Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7701) Víz Elek válasza kcsa (#7698) üzenetére


Víz Elek
senior tag

van arra esely, hogy ma megkapjam? (videki vagyok)

Samsung S9

(#7702) Ndruu válasza Ndruu (#4992) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Feladva: 2013.05.24. - megérkezett: 2013.07.25. (eBay),
feladva: 2013.05.29. - megérkezett: 2013.07.08. (eBay),
feladva: 2013.06.04. - megérkezett: 2013.07.23. (dealextreme).

Nem volt egy jó hónap ez a június...

Harrrr!!!!

(#7703) kcsa válasza Víz Elek (#7701) üzenetére


kcsa
veterán

Postát hívd fel, telefonon sokkal több infót tudnak adni.

(#7704) ferke76


ferke76
csendes tag

Sziasztok!
Nekem így alakult a rendelésem:
2013.07.18.
11:46 Megrendeltem THL W100
2013.07.22
14:42
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2013.07.24
20:35
Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2013.07.24
20:40
Küldemény információ:
Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs
2013.07.26.
10:15
Postásnéni hozta a telefont

(#7705) instantwater válasza CoolBoy323 (#7695) üzenetére


instantwater
addikt

Nem, a warranty leírásnál az volt, hogy nekem kell állni a postát [amit a google cacheból kellet kihalászni mellesleg], és visszafelé ők küldik.
Visszafelé nem lesz küldve, csak a lóvé :D

(#7696) Duliee: Behülyült a vissza nyíl. Keress rá a topikban, volt róla video is. NEkem nem oldotta meg az új rom mint másoknak.
A Lenovo A660 az MINIDEALES, és még nem lett visszaküldve. Jövő héten rátolok egy másik romot, hátha segít, ha nem akkor go home :DD

(#7700) ronson: Nem az a 4300 Ft vág földhöz. Inkább mint 54300. Amúgy az én hibámból lett ennyi, mert pont átlépte az 500g os határt :DD Ez nekem már hobbi, hogy telefont rendelek kínából. Az elmúlt fél évben 2 hetente új mobilom volt. Aztán mindig visszatértem egy LG Optimus 2X hez, amitől már szabadulnék mint a fene, csak egyik kínai sem tudta kiütni, mert mindegyiknek volt valami bugja. :D
Most a V987 igéretesnek tűnt, aztán bejött ez a bug. Bevonzottam...

Már a P780 felé kacsintgatok, de mehetne le még 10-20 dolcsit.

[ Szerkesztve ]

(#7706) CoolBoy323 válasza ronson (#7700) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Micsodaaa?? Szerinted 400ft haszna van egy telefonon???

Jo lesz az 14knak is :) De ezzel is keveset mondtam szvsz...

(#7707) instantwater válasza CoolBoy323 (#7706) üzenetére


instantwater
addikt

10-15% minimum!

Főleg, hogy nagy tételben veszi.

Megint k*csögöl a készlettel.
C3, W100 black: jövő héten küldi, mert nincs készleten.
Miért nem teszi outofstock ra? :Y
Mondjuk minin egyáltalán nincs W100, neki legalább van fehér :DD

[ Szerkesztve ]

(#7708) tboy72 válasza instantwater (#7705) üzenetére


tboy72
aktív tag

Én kértem volna másik készüléket. Nekem még sosem azt küldték vissza javítva, amit kiküldtem, hanem teljesen újat. (Azt meg simán el tudtad volna adni itt a Hardveraprón úgy hogy a postaköltséged is meg lett volna belőle) De ez csak egy vélemény. :)

(#7709) instantwater válasza tboy72 (#7708) üzenetére


instantwater
addikt

Akkor inkább rendelek újat.
Ugyanott vagyok nem?
Postaköltséget kifizettem.
Mindegy, hogy visszaküld egy másikat, vagy rendelek egy újat, MIKÖZBEN LEMENT AZ ÁRA!!!
Plusz, ketyeg a 45 nap.
Ezért kértem refundot.

(#7710) instantwater válasza ferke76 (#7704) üzenetére


instantwater
addikt

Így kéne működni mindig! :K

(#7711) ronson válasza CoolBoy323 (#7706) üzenetére


ronson
őstag

Akkor el vagy tévedve maradjunk annyiban. Mert szerinted, csak hasra ütsz én meg tudom.

