Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9551) fateless válasza Mamuska (#9547) üzenetére


fateless
veterán

Bár testesebb készülék, de nagyon jól illeszkedik a kézhez. A Wifi hiánya hatalmas hiba - ezért nem vettem meg ezt a készüléket. A kijelző - rövid próba után - jól "nyomogatható", a készülék pofás, egyébként meg WM-készülék. A teszt alapján azért nem veszett ki belőle minden "palmosság", ezt pozitív értelemben mondom.
A kijelzőért sokan sipákolnak, de akiknek valóban van, azok nem nyavajognak, csak akinek nincsen.
Én biztosan inkább vennék egy ilyen készüléket, mint egy hasonló árú "csak" telefont.
A kijelző 2,4-es.

Ha eddig nem volt WM készüléked, akkor nem hiszem, hogy problémát jelentene az Asus. A WM6 standard nem lebutított, hanem más struktúrájú. NEkem korábban "tapis" készülékeim voltak, eézrt azt szoktam meg. Utána majd egy hónap volt, mire megszoktam az Asust, de most már nagyon megszerettem. Mivel ezt használom fő telefonnak, most már néha fura a TyTN, de azért jóval többet volt "tapis" készülékem, mint standard. Pete sokkal hamarabb átszokott, nem tudom, hogy sikerült neki...
Ami szokott zavarni (az Asus esetében), az az, hogy néhány esetben - pl kamera indításánál - idő kell a készüléknek, noha hardveresen gyors. Mivel nekem a wifi fontosabb, mint a hsdpa, ezért inkább az Asus lett; a 3G elég ebben a készülékben, emellett meg ott van a másik hsdpa-s készülék. (Ha meg nagyon kell, átrakom ezt a kártyát a TyTN-be, 'oszt kész :DDD )

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9552) Mamuska válasza fateless (#9551) üzenetére


Mamuska
őstag

Azt is elképzeltem, hogy bele se férne a zsebembe a palm, és akkor mindig táskával kéne járnom. Mivel nem nagyon ismerem a WM-t, és ha nem jönne be sokat buknék, ezért a mai nap az is megfordult a fejemben, hogy veszek inkább egy használt samsung i600-at 30 körül. Végül is az i600 ugyanannyit tud mint az asus m530w, csak gyengébb procival meg kevesebb rammal. Azt is olvastam, hogy a standardnek kisebb az erőforrásigénye szóval nem lenne lassú az a samsung.

(#9553) zsoleer


zsoleer
senior tag

köszi a válaszokat!

nem tudja valaki hogy a se w890i hogy szol kihangositva? ugyan olyan szarul mint a w880i?

(#9554) zsoleer válasza kissd01 (#9548) üzenetére


zsoleer
senior tag

köszi és hogy szol kihangositva? nincs nagyon doboz hangja?

(#9555) fateless válasza Mamuska (#9552) üzenetére


fateless
veterán

A Samu is nagyon jó készülék - én most i780-ról álmodozom.
Ha valakinek körülötted van hasonló készüléke, akkor jó alaposan nyomogasd meg, vagy a "gyorsboltban" próbálgass ilyen készülékeket.
Summa summarum: ajánlom az i600-at

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9556) petya75


petya75
tag

Sziasztok!
Segítséget kérnék, tel. vásárláshoz, T-s előfizus, kb. 40.000.-ig. Különösebb elvárások nincsenek, megbízható, strapabíró legyen, na azért tudjon minél többet.
Résztvevők: 6500, N73, KU990, W760,
Esetleg: 5310, 6650, E51, C702,
Előre is köszönet!

Az Élet könnyű!!!.........................................csak nincs rajta fogás!

