Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9351) Lucy0916


Lucy0916
csendes tag

Segítsetek légyszi, hogyan lehet megnézni a SE telefonoknál, hogy mi van a dobozukban gyárilag, milyen kiegészítőket adnak hozzá. A SE honlapon nem találtam ilyet, vagy csak nem jól keresem?

(#9352) mrlujoak válasza Lucy0916 (#9351) üzenetére


mrlujoak
veterán

Hivatalos Sony Ericsson viszonteladóknál kell megnézni, megkérdezni mi van a gyári csomagban. Ezen kívül a SE ügyfélszolgálaton tudnak még segíteni.
Azért nem ennyire egyszerű, mert régiótól, országtól függően, sőt szolgáltatónként változik/változhat a gyári tartozékok listája, az ajándék, vagy plusz kiegészítőkről nem is beszélve.

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#9353) dirtyb.


dirtyb.
csendes tag

nekem van egy nokia 5200 -a készülék
új álapotba két év garanvi
nyári telefon
csak azért eladó mert szereztem másokat
512-es memoria kártyával + heedsettel 13000huf

dirtyb.

(#9354) fateless válasza dirtyb. (#9353) üzenetére


fateless
veterán

ha ezt beteszad az apróhirdetések közé, talán el is tudod adni ;)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9355) hebling válasza dirtyb. (#9353) üzenetére


hebling
tag

Rossz helyen jársz ezzel!Probáld meg a ph-n

Unatkozó okoskodó gyappantak kérem kíméljenek meg!

(#9357) jeni válasza kem001 (#9349) üzenetére


jeni
félisten

Szinte semmi.HA nem tévedek a N73Me abban egy pluszban nagyobb memória kártyával és valami plussz media programot raktak fel rá.Alapból ahhoz is hozzá lehet rendelni a gombhoz a media lejátszót

Másképpen hardweresen tők ugyanaz a kettő

[ Szerkesztve ]

(#9358) szasz1


szasz1
tag

Sziasztok,

arra lennék kiváncsi ti milyen telefont WLAN-os telefont vennétek most?

(#9359) szasz1


szasz1
tag

gépelni meg nemtudok bocs:D

(#9360) fateless válasza szasz1 (#9358) üzenetére


fateless
veterán

Asus M530w :D

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9361) szasz1


szasz1
tag

az biztos, hogy amin ilyen nagy bill van az ki van zárva:D

(#9362) mhncsa válasza iNfAntRy (#9345) üzenetére


mhncsa
csendes tag

helló!

akkor se w890 vs. samsung f400
még egy dolog elég fontos szempont lenne. melyik a strapabíróbb? mert általában nem sikerül vigyázom a tfonokra.
az SE fémházas, ezért szimpatikusabb. viszont egy ismerősömnek van w880-a, ami nála minden második leejtés után szervízben köt ki. + szintén a w880-ról olvastam, h (legalábbis van olyan sorozat) kontaktos lesz a füles csatlakozó
szval ezek mennyire igazak a w890-re?

az f400 műanyag?

+ függetlenül újonnan melyikhez milyen tartozékok vannak (ha esetleg tudja vki)

(#9363) mhncsa válasza mhncsa (#9362) üzenetére


mhncsa
csendes tag

vagy másképp fogalmazva:
alapvetően SE párti vagyok, szval a w890 volt az alapötlet
csak azt néztem, hogy egy f400 papíron ugyanazt tudja + raktak bele viszonylag normális kamerát
tehát ugyanannyiért (sőt -3k) kapok egy tfont, amivel néha lehet fényképezni is
viszont elsődleges dolog a zenehallgatás, szval ha az f400-as szól úgy mint a w890-akkor f400 a nyerő
ill. még egy kérdés, h (elsősorban zenehallgatás közben) melyiknek mennyit bír az akksija
átlagos beszélgetési idő mellett?

(#9364) Mamuska válasza szasz1 (#9358) üzenetére


Mamuska
őstag

A legolcsóbbak a 6300i és az e51, ezek közül az e51-et venném.
Nem mondtál árat , így nehéz belőni. Tele vagy lével, és el akarod költeni akkor én ezekben gondolkodnék: HTC touch pro, Samsung i780, i8510, omnia, Nokia e71,e66

(#9365) jeni válasza Mamuska (#9364) üzenetére


jeni
félisten

Szia
Ma néztem az E51-t.Kicsi a betűk benne.De meg kell mondjam,hogy nagyon sokat tud.A 6300i ami gyengébb annyival,hogy nem symbian op rendszer hanem S40 platformos.Van benne WLAN-s.Nagyobb betű használat sms-nél,valamint a rádiója RDS rendszerű.Az E51 az sima rádiós.Éppen néztem a hirdetéseket a vaterán a prohardveren az apróneten nagyon soakn adják el az E51-t 1-2-3 hónapon belül.

