Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50051) samujózsi válasza Mr.Csizmás (#50050) üzenetére


samujózsi
tag

Ezt a bekötést nem értem :F
A többit meg... inkább hagyjuk.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#50052) mephi666 válasza samujózsi (#50051) üzenetére


mephi666
nagyúr

magyarul: a megfelelő ember reszelgeti és nem ugyanaz a törvény vonatkozik rá, mint másra

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#50053) philoxenia válasza dh66e (#50048) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A liberális törvénykezésünk

Honnan van nekünk olyan? :Y

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#50054) samujózsi válasza philoxenia (#50053) üzenetére


samujózsi
tag

Szerintem a törvényeinkre gondolt. :DD

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#50055) philoxenia válasza samujózsi (#50054) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Abból mi a liberális? :F :F

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#50056) samujózsi válasza philoxenia (#50055) üzenetére


samujózsi
tag

Mihez képest? Karlevágás, máglyán elégetés nincs bennük. ;)

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#50057) mephi666


mephi666
nagyúr

ezt tegnap dobta be a yt randomja

...aki közlekedési balesetet okoz, azzal 24órán át hallgattatni kellene :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#50058) Lauda válasza mephi666 (#50057) üzenetére


Lauda
félisten

Az m richárd féléket összezárnám ezzel egy hétre.

;]

[ Szerkesztve ]

(#50059) samujózsi válasza mephi666 (#50057) üzenetére


samujózsi
tag

Jó ötlet egy oltári nagy bakival... 1:46-tól sorolja a kör alakú táblákat. Kerékpárút, AUTÓÚT...
Bocsi, az szögletes. :C

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#50060) samujózsi


samujózsi
tag

Laza másfél-két órás biciklizés.

Szilágyi úton, nem sokkal Káposztásmegyer után. A járda (alias kerékpárút) tiszta víz, sár, csúszós avar, inkább tekerek az úttesten. Főleg, hogy az útról látható táblával nem jelzik sehol a kerékpárutat.
Egy a helyet ismerő honfitárs dudával jelzi, hogy takarodjak le az útról. Ez még nem is lenne gond, de én mentem 30 körül, ő meg csak egy villanás volt a perifériás látótérben, szóval minimum 70-80-as tempóban ment 50 helyett. És még ő dudál. :C

Vágány utca Róbert Károly krt felőli vége. Én a kerékpárúton megyek. Zöld a lámpa. Épp csak a kerékpárutat a lejáróval együtt eltorlaszolja egy busz. És a sofőrt nem is izgatja a dolog, mert ő buszt vezet...
(egyébként ki az illetékes kerékpárutak kijelölése ügyében? Dózsa György - Vágány utca vonalon lenne pár kérdésem az illetőhöz. :W )

És hát a szokásos: gyalogosként nem nagyon tűnik fel, hogy mennyire leszarják a járművezetők (járműtől függetlenül) a zebrákat, bicikliről nézve... borzasztó :(

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#50061) Lauda válasza samujózsi (#50059) üzenetére


Lauda
félisten

Van egy kis kavarc, mert az egyik útvonaltípust jelző tábla, a többi pedig tájékoztatást adó, de amúgy ok. :D

(#50062) samujózsi válasza Lauda (#50061) üzenetére


samujózsi
tag

Szerintem ezt a táblák kiagyalói cseszték el egyébként.
Mert az alap az az volt tényleg, hogy ami kerek, az utasít, ami szögletes, az tájékoztat.
Namost a kerékpárút tábla az nem kéne, hogy kerek legyen, mivel nem utasít semmire, csak ahogy az autópálya/autóút táblák, jelzi, hogy ott van a bringaút.
Vagy ha úgy vesszük, hogy ez is egyfajta utasítás, akkor a másik kettőt kéne kerekíteni. :)

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#50063) philoxenia válasza samujózsi (#50056) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Zavart érzek az erőben. A liberális törvény simán lehet szigorúbb, mint a konzervatív. Bizonyos dolgokban.
Pl. anno Anglia nem volt épp liberális állam szerintem, mégse büntették az állatok élveboncolását, manapság meg a lovaglópálca is be lesz lassan tiltva. [link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#50064) syberia válasza Lauda (#50042) üzenetére


syberia
veterán

Szimbolikus jelentéstartalommal bíró konstruktivista műalkotás. Az üzenete az egész emberiségnek szól, de főleg Budapestnek: gyerünk vissza a természetbe! :DDD

ON: A rollerezés szépségei a piroson átsuhanva. Vagy rolleres szépség, piros színnel körített eséseesete.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#50065) Lauda válasza samujózsi (#50062) üzenetére


Lauda
félisten

Abszolút logikus amit írsz. Ez így el van cseszve. Talán arra gondolhattak itt a szabályalkotók, hogy a szögletes alakúak azokon a helyeken jelzik az útvonaltípust, ahogy csak gépjárművek közlekedhetnek. De ez így meg marhaság, mert a kresz leírja, hogy oda mik hajthatnak fel. A logikus az lenne amit írsz, hogy minden útvonaltípust jelző tábla egységes formátumú lenne.

