89
senior tag

pl sennheiser cx-300-ból van 2,5-ös is ;) ,de én mégis a 3,5+adapter megoldást javasolnám hiszen egy ilyen fülest a későbbiekben még ha adapterrel is de bármihez használhatsz...Nem is beszélve arról ,hogy a 2,5-ös füleshez nehezebb lenne visszaalakítót szerezni ha netán újból 3,5-re lenne szükséged .

''A bolygó működése során kritikus hiba lépett fel. Az ember.exe file súlyosan sérült. A rendszer leáll. Próbáljon meg egy újabb evolúciót.''

(#9070) Bibby válasza wmarci (#9066) üzenetére


Bibby
addikt

Anyaghasználat: 6500 slide
Zene: 5610 Ez teljesen egyértelmű, sokkal minőségibb hangchip van benne, és szabványos csatlakozó.
Kamera: ugyanaz a kettő...

Ez döntetlen, ha minden ugyanakkora súllyal számít.

Ελευθερια η θανατος

(#9071) wmarci válasza Bibby (#9070) üzenetére


wmarci
senior tag

Na az ilyen válaszok gondolkodtatnak el megint és megint. :DDD
Most már szerintem marad a Slide+átalakító+3,5 füles dolog.

Nem hallgatnék rajta rettenet sok zenét. Csak odafelé és visszafelé az iskolából a buszon mondjuk.
Az iskolába nem nagyon akarom behordani a kicsit drágább és nehezebb Cowon A2-esemet. :D

[ Szerkesztve ]

(#9072) Barett 50cal


Barett 50cal
senior tag

halihó
ÚJ mobil vásárlása előtt vagyok,és ezek közül szeretnék választani:
SE K800i
Nokia 5610

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#9073) Barett 50cal


Barett 50cal
senior tag

halihó
ÚJ mobil vásárlása előtt vagyok,és ezek közül szeretnék választani:
SE K800i
Nokia 5610
SE K850i
A K850i télleg nagyon jó,tetszik,meg sokat is tud,de még sose volt sony ericssonoom,és nem bizok bennük.Most van egy 5300ám,naponta ejtem le mostanság :K :C ,és semmi baja,legfeljebb a SIM kártya.

Sztek?
Üdv

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#9074) paramedic


paramedic
aktív tag

Nokia 6300 vagy Nokia E51? :F
Jelenleg Nokia 6233-m van és bőven elég amit tud, de döglődik és garancia nincs már rá. A Nokia 6300 tetszik és kb. ugyanazt tudja, az E51 pedig tökéletes választásnak tűnik. Kifizessek érte kb. 20000 forinttal többet? :F

[ Szerkesztve ]

(#9075) Bibby válasza Barett 50cal (#9073) üzenetére


Bibby
addikt

Semmit nem írtál hogy mit várnál el az új telefonodtól, anélkül nehéz ajánlani. A k800 és a másik kettő között pedig jelentős árkülönbség is van!
Ha ennyiszer leejted őket keress valami strapás telót, ne ezeket a drága dolgokat nézd, mert szerintem nem bírnák sokáig. Főleg a csúszkás nokia.

paramedic: ha nem használnád ki a symbiant akkor szerintem csak azért mert jobban tetszik, felesleges e51-re költened. A 6300 egy jól sikerült mobil.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#9076) -NOKIA- válasza paramedic (#9074) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Szia, azért több mert, még szebb a burkolata (króm), E sorozat, symbianos, és wifis.
USB csati, mp3, bluetooth van mindakettőben.
Ha fent említettek (symbian, és wifi) nem kellenek, akkor bőven jó lesz a 6300 neked.
Vagy esetleg 6300i, ebben van wifi is. :R

(#9077) Gerr'y


Gerr'y
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok nekem mobilt ajánlani, mert a mostani Nokia 6060 kezd tropára menni.
Nem követem a piacot, ezert Írtam ide.
Márka mindegy.
Zenélésre videónézésre, ja és telefonálásra kellene. Wlan ha lenne benne annak külön örülnék.

Tehát kérnék szépen két ajánlatot: egyet a full extrásra és egy másikat Wlan nélkülire?

