Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75051) jaffa 2843 válasza degec (#75050) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Asus Sica esetleg. Vagy vezetéknélküliben Logitech G305.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#75052) degec válasza jaffa 2843 (#75051) üzenetére


degec
senior tag

:R :C

(#75053) abridabri válasza micafighter (#75046) üzenetére


abridabri
veterán

Koszi :R
Es ha egy arban lenne a 603 es a703 ,melyiket venned ? Igazabol kb egy arban van ,mert a 603 melle kell vennem elemtoltot +elemeket :

(#75054) Hunner válasza abridabri (#75053) üzenetére


Hunner
senior tag

Nagyon off, de Ikea LADDA AAA-t vennék bele, meg vennék egy ikea-s töltőt. Olcsóbb mint az iponos találatod, cserébe gyakorlatilag eneloop pro akkukat kapsz :K

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#75055) gaben22 válasza Hunner (#75054) üzenetére


gaben22
senior tag

igen ez valóban így van, csak épp jóval olcsóbb mintha Panasonic... matricásat venne az ember :)

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

(#75056) abridabri válasza Hunner (#75054) üzenetére


abridabri
veterán

Ezekre gondolsz ?
ikea usb tolto : [link]
ikea elem : ladda 1000
Ezek tenyleg brutal olcso cuccok, de szallitasi koltseggel ugyanott vagyok mint az iponbol (ott veszem az egeret ugyis ) a dragabb toltovel +elemekkel.
Gondolom a ladda 2450 lenne a legjobb , de ahogy latom az meg brutalisan nehez elem (31g vs 19 ) ami egy amugy is nehez egernel ( G603 89g) mar nem mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#75057) Peddy789 válasza micafighter (#75044) üzenetére


Peddy789
őstag

koszi!, vegul a G305 lesz szerintem, mivel olcsobb, es ugy neztem hogy ez kisebb is valamivel, illetve konyebb.

Hatrany ugye hogy elemes, de ahogy nezem siman kibir 3-5 honapot, az nekem korrekt, veszek bele egy csomag jo elemet meg igyis messze leszek a dragabb arataol. Szerintem megtartom a G502-t ha lemerulne, meg mmo-ra.

Arra van valami hogy melyik elemek konyebbek? :D

[ Szerkesztve ]

(#75058) Cs1csó válasza Peddy789 (#75057) üzenetére


Cs1csó
félisten

Vegyél bele tölthető elemet - akkumulátort - és meg van oldva. Ha két szettet vesze akkor ha lemerül teheted is be a másikat és nyugodtan lehet töltőn addig a másik.

(#75059) jaffa 2843 válasza Peddy789 (#75057) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

AAA akksikat veszel bele és veszel hozzá AAA-AA átalakítót. Így még könnyebb. A legkönnyebb lithium AAA elemmel lesz átalakítóval.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#75060) Peddy789 válasza jaffa 2843 (#75059) üzenetére


Peddy789
őstag

Vezetek nelkuli egerekhez, elem temaban:

http://data.energizer.com/europe/
Ez alapjan a lithium ion a legkisebb sujra:
AA: 15gramm, 3000mAh
AAA: 7.6gramm 1250mAh
ez a lithium ultimate sorozat, az alkalinok nehezebbek ahogy nezem 23gramm es 11.5 gramm

Ujratoltheto:
AA legkisebb mAh: 1300mAh 28 gramm
AAA kozepes 700mAh 11 gramm

Az ujratoltheto 13-15 euro / 4db.(energizer varta pl 8 euro de 28gramm)
A lithium ion: 4db AA 6 euro, az AAA mintha kicsit dragab lenne, hirtelen ketto drabot latok 6 euroert, bar van elteres a boltok kozott.
A tolto kb 10 euro 2 db elemre (varta).

Ebbol nekem az jon le hirtelen hogy vagy az ujratoltheto AAA kell ami 11 gramm, es akkor toltovel kb 16-18 euro a ket darab, vagy veszek lithium iont AA 3000eset 15 gramm, 4db es 6 euro. Lehet egyszerubb a lithium iont megvenni siman, annak tobb mint 4x-es az uzemideje, es sulyra az a legkisebb.
Viszont kornyezetvedelmi szempontbol, lehet jobb az ujratoltheto aksit venni. Mondjuk a 4db 3000es AA 6euroert szerintem legalabb 1 evre eleg lenne, ha nem kettore.
Az ujratoltheto varta pl AAA is 12 gramm, de legalabb olcsobb, plussz akkor az atalakito.
Mondjuk eleg kicsi az mAh, de gondolom ha van 2 db eggyik mindig lehet tolton, szoval nem egy nagy durranas.

