Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96001) Regirck


Regirck
senior tag

Sziasztok!

Szeretném kérni a segítségeteket!

Jelenleg sok éve használt egerem Logitech M560-omat szeretném lecserélni. Sajnos a bal klikje nem mindig érzékeli a kattintást, valamint ha lenyomom akkor néha elengedi (szöveg kijelölés már elég nehézkes vele). Így keresem az utódját.

¤ Új egérben gondolkodom.
¤ Nagyon szeretem, hogy baloldalt a hüvelykujjamnál van egy előre-hátra gomb.
¤ Nem ragaszkodom a Logitech márkához, de ha best-buy mellé abban az árkategóriában ajánlanátok ilyet is annak örülnék.
¤ M560-as számomra ergonómiailag tökéletesen megfelelt. Súly, méret, forma stb.
¤ Leginkább munkára használom, ebből adódóan hetente párszor utazik is a táskában. Néha napján egy kis játék, de semmi komoly.
¤ Árban 10-20eFt között gondolkodnék. Örülnék ha úgy ajánlanátok, hogy 10-15-20eFt ársávokban.
¤ Nem szeretném külföldről rendelni.
¤ Palm grip fogás a kényelmes számomra.
¤ Kéz méret: 18cm
¤ Érzekenység: Logitech SetPoint-ban 11 skálán 8.-ban van, valamint a pointer acceleration medium-on. Egy kényelmes csukómozdulattal a monitor bal oldaláról a jobb oldalára tudom vinni a kurzort. CPI/DPI értéket sajnos nem tudok mondani, fogalmam sincs, hogy hol kell megnézni.
¤ Ha valami infót lefelejtettem kérlek kérdezzetek.

Amivel szemezgettem az egy Logitech M650, mint lehetséges utód. Próbáltam az L és XL-es méretett is, de az L volt kényelmesebb.

Ezen felül még lenne egy kérdésem, hogy ki, hogy oldja meg az egér szállítását? Táskába tevéskor egy külön kis fakkba teszem, de így is nehezedhet rá súly, aminek köszönhetően egy gomb folyamat benyomódik. Ez nem károsítja, rövidíti meg az egér élettartalmát?

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.