Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9451) --Nozbert-- válasza hbalu (#9450) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Hát az 5320 nem éppen az minőségéről híres :(
a felhasznált anyagok is szerepet játszanak, az 5320-as kevésbé minőségi, törékenynek tűnő műanyagokból van összerakva, az illesztések sem a legpontosabbak, plusz a gép nyomkorászásra kicsit nyekereg.
Ebben az esetben inkább a W760ra szavazok.

/\/0zb3/27

(#9452) S W A T


S W A T
senior tag

Szerintem az illesztési hibák megszokhatóak. :)

Elősször én is azt hittem hogy ott helybe szétesik a telóm aztán mégse. :DDD

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#9453) mimi_bacsi


mimi_bacsi
tag

Mit javasoltok egy manager hölgynek: ne legyen nagy (bár azzal nem lehet igazából netezni....), ugyanakkor PDA is lehetne, magyar menü legyen...(IPhone volt először a kiválasztott, aztán akár valamelyik HTC, most már talán Nokia...?

Mit ajánlotok...?

(#9454) No-kia válasza mimi_bacsi (#9453) üzenetére


No-kia
őstag

először is mennyi a keret?Mire akarja használni? (Nokia E71? HTC Touch Diamond? Nokia E51?)

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9455) #35692544 válasza mimi_bacsi (#9453) üzenetére


#35692544
törölt tag

i900 omnia?

(#9456) mimi_bacsi válasza No-kia (#9454) üzenetére


mimi_bacsi
tag

A keret lehet akár 150-200e Ft is! A fiának Nokia N958GB-t szeretne venni....!
Nem a pénz számít, persze az ésszerűség határán....! :K :K

HTC-t ajánlottam volna, de gyárilag nincs magyarítás és ez neki gond...! (HTC Diamond-ot)

(#9457) Kekksz


Kekksz
csendes tag

Valaki leírná nekem, hogy mi az a symbian és hogy miért jó az? :)

(#9458) No-kia válasza Kekksz (#9457) üzenetére


No-kia
őstag

pl a Nokiáék Symbian-n rendszerű telefonokat készítenek.(a sonynak, samunak is van ilyen telefonjuk). Van az S40 ez egy zárt rendszer, ez van az olcsóbb nokiákon, ezt csak használod, rakszrá pár java játékot és kész. Van az S60, nah ez a fontos, ez egy nyílt oprendszer, amit bővíthetsz több száz, ezer programmal és játékkal, az az teljes a szabadság, teljesen testreszabható.Ez elég rövid leírás de a lényegét remélem érted

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9459) zabu válasza fateless (#9392) üzenetére


zabu
tag

azt hiszem mégiscsak használtat veszek. dobozos, majdnem új, fóliával meg minden egyébbel. jó lesz most. 42k. még van rá 10 hó gari.
külső gps vevőm meg van, progit meg megpróbálok szerezni valahonnan. Valaki valamit tudna ajánlani? seria.hu-n találtam de az nem tudom milyen.

(#9460) spedyboy


spedyboy
senior tag

sziasztok!
nem tudok dönteni 3 telo között...
1:apple iphone 2G
2.Samsung f480
4sasmsung f700

nah mármost szempontok:
net-legfontosabb azaz a böngészö program praktikusága és a kezelhetösége( ne mérdekel h a iphone csak edge a töbi meg hsdpa nem lényeg)
zenelejátszás
filmnézés
és hát felhasználó barátság...
szóval meiket?
köszönöm elöre is atanácsokatÍ!
üdv: spedyboy

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#9461) Mamuska válasza spedyboy (#9460) üzenetére


Mamuska
őstag

Annyit mondhatok ,hogy f700-at semmiképpen se vegyél. A samsung első próbálkozása ezen a téren, és én szinte csak rosszat hallottam róla.

(#9462) attilav


attilav
tag

Sziasztok!
Most frissítik a céges telókat és adtak egy nagy listát amiből lehet választani, és egész olcsók a komolyabb telók is.