De ha biztosra akarsz menni, akkor kérj a gyártótól ajánlatot, 1000db-re és meg fogsz lepődni, hogy alig pár dollárral olcsóbb.

Ez a nagy baj, ezért olyan nagy a fogyasztói elvárásotok, hogy nézzenek igazán VEVŐ-nek, mert azt hiszitek, hogy hülyére keresik rajtatok magukat. A durva mennyiség az ami kizárólag hasznot termel. Gyakorlatilag a webáruház forradalom teljesen letörte a kereskedői hasznot, ha már egy kicsivel többet tennél rá, akkor más lép a helyedben az olcsóbb áraival.

[ Szerkesztve ]

(#7712) tboy72 válasza instantwater (#7709) üzenetére


tboy72
aktív tag

Én arra válaszoltam, hogy azt írtad nem akarsz javított készüléket. Nekem mindegy mit csinálsz a pénzeddel, engem nem kell meggyőzni. Én sem akarlak téged semmiről.

(#7713) CoolBoy323 válasza ronson (#7711) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Badarsag!!!! Te sem hiszed el, ugye?!

Nezd meg pl gizchinan, h mennyi egy telo, amit tesznelnek. Kisker kinai arat irnak. Arra jon postakoltseg, minusz a nagyker ar, szoval lazan van 40$ haszon egy 250$os telon!!!!

@instantwater: neked legalabb nem kamuzta, h van keszleten...

[ Szerkesztve ]

(#7714) GZoli7 válasza instantwater (#7707) üzenetére


GZoli7
senior tag

Mini sem tette out of stock-re, pont olyan, mint a többi bolt.
Öt nap után visszakértem a pénzt onnan.
Most pont a Tmallboxról néztem, nekem fehér kéne, remélem lesz, amíg visszautalja a bank a pénzt.

(#7715) RVR400 válasza ronson (#7711) üzenetére


RVR400
veterán

Rendeltem 5 db 4 USB csatival rendelkező fali töltőt. 1 db ára lett volna 1300 Ft, az 5 db pedig 2200 Ft-ra jött ki...

(#7716) instantwater válasza GZoli7 (#7714) üzenetére


instantwater
addikt

Tmallboxon most van fehér.
Elvileg.
Fekete csak hét elején.

(#7717) GZoli7 válasza instantwater (#7716) üzenetére


GZoli7
senior tag

Remélem pár nap múlva is lesz, amire visszajön a pénz. Most haragszok a minidealre. :D

(#7718) Víz Elek válasza kcsa (#7703) üzenetére


Víz Elek
senior tag

felhívtam, állítólag még a repülőtéren van, de szerintem a nő nagyon fogalmatlan volt..

Samsung S9

(#7719) KY_Cool válasza ferke76 (#7704) üzenetére


KY_Cool
csendes tag

Úgy látom hogy akkor a miénk együtt utazott az enyém egy W200-as

Elvileg 16-án rendeltem a W8-at csak az végül nem volt így levelezgettünk azon a héten, de utána felgyorsultak az események.

013.07.22
14:24
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad

2013.07.24
19:52
Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

2013.07.24
19:59
Küldemény információ:
Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

Nekem csak ennyi infóm van, de a postás srác 1152-kor a kezembe nyomta és így már nem is igazán izgalmas a többi bejegyzés.

Egy apró baj van, hogy az ajándék 16GB kártya nem jött meg, de már reklamáltam is, majd vmikor holnap megkapom a választ remélhetőleg. Ha nem lesz az sem nagy gond, mert Isten tudja milyen az az ajándék..

(#7720) kcsa válasza Víz Elek (#7718) üzenetére


kcsa
veterán

Nem hiszem, idáig mindig pontos, korrekt választ adtak a csomagszám alapján (nekem) :) (mert remélem az alapján érdeklődtél ugye :D)

(#7721) Víz Elek válasza kcsa (#7720) üzenetére


Víz Elek
senior tag

Természetesen, köszöntem azután egyből mondtam a ragszámomat. :)

Samsung S9

(#7722) Tomi++ válasza grizlisandor (#7672) üzenetére


Tomi++
csendes tag

Az enyém is így áll! :( Reméljük a legjobbakat! :)

(#7723) Chronos6


Chronos6
tag

22-én este rendeltem meg és

2013.07.25
19:10
Item information :
Célországba elküldve / Item sent abroad

Remélem jövőhét közepén ideér ^^.

