Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) Pocak89


Pocak89
aktív tag

Üdv!

Külföldi haverom ajánlotta ezt a játékot nekem. Tegnap játszottam vele a játékkal nincs bajom viszont én north/east eu-ra regeltem ő meg west eun van. Gondoltam akkor reglek oda, hogy tudjunk együtt is játszani. A regisztráció kb fél óra után sikerült majd belépésnél már szerver problémák. Majd mikor online lett akarok csatlakozni kapom az üzenetet, hogy sorba kell állni ilyen fél órás időket ír. Délután ki is vártam akkor csak 5-10 perceket írt de nem rakott be utána.
A kérdésem az lenne, hogy ez gyakori hogy westen kell várni, vagy csak épp kifogtam egy rossz napot?

Video games ruined my life!!! Good thing I have two extra lives

(#1452) feri1014 válasza Pocak89 (#1451) üzenetére


feri1014
senior tag

Mióta szétszedték az EU szervert ez volt az első alkalom, hogy várnom kellett a belépésnél. Szóval szvsz a ritka alkalmak egyike volt a mai napon. :)

(#1453) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Kicsit módosították a rewardokat az elora vonatkozóan, így néz ki most;
The new ladder reward tiers are:

Platinum (Top 0.2%) - 1900 and above (3v3: 1700+, pre-made 5v5: 1750+): a framed summoner icon in platinum, a platinum banner in summoner profile, a platinum forum badge and a special skin for Jarvan IV
Gold (Top 3%) - Between 1520 and 1899 (3v3: 1490-1699, pre-made 5v5: 1500-1749) : a framed summoner icon in gold, a gold banner in your summoner profile, a gold forum badge and a special skin for Jarvan IV
Silver (Top 10%) - Between 1400 and 1519 (3v3: 1410-1489, pre-made 5v5: 1410-1499) : a framed summoner icon in silver and a silver banner in your summoner profile
Bronze (Top 25%) - Between 1249 and 1399 (3v3: 1249-1409, pre-made 5v5: 1249-1409) : a bronze banner in your summoner profile

Lehet abban a pár napban ráfekszek az 1520ra ha már eddig lusta voltam rankedezni :DDD
Mégiscsak junikk Járvány skin :B

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#1454) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Most megint csak NA szeró van , most frissitik EU s szerókat vagy miért nem mennek ?

Ah , most olvastam utána hogy 11 ig frissítés van , fasza ..

[ Szerkesztve ]

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#1455) AlyArkhon


AlyArkhon
őstag

Átlag meddig szokott tartani a frissítés ?

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#1456) kexksz válasza AlyArkhon (#1455) üzenetére


kexksz
addikt

Leírod, hogy 11ig van frissítés, aztán megkérdezed, hogy meddig fog tartani? :Y

(#1457) AlyArkhon válasza kexksz (#1456) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Szerintem bölcsebb maradtál volna ha csendben maradsz . Az hogy kiírják a weboldalon hogy a frissítés előre láthatólag meddig tart nem jelenti azt hogy addig is fog tartani . Ez wow nál is meg a többi játéknál is hasonlóképpen működik függően az aktuális patchtől.
Csak azt szerettem volna megtudni hogy általában meddig szokott tartani a frissítés, ha neked az utóbbi két hsz fura volt az a te bajod .-. :DDD

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#1458) kexksz válasza AlyArkhon (#1457) üzenetére


kexksz
addikt

Általában 11ig szokott tartani a frissítés. Most jobb? :D

(#1459) AlyArkhon válasza kexksz (#1458) üzenetére


AlyArkhon
őstag

Egyel hamarabb jobb lett volna .de azért köszönöm :R

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#1460) Mandarinn


Mandarinn
senior tag

Sziasztok!

Az egyik frissítés óta valami miatt belassult a játék. A töltési idő is nagyon lassú lett (pedig 7200-es vinyó van a laptopban) és a játék is belassul néha (pedig HD6770 van benne új driverrel ami bőven elég lenne) A gépen nincs semmi vírus vagy ilyesmi. Más játéknál nem tapasztalok ilyet.