Amiket kinéztem:
3G-s telók
Motorola V3XX
Motorola RAZR2 9
Samsung U800
Samsung L770

A samsungról azt olvastam hogy nem vagy nehezen telepíthetőek fel a külső, java alkalmazások
(http://sound.freeblog.hu/archives/2008/10/02/samsung_l770/) Azért jó lenne 1 operát rávarázsolni. Vkinek van a felsorolt 2 típussal operás tapasztalata ? Mert amúgy jók lennének, MP3+fm rádió+3G.

A motorolában nincs rádió, de alapból opera a böngésző.
2 típus között vacillálok, a kifutó V3XX olcsó de HSDPA használatkor erősen melegszik az akku(mobilarena teszt szerint). A RAZR2-9 18K-val drágább amibe ezt a hibát nyilván kiküszöbölték, és az opera is frissebb lehet benne, megér ez +18k-t ?

2G-s telók
SE W350
Emellett azt az érvet olvastam hogy a walkman mobiloknak sima jack kimenetük van, amire rátehető bármilyen füles, ami azért nagy előny. A motoroláknál ez a lehetőség állítólag nincs meg, leglábbis az említett 2 típusnál nem találtam semmit milyen kimenete lehet, a samsungoknál sem találtam erről infót.

[ Szerkesztve ]

(#9463) S W A T válasza No-kia (#9454) üzenetére


S W A T
senior tag

Szerintem egy menedszer nem épp az aprókat számolgatja a zsebébe.... :DDD

Szóval nem nagyon gondolnám hogy a társadalom azon rétegéhez tartozik akinél van komoly keret. ;)

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#9464) mimi_bacsi válasza mimi_bacsi (#9456) üzenetére


mimi_bacsi
tag

Senkinek semmi véleménye, javaslata...? :R :R

(#9465) kissd01


kissd01
tag

Hali!

Most akarok venni egy N95-8Gb-ot!Annyi a baja,hogy angol a menüje!Erre mi a megoldás?Hogyan lehet nyelvet telepíteni?

(#9466) kissd01 válasza mimi_bacsi (#9464) üzenetére


kissd01
tag

Sztem a Nokiát válassza!Tud mindent amit kell és még szép is!De persze ez csak az én szubjektív véleményem!

(#9467) fateless válasza --Nozbert-- (#9444) üzenetére


fateless
veterán

:F
Milyen ingyenes térképet ismersz nyílt oprendszeres telefonra?
Én a Google Maps-re tudok csak gondolni, ami kicsit bővebb szolgáltatásokat nyújt, de persze a Java-s programok között is van ingyenes, ami keres is neked, igaz, hogy 9 mega a BP térkép.

Kekksz: Sok szempontból hasznos a symbian, már írták a bővíthetőséget, a jó programellátottságot, de nem árt azt sem tudnod, hogy ha nem nasználod ki, akkor feleslegesen fizetsz ki érte egy valag pénzt. (A bővíthetőség kihasználása csak akkor kihasználás, ha nem csak játékban gondolkodik az ember e téren)

mimi_bácsi: A manager hölgynek mire kell a készülék? Ha fontos neki a PIM funkció, a GPS, akkor vegyen egy PDA-t, abból nagy választékot talál - pl Omnia, Diamond, vagy SE X1, Samsung i780 (ha qwerty is kell). Ha viszont a sok extra funkció nem kell neki, akkor meg fogja őrjíteni őt a más rendszer.
"Csak" telefon esetén én egy Soul készüléket ajánlanék neki, Nokiából a 8-as sorozat, esetleg SE w890.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9468) ALI_G


ALI_G
veterán

üdv.

Mamámnak kellene egy mobil, értelemszerűen egyszerű legyen meg ilyenek, semmi extra funkció és jó lenne ha árban is viszonyulna a tudásához.

nokia 1600-t találtam eddig mint lehetséges alany. Újabbak között van ilyesmi?