(#7724) doki0224


doki0224
csendes tag

The item (RC...........HK) is pending customs inspection at the destination as of 26-Jul-2013. Ez most pontosan mit jelent?

(#7725) Tutajos81 válasza KY_Cool (#7719) üzenetére


Tutajos81
csendes tag

Valószínűleg az enyémmel együtt jött.
Minideal+SG post.
Rendelés: 2013.07.18
Posátra adás: 2013.07.22.
Megkaptam: ma (2013.07.26) délben.

(#7726) maj-viktor válasza Tutajos81 (#7725) üzenetére


maj-viktor
őstag

Aki mostanában vár - rendelt telót! (esetleg mást)
Leírhatná - így hasonlóan a fejleményeit, sokat segítene...

rendelés: hol - mit - mikor? (pl.: minideal - Lenovo a820 - 2013.06.26)
milyen post: SG - HK - CN - DHL expressz
opcionálisan, hogy vámon átcsúszott -e vagy sem (+ÁFA & +VÁM)!?
tracking numbert rendelés leadása után mikor kapott!? (1-2-3-5 nap, esetleg dátummal)
posta.hu rendszerbe mikor került be a "feladva" jelzés, esetleg további posta.hu jelzések (beérkezett az országba - vámkezelés alatt - vámkezelve (dátumokkal) - megérkezés dátuma

szóval pl valami ilyen sablon alapján:
Rendelés helye: minideal
Termék: Lenovo A820
Rendelés leadás dátuma: 2013.06.10 délelőtt (magyar idő szerint)
Post: SG
Tracking number: másnap 2013.06.11
Feladva (posta.hu szerint): 2013.06.12
Beérkezett az országba: 2013.06.20
Vámkezelés alatt: 2013.06.22
Vámkezelve: 2013.06.24
Megérkezett: 2013.06.26

Előre is köszönöm aki ezeket megosztja...
(ha nem akarsz konkrétat írni a termékhez az is jó, inkább csak a webáruházak & különböző posta fajták gyorsasága miatt érdekelne)
Ja és mégvalami, hogy nap jelzés esetén írni, hogy munkanap vagy naptári napot ért az ember (mivel visszaolvasva a 7000+ hsz-t sok helyen ez nem volt egyértelmű)

Kezdem egy régebbivel (így pontos dátumokat nem tudok)):
ebay
fotós kiegészítő cuccok (uv szűrők, pánt, tok, stb.)
CN post
tracking number megkapása: 1-2 nap
rendeléstől számított napok, míg megkaptam: ~1hó (~20 munkanap)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#7727) Chronos6 válasza maj-viktor (#7726) üzenetére


Chronos6
tag

(#7728) kcsa válasza maj-viktor (#7726) üzenetére


kcsa
veterán

toronyóra lánccal? :U

(#7729) M_o_g_y_i válasza maj-viktor (#7726) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#7730) maj-viktor válasza Chronos6 (#7727) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ohhh sry... Én kérek elnézést!
Hamár olvasás tegnap és tegnapelőtt végigolvastam az itteni 7000+ hozzászólást és kissé begolyóztam már...
(összesen vagy 16-20 órámba telt - én állat!, csak most ráfeküdtem a témára és azért...)

Attól még aki nem akarja magában tartani az aktuális rendelés állapotait, nincs ellenemre!
(már amelyik része "nyilvános")

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#7731) Tutajos81 válasza maj-viktor (#7726) üzenetére


Tutajos81
csendes tag

Leírom a saját tapasztalatot, illetve terméket, egyéb infókat. (Tényleg jól jöhet)