Szerintetek mi lehet ez???

[ Szerkesztve ]

(#1461) DrGonzo22


DrGonzo22
őstag

Sziasztok,

valaki másnak is feltűnt már, hogy időnként megjelenik a levegőben egy zöld színű szellemfóka. Ez micsoda?

Köszi.

(#1462) feri1014 válasza DrGonzo22 (#1461) üzenetére


feri1014
senior tag

A halloweeni pálya csodája. :DDD

(#1463) DrGonzo22 válasza feri1014 (#1462) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Köszi, akkor semmi hatása nincs ezek szerint, csak dísz:)

(#1464) feri1014 válasza DrGonzo22 (#1463) üzenetére


feri1014
senior tag

Csak dísz, de ha jól emlékszem, ha Warwickkal mész oda akkor szívózik vele egy kicsit. :DDD

(#1465) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Új vagyok, szívesen megtanulnék játszani eddig ez nem sikerült. Kérem az írjon, aki tud is segíteni!

(#1466) kexksz válasza FuRiONight (#1465) üzenetére


kexksz
addikt

Tutorial?

(#1467) FuRiONight válasza kexksz (#1466) üzenetére


FuRiONight
őstag

Azon már rég túl vagyok.. :((

(#1468) Iron Funeral válasza Iron Funeral (#1453) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Felmegyek 1503ra probléma nélkül, azóta 1250en vagyok megint, köszönhetően pár lossnak(lossonként -4x elo ugye...), akarom mondani leavernek/trollnak. I don't understand :U

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#1469) Iron Funeral válasza Iron Funeral (#1468) üzenetére


Iron Funeral
őstag

perszónál kedvencem a "let me mid with soraka"
"soraka can't support"
"soraka is a ap nuker really"
vagy amikor a top elo emberünk afk champ selectnél meg úgy a játék 20. percéig, majd
visszajön
"why didn't you idiots dodge?"

heal/exhaust tryndamere
suicide bomber warwick(beultizik 4 enemy közé egyedül)
exhaust/ignite talon aki 0/6-ban "viszi" a solo lanet

Nem vagyok én ehhez hozzászokva :))

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#1470) pachito válasza Iron Funeral (#1469) üzenetére


pachito
őstag

Sajnos a peccs óta Soraka valóban nem alkalmas a support role betöltésére, valóban midelnek vele és valóban képes lecarryzni egy meccset, ha nem teljesen retardált.

(#1471) forguet válasza Iron Funeral (#1469) üzenetére


forguet
senior tag

Még nem nyomtam rankedet a peccs óta.
Hogyhogy -4x rank point meccsenként? Mintha 0-ról indulnánk megen?

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#1472) Iron Funeral válasza forguet (#1471) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nem, csak én eddig nem rankedeztem(soloQ), úgyhogy még járt az első ~15 meccses "bónusz".

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#1473) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Hova menti a lol a screenshotokat?

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#1474) sasa311 válasza Iron Funeral (#1473) üzenetére


sasa311
veterán

C:\Riot Games\League of Legends\RADS\solutions\lol_game_client_sln\release s\0.0.0.60\deploy

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1475) feri1014 válasza sasa311 (#1474) üzenetére


feri1014
senior tag

Tök egyértelmű. :DDD

(#1476) Iron Funeral válasza sasa311 (#1474) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Kösz, úgy nézem, hogy nem sikerült ss-t csinálnom :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#1477) sasa311 válasza Iron Funeral (#1476) üzenetére


sasa311
veterán

F12 csinálja az SS-t :)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1478) Iron Funeral válasza sasa311 (#1477) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nyomtam azt is meg printscrt is :(

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#1479) kexksz


kexksz
addikt

Sziasztok!

