Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-08 20:34:45

LOGOUT.hu

Milyen kompakt digitális fényképezőgépet?
Mielőtt kérdezel, olvasd el az összefoglalót!
Figyelem! A kompakt fényképezőgép és bridge kategória gyakorlatilag megszűnt. Az ajánlóban szereplő gépek 6-7 éves modellek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39501) Mauzes


Mauzes
őstag

Sziasztok!

Milyen kompakt digitális fényképezőt vegyenek a szüleim, max. 30k-ért? Szempontjaik, hogy gyors legyen, praktikus, és nézzen ki valahogy.

Én nyilván azt szeretném, hogy viszonylag jó minőségű képeket csináljon (csak automatikus módban szokták használni), de többet nem hajlandók adni érte. Ha esetleg valami sokkal jobb érhető el kicsit drágábban, akkor talán meg tudom győzni őket, de csak kompakt lehet.

Pár ötletet adjatok lécci a mostanság kapható legjobb ár/érték arányú gépekkel kapcsolatban.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#39502) junior11 válasza BumBum Jack (#39500) üzenetére


junior11
veterán

Nehéz megmondani, hogy melyik jobb.. A Canon hangyányival részletesebb képeket készít, a Panasonic iA módja és videója (1080p 50p) viszont jobb.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#39503) laszlo168 válasza Mauzes (#39501) üzenetére


laszlo168
senior tag

ezt nézted már?

(#39504) Mauzes válasza laszlo168 (#39503) üzenetére


Mauzes
őstag

Nem vagyok otthon a témában, valós tapasztalataim sincsenek.

Amiket néztem, és jónak tűnnek a neten, abból kettő is van, de mindkettő 35 körül van, ami necces.

Samsung és Canon.

Ezekhez képest milyen a Nikon?

(#39505) thomeef válasza Mauzes (#39501) üzenetére


thomeef
őstag

Canon A4000, igaz erre egy kicsit várni kell mert az ünnepek alatt elvitték mindet, de szerintem 30-ért nincs jobb.Tesztképek

más: Az az 52k-s ár valami vicc?

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#39506) BumBum Jack válasza thomeef (#39505) üzenetére


BumBum Jack
tag

Valóban nagyon szép képeket készit a powershot A4000IS!

(#39507) Najz válasza thomeef (#39505) üzenetére


Najz
tag

ha jól látom az csak elírás mivel az a wb150-re vonatkozik az (52k-s) ár

Lassan járj többet mész. Esőben a nyílt difi is sperr

(#39508) Mauzes válasza thomeef (#39505) üzenetére


Mauzes
őstag

Faternak a Samsung WB150 tetszik (kinézetre, plusz a specifikáció magas számait nézi :) ), az milyen lehet a Canon A4000-hez képest?

[ Szerkesztve ]

(#39509) thomeef válasza Mauzes (#39508) üzenetére


thomeef
őstag

Kinézetre nem rossz szerintem se, de képminőségben véleményem szerint elég gyatra, viszont nagyon felhasználóbarát a kezelőfelülete, mint a legtöbb Samsungnak.
Ha a kicsit gyenge színek, és az átlagosnál kicsit zajosabb képek nem zavarnak akkor jó lehet.

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#39510) Triumph válasza Mauzes (#39508) üzenetére


Triumph
tag

Ha tetszik neki a 150 akkor vegyetek 750-et ha még kaptok. Jobb képek és ugyanaz a kinézet specifikáció.

(#39511) Tottu


Tottu
senior tag

Üdv,
Egy olyan kérdésem lenne, hogy a Canon PowerShot SX220 HS fényképezőgéphez elég a Samsung SDHC Class6-os memóriakártya vagy magasabb class-os kártyát érdemesebb venni?

Konkrétan most egy ilyet néztem ki: [link]

[ Szerkesztve ]

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#39512) BiriBum válasza Tottu (#39511) üzenetére


BiriBum
őstag

Bőven jó, most az enyémben is egy ilyen van (8GB).