Köszi
Geri

(#9078) Ricardo válasza đe$|re (#9054) üzenetére


Ricardo
félisten

Igaz ez valóban határeset. :R

(#9079) -NOKIA- válasza Gerr'y (#9077) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Szerintem az ideális választás:
1) Nokia E51
2) Nokia 6300i

(#9080) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok! Először is köszi a múltkori tanácsotokat, ráálltam a k800i ügyre, most épp keresem a legolcsóbb helyet, ahol kártyafüggetlenül lehet megvenni, 24 hónap kiterjesztett gyári garral (nem szeretnék trémobilost... amúgy arra mennyi a gari?). De most nem emiatt írok, hanem amiatt, hogy édesapám telefonja haldoklik, kellene neki egy új. Fontos, hogy vadonatúj legyen, mert ajándék lenne neki. Nem sok kritériumnak kell, hogy megfeleljen a telefon:

-csak Nokia jöhet szóba
-hangos legyen
-jól olvasható, lehetőleg nagy kijelzője
-könnyen kezelhető, jól elkülönülő gombjai
-új legyen, kártyafüggetlen/pannonos
-felhasználási terület: telefonálás, nagyritkán sms
-ne legyen túl drága, max 15K

Nos, mit tudtok javasolni?
Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#9081) Gerr'y válasza -NOKIA- (#9079) üzenetére


Gerr'y
senior tag

köszi, az e51 jónak tűnik,

(#9082) -NOKIA- válasza ^Clown (#9080) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Nokia 3110 classic?

(#9083) Ricardo válasza ^Clown (#9080) üzenetére


Ricardo
félisten

Ahogy Nokia írta előttem a 3110 classik jó választás lehet.
A K800-ra T-nél is két év a garancia. Ezt a gyártó adja, így szolgáltató független.

(#9084) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Köszi srácok! Még néhány telefont kinéztem:

Nokia 1680
Nokia 2610
Nokia 5070
Nokia 6070

Ezek közül talán a 1680-as szimpatikus, mert TFT kijelzője van, strapabíró és mindössze 15K-ért meg lehet venni, a követelményeknek abszolút megfelel. Egy hibája van, hogy lassú a szoftvere. Van róla tapasztalatotok, infótok, hogy érdemes-e ilyen telefont venni? A 2610 sem rossz, sőt, csak annak meg elszúrták a kijelzőjét, pedig az nagyon fontos lenne. Egy hibája van, hogy lassú a szoftvere A 3110 classic-est indokolatlanul drágának tartom, és felesleges pénzkidobás lenne, amikor mindezt a fent említett telefonok is tudják - olcsóbban.

(#9085) Ricardo válasza ^Clown (#9084) üzenetére


Ricardo
félisten

Ebben az árkategóriában elkerülhettlen hogy némi kompromisszumot kössön az ember.Ezek a kijelzők mennyire látszanak napfényben azt nem tudom de nem vagyok biztos benne hogy jól teljesítenek. Gyorsaságot egyiktől se várj.

(#9086) Viktor0610 válasza ^Clown (#9084) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezek közül én a 1680 vagy a 6070 mellett döntenék.
Sőt, belegondolva a 6070 helyett inkább az 5070, mert ahhoz sztereó fülhallgató jár.
A 1680 kijelzője valóban jobb.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#9087) Zoli bácsi válasza ^Clown (#9084) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

5000, szerintem. :) [link]

[ Szerkesztve ]

(#9088) Rhino666


Rhino666
őstag

Üdv!

Két készüléken gondolkozok, Sony Ericsson w890i és Samsung F400. Motorola V9-ről váltanék, mert kevés nekem az üzemideje. Az áruk úgy nézem egyforma, szóval ezen nincs is mit gondolkodni.

Viszont w800i-m volt, amivel nagyon elégedett voltam. A maga idejében (3 éve) tökéletes volt, ezért a Sony Ericssonban jobban bízok, mint a Samsungban. Ráadásul anyámnak Samsungja van (x450), aminél elég nehézkes az sms írás. Vagy ez csak az alsókategóriás/régebbi típusoknál fordult elő? Azóta már logikusabb a Samsungok billentyűzetkezelése?

Az érdekesebb kérdés: Motorola MotoFreedom Bluetooth-os fülesem van, amin van play/prev/next gombhármas. Hozzászoktam az utóbbi három hónap alatt, hogy ezzel irányítom a zenéket, anélkül, hogy elővenném a cuccot. Erről nem is szívesen mondanék le, viszont nem tudom, hogy a kettő közül támogatja-e bármelyik ezt a funkciót. A w960-ról tudom, hogy igen, de láttam már olyan A2DP támogatású telefont, amivel sajna nem működött a dolog...