(#9469) ALI_G válasza attilav (#9462) üzenetére


ALI_G
veterán

opera mini telepíthető szeritnem minden olyan telefonra amin van java futtatási lehetőség, de pontos készülék listát találsz az opera honlapján. Én egy motorola V6-ra simán felraktam már a beta verzióját is. Ez ne legyen korlátozó tényező, hogy pl nincs rajta opera, majd raksz rá.

(#9470) iNfAntRy válasza No-kia (#9395) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

ELég nagy butaságot csinálsz..ne csodálkozz hogy ha 1 nap alatt lemerül! Akár mennyire is li-on vagy polymer az akkud, ajanlott megvárni mig legalább egyszer jelzi h merülöben van az akku és csak utána tölteni. Ha úgy töltöd hogy még a félig töltve van, akkor csökkentheti az akku élettartamát.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#9471) S W A T válasza iNfAntRy (#9470) üzenetére


S W A T
senior tag

Ez fura mert másik fórumon meg egy magát szakértőnek mondó arra próbálja ránevelni a népet hogy ne legyen a telefon csutkára merítve addig hogy kikapcsoljon szerinte akármikor rá lehet tölteni a lényeg hogy ne csutkázzon az aksi.

Egyébként én ál.t mindig addig merítem amég szól hogy már éhes. KB. este felé szokott szólni hogy "héjj adjál enni". [az én telóm nem a töltési szokás miatt merül gyorsan , ilyen a telefon minden fórumon arra panaszkodnak hogy kegyetlen gyorsan merül ] (ha használva van)

De egyébként NO-KIA töltési szokása nekem se szimpi sztem simán gyílkolódik az akksi hiába is nézzük onnan hogy azért vette hogy használja is a készüléket.. ez amit csinál finoman szólva se egészséges. :U

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#9472) fateless válasza iNfAntRy (#9470) üzenetére


fateless
veterán

:(

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9473) Kobe


Kobe
veterán

no

újfent szeretnék érdeklődni. Leejtettem telóm, és behülyült, kéne venni másikat. T nél venném előfizetéssel, minél olcsóbb, minél szebb, és alapfunkcikat tudja. Ennyi a kritérium.
A kiszemelteK:
Nokia 6500 classic
Samsung SGH-U800
Nokia E51
Samsung U900 soul még talán

segítsetek lécci választani

(#9474) attilav válasza ALI_G (#9469) üzenetére


attilav
tag

Ez azért nem ilyen egyszerű
http://www.operamini.com/download/wap/samsung/ itt nincs U800
A generic verzióból meg basic midp1 meg advanced midp2 van. Honnan tudjam melyik kell?
Lenne egy jó telefon de ilyen hülyeséggel elcseszik hogy nem az operát teszik rá alapból. :O

(#9475) fateless válasza Kobe (#9473) üzenetére


fateless
veterán

Végül is mindhárom szép és okos telefon. A Samsung a legolcsóbb, emellett fém, szereti az Office-t is, persze nincs wifi, ami van az E51-ben, csakúgy, mint mint symbian, de ez nem olyan megnyerű külsejű készülék. A 6500 ugyanúgy szép, mint a Samsung, de jóval drágább annál.
Külső alapján a Samsung mellett döntenék (nem mintha buta lenne a telefon), ha viszont szükségem lenne a tudásbeli pluszra, akkor az E51 lenne a választásom.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9476) Kobe válasza fateless (#9475) üzenetére


Kobe
veterán

kinézetre nekem is az u800 tetszik a legjobban, és egész jó ára van....hívásra, smsre nincs kedvem PDA t venni :)

(#9477) attilav válasza Kobe (#9476) üzenetére


attilav
tag

De mi lehet az Opera telepíthetőségével ? Vmi leírás lenne legalább, de nem találok.

http://sound.freeblog.hu/archives/2007/11/02/java_programok_telepitese_samsung_u700-ra/
Itt van egy hasonló telefonról leírás, külső java cuccok felrakásához trükközni kell, vodás telóval meg vmi eltérő kód miatt nem jó a leírás.

