Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-08 20:34:45

LOGOUT.hu

Milyen kompakt digitális fényképezőgépet?
Mielőtt kérdezel, olvasd el az összefoglalót!
Figyelem! A kompakt fényképezőgép és bridge kategória gyakorlatilag megszűnt. Az ajánlóban szereplő gépek 6-7 éves modellek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50851) Vyndree válasza Janaboy (#50847) üzenetére


Vyndree
őstag

DSLR gépet lépminőségben nem tudsz kiváltani bridge géppel, még ilyen öreg Canont sem. Szolgáltatásban, kényelemben, hordozhatóságban, praktikusságban viszont a bridge a jobb. Nem igényel akkorra tudást, enyhe fotós tudással sokkal könnyebb vele képeket komponálni, készíteni. Ezekben már stabilizátor is van, előkép a kijelzőn és könnyebb előkapni ha meglátsz valamit. Árban nem tudom mennyire gondoltál, az előbb írtam le a bridge-kről a rövid véleményem, összegezve jó gépek viszont bizonyos téren kompromisszumot kívánnak. A HX300 már nem olyan rossz, de nincs tapasztalatom. Ebben a kategóriában Lumix párti vagyok. Megint leírom, ha jó bridge gépet szeretnél akkor az FZ200 a minimum.

szerk: nem az a kérdés, hogy kell-e a 24x -nél nagyobb zoom, hanem hogy egyáltalán kell a 24x? (ekv. 28-600mm)

[ Szerkesztve ]

(#50852) zozinho válasza Vyndree (#50845) üzenetére


zozinho
csendes tag

Köszönöm a választ, sokat segített. Őszintén szólva még ingadozom, egy drága bridge, és egy tükrös felszerelés között. Valamilyen kompromisszumot úgyis kötnöm kell, ezt már megtanultam.
Érdekes, hogy az FZ200-ról több jót mondtak a boltban is, mint az ezresről.

(#50853) Bellavita21


Bellavita21
csendes tag

Sziasztok,

Volt egy 2005-ös kis Panasonic LZ1-es gépem, akkoriban jó drágán mérték, 6x-os optikai zoom-mal és szép képeivel igazán irigyelt voltam. A mostani utazásomkor leesett, s sajnos vmi eltörött benne (holott fémházas volt...) a kijelző tök fekete, s képeket sem készít, csak nagy sötétséget. Érdemes megcsináltatni? Mi lehet a baja?
Hasonló minőségű, funkciójú gépet keresnék, ha nem lehet megcsináltatni. Most már azonban szerintem ugyanez olcsóbban elérhető, nem költenék rá 90 ezret...Mit tudtok ajánlani 40 ezerig? Pana lehet? Anno nézegettem a SOny Cybershotját is, no meg a Canonokat, kompakt gép legyen, főleg nyaraláshoz használnám....:-)
Nem lenne baj, ha kicsit több lenne benne a funkció, de utálom a Samsung mesterséges színvilágát. Élethű képek legyenek, nagy optikai zoommal.

(#50854) Janaboy válasza Vyndree (#50851) üzenetére


Janaboy
veterán

Köszönöm a tanácsodat és hogy még egyszer leírtad, valóban azok az érvek, ami miatt bridge maradna..
Akkor maradni fog a Panasonic :)

Janaboy

(#50855) Vyndree válasza Bellavita21 (#50853) üzenetére


Vyndree
őstag

Miért nem veszel LZ1-et újra, ha ennyire bejött?

(#50856) Bellavita21 válasza Vyndree (#50855) üzenetére


Bellavita21
csendes tag

Hát azért az már egy eléggé elavult gép, kicsi kijelzővel, elemmel működött akku helyett....nyilván van azóta jobb is, tíz év hosszú idő. Akkoriban nagyobb optikai zoom is ritka volt kompakt gépben, ma meg már....

(#50857) sideburns válasza Bellavita21 (#50853) üzenetére


sideburns
aktív tag

Panasonic LF1

(#50858) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Sziasztok!
Kínai fényképezőgépekről miért nem hallani, olvasni? Nem gyártanak? Ha tudtok mégis kínai fényképezőt, akkor légyszi linkeljétek be. Hátha van köztük, ami jó vétel lenne.

