Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49851) Mr.Csizmás válasza Lauda (#49849) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kollega videója, pár frekventált helyet bemutat [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49852) syberia válasza Lauda (#49849) üzenetére


syberia
veterán

Róka fogta csuka. Kipcsak Dakota közmondás sajnos most nem ugrik be. :N

(#49851) Mr.Csizmás: A legelső jelenet az ugye arra utal, hogy vizes sínen megrövidül a villamos fékútja, ezért bátran elég lehet sétálni?

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#49853) syberia válasza syberia (#49852) üzenetére


syberia
veterán

Hogy kinek a kijét?

Ezt a b***t küldeném Hartman őroktató KRESZ továbbképzésére. :K

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#49854) Lauda válasza Mr.Csizmás (#49851) üzenetére


Lauda
félisten

:R

(#49855) syberia válasza syberia (#49853) üzenetére


syberia
veterán

A link lemaradt, elnézést a bénázásért. :B

https://howbad.info/

(#49856) Mr.Csizmás válasza syberia (#49852) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

dehogyis, jobban csúszik + a homokolás azért erodálja a kerék futófelületét, bónusz: ezekben a csuklósokban nincs ABS, így lapra tudja fékezni a kerekét :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49857) szebe válasza syberia (#49855) üzenetére


szebe
őstag

Nagyon szép. Az összes sárga sraffozás fölé mehet kamera, aki beragad, instant 30k huf.

Más:
[link]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#49858) Szakbarbár válasza samujózsi (#49824) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Ma találkoztam egy rolleressel a Margit hídon: fülhallgató bedugva, egy kézzel vezet a másikkal menet közben nyomkodja a telefonját :W Valószínűleg telefonálhatott mert beszélt is valakihez.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#49859) philoxenia válasza Mr.Csizmás (#49847) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Méretezés kérdése... ;)

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49860) Lauda


Lauda
félisten

(#49861) dh66e


dh66e
veterán

Na itt is van baj nem is egy. :W
Robogós elé hajtott a Micu.

(#49862) mephi666


mephi666
nagyúr

na ez is szép :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49863) syberia válasza Lauda (#49860) üzenetére


syberia
veterán

Mi lehetett az előzmény, a buszosokat sem kell félteni. De akkor is idióta volt a kerékpáros, csak így nem tudjuk meg, hogy egyedüliként e! :DDD

(#49861) dh66e: Ha jól látom majdnem elkapta a fejével a nem könnyen deformálódó A-oszlopot, pont akkor repült le a sisak a fejéről. Az autós a felelős a balesetért, de ilyen sebességgel előzni kocsisort kismotorral, nagy felelőtlenségre vall.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#49864) Siriusb válasza syberia (#49863) üzenetére


Siriusb
veterán

Mivel nem a másik sávban előzött, egyáltalán nem tartott oldaltávolságot a motoros, hanem "rátapadt" a megelőzött autóra, kvázi egybeolvadt vele és a visszapillantóban talán észre sem lehetett venni, hiába nézett bele az autós. Persze lehet bele sem nézett, mert a szemben elhaladó miatt azt hitte, védve van. És persze egyik sem jelezte az irányváltást. Sajnos mindketten túl lazára vették a figurát. :(

(#49865) mephi666 válasza Siriusb (#49864) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem úgy van beállítva a tükör, hogy a jobb szélén a bal hátsó ajtó kilincsét is látom :) ...ha a felezőn érkezik valaki, lehet látni...

robogóssal olyan eset volt pár hete, hogy 2x2 sáv, megyek a belsőben, robogós meg előttem jobbra a felezőn... a külsőben érkező sem tudta eltalálni, hogy elmenjen-e mellette és én sem kockáztattam meg... főleg, hogy végül balra akart kanyarodni és akkor gyorsan elém húzódott teljesen... kb csak 1km-en keresztül fogott 2 sávot 40-45ös tempóval...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49866) dh66e válasza syberia (#49863) üzenetére


dh66e
veterán

Az a sisak nem volt bekapcsolva csak feltéve.Ez nagy butaságra vall a robogós részéről.
A többi már az autós sara.

(#49867) Siriusb válasza mephi666 (#49865) üzenetére


Siriusb
veterán

Eddig sem voltak a motorosok a szívem csücske, ám toleráltam őket, sőt még a haladásukat is segítettem, de ezen a nyáron nagyon megutáltatták magukat.

A fenti esetben ha a sofőr indexelt volna, egyértelműen a robogóst hibáztatnám, de így fele-fele, legalábbis az én szememben.
Jártam már úgy, hogy jobbra mellettem kerékpársáv, s a kereszteződésnél jobbra akartam fordulni. Visszapillantó ellenőriz, index ki, aztán amikor kanyarodnék, dudál valaki, mint a hülye. Hát a robogós a semmiből bevágódott a kerékpársávba, s úgy gondolta, jó ötlet ott előzni. Csak azért hoztam ezt fel, mert annyira pillanatok alatt ott tudnak lenni, hogy nem biztos, fel tudsz rá készülni.