Nem rég óta játszom a játékkal, lv7 vagyok csak, olyan 10 winnel kb. Mennyit érdemes később rúnákra tartalékolni az IPből? Most van 1400, eddig vettem egy Tryndamere-t és annyi. Van még egy Tristanam, azt Facebookos akármiért kaptam, de az nem nagyon tetszik. Mostanában Kennennel játszogatom, mert ingyenes, az tetszik nagyon, tegnap volt is vele egy 8/2/8 statom, ami tőlem egész jó. :D

(#1480) DrGonzo22 válasza kexksz (#1479) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Ha csak egy herot is játszol, az is 27 sima rúna + a 3 qe. T3 alatti rúnát ne vegyél, mert ip pocsékolás. A választott herotól függ, hogy milyen rúnák kellenek, ennek függvényében ki tudod egész pontosan számolni, hogy mennyibe kerül az adott hero "berúnázása".

(#1481) kexksz válasza DrGonzo22 (#1480) üzenetére


kexksz
addikt

Hát többel is szeretnék. Gondolom külön rúna kell pl APsra vagy tankra, stb.. :(

(#1482) DrGonzo22 válasza kexksz (#1481) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Így van ilyenkor egy teljes 9-es sorozatot kell venned. Amúgy nézegess guide-okat, ott le vannak írva az ajénlott rúnák is az egyes hősökhöz. Nem kell készpénznek venni mindent, amit ott írnak, de ha többet elolvasol kialakul egy kép egy adott hősről, és tudsz megfelelő döntéseket hozni.

(#1483) Kassadin válasza kexksz (#1479) üzenetére


Kassadin
addikt

Amíg nem vagy 20(30?)-as, fölösleges rúnán gondolkodni, de én hőst se vennék mindenféle tapasztalat nélkül, nekem anno sikerült belefutnom idióta hős vásárlásokba. Szerintem tapasztalj ki minden hőst, mi jön be, aztán meg azokra rúnázgatni. Ha lesz már alap rúna mennyiséged, nyilván több hőst is betudsz rúnázni, például az ms rúnák nem csak ashe-nek jó, de más lassú hősnek is.

Szerk: Guide-t olvasgatni jó, de azért jobb, ha a saját játékstílusodhoz igazítod a rúnákat.

[ Szerkesztve ]

(#1484) kexksz válasza Kassadin (#1483) üzenetére


kexksz
addikt

Tudom, hogy 20as alatt nem kell venni. 9 rúna mennyit kóstál kb?

(#1485) Honzi válasza kexksz (#1484) üzenetére


Honzi
senior tag

Nagyban függ milyen runát veszel nekem az egyik oldalam 17000 volt haverom ki hozta
13000 böl.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#1486) kexksz válasza Honzi (#1485) üzenetére


kexksz
addikt

Uhh, az nem olcsó.

(#1487) Kassadin válasza kexksz (#1484) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem az hogy nem kell venni, 20-tól érhető el az első slotja a nagy rúnának, azért írtam. Vannak drágább rune buildek meg olcsóbbak is, például egy critre építő build eszméletlen drága, ha jól tudom a kicsi crites rúnák csak 800 pontba kerülnek. Például GP(kalóz)-nak crit build való szerintem, anno megpróbáltam összerakni netes guide szerint, de nagyon sokba került volna, szóval hagytam a francba. Nem tudom, jelenleg mennyibe kerülnek a rúnák, de csak rajtad áll, hogy mit akarsz elérni. Például a "mage" hősökhöz való rúna oldal viszonylag olcsón megúszható, például 15 AP, manaregen, magic penetration. Így nehéz meghatározni, rúna függő.

[ Szerkesztve ]

(#1488) DrGonzo22 válasza kexksz (#1481) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Amúgy a magic penetration/armor penetration setet szerintem minden további fontolgatás nélkül elkezdheted venni, ha megnyílnak a T3-as rúnák, mert rengeteg hero használja őket.