[ Szerkesztve ]

(#9366) Mamuska válasza jeni (#9365) üzenetére


Mamuska
őstag

Igen, egy kicsit kicsi a kijelzője az e51-nek, akinek több pénze van, annak ott a nagy tesó az e71 személyében. Azt a 4x pénzt azért bőven megéri, mert nincs még egy ilyen gyors és wlanos teló ennyiért. Azt ,hogy milyen hibái vannak azt nem tudom, annyit vágok ,hogy szórt a minőség.

(#9367) iNfAntRy válasza mhncsa (#9363) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Nyilván azt vedd meg amelyikhez jobban hozzá vagy szokva. Nem tudom volt e már samsungod(?), én végülis csak javasolni tudom. Hosszutávon megbizhatóbb a samsung(amúgy müanyag,készülék oldalán van egy kis fém), viszont könnyebben karcolodik(már persze ha leejted ;]
Sztem egyszerü a választás: ha zenére kell akkor vedd az SE-t, ha zene+kamera+idötálloság akkor samsung.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#9368) szasz1


szasz1
tag

Mamuska, igazából amit néztem az az e51 és az e66 volt, csak nemtudom hogy tud e annyival többet az e66 mint amennyivel többe kerül, vélemény?

(#9369) Mamuska válasza szasz1 (#9368) üzenetére


Mamuska
őstag

Az e66 az már egy komolyabb telefon mint az e51. A kijelző az sokkal nagyobb 2,4", és több ramja van, GPS, és 3,2 mpx AF kamera. Ennyivel jobb az e66, ha ez neked megéri a plusz pénzt akkor vedd meg.
Én leginkább egy e71-et vennék, mivel az nem slideos, így nincs minek lötyögnie, és olyan izmos aksi került bele ami ritkaságszámba megy. Gondolom ha egy ilyen telefont veszel akkor ki is akarod használni, az e71-el meg nincs az a para ,hogy hamar lemerülsz.

(#9370) szasz1


szasz1
tag

Jó, így a műszaki adatokban tudom miben tér el, de nagyon gondolkozom a dolgon :) az e71es qwerty bill meg nem tetszik :)

(#9371) Mamuska válasza szasz1 (#9370) üzenetére


Mamuska
őstag

Akkor ott az n78 az pl a kettő között van árban és annyit tud mint az e66, de legalább 15 ezerrel olcsóbb.

(#9372) szasz1 válasza Mamuska (#9371) üzenetére


szasz1
tag

Arról tudsz valamit, hogy az n78hoz esetleg kapható valami nagyobb aksi? mert a mobilarénás tesztben azt írják másfél-két nap alatt vége az aksinak.

(#9373) Mamuska válasza szasz1 (#9372) üzenetére


Mamuska
őstag

Ennyit bírnak ezek a symbianos telók, sőt az n78 még aksi tekintetében még az élmezőnyben található. Egy 1200mah telep is ritka, akkor az e66 kilőve mert ez tovább bírja.
Sokan emiatt is ajánlják ezt a készüléket, meg tulajok is megelégedéssel írtak eddig.
A kérdésedre nem tudom a választ.

(#9374) szasz1 válasza Mamuska (#9373) üzenetére


szasz1
tag

Hát, én csak a mobilarénás tesztekre hivatkozok, a többinél 2-3 nap volt írva, de ehhez meg csak másfél :) gondoltam ez akkor kevesebb, de legyen igazad, nem vitatkozom. A mobilarénás tesztben többnyire jó dolgokat írnak, bár abban egyetértek a teszetlővel, hogy elég fura a gombkiosztás:)

(#9375) Mamuska válasza szasz1 (#9374) üzenetére


Mamuska
őstag

A gombjai szarok ezen nincs mit szépíteni. A készenléti idő meg relatív, mert ki tudja ,hogy mennyit nyüstölte ezt meg azt a készüléket. Én ebben a dologban leginkább a specifikációra hagyatkozok. Őssz visz csak pár jobb telefon van ebben a tekintetben az e71,e61,e61i. Az n78-at meg úgy hirdették ,hogy egy napon át zenél, ami persze biztos nem igaz, de sokáig bírja az tuti. Én sem akarok vitatkozni, de aksiban ez nagyon király szerintem.

(#9376) S W A T válasza szasz1 (#9372) üzenetére


S W A T
senior tag

Akkor ezek szerint ez nem csak az én Nokia 6555-ömnél divat hogy 1 de max két nap alatt megadja magát.... :(

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#9377) zabu


zabu
tag

Hello!