Rendelés helye: minideal
Termék: Lenovo A800
Rendelés leadás dátuma: 2013.07.18 (csütörtök) délután (magyar idő szerint)
Post: SG (0$)
Tracking number: másnap délután 2013.07.19 (péntek) (ez úgy jelent meg a rendelésemben, hogy Tony-tól kérdeztem meg, hogy mikor kapok, miért nem látom még, stb.)
Feladva (posta.hu szerint): 2013.07.22 14:42
Beérkezett az országba: 2013.07.24 20:37
Vámkezelés alatt: 2013.07.24 20:39
Vámkezelve: ezt az infót egyik oldalon sem tüntették fel, de átcsúszott, mert nem kellett fizetni, nem jött értesítő, stb.
Megérkezett 1: 2013.07.26 11:29 (sikertelen kézbesítés)
Megérkezett 2: 2013.07.26 13:02 (Kézbesítés regisztrálva)

Ez nettó 8nap, amiben volt egy hétvége ugye.
Ha megvan a Tracking Number, akkor érdemes (mostanság legalábbis) a http://www.17track.net oldalon követni, mert az tényleg frissül rendesen. A Magyar posta sem rossz, de az egy kicsit le volt maradva kb. 0,5-1napot)

(#7732) maj-viktor válasza Tutajos81 (#7731) üzenetére


maj-viktor
őstag

Köszi!

Ez durván jól hangzik... mint előzőkbe írtam, nekem sajnos csak más webáruházas (pl. dx, bic) vagy ebay-es tapasztalatom van és azok 95%-ba CN postosak...
Bár én mindig türelmes voltam és tudtam hogy hosszúak lesznek a szállítások a világ másik végéről (~1hó), csak itt az ilyen 1-2 hetes (5-10munkanapos rendelés-szállítások), amiket olvastam hihetetlenek számomra... (nálam a legjobb 10munknapos, de nem ez a jellemző inkább 3-5 hét (15-25 munkanap)

De mostmár felvagyok okosítva hogy a CN post miatt, szóval szerintem a közeljövőbe bepróbálok egy minideal & SG post párosítást és leírom a tapasztalataimat...

Köszi mégegyszer tényleg!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#7733) tolvaj! válasza maj-viktor (#7732) üzenetére


tolvaj!
őstag

akkor higgy nekem! életem első unión kivüli rendelése kínából: THL W100. E hónap 5. napján este adtam fel a rendelésemet ( péntek) és 11 NAPTÁRI napot követően a kezemben volt a készülék. minideal+sg post ( bár HK-t kértem a rendelésnél, de ez bocsánatos bűn, mivel ideért épségben a csomag :) )

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#7734) dobostorta


dobostorta
tag

érdekes, kedden kaptam TN-t (SG-s) a minideales rendelésemhez és még csak ma jelent meg 4px-en egy keddi és egy mai dátumú bejegyzés, kínaiul...

szerintetek nem volt raktáron nekik amit rendeltem (csak TN-t foglaltak kedden a csomagnak), vagy ez másnál is így működött? (mert olvastam itt olyat, hogy 1 nap alatt követhető volt a minideales TN)

máshol még nem látszik a TN-n, csak 4px-en

[ Szerkesztve ]

(#7735) maj-viktor válasza tolvaj! (#7733) üzenetére


maj-viktor
őstag

Természetesn elhiszem azt amit írtak - nem úgy értettem, hogy mindenki hazudik itt! :DDD

Csak szembe állítva a saját tapasztalataimmal (~30+ külföldi rendelés) hihetetlen, de tény hogy ezek CN post-osok és arról csak rosszat olvastam itt (szállítási idő szempontjából)

Csak amikor megvan egy jól bevált webshop, ebay eladó, akkor nem panaszkodik az ember.. örül, hogy megkapja amit akar és nem kell a pénze után futni... (bár ugye paypal védelemmel ritkán van ok aggódni, inkább csak az idő ketyeg mig visszajön a pénz)

Amúgy a minideal az minimális post kölstég (+3-5$) és 4%-os paypdíjas, ugye jól olvastam...? bár ez már csak minimális +5-10$ kiadás, az meg lófitty, mintha itthon venné az ember!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#7736) tolvaj! válasza maj-viktor (#7735) üzenetére


tolvaj!
őstag

jah, csak minden itthoni árnak kb az egyharmadáért veszed meg a jó, vagy jobb minőségű cuccokat mint amiket itthon kapsz :DDD

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#7737) maj-viktor válasza tolvaj! (#7736) üzenetére


maj-viktor
őstag

Hát igen, ez nem új nekem...
Mégha vesszük azt, hogy nettó ár + ÁFA, VÁM (~30%) + 10-20% kereskedelmi árrés-sel is olcsóbban jövök ki, akkor rég megéri!