(#50859) jjeahh válasza Rodzser Mór (#50858) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Vannak kínaiak is, de az összes csak noname gagyi másolat, és nem ajánlom őket. A kóreaiak viszont nem rosszak (Samsung), ha az is játszik :D Amúgy a gépek nagyját kínában gyártják, szal...

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#50860) Vyndree válasza jjeahh (#50859) üzenetére


Vyndree
őstag

Annyival egészíteném ki, hogy ha már távolkeleten barangolunk akkor a japán gépek is elég jók (Nikon, Canon, Panasonic) amik egy részét szintén kínában gyártanak. :D
az enyém pont Janán, legalábbis az van ráírva

(#50861) jjeahh válasza Vyndree (#50860) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Mondjuk a Leicán, Hassebladon, Sinar-on kívül valszeg az összes fényképezőgépet valamilyen ferdeszeműek csinálják :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#50862) Vyndree válasza jjeahh (#50861) üzenetére


Vyndree
őstag

Már a Смена és a Зени́т is is ott készül? :DDD

(#50863) sideburns válasza Rodzser Mór (#50858) üzenetére


sideburns
aktív tag

Vannak kínai fényképezőgépek, persze. Szerintem a kép és leírás alapján látszik, hogy mire is lehet számítani.
Itt azért nincs akkora forradalom, mint a telefonoknál. :)
http://www.alibaba.com/product-detail/2014-New-DSLR-Camera-16-mega_60066618846.html
http://www.alibaba.com/product-detail/2014-Hot-selling-New-model-DSLR_60060047734.html

Illetve van egy cserélhető objektíves (kínai) fényképezőgép, amit ha megveszel, te leszel a király a Micro Four Thirds topikban:
http://www.amazon.com/Kodak-S-1-Black-Compact-12-45mm/dp/B00K1BIYRE

(#50864) jjeahh válasza sideburns (#50863) üzenetére


jjeahh
nagyúr

"400mm Bonus Gift Lens" :Y :Y :))

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#50865) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Azt reméltem, hogy nagyobb felhozatal van és versenyképes áron. De így nem érdemes - azt gondolom - kísérletezgetni ezekkel. Egy átlagos, mondhatni jóminőségű kompaktgép kéne, 50 dollárért! :DDD

(#50866) Vyndree válasza Rodzser Mór (#50865) üzenetére


Vyndree
őstag

Tegnap linkeltem, ha átváltod a dollárod egy ilyen pont kijön belőle. :)

(#50867) hcl válasza Rodzser Mór (#50865) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Esetleg ha fizetnek érte, hogy elvidd, az a legjobb :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#50868) baranyg


baranyg
csendes tag

Sziasztok

50-80e Ft között kompakt gépet keresek családi események, illetve kirándulások fotózására/videózására. A videó terén az elvárás lenne a fullHD, méretét tekintve max 5-10perc. (Az sem lenne baj, ha videó közben tudna képet csinálni) Ami még fontos szempont lehet, hogy beltérben, illetve gyengébb fényviszonyok között is teljesíteni kellene a gépnek (Ezért nem gondolkodom videokamerában, pl Sony CX330, de lehet rosszul gondolom), illetve zoom tekintetében legalább 15-20x-re gondoltam (illetve amit még az optikai képstabilizátor tud kezelni) Ezek alapján ez a két gép lenne szimpatikus, de nem igazán tudok választani. Minden véleményt, tanácsot elfogadok.

Canon Powershot SX700
Sony DSC-HX50

Előre is köszi.
Gábor

(#50869) mrmarkus válasza baranyg (#50868) üzenetére


mrmarkus
aktív tag

Ebben az árkategóriában nem találsz jobbakat. Mindkettő apró szenzoros, nagy zoommal, kis fényerővel rendelkező masina, teht azt vedd meg, amelyik szimpatikusabb számodra!
Mielőtt döntenél, nézd meg a Panasonic LF1 és Fujifil XQ1 kompaktokat is. Picit drágábbak ugyan, de a kezdő fényerejük jobb.
Másik lehetőség a használtpiac...