[ Szerkesztve ]

(#39513) Tottu válasza BiriBum (#39512) üzenetére


Tottu
senior tag

Kösz a gyors választ! Egy 8GB-os kártyára kb. hány db fénykép fér el átlagban? Azért gondoltam a 16GB-os kártyára, mert ha videózok is, akkor az gondolom gyorsan megeszi a kártyát.

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#39514) Sotho válasza Tottu (#39513) üzenetére


Sotho
őstag

3200
3 perc video fullhd : 800 megabyte
thomeef : 5MB 1 kép? hogy csináltad én is akarok olyant! :)

[ Szerkesztve ]

(#39515) thomeef válasza Tottu (#39513) üzenetére


thomeef
őstag

A géped képei a legjobb minőség + legnagyobb megapixel mellett kb 5 mb-osak lesznek. Ami 8gb esetén kb 1600, 16gb-os esetén 3200 kép. So szerintem fér rá videó is bőven. Pár évvel ezelőtt 2-4gb volt a legnagyobb memória kártya, az is bőven elég volt, még RAW formátum esetén is. Max vett belőle az ember 2-3at:)

Én spec a helyedben vennék 2 8GB.os kártyát, az egyik mennének a képek, másikra a videók.

(#39514) Sotho: Annyi:D 12mp+fine quality+jpeg formátum

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#39516) Tottu


Tottu
senior tag

Rendben, köszönöm szépen! :R

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#39517) Sotho válasza thomeef (#39515) üzenetére


Sotho
őstag

Nekem 3,7 nél nem lett nagyobb de átlagban 2,5 inkább és minden maxon, omg most látom az 16:9 meg 3:2 nem 4:3 , nem volt meg az összes pixel :O :D Na majd nyáron a természet lágy ölén, lesz az még nagyobb is. :K

(#39518) zolee86


zolee86
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy melyik gépnek jobb minőségű a videója, samsung wb750 vagy Canon PowerShot SX220 HS?

Nekem úgy tűnik mintha a wb750 zoomolásnál homályos lenne, a canon nem - lehet csak beállítás miatt.
De közben a 750 videója jobb minőségűnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#39519) tomp


tomp
félisten

Leteszteltem a Nikon P510-et hidegben. Azaz -1fok és hóesés. 40expó közül 2db képet mentett el lassabban.
kép
1mp-es expó, F/7,6 kézből :D

Ha már szóba került a memóriakártya.
Nekem egy 16GB-os SanDisk Ultra van a gépben. 4-10megás írási sebesség, 30megás olvasási sebesség. :)
P510 mentési méretei: 16Mpixel+legjobb minőség->5-6MB/db
16GB-os kártyára üresen kb 1800db kép fér, és egy 2,5perces videó 330mega.

(#39520) wms válasza tomp (#39519) üzenetére


wms
senior tag

Meg vagy elégedve a géppel? Szerintem nagyon szép képeket csinál! Találtál valami negatívumot? Úgy látom használod rendesen! :)

(#39521) netsurfer78


netsurfer78
csendes tag

hali! már egyre inkább szemezek a Canon 1100D-vel és tényleg akciósan van a Westend MM-ban 90-ért. csak a kérdés h a hozzáadott alapobjektív (18-55) helyett érdemes képstabilizátorosat venni? vagy egy komolyabb objektív nagyobb zoomtartománnyal? egyáltalán mennyire jók az alap objektívek? nekem probléma h kicsi a zoomja lehet h bridge-ben kell gondolkodnom?

(#39522) A Zéé válasza netsurfer78 (#39521) üzenetére


A Zéé
addikt

ha tényleg kell a nagyzoom, akkor lehet, hogy jobb valami jóképű utazó-zoom lesz a te barátod.
Tükrösnél számold bele, hogy az plusz költség. Canonra legalább egy 55-250 IS, ami 65-70k környéke újonnan, használtan szerintem valahol 50 környékén lehet. Azzal + a 18-55-el lenne kb 13-14x zoomod.
A 18-55-ből azt szokták mondani, hogy az IS verzió sokkal jobb képet ad, érdemes arra beruházni. Vagy ott lehet esetleg az új verziójú 18-135, ami egy nagyon kellemes zoomtartomány, de nem tudom, hogy azt mennyiért árulják.