100 + 30 + 10-20 = 150 "egység" azt itthon 200 "egység" alatt nem kapom meg...

Szóval már több, mint egy jó éve szinte csak külföldről rendelek, de szinte mindig próbáltam a 6-10E Ft-os vámérték alatt maradni csomagonként! (hogy kitapasztaljam pl. a vámügyintézést, stb.)

Egy tabletet már pár hónapja bepróbáltam, nem is volt gond vele, rendben megkaptam
(igaz CN post-tal 1hónap volt), használtam pár hónapot, majd eladtam még jobb áron, mint vettem
(mivel szintén jóvétellel hozzájutottam egy Samsung Galaxy Tab2 7.0-hoz)

Így most egy mobilt próbálnék be!
Csak még taktikázok melyik - milyen is lenne jó...

Amúgy sokkal jobban paráznak az emberek emiatt, mint kéne - mármint a vámolás, áfa, stb.!
Meg eleve úgy kell számolni, hogy kinti ár + 30% és jó esetbe nincs is a +30% ilyen egyszerű!
Csak mindenki megakarja úszni a vámot (áfát), pedig ha eleve úgy számolna az ember rájönne, hogy még úgyis pluszba jön ki jóval, mintha itthon venné!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#7738) csoki98 válasza dobostorta (#7734) üzenetére


csoki98
tag

én hétfőn kaptam meg a TN-emet (SG,minideal,19.én rendeltem) és a 4px.com-on nekem is csak két tyúklábat írt először aztán singapore, hongkong és most ennyi. Én a 17track.net -et ajánlom mert gyorsan fríssíti és ott nekem Célországba elküldvét jelez szóval inkább itt próbáld meg vagy singpost.com-on

"Gondoltál már arra, hogy az univerzum, amiben élünk, talán egy agysejtje egy ismeretlen lénynek?" Poco F3

(#7739) Švejk válasza Tutajos81 (#7731) üzenetére


Švejk
őstag

Nem hiszem el...17-i rendelés, és még nem is látja a rendszer a tn-t. Mi a rák lehet vele? :W

(#7740) CoolBoy323 válasza maj-viktor (#7735) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nem a minidealnel vannak rejtett koltsegek, hanem.a tmallboxnal!

(#7741) tolvaj! válasza maj-viktor (#7737) üzenetére


tolvaj!
őstag

egy kicsit off a téma, de még belefér a külföldi rendelés fogalmába.

tavaly nekiálltam építeni magamnak egy basszusgitárt, mert a széria hangszerek nem adták azt vissza ami nekem kellett, illetve csóró vagyok egy hangszerépítő mestert megfizetni( holott itt kishazánkban kevesen tudják, de világszínvonalú és hírű a hangszerépítés) és bizony voltak elvárásaim. egy-két alkatrészt kintről hozattam be mert itthon olyan pofátlan magas összegeket elkértek érte, hogy csillagokat szórt a szemem. kintről hozattam be a felsőnyerget, a húrlábat, és a potméter sapkákat. itthon CSAK A FELSŐNYEREG 22000.- jó magyar pénzbe lett volna ( alap esetben 2000-2500 Ft mert műanyag, de nekem bronz kellett...). a húrláb szintén honunkban 16000.-. a potisapkák cirka 1200.- / db ( 5 darab kellett). németországból 20eur postaköltséggel és az árfolyamkonverzióból adódó plussz pénzel együtt kifizettem a németeknek ( átszámolva) 21540 Ft-ot cakkompuder. szóval nem csak kínából éri meg megrendelni, hanem szinte bárhonnan, csak ne itthon vedd meg!

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#7742) maj-viktor válasza tolvaj! (#7741) üzenetére


maj-viktor
őstag

(#7740) CoolBoy323
Sry valóban összekevertem

(#7741) tolvaj!
Hát igen, sajnos így van, őszintén régebben én "itthon beszerezhetetlen" dolgokat rendeltem, de mostmár ott vagyok, hogy ha esetleg beszerezhető, csak drágán - akkor mérlegelek, hogy adott "cucc" mennyire sürgősen kell nekem, ha eléggé, akkor megveszem itthon... Ha nem, akkor kínai rendelés.
Bár volt már EU-n belüli rendelésem is pár, szinte mindig napra pontosan 1hét alatt kaptam meg (5munkanap), és ez még teljesen beletud férni egy esetleges nem sürgős dologba...
Viszont az én kínai rendelés tapasztalatom (nem műszaki cikkek), sajnos szállítás szempontjából ilyen mérlegelősek, mivel ~1hó szokott lenni CN post-tal!