(#9557) --Nozbert-- válasza petya75 (#9556) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Sikerült a lehető legkülönbözőbb kategóriákból választanod,ezért el kell döntened,mire használnád leginkább. :)
6500: ebből 2 fajta van,a Slide,és a Classic,ha az utóbbi,azt semmiképpen se válaszd,rossz minőségű a hátlapja,és nem vannak hibái (nincs bővíthetőség,nincs FM-rádió,árkategóriájában gyenge kamera.) Ha viszont a Slide,azt nyugodt szívvel megveheted,remek mobil.
N73:ezt én a joy-stick és a lassú processzor miatt nem venném,de ha Symbian és multimédia kell egyszerre,csak ez jöhet szóba.
KU990:én legszívesebben ezt választanám,kiváló fotó- és videóképességekkel rendelkezik.
C702:ezt akkor válaszd,ha kicsit aktívabb életmódot folytatsz (túrázol,sportolsz). Nagyon jó a zeneszoftvere és egész tűrhető a kamerája.

[ Szerkesztve ]

/\/0zb3/27

(#9558) zsoltika01


zsoltika01
csendes tag

Alcatel s210-et szeretnék venni! Nem találtam a neten róla semmi infót.Tud valaki róla valami leírást?
Az akksija kb. hány napot bír???

(#9559) nemma válasza zsoltika01 (#9558) üzenetére


nemma
addikt

Nem találtál infót? Beírtam a google-be, hogy Alcatel S210 és láss csodát...itt az adatlap!
Bár nem tudom, hogy miért akarsz ilyet venni, nem lenne jobb, valami egyszerűbb Nokia?

(#9560) petya75 válasza --Nozbert-- (#9557) üzenetére


petya75
tag

Pont a 6500slide-ra és a KU990-re gondoltam én is leginkább. Csak nehéz a döntés.
LG-m még nem volt és egy kicsit tartok tőlle. Nokiám már volt egy pár és azokkal nem volt gond.
A másik, hogy mennyire bírják a port, mert faiparban dolgozok és kapnák rendesen?

Az Élet könnyű!!!.........................................csak nincs rajta fogás!

(#9561) soertmo válasza petya75 (#9560) üzenetére


soertmo
csendes tag

Hát, a csúsztatós telefonnak nem biztos, hogy tetszene amit kapna. :U

(#9562) petya75 válasza soertmo (#9561) üzenetére


petya75
tag

Ettől félek én is. Akkor lehet jobb lenne a KU990? :F

Az Élet könnyű!!!.........................................csak nincs rajta fogás!

(#9563) hebling válasza petya75 (#9562) üzenetére


hebling
tag

Ha poros helyen melozol akkor szerintem a 6500 slide kiesett a csuszka miatt!Elvileg az lg-re teszel egy jo fajta védö fóliát és egy zárt tokban hordod nem igen lehet baja!(kár hogy utálom az lg-t) :D

Unatkozó okoskodó gyappantak kérem kíméljenek meg!

(#9564) lorcsi


lorcsi
veterán

tesóm cserélni akarja a telóját, 30k a felső határ
én az lg shine-t mondtam neki
ő pedig a N6300-at nézte

t vagy független telő jöhet szóba
mit ajánlanátok ezeken kívül ?

txt és egyáb szöveg olvasás és sd bővítés kell

(#9565) nemma válasza lorcsi (#9564) üzenetére


nemma
addikt

5310, 6120?

(#9566) lorcsi válasza nemma (#9565) üzenetére


lorcsi
veterán

a 6120 kilóg az árból

SE z530-at vált jobbra

a shine-nak van típushibája?

(#9567) --Nozbert-- válasza lorcsi (#9566) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Én inkább a Shine-t ajánlom az autofocus megléte miatt,de azt hallottam,hogy egyes darabok,makromódban nem fókuszálnak rá rendesen a céltárgyra. (Aztán lehet,hogy azóta kijavították ezt a hibát. :U )

/\/0zb3/27

(#9568) Mamuska válasza lorcsi (#9566) üzenetére


Mamuska
őstag

Nokia 3120c és 6300
Samsung L700
Ezeket azért nézd meg szerintem mert ezek tuti jók.
Ha esetleg lenne 35 ezre, akkor egy nagyon frankó kis lg-t lehet venni még pedig a kf510-et.
A media marktban ennyibe kerül, és százszor jobb mint a régi shine.