De ezt neked kell tudni. valahol egyszer olvastam, hogy a teleobi az, amire a legtöbben vágynak dslr-nél, és a teleobi az, amit utána a legkevesebbet használnak. Vannak helyzetek, amikor nagyon kell, de ez meg úgyis csak idővel alakul ki, hogy gyakran keveredsz-e ilyen helyzetekbe. Én is így voltam vele annó, hogy tuti, h egy teleobi lesz a következő, most meg ott tartok, hogy egy darab fixel járok a legtöbbször :)

Just a simple Lineman...

(#39523) Triumph válasza netsurfer78 (#39521) üzenetére


Triumph
tag

Ezt a tükrös topikban tedd fel. Ott majd megmondják hogy a stabis és a nemstabis obik között ég és föld a különbség. :)

(#39524) Zozzer888 válasza netsurfer78 (#39521) üzenetére


Zozzer888
addikt

Ha nagy zoom kell dslr-en, akkor max talán a Tami 18-270 jöhet szóba (használtan 65körül).De a dslr nem erről szól.A képstabis verzió 120 körül megy, annyival többet nem ér a dolog:)Amúgy ettől a DCIII-as obitól nem kell annyira félni,pláne ennyiért nem.Mit akarsz amúgy a géppel?Mit szeretnél fényképezni?megakarsz tanulni fényképezni,beállítani a gépet stb, vagy csak jobb minőségű képeket akarsz?

[ Szerkesztve ]

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#39525) netsurfer78


netsurfer78
csendes tag

Leginkább kiránduláshoz túrázni növények virágok állatok fotózásához kellene.fontos lenne a jó makro is.na persze lényeges a jó minőség

[ Szerkesztve ]

(#39526) BumBum Jack válasza netsurfer78 (#39525) üzenetére


BumBum Jack
tag

Nekem is ezek lennének az igényeim egy géppel kapcsolatban!

"Leginkább kiránduláshoz túrázni növények virágok állatok fotózásához kellene.fontos lenne a jó makro is.na persze lényeges a jó minőség"

csak én max 70-80 ezer körül gondolkodom árban, kompaktoknál.

(#39527) laszlo168


laszlo168
senior tag

Sziasztok, van ez a gép, ami állitólag tudja azt hogy , A Miniatűreffekt alkalmazásával az állóképek kicsinyített modellekről készített felvételnek tűnnek.
Kérdés.
Más gépeknél nem nagyon láttam ilyen funkciót, a többi gép nem tudja ezeket? PL ez?
Vagy milyeneket keressek, ami tudja ezt?

[ Szerkesztve ]

(#39528) tomp válasza wms (#39520) üzenetére


tomp
félisten

Jó a gép, de:
A HDR-je csúnya(erre megoldás ha az ember maga csinál 3expót)
illetve napnyugtakor nem mindig megy az autofókusz(erre ott a manuális fókusz)
Ezeken kívül minden jó. :-)

(#39529) klepto


klepto
addikt

Sziasztok!

Olcsó, de elfogadható képminőségű gépet keresek 10.000.-Ft alatt.
Ahol lakok, 1 ilyen gépet találtam, de nem találtam igazán vele készült tesztképet sem a neten.
Ez a gép a Vivitar Vivicam 5119.
Ismeri ezt a tescóban kapható gépet valaki? Az ára 5990.-Ft, ami bőven jónak tűnik, de ha használhatatlan képeket csinál, akkor mégsem venném meg.
Esetleg milyen egyéb új, olcsó, 10.000.-Ft alatti, használható, lakásban is elfogadható képeket készítő kompakt gépet tudnátok ajánlani egy 4 éves kislánynak?
Ami fontos, legyen rajta LCD kijelző, és nem ártana, ha kisebb leejtéseket is kibírna.

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#39530) Willie


Willie
őstag

Ma megtapogattam a Canon SX40 HS gépet, és szerintem borzalmas - nagyon rossz a fogása, a külseje alapján olyan érzése van az embernek mintha valami olcsó, gagyi bridge gépet fogna a kezében.