De amúgy "jó történet volt" ilyen jöhet még!

Nekem pl. fotós cuccal volt ilyen, hogy kellett egy bizonyos adaptergyűrű (elég speckó), de szakboltba is csak néztek rám, hogy mit akarok... Igaz 1 helyen találtam, de ott meg valami horribilis 5000 Ft-ot kértek egy vacak kis "vasgyűrűdarabért", így maradt ebay és ~1000-ből megúsztam!

/OFF
Amúgy hadd ne mondjam, csak nálunk 27% az ÁFA... a drága kormányunknak köszönhetően!
(asszem szlovákba talán 20%)

A munkabérekről ne is beszéljünk...

Persze rezsicsökkentés az van havi 1.000 Ft-tal kevesebb, de ÁFÁ-t minden után fizetsz (pl. mindennapi alapvető élelmiszerek, így azzal lehet nagyot kaszálni, ha ezt növeljük... az ilyen rezsicsökkentés tipikus jön a választás kell valami parasztvakítás)
De ez már tényleg nagyon OFF

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#7743) Bali222 válasza dobostorta (#7734) üzenetére


Bali222
tag

Én 23.-án reggel rendeltem a minidealtől, este kaptam tn-t. Pár órán belül követhető lett. Először a kínai város, aztán másnap Hong Kong, és Szingapúr, 25.-én este pedig már célországba elküldve volt.

Mondjuk az enyém talán nem a legjobb viszonyítási alap, mert eddig elég gyorsnak tűnik az átlaghoz képest. :)
De az furcsa, hogy ekkora szórás van.

(#7744) ZS3NI válasza maj-viktor (#7742) üzenetére


ZS3NI
őstag

En mar a szalamit is Kínából rendelem. :-D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#7745) CoolBoy323 válasza ZS3NI (#7744) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Pick-et? :DD
Amúgy nem mondtál meredeket, mert Csányi bácsinak az egyik cége távol keleti, amelyikkel az egyik ilyen "szalámis" cégének a pénzét mossa :P

(#7746) grizlisandor válasza grizlisandor (#7672) üzenetére


grizlisandor
addikt

17track.net:
2013.07.26 10:30, Item information : Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

Remélem a jövőhét elején megkapom! :)

(#7747) instantwater válasza maj-viktor (#7742) üzenetére


instantwater
addikt

Ezért rendelünk mindent kínából.
Ha az államnak nem jó a másnak jó 20-25%, akkor kap NULLÁT. Levonja a fizetésemből a sarcát miért ÉN dolgoztam, utána még a hülyék adóját is fizessem meg a cuccokra? És mit kapok érte? SEMMIT!
Úgyhogy az állam elmehet ahova gondolom.

Hejj de jó is olcsó kínafonnal VOIPON 7 Ftért mobilt hívni. Sálálááááá. Ja, igen, telefonadó sem érdekel, lehet 1000% is, voip, sálálá :-D :-D :-D :-D
Mennyit is kap a telefonálásomból az állam? SEMMIT sálálá telefonadó :-D
Ja, hogy a sok birka a 200.000 es telefonján 50 Ft ért beszél percenként? Sálálááá :-D

(#7748) M_o_g_y_i válasza ZS3NI (#7744) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Rosszul teszed, ki tudja az milyen öreg húsból készült... ;]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#7749) CoolBoy323 válasza instantwater (#7747) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Mi ez a 7Ft-os mobil percdíj? Avass csak be :))

(#7750) instantwater válasza CoolBoy323 (#7749) üzenetére


instantwater
addikt

Prohardver voip topik.
Amúgy freevoipdeal.com
Ez miatt álltam vissza kártyásra előfizetésesről. 2 hónapja. Külföldre még olcsóbb...
No comment just use :-D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.