(#50066) samujózsi


samujózsi
tag

[link] - erre nincsenek szavak. Az öregnek egyetlen mentsége lehetne Dr. Alzheimer, de akkor mi a ....t keresett a volán mögött?

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#50067) Lauda válasza samujózsi (#50066) üzenetére


Lauda
félisten

Lehet lerobbant.

(#50068) tyielow válasza Lauda (#50067) üzenetére


tyielow
aktív tag

Olyankor így szoktak reagálni... :D

YouTube: toty1ka

(#50069) Lauda válasza tyielow (#50068) üzenetére


Lauda
félisten

Így döntött. :DDD

Mondjuk a dudálás és a fikázás helyett megkérdezhette volna mi a gond (az autóval vagy az úriemberrel). Aki ezt felvette az is egy észlény lehet (tipikus húzz előlem paraszt stílus). Lehet műszaki hiba, vagy agyvérzéses a "fater", esetleg ok-okozati összefüggés (műszaki hiba miatt agyvérzés :D (ok ez csúnya volt)), ez a kamerás meg csak anyázik.

Hozzászólás: Ment feladni a lottót . 😉 :C :D

[ Szerkesztve ]

(#50070) samujózsi válasza Lauda (#50069) üzenetére


samujózsi
tag

Hát elnézve azt a videót... lehet, hogy én is azt csinálom, amit a kamerás. Ez nagyon egyértelműnek tűnt.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#50071) syberia válasza Lauda (#50067) üzenetére


syberia
veterán

Ez az oroszországi ételfutár is, bár a végén mégis beindult a japán csoda alatta.

-Go f**k yourself, scumbag! Ez arrafelé a népies elköszönés lenne? ;]

(#50060) samujózsi: Vannak gondok a fejekben. :(

(#50058) Lauda: Az előbbieket elég lenne 1 percre, egy barnamedvével.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#50072) dh66e válasza Lauda (#50067) üzenetére


dh66e
veterán

Jah, az agya maximum. :(((

(#50073) Zozzant válasza Lauda (#50069) üzenetére


Zozzant
addikt

Ez egy vén szenilis hülye volt, ennyi. Leragadt a lovaskocsinál, azzal anno megállt az útközepén 1 hét múlva jött a másik, nem tartott fel senkit. Autóba nem szabadna engedni az ilyeneket már.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#50074) Mr.Csizmás válasza Reaper (#50004) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] furgonos videó elemzése

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#50075) Reaper válasza Mr.Csizmás (#50074) üzenetére


Reaper
őstag

Láttam, szóltam is Záchnak, hogy nem furgonból lett videózva (eredetileg az volt a cikkben tegnap), meg hogy azért a bukkanó az odébb van és, hogy véleményem szerint a furgonos simán benézte és valszeg ócska gumival bénán satuzott, de csak az érdekelte, hogy mennyivel mehetett. Mondtam, hogy kb 70nel, talán 80nal, arra már nem is válaszolt.

(#50076) Lauda válasza Reaper (#50075) üzenetére


Lauda
félisten

A cikk az ő véleménye, okfejtése, ami nem feltétlen egyezik a valósággal, mások véleményével.

(#50077) philoxenia válasza Reaper (#50075) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ezt a felüljárót néztük mi is nap mint nap, amikor a Totalcar szerkesztősége még a Flórián téren volt, hiszen pont az ablakaink előtt kanyarodott végig. A híd végétől a lehajtóig három-négy bukkanót okoznak az úgynevezett dilatációs hézagok, melyekre a híd és felüljáró szerkezetének hőtágulása miatt van szükség. Potenciális balesetforrás az összes.

Most erre mit írjak? Autós oldal és a bukkanó fogalma... :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#50078) MasterMark válasza philoxenia (#50077) üzenetére


MasterMark
titán

Miért akkor azt hogy hívják? Huppanó? :DDD

Switch Tax

(#50079) Lauda válasza philoxenia (#50077) üzenetére


Lauda
félisten

(#50080) philoxenia válasza MasterMark (#50078) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#50081) MasterMark válasza philoxenia (#50080) üzenetére


MasterMark
titán

Nyilvávalóan nem a bukkanó kresz szerinti értelmezését használta ott, hanem a köznépit.

A fekvőrendőrt is lehet bukkanónak hívni.