(#49868) Lauda válasza dh66e (#49866) üzenetére


Lauda
félisten

A robogósnak semmi keresnivalója nem volt ott. Se ott nem előzhetett volna, sem oldaltávolságott nem tartott.

Én csak az autóst és a kocsit sajnálom, mert igaz, hogy nem győződött meg a kanyarodás megkezdése előtt arról, hogy nem jön-e valami hátulról, de ott elviekben nem is jöhetett volna semmi. A robogós meg így járt.

[ Szerkesztve ]

(#49869) dh66e válasza Lauda (#49868) üzenetére


dh66e
veterán

Dehogynem volt keresnivalója, éppen össze akarta töretni magát egy másik agyhalottal aki cseszett a tükörbenézni ha már meg akar fordulni.
Persze azt is sokan elfelejtik hogy megfordulás előtt is nemcsak tükörbe kellene nézni hanem megforgatni a búránkat.Ez ma már nagyon nem divat van is belőle baj.
"Nem láttam"

(#49870) Lauda válasza dh66e (#49869) üzenetére


Lauda
félisten

Arra gondoltam, hogy ott nem előzhetett volna a kresz szerint és nem is tartott megfelelő oldaltávolságot, ezen kívül a tempója is elég nagy volt. Teljesen abszurd amit csinált, az autósnak eszébe sem juthatott, hogy ott jöhet egy ilyen marha. Ettől még persze ő is hibás.

[ Szerkesztve ]

(#49871) mephi666 válasza Siriusb (#49867) üzenetére


mephi666
nagyúr

engem az cseszett fel legjobban, amikor itt a kórház előtti zebra mellett 2oldalt álltak gyalogosok, megálltam hogy átengedjem őket, mire a robogós elment mellettem és áthúzott közöttük... esküszöm, hogy az ilyenre legközelebb rányitom az ajtót :W gyalogosok átmentek, haladtam tovább, de nem érhettem utol, mert akkor a következő lámpás kereszteződésnél úgy látta, hogy nem jönnek épp semerről és átment a piroson...

ja máskor meg külső sávban zöldre indultam, balról mellettem a személygépkocsi húzódott a felező felé én meg ösztönösen húzódtam szintén jobbra... belenéztem a jobbtükörbe és látom, hogy fékez a motoros, aki jobbról akart előzni és kis híján feltettem a korlátra :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49872) syberia


syberia
veterán

Oké, ezt nem lehet felülmúlni, ha rendőrségi üldözés a téma. :Y De biztos mótvá.

https://howbad.info/

(#49873) dh66e válasza syberia (#49872) üzenetére


dh66e
veterán

A brazil videó szerintem jobb,de ez sem kutya.

(#49874) Lauda


Lauda
félisten

Ezek is megérik a pénzüket.

(#49875) syberia válasza Lauda (#49874) üzenetére


syberia
veterán

https://howbad.info/

(#49876) samujózsi válasza Lauda (#49874) üzenetére


samujózsi
tag

:F ezt csak én nem értem?

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#49877) syberia válasza samujózsi (#49876) üzenetére


syberia
veterán

Lila liba! :DD

https://howbad.info/

(#49878) NoLF válasza syberia (#49872) üzenetére


NoLF
addikt

SA kicsit más hely, mit a mi kis biztonságos Európánk ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#49879) kenguru99 válasza syberia (#49877) üzenetére


kenguru99
aktív tag

"elmúltam már régen hatvan, mégsem evett meg a batman" :D

(#49880) Pickit3


Pickit3
aktív tag

Itt nagyjából mindenki elrúgja neki, mert hosszú egyenes szakasz (ráadásul fele egyenes lakott területen), de nem mindenkinek sikerül, mint pl neki sem. [link]
Szintén hosszú egyenes szakasz. Ezen a szakaszon tökmindegy mennyivel megy az ember, úgyis megelőzik... [link]
Ezt még délelőtt láttam is. Sok baleset történt már ezen a szakaszon, mert történetesen 2db éles 90°-os kanyar található az úton. Az sem segített, hogy reggel 2°C fok volt és sűrű köd. [link]

(#49881) philoxenia válasza syberia (#49875) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ezt öregapám is tudja... ;)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49882) Lauda


Lauda
félisten

Ezek is egymásra találtak...

(#49883) samujózsi válasza Lauda (#49882) üzenetére


samujózsi
tag

Mit mondjak... ha itthoni felvétel lenne, talán mondanám, hogy a történtek ellenére is feljelenteni ezt az állatot. Általában nem díjazom a fizikai agressziót, de ez az autós örüljön, hogy ennyivel megúszta. Ez már majdnem gyilkossági kísérlet volt részéről.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#49884) mephi666


mephi666
nagyúr

bammeg

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49885) Mr.Csizmás válasza mephi666 (#49884) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"nekem egy B-mazsola ne mondja meg hogy vezessek heti százezer km 40 tonnával!444" :U :W

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49886) MasterMark válasza Mr.Csizmás (#49885) üzenetére


MasterMark
titán

Elaludt valószínűleg...