Ugyerzem maris tulsokat nezelodtem a temaban.

[ Szerkesztve ]

(#75061) micafighter válasza ADAM1337 (#75047) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha van még rajta gar, akor cserélik garanciában.

(#75062) ADAM1337 válasza micafighter (#75061) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

3x javították, aztán kaptam egy G603-mat, de inkább eladtam garanciáztatása után. (azt is javították)
És inkább megcsinálnám én, ez már nem garanciális.

(#75063) micafighter válasza abridabri (#75056) üzenetére


micafighter
nagyúr

2450 -es elem az már a nagyobb ceruza (AA), kicsiből (AAA) 1100 körül van a max mAh. Súly miatt érdemes a kicsi, AAA elemből használni 1db-ot, átalakítóval.

(#75064) micafighter válasza abridabri (#75053) üzenetére


micafighter
nagyúr

Bármelyik jó választás, ha nincs otthon akksi + töltő, akkor a 703-at venném, a picivel jobb anyaghasználat miatt. Kb ugyanott vagy szerintem üzemidőben, mert a 603ban hero szenzor van, ami fogyasztásban sokkal jobb, mint a 703 szenzora, viszont a 603-at meg egy db AAA elemmel célszerü használni, ugyhogy szerintem ugyanolyan gyakorisággal töltenéd őket kb. Féltem amugy hogy a 603at naponta töltögetni kell majd, de egyáltalán nincs ilyen gond, heteket kibír, napi több órás használat mellett is ( egy db AAA-s akksival).

Ha a jövőben valamikor meg vennél Powerplay padot (20-25k körül ki lehet már fogni újat), akkor meg örökre elfelejtheted a töltőt is G703al (a 603 meg a többi elemes Logi az nem powerplay kompatibilis).

Ha viszont adott az elem, akkor meg a G603at venném, mert úgy olcsóbb, és a 703 annyival nem tud többet, amennyivel drágább.

[ Szerkesztve ]

(#75065) abridabri válasza micafighter (#75064) üzenetére


abridabri
veterán

Power play egerpad nem jatszik. Ilyen nagy Razer extended pad-om van. Raadasul oriasi baromsagnak tartom, pont a lenyeget veszti el a vezetek nelkuli eger (letisztult asztal) egy vezetekes paddal. Akkor mar egy jo vezetekes eger es kesz.
G603 1db elemmel 250ora hasznalat (HI modban nyilvan) 31naponta kell elemet cserelni napi 8ora hasznalat mellett
G703 "
Gyári megvilágítással: 24 óra - 3naponta tolteni kell (napi 8ora hasznalattal)
Megvilágítás nélkül: 32 óra - 4naponta tolteni kell
"
Tehat egy 603 10x tobb idot bir 1db elemmel , es 20x tobbet 2db-al mint egy toltheto 703

[ Szerkesztve ]

(#75066) micafighter válasza abridabri (#75065) üzenetére


micafighter
nagyúr

En nem hasznalom napi 8 órát, inkább max 5-6 órát, de a 31 nap az túlzás, az inkább 2 hét kb a gyakorlatban. G703al nincs tapasztalatom.

(#75067) Peddy789


Peddy789
őstag

Megrendeltem a G305-ot kivancsi leszek, holnap ittvan. Meg elvileg utkozben tudok venni lithium elemeket is, kivancsi leszek eszreveheto e sulyban a kulonbseg hasznalat kozben.

(#75068) jaffa 2843 válasza micafighter (#75066) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

1 db lithium AAA elemmel simán megy akár 2 hónapot is. :K

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#75069) Casanova*


Casanova*
veterán

the best aimer :Y [link]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#75070) Cs1csó válasza Casanova* (#75069) üzenetére


Cs1csó
félisten

Na kb. én is ekkora területen egerezek.