(#9569) citkar


citkar
addikt

üdv
egyelőre ugyan még nem, jövőre tervezek telót venni
az a kérdésem, tudtok e egy oldalt, ahol rákereshetek több tulajdonságra s úgy szűri a mobilokat, amik hasonlót tlaáltam nem szűrt wifi-re, márpedig most ont az lenne a lényeg számomra, hol kereshetek wifis telókat? hogy ne kelljen 150et végignézni

köszi

citkar

(#9570) Mamuska válasza citkar (#9569) üzenetére


Mamuska
őstag

[link] Itt bepipálod a wifit azt kidobja az összeset.

(#9571) citkar válasza Mamuska (#9570) üzenetére


citkar
addikt

köszönöm

(#9572) -NOKIA- válasza citkar (#9569) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

WIFIS Nokiják :DDD

(#9573) citkar válasza -NOKIA- (#9572) üzenetére


citkar
addikt

köszi, ez volt az egyik, a samsung mellett : o )
azaz 5800 XM nagyon szimpatikus egyébként : o ))

[ Szerkesztve ]

(#9574) lorcsi válasza Mamuska (#9568) üzenetére


lorcsi
veterán

Nokia 3120c ez nagyon jó :)
szép ez az lg is..meglátjuk

köszi az ötleteket

(#9575) jeni


jeni
félisten

Szia
Tud valaki a nokia E51-re valami symbian alkalmazás amely a betü méreteket illetve a garfikát megnagyobbitja a telóban?Ami van benne az a gyári menűben,kicsinek tartom a megszokott symbian telókhoz képest.

(#9576) villamos


villamos
őstag

Kell egy mobil. A kritériumok:
-olcsó
- a kijelző napfényben is látható legyen aránylag
-nagy betüket írjon
-nokia legyen
-be lehessen szerezni újonnan, kártyafüggetlenül

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#9577) Viktor0610 válasza villamos (#9576) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

1650, 1680, 3110.

Samsung Galaxy A54

(#9578) pilota


pilota
tag

helosztok nemistudom hova kihez forduljak nekem egy ingyen sms kodkéne van egy lány akinek üzeni akarok telcsimen nincsen pénz sürgöslenne valaki léci könyörüljön meg rajtam :O :O :O :O :O :O

[ Szerkesztve ]

(#9579) Zoli bácsi válasza pilota (#9578) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Tegnap még működött, szerintem most is fog, de minimum negyed óra mire odaér. [link]

Mod: Újra működik! Regisztrációt nem igényel! A telefonszám Magyarország esetén az alábbi formátumban kell megadni: 0036701234567. Az üzenet beírása után a tovább, azaz a "weiter" gombra kell klikkelni. Ezt követően egy reklám jelenik meg, majd kb. 6-7 másodperc várakozás után egy kép jön elő, benne egy szöveggel. Ezt kell beírni a mellette lévő mezőbe, végül az alatta található "SMS abschicken!" gombra kell klikkelni és mintegy 10 másodperc múlva máris küldi az SMS-t. Pannonos, Vodafone-os és T-Mobile -os számokra egyaránt működik! Tesztjeink során 15 perc - 2 óra csúszással érkeztek meg az SMS-ek.

[ Szerkesztve ]

(#9580) -NOKIA- válasza jeni (#9575) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Szia, eltévedtél. Erre itt kaphatsz választ. :R

(#9581) Shadowmancer


Shadowmancer
csendes tag

Hello.

szeretném lecserélni a mobilom, de nem tudom milyet vegyek. Kinézetre nekem a SE W595 jön be, de nagyon lehúzták a teszten és sokan kritizálják. Ennek ellenére megvenném, ha színenként nem különböző árai lennének és véleményem szerint 60.000 pénzért nagyobb tudású készüléket is tudok venni. ;)
Nézegettem még a Samsung Soult és a tesztet is elolvastam. max 50 nagyon max 60ért szeretnék új mobilt. Ami fontos h legyen benne vmi apróság ami miatt eltérő a többiektől és valamennyire figyelemfelkeltő- pl a soulnál a gombtechnika és a témaszerkesztő. Mindenképpen felcsúsztathatósat szeretnék. Az adatátvitel nem olyan fontos, de azért ha szükség van rá ne kelljen órákat várni egy weboldal betöltésére vagy fájlok átküldésére. A 2megapixeles kamerás képeket én elfogadom. Fontos h lehessen memokártyával bővíteni.
remélem elég kritériumot írtam ami alapján vmit tudtok ajánlani. ahogy látom ti értetek hozzá, míg egy eladó nem. :U