Továbbá megtapogattam a Panasonic FZ150-et, a Nikon P510-et, és a Sony HX200V-t is.
Az FZ150 még mindig nagyon szimpatikus, látszik rajta, hogy minőségi darab.
A P510 markolata nagyon tetszett, kényelmes, jó fogni.
A HX200V is jó, de nekem nagyon nem tetszik a borítása, olyan mintha mocskos - zsírfoltos lenne. [link]

Persze ez egy egyéni vélemény, de gondoltam, hogy megosztom Veletek.

(#39531) dwelablack


dwelablack
tag

Sziasztok,

remélve, hogy a legjobb helyen járok, feltenném én is a kérdésemet.Szeretnék vásárolni egy bridge gépet, abszolút hobbi célra:
- Hétvégente kijárok a természetbe, és szeretnék pár részletes képet készíteni,
- Szeretnék fullhd videófelvételt.

50-70ezer forintokat nem szánnék rá, mert akkor inkább felmennék a komolyabb kategóriába (bár teljesen indokolatlan), így első körben a használtakat céloztam meg (bár nem tudom a <50k kategóriában találok-e újat). Ilyen kiszemelt használt példány lehet mondjuk a fuji s2500hd. Tudnátok ajánlani nekem hasonló alternatívákat? (Akár új akár használt)

Köszönöm a segítséget,
Üdv,
Gyé.

nem a részvétel a győzelem, hanem a fontos.

(#39532) zolee86


zolee86
tag

Erről valakinek véleménye?

(#39533) Zozzer888 válasza zolee86 (#39532) üzenetére


Zozzer888
addikt

Nehéz kérdés.Ha YT-on nézel próba videókat az segíthet...bár én pont mostanában nézegettem az E-PL1 videóit a YT-n aztán barátnőm megvette a gépet és meglepődve tapasztaltuk, hogy szebb videót készít,mint amit YT alapján vártunk.

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#39534) zolee86 válasza Zozzer888 (#39533) üzenetére


zolee86
tag

De az lehet, hogy a samsung zommolás közben elhomályosodik, míg a cannon zoomolás kozben is tiszta videót készít? Vagy ez csak valami beállítástól függ?

canon sx220

samsung dw750

[ Szerkesztve ]

(#39535) Tottu


Tottu
senior tag

Szeretnék majd venni egy Cannon SX220-as fényképező gépet és most a pótaksikat nézem. Az árgépen több fajtát is találtam az NB-5L-ből.

Ami különbséget észrevettem az a mAh, ami 650-től 1400-ig mozog. Ezekből melyiket érdemes megvenni?

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#39536) scapegt válasza Tottu (#39535) üzenetére


scapegt
senior tag

Ha nem sürgős és kibírod a gyári akkuval, rendelj eBay-ről. 2-300,- Ft-ért megkapod ugyanazt (Pl.), amit itthon árulnak 2-3e Ft-ért. Már ha egyáltalán számít, az ára :) Ha nem, akkor bocs, hogy idepofátlankodtam :P

[ Szerkesztve ]

(#39537) Tottu válasza scapegt (#39536) üzenetére


Tottu
senior tag

Sajnos nincs sok időm, mert következő hétvégén már szeretném használni a gépet.

De, ahogy elnézem te is egy 1120mAh-es aksit linkeltél. Az 1400mAh-es aksi is jó lehet a gépbe?

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#39538) scapegt válasza Tottu (#39537) üzenetére


scapegt
senior tag

Természetesen jó bármelyik, én is egy 1400 mAh-sat vettem, csak azért linkeltem azt, mert az a legelső és legolcsóbb :) Én 3-4 dollár körülit vettem, ha jól emlékszem és teljesen megfelel, ahogy észrevettem, annyit simán kibír mint a gyári akku, de talán még többet is.

