Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37675) fjudors válasza philoxenia (#37673) üzenetére


fjudors
aktív tag

és a kerékpárút jó és alkalmas a biztonságos közlekedésre?
és figyelembe is veszi minden autós, mint teljes jogú út?

én, személy szerint ha választhatok , akkor kerékpársáv, vagy megfelelő sávszélességű rendes közút...ezerszer biztonságosabb és haladósabb. a kerékpárút ott megy, ahol hely van, a minősége olyan, ahogy sikerül, csak épp se haladni nem lehet, se az elsőbbséget nem adják meg, ahol kéne.. se a minősége, se a vonalvezetése nem megfelelő..vannak kivételek, de sajnos azok csak rövidebb szakaszok, és senki nem gondozza, vagy tartja karban..itt , a gyorsforgalmin pl hosszában már olyan repedések vannak a pár éves úton, hogy beakad a kerék, mint a villamossínbe...
nézd meg ezt innentől relatíve jó, de ki az, aki ezt a sarkot így megtervezte...elég sok baleset van itt is...

itt a szélső "úton" csak az ott lakók közlekednek...a kerékpárúton évek óta egyszer nem tudtam úgy végigmenni, hogy valaki ne parkolt volna rajta keresztbe...ott a hely az úttesten, állhatna hosszába, de nem...minden egyes alkalommal keresztbe kell leparkolni a látogatóknak...

csepelen járok legtöbbet, azért itteniek a példák...végtelenségig lehetne sorolni, de az nem mentség, hogy más szabálytalankodása miatt én is szabályszegésre kényszerülök...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.