(#75071) Casanova* válasza Cs1csó (#75070) üzenetére


Casanova*
veterán

Én azért ennél jobban mozgatom az egeret. Azt mondja ezzel a programmal tanult meg jól aimozni. Nézd meg a bf4 multi videóit. Élő aimboot! Hihetetlen hogy aimozik! :Y

Vajon milyen egeret használ?

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#75072) Cs1csó válasza Casanova* (#75071) üzenetére


Cs1csó
félisten

ZA 13 Zowie-t használ, a hozzászólások között ott van.

Én a legkisebb méretű egérpad kb. felét használom, ujjbegyfogással - fingertip grip -

[ Szerkesztve ]

(#75073) Casanova* válasza Cs1csó (#75072) üzenetére


Casanova*
veterán

Köszi! Jó magas érzékenységen játszol. Legtöbb profi játékos,versenyző nagyon low érzékenységen játszik. 15-30 centiket rángatják az egeret.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#75074) Cs1csó válasza Casanova* (#75073) üzenetére


Cs1csó
félisten

Egy Razer Abyssus 2014-el tolom 1400DPI-n (van játék ahol lejjebb veszem) az elején nekem is gyors volt de utálom rángatni az egeret - kevés helyem is van - úgyhogy ez maradt.

Van egy régi notim "konyhai gép" van, hogy ott gépészkedem és egy olcsó genius egér van hozzá lassabb, pontatlanabb stb. de ha sokat ülök előtte majd később megyek a "nagy" gép elé akkor az elején vicces mert piszok gyors össze vissza szalad a kurzor kell pár perc mire újra megszokom a sebességet :D

Arra jöttem rá kb. mindegy mit használsz - pl. a legfölöslegesebb az egér súlyozás, egyszerűen meg kell szokni a súlyát és kész - a lényeg hogy valamennyire minőségi egér legyen, a fogási stílusodnak és a kezed méretének megfelelő legyen az alakja, mérete és meg fogod szokni.

Sokat bénáztam én is az elején volt "gémer" egerem ergonomikus, és elég nagy aztán jobban beleástam a témába és rájöttem nekem milyen egér kell:
- viszonylag kicsi
- ambidextorus - szimmetrikus
- plusz oldalsó gombok nem szükségesek
- a súly mindegy, mondjuk közepes, ne legyen túl nehéz
- a sebessége legalább 1200DPI legyen (3-4 ezer nem kell :D )
- ne legyen túl dárga 20k alatt lehetőleg legjobb 10-15k között

[ Szerkesztve ]

(#75075) Casanova* válasza Cs1csó (#75074) üzenetére


Casanova*
veterán

1400dpi durva. Ilyen magas dpivel pontatlanabb az egér. Játékban a sensyt kell feljebb állítani. Dpi meg 800.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#75076) Vanir válasza Casanova* (#75075) üzenetére


Vanir
veterán

Mielőtt ekkora hülyeségeket írsz, légyszíves olvasd el az összefoglalót.

(#75077) Casanova* válasza Vanir (#75076) üzenetére


Casanova*
veterán

Ezt valahol tesztben olvastam . 😁

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#75078) Vanir válasza Casanova* (#75077) üzenetére


Vanir
veterán

Régebbi és/vagy gyengébb szenzoroknál lehetséges, hogy a CPI emelésével hamarabb jön elő jitter, csökken a PCS, de ezek már nem fordulnak elő nagy általánosságban manapság.
Ami modern, magas minőségű, minden-lépcső-natív szenzoroknál is lehetséges, az a smoothing (és ennek következtében némi input lag) bekapcsolása bizonyos CPI értékek átlépése után. PMW3360-nál ez általában 2000 felett, 3389 és annak variánsainál ~1900 és afelett jön be. Ez a smoothing alapjáraton nem jellemző a 3310, 3320, 3325, 3327-re, kivéve, ha a firmware-rel elcsesztek valamit. Általában 2-3 ms-ről beszélünk, ami még mindig nem eget rengető, de emiatt szoktuk ajánlani szenzortól függően általában a kétezres lépcsőt maximumnak.
Az említett Aby v2-ben legjobb tudomásom szerint nincs smoothing, és bőven jól tartja magát legalább 2000 CPI-ig, aztán utána kezd lájtosan jitterelni.