Mostanában tervezem új mobil vásárlását.
wifi, érintőképernyő, QWERTY billentyűzet, aránylag nagyobb kijelző kb. ennyi. Ezek lennének a kritériumaim. Milyent ajánlanátok erre. GPS nem gond ha van benne.

P1i-t néztem elfogadható áron van, 53k a legjobb ami független, szvsz. minden benne van, de nagyon vegyesek a vélemények. E helyett mit lehetne még?

(#9378) --Nozbert-- válasza zabu (#9377) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Ott van még pl. a HTC TyTN II. (Kaiser),ami bár drágább,van beépített GPS-e,és adatátvitel terén is jobb.

/\/0zb3/27

(#9379) Mamuska válasza zabu (#9377) üzenetére


Mamuska
őstag

Samsung i780 az már egy teljesen más dimenzió mint a p1. Kicsit többe kerül, de sokkal jobb befektetés. A p1 az már elavult.

(#9380) zabu válasza Mamuska (#9379) üzenetére


zabu
tag

elavult a p1? jó nem mai darab de én azért nem hiszem hogy elavult. Most nekem az a fontos hogy kb. ilyen pézért legyen ilyen telefon. Nektek negatív élményetek van p1el kapcsolatban?

(#9381) Peet210 válasza zabu (#9377) üzenetére


Peet210
őstag

Ezek alapján a Windows Mobil op rendszerrel szerelt gépek közt kellene szétnézned.
A Kaiser és az i780 jó választás lehet.
Nekem személy szerint nem jön be a p1i.
Főleg a bill az ami nem tetszik illetve jobban hozzászokta WM rendszerhez. Navihoz inkáb ezt használom. De ez csak személyes vélemény.

[ Szerkesztve ]

Today's record, is tomorrow's motivation

(#9382) Mamuska válasza zabu (#9380) üzenetére


Mamuska
őstag

A samsung i780-ban egy több mint 600mhz-es proci dübörög, ellenben a p1 208mhz-esével, gondolom nem kell ecsetelnem a sebességbeli különbségeket.
Akkor még a samuban van gps, hsdpa, a wifije is jobb 802.11b/g, aksiban is komoly 1480mah-es. Ez bőven megéri a plusz pénzt.

(#9383) zabu válasza Mamuska (#9382) üzenetére


zabu
tag

értem. Azt is venném, de a plus pénz, és inkább notiban veszek komolyabbat egyel mint teloban. Azt többet használom. Nem tudom. Nekem szmély szerint bejön a p1, de most hogy írtad hogy a samsungban 3szor akkora proci van, elbizonytalanodtan. De mondjuk minek? néha játszom vele. zenéhez szerintem jó az is, bár a mostanim az ez k750i szóval ehhez biztos előrelépés lenne.
Ez a 200mhz nagyon kevés? Gondolom mihez képest. teszteket amit olvastam nem éreztem hogy erre utaltak volna. Jólehet ezek régebbiek voltak, és nem a mai telókhoz viszonyítva. P1es topikban érdemes lenne kérdezni hogy ez mire elég, nem?

köszi a gyors válaszokat

[ Szerkesztve ]

(#9384) fateless válasza zabu (#9383) üzenetére


fateless
veterán

i780 sztem nagyon jó készülék, de ha nem használod ki, ne vedd meg, mert akkor nem fogsz neki örülni.
Azt mondom, maradj a P1-nél, amit leírtál, arra alkalmas lesz. Annyi, hogy én a helyedben 40k körül vennék egyet használtan.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9385) joey04 válasza zabu (#9383) üzenetére


joey04
titán

A P1 megszókhatóan lassú.Látszik hogy nagy az elmaradás sebességben, de ha egy kicsit is türelmes vagy, nem lesz vészes.Én biztos azt venném, mert a WM számomra egy rémálom, de ez mondjuk egyéni dolog.
még annyit hogy én használtan nem vennék telefont, de ez is egyéni szóval...
Zenében visszalépés mind a 2 modell a K750hez képest, de itt is igaz ha nem vagy szakértő nem lesz zavaró.(nekem sem volt az)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9386) No-kia válasza S W A T (#9376) üzenetére


No-kia
őstag

nekem van amikor naponta 2-3.szor kell töltenem az n73-at, reggel 7 től (folyamatos kínzással) este 11 ig

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9387) zabu válasza joey04 (#9385) üzenetére


zabu
tag

értem. és is inkább újat vennék, az a 10es, /tudom ez ellentmondás az előző kommenteimhez/ de lehet hogy az karcos, meg nincs annyi gari, meg nem tudom. Jobban bízok az újban.
köszi a visszajelzéseket

(#9388) Narancs


Narancs
őstag

Sziasztok!
Használtan melyik a legolcsóbb wifi-s telefon? Az se baj, ha nem mai gyerek.