Az sem feltétlenül rossz taktika (bár én nem így csináltam, mert elég hamar elköteleződtem a kassadin/leblanc páros mellett), hogy általánosan használható rúnákat veszel (hp/cd reduction/movespeed...) ezekkel próbálgatod a hősöket, és ha valamelyik nagyon megtetszik, akkor ahhoz veszed meg a szükséges rúnákat. Ezek a rúnák persze nem a szemétbe mennek, egy csomó heronak pont a legoptimálisabbak, viszont mindnek jól jön, így nem olyan nagy gond, ha hp rúnával játszol egy kassadind, mint ha mondjuk ad rúnával:) mert csak az van. Amúgy peched van, mert nemrég járt le egy ingyen ip boost, én ennek köszönhetem, hogy szinte minden fontosabb rúnát meg tudtam venni viszonylag rövid idő alatt, de reméljük lesz megint ilyen.

Más: a rating ugye elvileg nem változik? Mert 1437-ről leestem 1417-re, úgy hogy nem is játszottam, csak normalt a napokban. Amúgy tudja valaki, mikor ér véget a season 1, vagy hogy milyen rating kell a gold plate-hez? (Elég új vagyok LoL-ban, csak júliusban kezdtem, így még ezek a dolgok nem tiszták, de azt tudom, hogy a w3 rating nem változott inaktivitás miatt, vagy az aréna rating sem wowban, eléggé furcsa lenne, ha a LoL-ban az ember pár nap kihagyást követően -20 ratinget kapna. Félek, hogy a végén inaktivitás miatt elvész a silver plate is...)

[ Szerkesztve ]

(#1489) Honzi válasza DrGonzo22 (#1488) üzenetére


Honzi
senior tag

Szerintem soha nem lesz vége a season 1 nek.Már régóta ígérgetik de semmi kb mint a graf javítást cirka 1-1.5éve.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#1490) DrGonzo22 válasza Honzi (#1489) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Értem:) pedig már vártam, hogy megkapjuk az ingyen skint is a 10 meccsért, na mindegy.

(#1491) Iron Funeral válasza kexksz (#1479) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Leglogikusabb az, ha 20as szintig nem veszel semmi rúnát vagy champet, és 20as szinten egy jó könyvet össze tudsz majd rakni egyből az összeszedett IPből :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#1492) kexksz


kexksz
addikt

Megint Rammus az ingyenes champion. Nem 2 hete volt?

(#1493) Iron Funeral válasza kexksz (#1492) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ok?
Ok.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#1494) Kornel213 válasza kexksz (#1492) üzenetére


Kornel213
tag

Ja ezt bírom hogy vannak olyan hősök amik 2-3 hetente mindig vannak... valamelyik meg már több hónapja nem

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#1495) Kassadin válasza Kornel213 (#1494) üzenetére


Kassadin
addikt

Jobb ha megszokod. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1496) GabN73


GabN73
addikt

Hú de viszont Katarina... ebből mekkora nerf lesz :O :O

(#1497) Iron Funeral válasza GabN73 (#1496) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Kat nerf? :U A game egyik legszerencsétlenebb champje, nem hinném, hogy nerfelnék ;]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#1498) Kornel213 válasza Kassadin (#1495) üzenetére


Kornel213
tag

:D
Kipróbáltam Galio-t baromi jó tank! magic resistből kajpja az ap-t nagyon tetszik :)) tuti megveszem

" A halál előtt a nagy fényesség nem a mennyország, hanem a torkolattűz..."

(#1499) GabN73 válasza Iron Funeral (#1497) üzenetére


GabN73
addikt

Pedig igen is OP... Late gameba főleg, ha megvan minden iteme. Persze tudni kell vele játszani, egy jobb amumu már megizzasztott. Yi ellen egyszerűen fenomenális, kb 5 sec 1v1ben :DDD

(#1500) Kassadin válasza GabN73 (#1499) üzenetére


Kassadin
addikt

Láttam én már olyan Yi-t, ami ledarálta az egész csapatot. Szimplán olyan itemje voltak és nem elsőnek ment be a harcba, mert akkor tényleg semmit sem ér.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.