Tanácsotokat várom. :R

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#9089) Ricardo válasza Rhino666 (#9088) üzenetére


Ricardo
félisten

Én a W890-et választanám. A fém ház nagyon minőségi, az SE menüje sokkal jobban bejön, és elegánsabb mint a Samsung.

A fülest meg vidd magaddal és próbáld ki hogy a választott készülék mit tud vele kezdeni.

(#9090) Barett 50cal


Barett 50cal
senior tag

Akkor kérdezem igy:
K850i vagy 5610
1.Melyik hangosabb??
2.melyiknek jobb a kamerája??Gondolom a sonynak.....
3.Dizájn??
4.Melyik strapabiróbb??mert nokiám volt több évig és többször leejtettem,és semmi baja sincs(5300).sonym sose volt méég,olyanokat hallok róla,szoftverhibás,meg ilynek,elromlik 1év után....
a K850i,ha leejtem mi lesz vele???Sztetek??ezt inkább atóól kérdezném akinek van....

Köszike
ÜDV
:U :R

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#9091) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Helló!
Lehet, hogy itt hamar elvész ez a téma de ide küldtek át! ;]

NAGYPAPÁNAK MOBILT!
Valami olyan mobil kéne aminek könnyű a kezelése, lehetőleg nagy gombos, és még lehet hozzá kapni sokat bíró akksikat. Lehetőleg masszív is legyen és a kijelzőjén a nevek és a számok jó nagy méretben jelenjenek meg! :Y
Na mit javasoltok, milyet vegyek? :F Nagypapis, nagymamis mobil típusok kerestetnek.

A specifikáció a következő:

- Li-Ion/Pol akksi, hogy ne kelljen odafigyelni, hogy mikor tölti, de ha nincs ilyen akkor ez kimaradhat.
- Nagy gombok és kijelző
- Hangos csengőhangok és hangosan hallható telefonálás hangszoró használata nélkül is :K
- Ne legyen mütyűr telefon
- max 25e forint használtan

Javaslatok?

Ja még annyi, hogy a Nokia 5410-es nem tetszett neki mert túl kicsi és a 3410-es is az.

Live poor, die ritch.

(#9092) wmarci


wmarci
senior tag

Na jelentem beléptem egy komolyabb mobillal a klubba. Nokia 6500 Slide.
Nem is tudok mit mondani nagyszerű kis mobil, karakteres, fém, jó a zene lejátszója.
Egyszerűen nagyszerű. :K
Egy kérdésem van még. Netezni, hogy lehet ezen a csodán? Vagy ezen nincs ingyenes fajta internet?

(#9093) Murderer69 válasza gyáliSanyi (#9091) üzenetére


Murderer69
őstag

DORO HandleEasy 326gsm ;)

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#9094) Rhino666 válasza Ricardo (#9089) üzenetére


Rhino666
őstag

Netről rendelném, szóval nincs lehetőség kipróbálni. :(

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#9095) -NOKIA- válasza Zoli bácsi (#9087) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

(#9096) Ricardo válasza Rhino666 (#9094) üzenetére


Ricardo
félisten

Menj be a legközelebbi MM-be és ha van kitéve bemutató darab akkor ott próbáld ki ;)

(#9097) fateless válasza gyáliSanyi (#9091) üzenetére


fateless
veterán

Én a Nokiák 1xxx és 2xxx sorozata között néznék szét. Pl a 2610-nek elég nagy gombjai vannak.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9098) Gebriel válasza fateless (#9097) üzenetére


Gebriel
veterán

Inkább 2630 ;) :K

[ Szerkesztve ]

(#9099) Roooger válasza gyáliSanyi (#9091) üzenetére


Roooger
tag

Hi!
Legnagyobb gombja a nok 2760-nak van És a nok mintaboltban 14990-ért láttam igaz multhéten!

Amig csak fizetgetnek addig csak dolgozgatok!

(#9100) fateless válasza Gebriel (#9098) üzenetére


fateless
veterán

Az lett volna a második javaslatom, csak az 25%-kal többe kerül, azért nem mondtam, de igen, annak is nagy gombjai vannak :R , illetve jobb tudása - ami a nagypapinak nem sokat számít.
2760-at viszont személyszerint én nem gondolom jónak egy idős ember számára, mert nehezen hiszem, hogy van kedve nyitogatni :F

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.