[ Szerkesztve ]

(#75079) Casanova* válasza Vanir (#75078) üzenetére


Casanova*
veterán

igen! 14000 dpi vel lenne pontatlan az egér,nem 1400 dpi vel. Elnéztem! max 2000 dpi-ig jó.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#75080) Revesz


Revesz
aktív tag

Üdv urak,

Rég nem jártam már itt, mióta a g403-at megvettem(2016.10) :D.
Kicsit szeretném felújítani és arra gondoltam, hogy a kábelt lecserélem paracordra, kapcsolókat japánra és a talpakat meg egy új garnitúra teflonra, ha már a régit le kell szedni a mod miatt.
Vezetéket honnan érdemes megrendelni? Találtam 2 honlapot is ami alkalmas lenne: paracablemods.co.uk vagy paraflexcables.com.
Ha tudtok esetleg jobb helyet is akkor ne tartsátok magatokban.

[ Szerkesztve ]

(#75081) Peddy789


Peddy789
őstag

Amugy nem ertem a g305 arazasat, kulfoldon 50 euro, mo: 20k
a g703 is kifoghato 70 euroert, bar ugyerzem az en kezemhez tul nagy.
De ezis 24 helyett 30k huf. Vastagon fog a ceruza

[ Szerkesztve ]

(#75082) Vanir válasza Revesz (#75080) üzenetére


Vanir
veterán

Ahonnan olcsóbb, mindkettő oldal jó cuccokat gyárt. Amúgy nem egy túl bonyolult manőver házilag megcsinálni.

Peddy789: Üdv ÁFAföldön. ;)

[ Szerkesztve ]

(#75083) Vanir


Vanir
veterán

Gúd nyúz téglarajongók, jön a G502 wireless: [link]

(#75084) Peddy789


Peddy789
őstag

Velemenyem G305rol G502 utan.

G502 lassan 2 eves volt, tovabbra is szeretem, de a suly es vezetek miatt akartam ezt kiprobalni.

Nem csalodtam, ilyen aron eszmeletlen jo. A szenzor ha lehetseges valahogy meg jobbnak tunik, de valoszinuleg csak arrol van szo hogy nincs kabel ami visszahuzza a mozgast egy kicsit is, illetve a sul is joval kisebb.

Vettem hozza lithium AA elemeket (energizer) igy 89g az eger. Erdekes hogy erezhetoen megvaltozott a sulelosztas is az uj elemmel.

Valoszinuleg tovabbra is az AAA ujratoltheto lenne a legkonyebb, talan majd meglepem, attol fugg milyen gyorsan hasznalom el az elso elemet.

En pon tosan erre vartam eger fronton, hogy 50 euro korul lehessen venni egy keses mentes vezetekmentes egeret.

A negativumok: Az oldalso gomb tenyleg eleg csoszi, nem a legjobb, de fpshez amugyse hasznalom tul sokat. Ha MMO-ra visszamegyek, lehet tovabbra is a G502-t fogom hasznalni, az azert kenyelmesebb a plussz gombokkal. A klikk meg hangosabb mint a G502-n, nekem ez a legnagyobb problemam az egerrel, igy este szamomra eselytelen hasznalni, az also emeleten is lehet hallani mivel nincs ajto, borzalmasan hangos szerintem.

Amit kicsit talan hianyolok, az az oldalso kisse gumis bevonat mint a G502-n ami segit a huvelykujjat stabilan tartani, amikor felemelem az egeret.

Viszont az oldalso gombra a megoldas nem a G703, mediamarktban megneztem, az az eger joval nagyobb, az en kis kozepes kezemre tul nagy lenne mar. A kovetkezo lepcso ami hasonlo meretben a g pro lenne, es akkor megvan oldva az elem, illetve oldalgomb, viszont tobb mint 2x annyiert. Szamomra annyit nem er azert.

Osszesegeben nagyon elegedett vagyok, fps jatek alatt erezhetoen javult a celzasom ezzel az egerrel, nem fogom visszakuldnei. Nagyon kiraly hogy vegre van vezetek nelkuli szinte kompromisszum mentes eger. (legalabbis kesesi ido / szenzor/ es akumlator ido szempontbol). Ezzel az arral 9/10, logitechben nehez csalodni. Kivancsi leszek hova jutnak 2 ev mulva :)

(#75085) jaffa 2843 válasza Peddy789 (#75084) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Lithium AAA a legkönnyebb.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#75086) tom_tol válasza Peddy789 (#75084) üzenetére


tom_tol
addikt

Nekem tegnap jött meg. Valóban nagyon hangos. Érdekes, a G400s Skatez talpakkal a nagyobb súly ellenére "könnyebbnek tűnik" mint a G305 . Ha marad ez is kap rendes talpakat.