Freedom of Information

(#50870) stevewonder


stevewonder
aktív tag

Sziasztok.
A samsung wb gépei közül érdemes valamelyikkel foglalkozni? Asszonyságnak kellene egy wifis ultrazoom gép olcsón, de nem tudom, hogy melyik lenne megfelelő.
Köszönöm előre is a segítséget!

(#50871) Vyndree válasza stevewonder (#50870) üzenetére


Vyndree
őstag

Újonnan szeretnéd mindenképp megvenni a bridge géped? A Samsung ezen gépeit nem ismerem, viszont ha egy kicsit visszaolvasol találsz egy rövid beszámolót, véleményt ezekről a gépekről.

(#50872) stevewonder válasza Vyndree (#50871) üzenetére


stevewonder
aktív tag

Nem félek a használttól, ha van jó állapotú.

(#50873) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Sziasztok!

Egy ismerősöm szeretne venni egy gépet. 60k körüli összeget szánna rá. Első hsz-t néztem, de azok mind 80 körüli.

Ennyiért(~60k) mit lenne érdemes?

Előre is köszönöm a válaszokat :R

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#50874) Vyndree válasza Barthezz2 (#50873) üzenetére


Vyndree
őstag

Attól függ mire szeretné használni. Csak bolti új jöhet számításba, vagy esetleg még garanciális használt is? (van most egy új Fujifilm XF1 55-ért az aprón)
Szabadban, beltérben, családi, sport fotózás, mekkora zoom kell neki? Táska, memória esetleg ha olyan akkor akku van neki, netán állvány, ezek is beleférjenek a 60-ba vagy ezek nélkül:

[ Szerkesztve ]

(#50875) Barthezz2 válasza Vyndree (#50874) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Új kellene, és csak a gép, egyéb tartozékokat nem kell hozzá számolni.
Konkrétan olyan "mindenes" használatra. Nem fotós, vagy semmi specifikus, csak venni akar egy fényképezőt, hogy legyen ha kell, de ha már vesz, mégsem az a pár ezres kacat legyen. Szóval úgy általánosságban, ami ebben az árban megfelelő.

Everybody lies.

(#50876) Vyndree válasza Barthezz2 (#50875) üzenetére


Vyndree
őstag

Nikon 1-et ki lehet néha fogni ennyiért, még olcsóbban is, az nem kompakt hanem egy nagyobb szenzoros gép. Méretben kompakt, de a képei sokkal szebbek tudnak lenni mint a 60 ezres kompaktoké.

(#50877) menledge


menledge
senior tag

Sziasztok!

Szükség lenne egy kompakt gépre 60K -ig

Ezeket néztem, ezek közül ti melyiket ajánlanátok, esetleg melyiket miért?

Panasonic DMC-LZ40
Nikon Coolpix L340
SONY DSC-H300
Olympus SZ-17

Előre is köszönöm a segítséget! :)

(#50878) Vyndree válasza menledge (#50877) üzenetére


Vyndree
őstag

Fontos, hogy mire szeretnéd használni? Nagyon kell a nagy zoom? Ha igen akkor Lumix, bár ez erőssen szubjektív.
Pont a napokban volt egy kérdés, 60-70k-ig milyen gépet érdemes venni. Ha nem kell a nagy tele állás, akkor kompakt méretben most a Nikon 1 a nyerő, már ha épp lehet kapni ennyiért. Ha nem, akkor baj van, vagyis nincs 670-ért best buy. Az Olympus XZ-10 volt a nyerő, de már nem lehet kapni.
A bridge gépek FZ200-tól indulnak, alatta csak pénzkidobás. Lehet érdemes 30 körül valami használtat amíg nincs rá meg a pénzed, ebből minimális anyagi veszteséggel ki fogsz tudni szállni, újat nem igazán érdemes.

(#50879) menledge válasza Vyndree (#50878) üzenetére


menledge
senior tag

Köszi a válszt!

Mindenképp új kell, céges lesz. Igazából full általános, inkább rendezvényeken lesz használva. Nem kell túl nagy zoom, de azért legyen, ha valaki távolabbit kell lefotózni vagy ha olyan személy akinek nem lehet az arcába mászni.

