Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36285) p87


p87
senior tag

Sziasztok!
Visszatértem én is a bányászatba.
Anno még mikor megérte 7970-es kártyával bitcoint bányászni csináltam pár hétig, de abbahagytam és mikor 500usd körül volt pár éve az árfolyam el is adtam én hülye. :W :O

Azóta ugyan az a 7970-es videókártyám van és most újra megéri bányászni vele. Meg is lepődtem.
Jelenleg 8700K- procim XMR-t bányászik napi 2,1-2,2 USD-ért a 7970 kártyám meg ZEC-et napi 3,3-3,4USD-ért.
Mindezt Nicehash-el az egyszerűsége miatt, de olvaslak titeket és hogy mi történt, hát remélem nem lesz gond vele. Mindenesetre nem fogok nagy összeget tárolni ott, ahogy lehet küldöm is ki coinbase-re.
Vajon meddig marad ingyenes coinbase-ra a btc átvezetés?

Holnap ha minden igaz jön egy Gainward Phoenix GTX1080-as kártya amit szintén befogok.
Illetve egy dilemmába vagyok. Ugye nem volt biztos ez a Gainward kártya így amíg elérhető volt rendeltem egy másik boltból is egy MSI GTX1080 Aero-t amit hétfőre ígértek.
Gondolkodtam, hogy megvegyem-e ezt is vagy visszamondjam, de nem tudtam eldönteni, késő gondolkodtam mert utóbbi 1-2 évbe nem nagyon követtem a vga piacot és nem igazán tudtam a különbségeket, de ez az MSI referencia hűtős 180W-os TDP kerettel, hangos és meleg is lehet és szobába mégis gond lenne mert aludni is akarnék. :))
Van valakinek ilyen refhűtős GTX1080-ról tapasztalata milyen hangos és mennyivel kevesebbet termel mint egy magyasabb TDP-s hűvösebb custom 1080-as? Egyébként 180k lenne.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.