(#39539) Tottu válasza scapegt (#39538) üzenetére


Tottu
senior tag

Remek! Egyet rendelek neten, mert Szegeden egy helyet sem lelek, mely helyen megvehetem. Thx! :R

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#39540) Takvan válasza zolee86 (#39534) üzenetére


Takvan
tag

Nekem egyik sincs, és nem is nagyon értek hozzá, de én is e két gépet nézegetem.
Lehet az az oka, hogy a Canon-nak állítólag két sebességes zoomja van.
Legalábbis itt, mintha ezt írnák:
http://www.whatdigitalcamera.com/equipment/reviews/compactcameras/128888/2/canon-powershot-sx220-hs-review.html
Esetleg a lassabb zoomnál, az autófókusz jobban helyt tud állni.
Ez csak tipp, lehet hogy a hozzáértők megcáfolnak.

(#39541) TSanya


TSanya
aktív tag

Sziasztok!

A Canon SX240 HS a kiszemeltem, de elgondolkodtam, vajon megér-e +13 ezret a 220 HS-hez viszonyítva a nagyobb /20X/ zoom, és a Digic 5 processzor?
Vagy van más lényegi különbség is a kettő között?

Ejj, nem egyszerű a döntés :B

[ Szerkesztve ]

(#39542) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Egyik ismerősöm kinézte magának a Samsung DV90 fényképezőt. Túrtam a netet de nem találtam róla semmi. Valakinek van valami infója erről a készülékről? :U

Köszönöm! :R

Mutattam neki a Canon PowerShot A4000 IS típust, de az nem tetszett neki híába mutattam milyen szép képeket csinál :(

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#39543) laszlo168 válasza bugizozi (#39542) üzenetére


laszlo168
senior tag

neked van Canon PowerShot A4000-es tipusu géped?

(#39544) bugizozi válasza laszlo168 (#39543) üzenetére


bugizozi
őstag

hja, nem, nincs, neten mutattam neki :DDD nekem ixus 115 HS van, de azt már sajna nem kapni pedig egy éve 35k-ért igen jó vétel volt számomra :K

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#39545) laszlo168 válasza bugizozi (#39544) üzenetére


laszlo168
senior tag

Kár, pedig meg néztem volna pár képet a Canontól.
Hol is néztétek?

[ Szerkesztve ]

(#39546) bugizozi válasza laszlo168 (#39545) üzenetére


bugizozi
őstag

Photographyblog
Szerintem ~30k-ért elég jó képeket csinál...

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#39547) Chappy


Chappy
tag

Heló!

15-25 eFt-ért szeretnénk venni egy kompakt fényképezőgépet. Teljesen járatlan vagyok az ügyben, ezért fordulok segítségért. Emlékeket szeretnék megörökíteni a fényképezővel, teljesen hétköznapi használatra kell. Nem vagyok profi fotós, fontos, hogy ha picit remeg a kezem, ne csináljon homályos képet, vonatból is tudjak fotózni (természetesen 150-nél nem fontos, hogy teljesen éles legyen), félhomályban is elfogadható legyen a kép, legyen vauja (gondolom mindnek van). Nem akarok minden 3. képnél photoshoppal szenvedi, hogy elfogadható minőségűt varázsoljak belőle. AA akksis legyen, ne külön típusú. SD/xD kártyás legyen, ne legyen belső memóriás (nem tudom hogy van-e még ilyen). A megapixel nem számít, legyen legalább 6, azon felül már nem mérvadó nekem.

Szóval abban a problémában vagyok, hogy olcsón akarok jó, új fényképezőhöz jutni, nem túlsok igénnyel, viszont ebben a kategóriában úgy hallottam sok a gagyi, ami megapixelt hozza, viszont olyan minőségűek a képek, mintha 2 megapixelről lennének felnagyítva és van rajtuk egy homályosító effekt.