"Az érkező kommentek alapján a módszer működik U900-as készülékeken is. Remélem, sokaknak hasznos lesz! Kezdjük is." Ami majdnem ugyanaz mint az U800, tehát azzal is trükközni kell, ráadásul az enyém vodás lenne, így nagy eséllyel nem tudnék rá operát varázsolni (igaz egyéb más külső progit se) :O

[ Szerkesztve ]

(#9478) Kobe válasza attilav (#9477) üzenetére


Kobe
veterán

ebben nem nagyon vagyok otthon, révén telefont ülső és 2 funkció alapján választok: híni lehet róla a kiccsaládomat meg smst írni.... :)

(#9479) nemma válasza Kobe (#9478) üzenetére


nemma
addikt

Naa, inkább E51-et! :K

(#9480) Kobe válasza nemma (#9479) üzenetére


Kobe
veterán

tetszik de sajna a kijelzőjét kicsinek találom :( Az e71 re rögtön benevezné, de sajna kvadrága, pedig az az e51nél is jobban bejön :)

apropó samsungon működi a dolog h olyan hátteret adsz meg amilyet akarsz ? vagy csak témák vannak ?

(#9481) szasz1


szasz1
tag

Sziasztok

szeretném a segítségeteket kérni azzal kapcsolatban, hogy mi a véleményetek a nokia n78ról? minden információ érdekel :)

(#9482) --Nozbert-- válasza szasz1 (#9481) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Én is olyat tervezek venni,nekem nagyon bejött az a telefon! Nekem a vékony gombok is megfelelnek,mert nem valami nagyon az ujjaim,és hozzászoktam már a K550nél.
Én még csak kipróbálás után írom ezt,még nincs meg sajnos. :(

/\/0zb3/27

(#9483) dani3l


dani3l
őstag

hali!
hátha Ti tudtok segíteni, melyiket lenne érdemes venni :)
szóval adott az oldal: [link]
én az n95 8GB ill az i780 -nal szimpatizálok nagyon.. i780 nagyon tetszik, hogy érintő képernyős is, viszont szerintem felesleges lenne a qwerty, a 2MP kamera kicsit kevésnek tűnik, és nemtudom zeneileg milyen. n95nek a tudása jön be, van benne szinte minden, viszont kicsit nagy, meg egyelőre az még kérdéses..
+még a w910i is tetszik, ha az egyszerűbbeket nézem, de azt meg nemtudom milyen..(esetleg 5310, de azt sem tudom..)
ezeken kívül n82 az ami nagyon bejön de az meg nincs itt :(
szal körülbelül ennyi :D
ha esetleg valaki tudna ajánlani valamit, érvekkel együtt természetesen, azt megköszönném :)
meg valami infót az i780ról, hogy mégis milyen..

Üdv.

(#9484) tipuka válasza dani3l (#9483) üzenetére


tipuka
addikt

hát én személy szerint az n95-öt venném, mivel én is arra plályázok már mióta, bár mondjuk ez nem túl nagy érv.
hát az n82-öt és az n95-öt csak is ajánlani tudom, :K

(#9485) dani3l válasza tipuka (#9484) üzenetére


dani3l
őstag

nekem a n82 tetszene nagyon, de az ott nincs, az n95 sem rossz, azzal igazából csak minőségbeli 'problémáim' vannak. egy ilyen kategóriás telonál szerintem ez a műanyag cucc, meg sokan írják hogy lötyög a flip. hát nemtudom.. viszont ettől eltekintve tényleg nagyon jó telefon
samsung f400 kimaradt a felsorolásból, szintén nagyon tetszik, viszont szintén nicsen annál a szolgáltatónál
de mivel még emmi sem biztos, majd meglátjuk hogyan alakul.. :D

(#9486) brumesz válasza dani3l (#9483) üzenetére


brumesz
aktív tag

ha felesleges a qwerty,akkor szerintem n95 8gb-t vegyél,nekem a sima,és nagyon meg votlam vele elégedve,tényleg jó cucc

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#9487) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok!