Előre is kösz!

Narancs

Beauty is pain

(#9389) S W A T válasza No-kia (#9386) üzenetére


S W A T
senior tag

Pedig ez egyáltalán nem egésséges az akkunak sok hozzáértő még az 1-2 napos töltésre is azt mondja rövidül az akku életartama.
Folyamatoskínzás alatt mit értesz ? Azért ez a 2-3 lemerülés naponta kicsit extrém.

Bár aki ilyen telefont vesz az már természetesen használja is másra is mind telefonálás és sms-ezés e két funkciót leszámítva meg ugye kell a kijelző is gondolom.

Ahogy nézem a tiednek is 240*320-as kijelzője van.

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#9390) Mamuska válasza Narancs (#9388) üzenetére


Mamuska
őstag

Nokia e60 20-25e
e65 valamivel 30 alatt van
e51, 6300i, e61, e61i 30 körül
htc s710 azt is lehet 30 alatt

(#9391) No-kia válasza S W A T (#9389) üzenetére


No-kia
őstag

a kijelző akkora, max fényerőn használom, napi mondjuk 1- órát biztos meg yfolyamatosan a kamera, majdnem folyton az mp3, videó lejátszás, plusz rengeteg játék, emulátorokkal, is, esetleg reggeli telefonáláshoz a vaku be van kapcsolva, meg félóra telefonálás, kb-ezekre használom egy nap :U

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9392) fateless válasza zabu (#9387) üzenetére


fateless
veterán

Én is inkább az újat preferálom, de az 53k-s ár az bolti garancia egy 40k-s árnál pedig még úgy 15 hó gyártói garanciád is lehet, ami nem mindegy. De ez teljes mértékben rajtad áll, melyik a szimpatikusabb :R

Narancs: Egy HP 514-es már kicsivel 30k fölötti összegért elvihető, abban van wifi és új - igen, és Mamuska Nokiái is jók :R

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9393) Narancs válasza Mamuska (#9390) üzenetére


Narancs
őstag

kösz kösz :R

Beauty is pain

(#9394) S W A T válasza No-kia (#9391) üzenetére


S W A T
senior tag

Akkor látom neked se a telefonálás az elsődleges funkció. :DDD

Mennyít töltöd :F Mer sok hozzáértő nálam okosabb mondta hogy nem elég a gyárilag ajánlott 2 óra inkább 3-4 órát töltsem az aksit, na mármost ha te 3 szor töltöd egy nap az 3*4 egyenlő 12 órával ami annyít tesz hogy félnapig a tőltőn van a telefon. :D

Igaz nálam sem...

Nálam leginkább a játék. ha már lehet vele ilyet. :DDD

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#9395) No-kia válasza S W A T (#9394) üzenetére


No-kia
őstag

hát reggel 7kor leveszem töltőről, (egész este rajta van) 2 kor 1-2 csík van, akkor egy 2 órát töltöm(hogy meglegyen a 7 csík) aztán este 8-9kor megint ráteszem aztán ha sokáig felvok akk sikerül megitn levinni az akksit, és akk jön a reggelig tartó töltés, de hát azért vettem hogy használjam, most telik le hogy eg yéve megvan, lehet most az akksit kicseréltetem

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9396) S W A T válasza No-kia (#9395) üzenetére


S W A T
senior tag

Ez finoman szólva se egésséges az aksinak a helyedbe intézkednék amíg garis :)

de hát azért vettem hogy használjam, jogos. :) épp erre írtam hogy aki komolyabb telót vesz az nem csak telefonálni veszi...

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#9397) No-kia válasza S W A T (#9396) üzenetére


No-kia
őstag

hát nem egészséges, de használni vettem, most majd kicseréltetem, aztán ezt a fél-1 évet meg majd kihúzza vhogy

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9398) S W A T válasza No-kia (#9397) üzenetére


S W A T
senior tag

De miért cserélteted ki ? Gond van vele vagy csak a garancia lejárta miatt ?

Én is kezdem egyre többet nyúzni a 6555-ömet... elvégre nem azért kerül közel 40 ezerbe hogy egésznap készenlétbe álljon..... (telefonálásra minimálisat használom)

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#9399) No-kia válasza S W A T (#9398) üzenetére


No-kia
őstag

csak a garancia lejárta miatt, megmondom hoyg hamar lemerül, és kicserélik, enyit megérdemel szerencsétlen telefon sztem, más telómban is cseréltettem már ki így, jobb azért az új :B

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9400) S W A T válasza No-kia (#9399) üzenetére


S W A T
senior tag

Cseles.

Amúgy akksin vettéll észre bármi féle minőség romlást ?

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.