Kérdem én, hogy tudtok valami jót? CMOS vagy CCD érzékelős a jó? Esetleg boltot, ahol érdemes körülnézni (olyat is, ahova bemehetek megnézni, meg olyat is, ahol jó az ár, de neten kell rendelni). Emellett kell hozzá töltő és tok is, a táskába a fényképező és a töltő is, viszont ne legyen nagy, mert még ezt valszeg egy hátizsákba tenném. Van-e valami "sláger", jó típus ebben a kategóriában. Legjobb akciós lenne tartozékokkal mindennel (ha egyáltalán most van ilyen januárban). 25 eFt-ba bele akarom hogy férjen minden tartozékkal, a 30 eFt már nagyon necces, ennyiért elvárom, hogy semmi problémám ne legyen vele legalább 5 évig. Őszintén kicsit meglepődtem, hogy most 20-30k-k a fényképezők, mikor 5 éve is ennyibe kerültek (és már akkor is olyanok voltak, hogy nekem bőven elég).

Márkák terén mi a jó? Canon, fujifilm, olympus, nikon, sony közül valami gagyi? A Casio milyen (meglepődtem rajta, számológéppel nincs baj, de fényképezőben is jók?)

Itt van pár, ami árban jó:
http://www.edigital.hu/Kompakt_fenykepezogep/Foto-Video/Fenykepezogep-c1196.html?dosearch=0&cat=1196&cat1196%5Btxt%5D=&cat1196%5Bpagenumber%5D=0&cat1196%5Blimit%5D=20&cat1196%5Borderby%5D=price&cat1196%5Border%5D=0&cat1196%5Boldies%5D=0
(nem linkelem be egyesével, mindet néztem, ami 25 k alatt van)

Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Üdv.
Csepi

Ui.: az első hsz-ben lévő pontokra válasz:

Részletesen:

1) Pénz: 15-25 eFt (tokkal, töltővel, mindennel)
2/a) Fényképezőgép: kompakt (nem tükörreflexes), használttal nem akarok szenvedni
2/b) SD/xD, min. 8 GB
2/c) Lehetőleg "elemes", tehát ne saját típusú akksija legyen, hanem tudjak elemet cserélni (természetesen így is akksi lesz)
2/d) Gép a tartozékokkal és töltő is beleférjen
2/e,f) Nem nagyon kell se szűrő, se plusz lencse

3/a) Felbontás: 6 MPx bőven elég, tényleg
3/b) Optikai zoom 2x akármilyen bőven elég
3/c) Érzékenység: legyen jó
3/d) Ez fontos hogy jó legyen. Vonatból is legyen jó a kép, valamint félhomályban is. Vlaamint ha remeg egy kicsit a kezem, akkor még ne legyen homályos.
3/e) Vaku manuális be/kikapcsolása legalább legyen
3/f) Vakupapucs nem fontos
3/g) Videó érdektelen
3/h) SD/xD, min 8GB
3/i) Legyen lehetőleg könnyed, esetleg vékonyabb, viszont ne legyen kellemetlen amikor fogom

4/a) Saját tudás: Nem nagyon értek hozzá, emlékeket szeretnék megörökíteni, meg egy-két dolgot lefotózni (pl. táj). Nem akarok profi fotós lenni, és valószínű hogy olyan képeket se fogok soha csinálni.

4/b) Környezetünk: semmi releváns

4/c) Időtartam: örülnék, ha 3-5 évet kibírna.

(#39548) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Canon SX220 LILA fényképezőt hol lehet kapni ~50k-ért ami megbízható boltnak tekinthető?
Pl: [link] vagy [link]
Edigitalnak írtam, hogy várható e náluk ugyanolyan árban mint a szürke de még nem válaszoltak :(

Köszönöm! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#39549) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Üdv!

40eft-ig keresgélek gépet.

Ami fontos:
-AA elemről/akkuról működjön
-nagy zoom

Főleg természetben, városban fotóznék vele. Néha éjszakai képeket is lőnék.

Két gépet néztem ki:
-samu wb100
-fuji 2980

Ti melyiket ajánlanátok?Persze ha van más tippetek, jöhet!

(#39550) Najz válasza jackbacsi87 (#39549) üzenetére


Najz
tag

Szia!
40ért ha találsz még valahol Samsung WB750.
35körül jelenleg a legjobb vétel : Canon PowerShot A4000 vagy ottvan még esetleg a samsung wb150f .

Lassan járj többet mész. Esőben a nyílt difi is sperr

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.