Néztem azt a nikont, de 80K körül indulnak.. :((

Azért gondoltam még az ilyen bridge felépítésű gépekre, mert ebben lehet akksit cserélni. Legalábbis a legtöbb kompaktba ha jól tudom már beépített, de ez lehet hülyeség... :F Tehát ez is egy fő szempont lenne.
Meg persze kinézetre sem tűnik olyan amatőrnek. :D

[ Szerkesztve ]

(#50880) sideburns válasza menledge (#50879) üzenetére


sideburns
aktív tag

"Legalábbis a legtöbb kompaktba ha jól tudom már beépített"
Ezt a marhaságot honnan vetted? Mindegyikben lehet cserélni.
Egyébként meg vedd meg azt, amelyik jobban tetszik vagy olcsóbb. Képminőségre közel egyformák. (Egyformán rosszak.)

(#50881) menledge válasza sideburns (#50880) üzenetére


menledge
senior tag

Értem, köszi a véleményt!

Még két versenyőz mondanék, esetleg róluk bármi vélemény?

Fujifilm FinePix S9200
Nikon COOLPIX P530

(#50882) Vyndree válasza menledge (#50881) üzenetére


Vyndree
őstag

Ezek már 80k-s gépek, kis szerencsével, akcióval akár FZ200-at lehet fogni majdnem ennyiért.

(#50883) menledge válasza Vyndree (#50882) üzenetére


menledge
senior tag

Igen, ezek már 80K-nál mozognak. Az fz200 jó lenne, de a 100K már sok, és akcióra nincs idő várni. Kellene a gép 2-3 napon belül. Azért néztem még ezeket, mert ezeken már van evf, és mégse úgy néz ki vele az ember mint egy turista a kis kompaktal, mégha jobb is minőségre. Szóval max 80K a keret, de ez a nagyon max...
Még az FZ72-t néztem, de a másik kettőt már 70-ért lehet kapni, és nem tudom ér e +10K-t a pana!?

(#50884) Vyndree válasza menledge (#50883) üzenetére


Vyndree
őstag

Nekem FZ45-öm van (30-35eFt használtan) ilyen képeket készít egy amatőr kezében (nálam), ez ugyanaz mint az FZ100. Az FZ72-t nem ismerem, gondolom jobb mint az enyém, nem merek állást foglalni. Azt viszont tudom, hogy az FZ200 egy óriási lépés volt a Panának, ezt itt többen meg fogják erősíteni.

[ Szerkesztve ]

(#50885) menledge válasza Vyndree (#50884) üzenetére


menledge
senior tag

Én ismerem nagyjából. Van a családba FZ150/72 is. Én kiválóan meg vagyok elégedve. Itt eléggé szidva van az FZ150, lehet, hogy nem mindre jó, de arra amire én használom tökéletes.

Az a baj, a használt nem játszik, mivel céges lesz. Rendezvények fotózása a fő feladat. 80K a keret, ami nagyon maximum. EVF-es kell, hogy legyen, mert nem néz ki jól, ha egy rendezvényen csak kis kompaktal fotóz az ember mert turistának néz ki... hiába hozzák azt vagy még jobb szintet is.

Maradtak az ultrazoomok. Amik nem ajánlottak. Hiába jó az FZ200, túllép a kereten akcióra meg nem lehet várni, mivel pár napon belül lesz a vásárlás.

Amiket találtam az ezek Nikon P530, Fuji S9200, Pana FZ72, Olympus SP 100EE.
Na most hiába ismerem a panát valamennyire, nem tudom, hogy ér e 10K-val többet mint pl a Fuji.
Aztán a főnöknek kell valamit mondani, hogy miért adjon 10Kval többet ha ugyan azt tudja...

Olvastam teszteket.. mindnél van olyan ami nem tetszik. Nikonnál hamar tönkremenő aksi meg még egy dolog volt, Fujinál gagyi EVF, Olympusnál rossz jpeg minőség...

(#50886) Vyndree válasza menledge (#50885) üzenetére


Vyndree
őstag

nem néz ki jól, ha egy rendezvényen csak kis kompaktal fotóz az ember mert turistának néz ki... hiába hozzák azt vagy még jobb szintet is

Egy brigde géptől, vagy az EVF-től várod hogy komoly fotósnak nézzenek? Leginkább a 12 év alatti és a 80 feletti közönség szemében leszel az. Miért nem szerződtetsz dublőrt, veszel neki egy öreg jó nagy DSLR működésképtelen gépet, teszel rá big beercan-t, még lencse se kell bele és tuti profinak fog kinézni. Te meg közben csinálod a jobbnál jobb képeket és mindenki boldog lesz.

