Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40018) mephi666 válasza stickermajom (#40011) üzenetére


mephi666
nagyúr

én szerintem hirtelen bef*snék, ha nekiállnék előzni 70el és a megelőzendő jármű mellé érve bukkanna fel a ködből 100méterre a szemből érkező... (főleg, ha ez egy 20méter hosszú szerelvény) :U lenne szűk 3 másodpercem, hogy eltakarodjak valamerre, az meg elég kevés... utálom az ilyen helyzeteket, mert a többi közlekedésben résztvevővel tökéletesen együttműködve kell lereagálni és akkor is alakulhat rosszul, ha segíteni akarnák az embert: pl erősen lassít a megelőzendő és te is jobbnak látod fékezni és mögé visszamenni?

amúgy én is általában lelépek a gázról, ha előznek és nem belátható rendesen az út, de történt már olyan, hogy előttem is voltak, szemből érkeztek, mögülem kivágott a gyökér és inkább padlóval rámásztam az előttem levő nyakára, hogy vissza tudjon hirtelen mögém sorolni, egyébként kockáztatom azt, hogy hiába fékezek, akkor is rámhúzza a kormányt... :U

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.