Switch Tax

(#49887) Mr.Csizmás válasza MasterMark (#49886) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szépen néznénk ki, ha villamos, mozdony, buszvezetők is elaludnának random. :U szerencsére ott magasabb a tűréshatár és belépő az orvosival.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49888) samujózsi


samujózsi
tag

[link] - sajnos a video nem kommentálható, pedig lenne mit mondanom a készítőinek.

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#49889) tyielow válasza mephi666 (#49884) üzenetére


tyielow
aktív tag

épp linkelni akartam, milyen csodásan indul a hétfő reggel. durva...

YouTube: toty1ka

(#49890) philoxenia válasza Mr.Csizmás (#49887) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem, csak elvileg szigorúbb az ellenőrzés. Nincs "kétkártyázás", bár kezd megjelenni a vasútnál is a maszek a tolvezeknél például mondjuk éjszaka előtt, vagy után.... Kamionosoknál nem legenda a 18-20 órás vezetés akár egy napból...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49891) tyielow válasza samujózsi (#49888) üzenetére


tyielow
aktív tag

erről meg annyit, hogy igazán kihangsúlyozhatná a fickó, hogy ez így baromság! igenis életveszélyes. csak abba gondoljon bele, hogy holnaptól többszáz e-rolleres szóródik ÍGY ki az utakra... te jó ég. rendőröknek is gratula :)

[ Szerkesztve ]

YouTube: toty1ka

(#49892) Mr.Csizmás válasza philoxenia (#49890) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tolvez az más téma, ott kisebb bajt tud okozni + nem folyamatosan aktív dolgozik.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49893) Mr.Csizmás válasza tyielow (#49891) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

holnaptól többszáz e-rolleres szóródik ÍGY ki

gonosz on: mennyi marad belőlük holnaputánra? ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#49894) philoxenia válasza Mr.Csizmás (#49892) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Gondolod? Tolnak át egy útátjárón például, keresztbe meg busz... Személyszállító vonat elé keresztben betol stb..Egyébként simán alszik el mozdvez is, vagy legalábbis bambul. Sok a jelzőmeghaladás mostanában.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49895) samujózsi válasza tyielow (#49891) üzenetére


samujózsi
tag

Hát azért vannak ott egyéb bajok is.
Amire hivatkozik...
25km/h vs feltartja az autósokat. Ahol nincs kötelezően használandó kerékpárút, ott egy biciklis is feltartja(?).
A pedelec-re hivatkozás sem az igazi, hiszen a roller az kizárólag motorral megy, a pedelec-nél meg tudtommal nem működhet a motor, ha nem tekersz.

Ezek a kis ****ok a pici kerekeik miatt nem valók úttestre, mert a legkisebb repedésen is fennakadhatnak, de a bicikliutakon is nagyon zavaró a jelenlétük. De műszaki szempontból tényleg segédmotoros kerékpárnak tűnnek, hiszen motor hajtja őket.

Viszont az, hogy az autósok dudálnak... engem fel akartak küldeni párszor a járdára, meg az át nem adott kerékpárútra. Szóval ez még nem indok. :)

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#49896) philoxenia válasza samujózsi (#49895) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Magyar útra magyar rollert....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49897) mephi666 válasza philoxenia (#49896) üzenetére


mephi666
nagyúr

én megvárom a lánctalpas verziót :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#49898) samujózsi válasza philoxenia (#49896) üzenetére


samujózsi
tag

Szoktam látni hasonlót. Kerékpárúton :(

Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

(#49899) philoxenia válasza mephi666 (#49897) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Derága...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49900) Lauda válasza Mr.Csizmás (#49887) üzenetére


Lauda
félisten

Annyival szigorúbb egy olyan orvosi, amit például hivatásos tehergépkocsivezetőnek készítenek, hogy ott csinálnak ekg-t is, az úrvezetőinél nem. Ennyi. Minden más ugyan az. Ezen kívül ugye évente kellene menni orvosira. Dolgoztam olyan cégnél, ahogy a 7-8 éve ott dolgozók csak akkor voltak orvosnál, amikor felvették őket a céghez, azóta egyszer sem. És magyar bejelentéssel dolgoztál. :Y Papíron gondolom rendben volt minden, csak épp a sofőröket nem látta orvos.

Amúgy egy sima elalvás bárkinél befuthat, abban a szakmában meg főleg. Rendszertelen élet, alvás, evés, wc használat, a bioritmusod nem tud beállni sehova. Hol éjjel kettőkor rakodsz, hol este hatkor, hol reggel nyolckor. Vezetsz éjjel, nappal, reggel, szürkületben. Van hogy éjjel kettőkor "reggelizel". Persze lehet mondani, hogy ha fáradt vagy, állj meg, de ez ennél sokkal bonyolultabb. Mivel az egész életed rendszertelen, semmi sem úgy működik, ahogy annak működnie kellene. Ezek a jelzések sem, hogy ideje pihenni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.