Az Olympusok rossz jpg minőségre lehet ugrani fognak. :)

(#50887) menledge válasza Vyndree (#50886) üzenetére


menledge
senior tag

Ezt nem én várom el, én csak a beszerző vagyok az elvárások alapján. :)

Mindenesetre, nem magadból és ebből a társaságból kell kiindulni. Elhiheted, hogy nagyon sokan azt se tudják mi fán terem a fényképezőgép... Lehet, hogy te és én és még sokan tudják mi a különbség, de abban is biztos lehetsz, hogy sokan ránéznek és látnak egy mobiltelefonnyi izét vagy ránéznek és látnak egy gépet.

Nem tudok nyilatkozni az olympusokról, én csak 1 gépről írtam ezt, és azt is, hogy ezt olvastam róla több tesztben is.

Mindenesetre valószínű mard vagy az FZ72 vagy valami olcsóbb kompakt, mert nem találok normális versenytársat. Néztem még a Pentax XG 1-et, de nem ájultam el. Sony H400-at, de csak HD videófelvétel van benne. Szóval semmi jó...

Köszi az eddigi segítséget.

(#50888) Pulsar


Pulsar
veterán

Sziasztok,

kompakt gépet keresek.
Elképzelésem van, de hogy létezik-e ilyen gép, nem tudom :)
Szóval 100g alatti súlya legyen
Nem kell nagy zoom, max5x-ös
nem kell óriási LCD vagy ilyesmi.
timelapse funkciót tudja.
(Esetleg ha létezik olyan Cannon ami a többinek megfelel, és chdk-val varázsolható rá timelapse nekem az is jó :) )
Nem kell nekem valami nagyon kiemelkedő minőség, 99%-ban nappali fényben használnám. Ha egy erős közepes mobil képminőséget hoz, az nekem már megfelel. (ergo, ne kerüljön sokzázezerbe :D )

ha valakinek van ötlete, kérem ne tartsa magában :)

[ Szerkesztve ]

(#50889) Lassú Víz válasza Pulsar (#50888) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Ha jó a közepes mobil képminőség, miért nem raksz fel egy timelapse alkalmazást?

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#50890) Pulsar válasza Lassú Víz (#50889) üzenetére


Pulsar
veterán

felmerült bennem is, de abból hiányzik a zoom, meg csak értelmesebb optikája van bármilyen egyszerűbb kompakt gépnek is. Legalábbis szerintem :)
Ilyesmi kategóriára gondoltam:
Canon PowerShot A2600
Csak nem tudom, hogy erre pl lehet e varázsolni timelapse-t, vagy van-e ebben a kategóriában olyan ami tudja alapból.

(#50891) Lien


Lien
tag

Sziasztok,
Egyáltalán nem értek a fényképezőgépekhez, de most szeretnék egy új digitálisat nagyjából 20 000 forintért plusz egy 32 gigás SD kártyát mellé.
Olyat szeretnék aminek a videófelvevése egész jó ebben az árban. Amerikába megyek ki a nyáron és rengeteg képet szeretnék megörökíteni illetve videót!
Legyen márkája meg lehessen mellé venni állványt( így hívják ezt?) amivel csoportos vagy egyéni szelfiket lehetne csinálni. Pl. ilyet.[link] :D
Előre is köszi. :)

[ Szerkesztve ]

(#50892) asdf_ válasza Lien (#50891) üzenetére


asdf_
veterán

Amerikaba ha egyszer megy az ember, mar akkor is mazlista. Kb. ezermillo szazalek, hogy nem egy huszezer forintos szarral terveznek egy ilyen utrol fenykepeket csinalni. Vegyel egy hasznalt milcet (1-2 honappal az ut elott, es addig probalgasd, hogy biztosan nincs-e semmi baja, plusz tanuld ki a kezeleset es alapszinten a fotozast), vidd ki, fotozz vele, aztan ha hazajottel, add el, max 5, nagyon esetleg 10 ropit buksz rajta, ellenben normalis kepeid lesznek. Kartyabol pedig semmikepp sem egy 32-est, hanem ket-harom 8-16-ost (es naponta backupolni felhobe leglabb a kepeket).