Köszi :R

(#9582) jeni válasza -NOKIA- (#9580) üzenetére


jeni
félisten

nem tévedtem el csak gondoltam tud valaki valami tippet rá :R

(#9583) Mamuska válasza Shadowmancer (#9581) üzenetére


Mamuska
őstag

Miért nem jó a normál kialakítású teló?
Nokia n78 60 körül megy, és beszarsz olyan jó, a w595-nek a reális ára hozzá képest 20 ezer lenne. 3.2 mp AF, fm transmitter, gps ,wifi, jack, nagy kijelző meg még sorolhatnám, adnak hozzá 2 gigás kártyát is.
Csúszkás Samsung f400 is jó, jack, 3mp AF, jó hangszóróval, vagy még az n81 is csúszik és sokkal komolyabb mint a w595. Az is jackes, wifis nagy kijelzős stb. és adnak hozzá 2 gigás kártyát. Van belőle 8 gigás is de az egy-két ezerrel több mint a keret.
Semmiképpen nem ajánlott a w595 főleg nem úgy, hogy azonos áron vagy még olcsóbban sokkal többet tudó készülékeket lehet venni, ha viszont ki akarsz dobni egy csomó pénzt az ablakon akkor viszont vegyed meg.

(#9584) fateless válasza Shadowmancer (#9581) üzenetére


fateless
veterán

Ha tetszik a w595, akkor vedd azt - bár talán érdemes várni úgy két-három hónapot, addigra csökkenni fog bőven az ára.

A tesztben nem lehúzták, hiszen a végértékelés is az lett,hogy tetszett plecsnit kapott, csak a w910-hez képest volt majdnem nulla a fejlesztés - persze az egy felsőkategóriás készülék volt, ez meg közepes... Szóval jó készülék az, csak a jelenlegi áráért kapható jobb is.

Apósomnak kellett autó, rábeszéltem egy Hyundai-ra. Nagyon jó autó, de ő Peugeot-t akart. Semmi baja a kocsinak, minden jó benne, de ő ettől függetlenül a Peugeot-ról álmodik. Hiába jó a kocsi, ő egy másikról álmodozott. Ne járj így a telefonoddal. Persze azért az is benne van a pakliban, hogy hgyod magad rábezélni és pozitívan csalódsz - pl egy Nokia E65-ben, ami csúszkás és mindent tud, noha régebbi.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9585) Shadowmancer


Shadowmancer
csendes tag

Mindenképpen csúszkát akarok. A Nokia E65 nem naon tetszik, mert inkább üzleti telefon és nem akarok okostelefont. Inkább zenélésre és fényképezésre kellene.

Nagyon válogatós vagyok és a legjobbat akarom ha már összerinyáltam magamnak a pénzt. :B

Még vmi ötlet? :F

(#9586) --Nozbert-- válasza Shadowmancer (#9585) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Nokia 5610-et nézted? Nagyon jó multimédiában és szvsz jó is néz ki.

/\/0zb3/27

(#9587) Shadowmancer


Shadowmancer
csendes tag

:) Jópofa ez a Nokia, de a színvilága számomra borzalmas. Még mindig válogatok. A Samsung U900 Soulra visszatérnék: van vmi nagyon kézzel fogható hiba? Másik tesztben azt olvastam, hogy nem nagyon lehet megbarátkozni a touchpaddal, viszont itt azt írták h meg lehet szokni - és sztem is. :K

Még vmi? LG pl? ( bár az LGről sok rosszat hallotam )

[ Szerkesztve ]

(#9588) tipuka válasza Shadowmancer (#9587) üzenetére


tipuka
addikt

én személy szerint amikor nyomogattam egy pár órát, nagyon beleszerettem a touch padba. főleg azért szép, interaktív, jól működő, és egy színskálán lehet változtatni a szinét, hogy milyen színűt nyomkodjál, ami nagyon tetszett :DDD

(#9589) Shadowmancer válasza tipuka (#9588) üzenetére


Shadowmancer
csendes tag

Nekem is ezért tetszik. Tapasztaltál vmi bosszantó dolgot a mobillal kapcsolatban?