(#75087) Revesz


Revesz
aktív tag

A logitech g pro wireless megfogdosható Budapesten belül valamelyik boltban?
Olvasgatva róla nagyon kíváncsivá tett. G 403 után nem tudom, hogy jó méret lenne e...

(#75088) Peddy789 válasza jaffa 2843 (#75085) üzenetére


Peddy789
őstag

Jogos, visoznt 1200mha 3000 helyett. Plussz az atalakito is 1-2 gramm, szoval osszesen nyer rajta az ember 6 gramm korul, meg joval gyakrabban kell cserelni. Ahogy nezem cserebe eleg olcso. Talan rendelek majd atalkitot.

(#75089) jaffa 2843 válasza Peddy789 (#75088) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Egy lithium AAA-val is simán megy két hónapot, szóval nekem aztán mindegy :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#75090) micafighter válasza Peddy789 (#75084) üzenetére


micafighter
nagyúr

Kapcsoló hangja es a grip DIY orvosolható. Silent kapcsoló + griptape vagy csiszolovaszon, ha rakeresel itt a topikban, lesz talalat mindre.

(#75091) micafighter válasza Revesz (#75087) üzenetére


micafighter
nagyúr

Talan a pixelben, hivd fel őket van e kirakva nekik.

(#75092) Vanir válasza micafighter (#75091) üzenetére


Vanir
veterán

Kéne, hogy legyen náluk. [link]

(#75093) nyul105


nyul105
senior tag

Sziasztok,

Beírtam az egérprobléma fórumba is, de igazából g403 tulajoknak általános kérdés is:
Új G403- nál normális, hogy az oldalgomboknak vsn egy elég rendes holtjátéka? Utánakerestem, volt aki 7x cserélte az egerét és mind a 7nél laza volt. Nincs rattle, ha rázom, nem lötyög.

Probléma:
Google: g403 side button springy.

Köszi!

(#75094) Vanir


Vanir
veterán

Egyre tobb helyrol hallom, hogy szoftveresen, fw updatetel sikerult megoldania a Loginak a G403, G603 es G703 gorgohibajat (random masik iranyba gorgetes), ugyhogy akinek ilyesmi problemaja van, az ugyeljen ra, hogy a legujabb fw verzio legyen fent. Beirom az eger problema topikba is.

(#75095) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Hali

Olyan kérdésem lenne, hogy vettem egy Logitech g903 egeret. Mikor simán csak felismerte a windows akkor a görgője kattintásonként ugrált, mint egy sima egérnek, most hogy telepítettem az LGS-t azóta simán fút. Hol tudom ezt állítani, hogy melyik profilba hogy használja ezt?

(#75096) jaffa 2843 válasza Vanir (#75094) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

G603-ban pedig már BT-n keresztül is használhatók a beállításokat, amiket a gombokra bindelünk.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#75097) Hunner válasza INGJOKE (#75095) üzenetére


Hunner
senior tag

Nem azért van, mert telepítettél drivert. A görgő kétállású. Tud normálisan illetve szabadon is fogorni. a görgő mögött a dpi állító gombok előtt van egy gomb. azzal tudsz váltani a két állapot között,

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#75098) INGJOKE válasza Hunner (#75097) üzenetére


INGJOKE
veterán

Köszi szépen. Valamiért nyomkodtam a gombot és néztem nem csinál semmit. :DDD

(#75099) Hópihe5


Hópihe5
tag

Sziasztok!
Az alábbi Genius és Asus egér közül melyik a megbízhatóbb, jobb?

[link]

[link]

esetleg írhatnátok olyant, is amit ti ajánlanátok és van piros színben :)

(#75100) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Erről az egérről mik a tapasztalatok ?

Roccat Kone Pure Perfomance SE

Vagy érdemes beruházni rá ? (Nem vagyok szerencsés egerek terén vagy csak túl power user, a kova is lehalt 1 hónap után, pedig vigyáztam rá.)

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.