(#50893) rejtőzködő válasza Lien (#50891) üzenetére


rejtőzködő
csendes tag

Ugye amit írtál nem komolyan gondolod? :D

(#50894) Lien válasza asdf_ (#50892) üzenetére


Lien
tag

Igazából dolgozni megyek ki 9 hétre azután 10 napot a nyugati parton lennék bejárva a városokat. :) Azért kéne a gép, mert tudom, hogy többet valószínű nem fogok kijutni és emlékeket megörökíteni szeretnék.
Persze valami kis könnyen kezelhetőt szeretnék vásárolni.
8-16 gigásat miért ajánlod a 32 gigás helyett? Net a munkahelyen korlátozottan lesz elérhető és amikor már elérhető lesz akkor meg mindenki használni és leterhelni fogja.

(#50895) Vyndree válasza Lien (#50891) üzenetére


Vyndree
őstag

Mindegy milyen gépet teszel a végére, a lényeget itt találod. Van csavaros és pattintós végű, a nyél viszont legyen alumínium. Előtte a spagetti fejet mártsd vízbe, hogy legyen súlya ne remegjen annyira a kép. Amennyiben ilyen embereket is szeretnél fotózni vele, akkor a másik irányba Kazahsztántól délkeleti irányba vedd az utad.

(#50896) mazsi70 válasza Lien (#50891) üzenetére


mazsi70
senior tag

Akkor inkább a telefonoddal fotózz .

Nyilván akinek a szenzorméret a fontos, az fullframet vesz. (igazából az apsc létét nem tudom értelmezni)

(#50897) asdf_ válasza Lien (#50894) üzenetére


asdf_
veterán

Van kicsi, konnyen kezelheto es olcso gep. Viszont jo kepeket, no, azt nem csinal. A ket-harom kartya meg csak azert, hogy ha az egyetlen 32 gigasotd tonkremegy, akkor 'szhatod, oda az osszes keped. Mas kerdes persze, hogy 10 nap alatt viszont amugy meg nem fotozol tele egy 16 gigasat, csak ha extrem sokat videozol. Viszont igy, hogy egy van a gepben, egy ketto meg kulon, ugy meg konnyu elhagyni :) Ha elhagyos vagy, akkor legyen csak inkabb egy kartyad. De a lenyeg, hogy a huszezer forint, az a fenykepezogepek(nek latszo targyak) legaljanak a legalja. Gyakorlatilag ennel az osszegtol kezdodoen lehet egyaltalan gepet kapni, a keszitett kepek minosege is ilyen, ezert mondom, hogy egy elso es velhetoen utolso amerikai utra egy ilyen meg sem fordulna a fejemben. Vegyel egy hasznalt normalisat es utolag add el, kerj kolcson valakitol egyet vagy barmi, de szerintem ne akarj 20e ft-os geppel amerikat fotozni.

(#50898) Lien válasza asdf_ (#50897) üzenetére


Lien
tag

A laptopom lenne a tárhely, tehát minden nap végére feltölteném a laptopomra a képeket meg a videókat. Ha már az ember legnagyobb megapixelben fotóz és legjobb minőségben vesz fel videókat akkor eléggé hamar megtelik a tárhely. :)

És melyik az ami használt normális? Márka, valamilyen név? :D

(#50899) Bellavita21


Bellavita21
csendes tag

Az alábbi gépeket néztem ki, tudnátok segíteni, hogy melyiket igen, melyiket ne???

Canon PowerShot SX700 79990
Panasonic DMC-SZ10-49900
Samsung WB50F -49900
Nikon COOLPIX S9600 -52900
Sony Cyber-Shot DSC-WX220-54900

(#50900) hcl válasza Lien (#50891) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Márkától nem lesznek jók a képek :) Állványt kapsz műszaki boltokban 10 alatt, amúgy kb. minden gépet lehet állványra tenni. Amit kerestél, az szelfibot :)

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.