(#9590) tipuka válasza Shadowmancer (#9589) üzenetére


tipuka
addikt

a hangszórója >.<
ja meg, hogy led vakus, de az nem zavaró annyira mint a halk hangszóró.
de amúgy egy jó eltalált telefon, minőségben, kinézetileg.

(#9591) Shadowmancer válasza tipuka (#9590) üzenetére


Shadowmancer
csendes tag

telefonálásnál is halk?

(#9592) Barett 50cal


Barett 50cal
senior tag

Hali
szerintetek érdemes venni egy Iphone-t???8gbosat.

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#9593) Istvan89


Istvan89
tag

egy olyan kérdésem van h mik a tapasztalatotok a motrola z6ossal kapcsolatban, mert nekem nagyon tetszik fekete/narancssárga színben...eddig z8 kellett volna, de amikor megláttam h milyen hátulja van, letettem róla, elölről nagyon tetszett de a hátulján az a szürkés vlmi az nagyon betett a szépségnek...tehát z6ról mik a tapasztalatok, negativumok? elöre is köszönöm mindenkinek :R

(#9594) #35692544 válasza Barett 50cal (#9592) üzenetére


#35692544
törölt tag

mennyiért és mire szeretnéd használni

(#9595) tipuka válasza Shadowmancer (#9591) üzenetére


tipuka
addikt

arról nem tudok választ adni, mivel egyszer se telefonáltam vele xD

(#9596) icons


icons
addikt

Hello!
Olyan mobilt keresek, ami szépen játszik le zenét, elég jó kamera van benne, és nyilván bővíthető memóriájú. A maximum ár 35ezer forint környékén van, de minél alacsonyabb, nyilván annál jobb.
Az árakat a Pannonnál néztem előfizetéssel, de bármilyen új, független telefont is szívesen veszek.
Eddig ebben a kategóriában a SE W610i-t és a Samsung F400 at néztem ki. Előbbi szebb képeket csinál (ahogy eddig láttam), és jobb a zenelejátszója (szebben szól, és jobban szeretem), míg utóbbinak jobb kamerája van (3Gre nincsen szükségem).

Van még valamilyen említésre érdemes telefon ebben a kategóriában? (Nokiaknál eddig nem találtam olyat, aminek a zenelejátszója elfogadható lenne, és a képminősége a W610i nyomába érne, sokkal rosszabb képeket csinálnak sztem). Ezen kettő közül valamelyiknek van egyéb fontos hátránya/előnye?

(#9597) --Nozbert-- válasza icons (#9596) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Szia!
Kihangosítva bizony sokkal jobb a Samsung,és a kamerája 3,2 mpx felbontású,úgyhogy inkább azt ajánlom.
Viszont ezt nem igazán értem: "előbbi szebb képeket csinál,utóbbinak jobb a kamerája." Értelemszerűen az F400-as kamerája jobb,valamit elnézhettél.

/\/0zb3/27

(#9598) icons válasza --Nozbert-- (#9597) üzenetére


icons
addikt

Nem kihangosítva szeretném használni, hanem rendes mp3 lejátszónak :). (4Gbos kártyával)
A felbontása jobb, de ahogy néztem a képeiket, a w610-sek nekem jobban tetszenek. W610i F400 A két kép körülbelül ugyanolyan viszonyok között készült, az út meg az autók sztem sokkal jobban néznek ki az előbbi esetében.

(#9599) Istvan89 válasza Istvan89 (#9593) üzenetére


Istvan89
tag

senkinek nincs tapasztalata moto z6-sal kapcsolatban? :F

(#9600) máyköl válasza Istvan89 (#9599) üzenetére


máyköl
veterán

Tapasztalatom nincs, de szerintem megveheted. Tudása: naggyából jó. És a motorolák nem sűrűn szoktak rosszalkodni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.