Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39022) Pickit3


Pickit3
aktív tag

Hogy szoktuk kiszállni a kocsiból? Tükör, oldalra néz és ajtó kinyit. Na az első kettőt szeretik elfelejteni azok akik simán rám nyitják az ajtót és cselleni se nagyon tudok, mert mellettem is vannak így ügyesen próbálok elcentizni. Ilyenkor nagyon szívesen közlekednék egy Kraz-zal és amikor rám nyitja valaki akkor még rá is húznám a kormányt, hogy legyaluljam a kocsi oldalát. :(((

A másik meg az index. Szeged, autópálya, kettős körforgalom. Régi ötösön közlekedve próbálok beugrani a körforgalomba, mert lakodalmas menet módjára mennek benne. Mikor 15 autó index nélkül kifordul én erre azt hiszem, hogy begurulhatok. Igen ám, de az egyik nem indexelő autós úgy dönt, hogy nem fordul ki, satu. Majd végre jön egy kamionos aki szabályosan indexel/fordul és nyugodtan bekanyarodhatok. Komolyan nem értem, a kamionosok, buszosok és néhány suzukison kívül nem igazán indexel senki kifele a körforgalomból. Különösebb esetben akkor villan fel egyszer az index ha már kifordult a körforgalomból, de kérdem én: akkor már minek? Én úgy tanultam, hogy a fordulási szándékot kell jelezni az indexel nem a fordulást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.