Lásd: Főnév: Kis gödör az úton, úttesten.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50082) philoxenia válasza MasterMark (#50081) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Köznépinek is lehet valamit hívni, de az mit jelent? ;] [link]

A "Rábukkan" az akkor ángliusul a blowjob? ;]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#50083) MasterMark válasza philoxenia (#50082) üzenetére


MasterMark
titán

Ha már googlét linkelsz, ott van a harmadik találaton...

Switch Tax

(#50084) philoxenia válasza MasterMark (#50083) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A gugli erre is hoz találatot...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#50085) MasterMark válasza philoxenia (#50084) üzenetére


MasterMark
titán

Extra.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#50086) philoxenia válasza MasterMark (#50085) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A topik címét kérném elolvasni.... ;)
KRESZ-szel kapcsolatban a bukkanó nem huppanó, nem göröngy stb.... :N
Amúgy a bukás és a bukkanás két különböző fogalom.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#50087) MasterMark válasza philoxenia (#50086) üzenetére


MasterMark
titán

De a cikkben nem a kresszel kapcsolatos értelmét használta.

Switch Tax

(#50088) philoxenia válasza MasterMark (#50087) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az oldal eleve erről szól. Magyarázhatom én, egy PH!-s cikk kapcsán, hogy a programok a szabadidő eltöltéséről szólnak... [link]
Amúgy:[link] ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#50089) MasterMark válasza philoxenia (#50088) üzenetére


MasterMark
titán

Az nem egy kreszoldal. Ennek semmi értelme. Legyen akkor huppanó én arra szavazok.

Switch Tax

(#50090) philoxenia válasza MasterMark (#50089) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

három-négy bukkanót okoznak

Egy közlekedéssel kapcsolatos oldal. Amúgy bukkanót hogyan lehet okozni?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#50091) syberia válasza MasterMark (#50081) üzenetére


syberia
veterán

Jelen esetben a rendőr nem feküdt, ez volt a furgonos bökkenője. ;]

Az biztos, hogy nem az útviszonyoknak és a gépkocsi menetstabilitási adottságainak (blokkolásgátló hiánya, gumiabroncsok vizes tapadása, lengéscsillapítók állapota, személyautónál magasabb, orr-nehéz súlypont) megfelelő sebességgel haladt a fékezés megkezdése előtt. Ahogy elnézem, milliszekundumok alatt megvolt az összes kerék megcsúszása. akkor már semmilyen menetstabilizáló elektronika nem tromfolja a fizikát.

(#50085) MasterMark: Megnéznéd nekem, mit írnak a ló és a csikó szeméről benne? Az egyik minek néz, a másik meg mit lát....komolyan érdekel. :DDD

(#50074) Mr.Csizmás: A delatációs mi? Csak azt látni, hogy ez bazi nagyot farolt. Kezdő jogsival én is csináltam ilyen kézifékkel parkolóban. aztán minden télen a legszarabb (nekem legjobb)havas időben mentem kocsikázni, mert perverz vonzódást érzek a havas útviszonyok iránt.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#50092) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Egyenetlen úttest, avagy ki tud jól magyarul....

[link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#50093) philoxenia válasza syberia (#50091) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Meg mit írnak a Vó szeméről... ;]

Fogalmak keveredése: [link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#50094) MasterMark válasza philoxenia (#50090) üzenetére


MasterMark
titán

Ha nem lenne ott dilatációs hézag, akkor nem lenne bukkanó se. Vagy huppanó.

Switch Tax

(#50095) philoxenia válasza MasterMark (#50094) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Igen, csakhogy a két fogalom üti egymást a megfogalmazásban. A "dilatációs hézag" erősen szakszó, míg a bukkanó ilyen értelmezése erősen tájszó. Egy mondaton belül kb. "a programozó programot írt, és másnap a családja az alapján töltötte a szabadidejét" (most gyorsan erőltettem valamit) mondjuk hasonló mondat...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#50096) tyielow


tyielow
aktív tag

[link] Hajnalban meghalt egy ember Újpesten

Reggel még takarították.. :U Az oszlop jól bírta

YouTube: toty1ka

(#50097) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Szlovák gyűjtemény.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#50098) samujózsi válasza tyielow (#50096) üzenetére


samujózsi
tag

Megint egy verseny?

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#50099) mephi666 válasza samujózsi (#50098) üzenetére


mephi666
nagyúr

vagy csak az oszlop tömegvonzása ugrott meg egy pillanatra és fekete lyukként rántotta magára az autót...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#50100) samujózsi válasza mephi666 (#50099) üzenetére


samujózsi
tag

Elnézve az autó állapotát, nehezen tudom elképzelni, hogy a megengedett sebességet nem lépte át. :(

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.