Tudtok ajánlani max 45-50k-ig leányzónak vmi wifis készüléket?
Nem baj ha nem "telefonméretű" -lehet nagyobb kijelzős.
Köszi :R
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9488) dani3l válasza runner 125 (#9487) üzenetére


dani3l
őstag

Nokia E51, esetleg.? [link] :)

(#9489) dani3l válasza brumesz (#9486) üzenetére


dani3l
őstag

köszi, majd meglátom még mi lesz.. ha lehet, akkor szerintem azt fogom választani..

más: Balckberry-kről tud valaki írni valamit? egyre többet látok mostanában, azok milyenek? egyáltalán olyanok mint a rendes telok? vayg ez valami más cucc? :D nem nagyon vagyok képben ezen a téren..

[ Szerkesztve ]

(#9490) runner 125 válasza dani3l (#9488) üzenetére


runner 125
nagyúr

Néztük.. "Túl féfias" :) Sajnos nem egyszerű eset :DDD
Az F480,KU990 tetszik neki,de azokban sajna nincs wifi. :(
..szóval akár lehet azokhoz hasonló készülék is. :R
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9491) spedyboy válasza Mamuska (#9461) üzenetére


spedyboy
senior tag

köszi!
esetleg valaki kai ismeri mindegyiket!
FONTOS LENNE!

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#9492) Mamuska válasza runner 125 (#9490) üzenetére


Mamuska
őstag

Wifis teló újonnan max. 50-ig csak ezek vannak nokia e51,e65,n80,6300i. Az e51 ezek közül a legjobb, ami olvasom kilőve.

(#9493) runner 125 válasza Mamuska (#9492) üzenetére


runner 125
nagyúr

Köszi.
Akkor szét kell nézzünk PDA/GSM téren azt hiszem.
Köszönöm még egyszer!
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9494) Kobe válasza runner 125 (#9493) üzenetére


Kobe
veterán

6300i vel mi a baj ? Lehet hülye kérdés de nőnek minek wifi egy telóba ? :D

(#9495) Mamuska válasza runner 125 (#9493) üzenetére


Mamuska
őstag

Igazából kevés a pénz, ennyiből nem lehet olyan tuti készülékeket venni. Közben eszembe jutott még egy pár, mondjuk néhány már átlépte a keretet egy picit, de csak egy tízessel erre ügyeltem.
Eten x500+ 60e
Asus m530w 48e
Samsung i600 45e
SE p1 53e
HTC s710 55e
LG ks20 59e és ez a legjobb szerintem
Nokia n81 8 gb 60e

[ Szerkesztve ]

(#9496) fateless válasza Mamuska (#9492) üzenetére


fateless
veterán

Vagy ubiquio 5101-es, vagy Asus M530w és társaik...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9497) Mamuska válasza fateless (#9496) üzenetére


Mamuska
őstag

Hol és mennyiért kapható az ubiquio? Ügye 501-esre gondoltál? Én inkább vennék egy Samsung i600-ast mivel ugyanannyit tud, de mégiscsak egy komolyabb márka.

(#9498) fateless válasza Mamuska (#9497) üzenetére


fateless
veterán

Igen, 501, csak elgépeltem. Pl expansys, mobilx

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9499) S W A T válasza runner 125 (#9490) üzenetére


S W A T
senior tag

Ez túl fiús :F :F :F Én a kezembe nem venném fiúként. :C :C :C

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#9500) ALI_G


ALI_G
veterán

mamafon kerestetik.
Mit ajánlatok?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.