Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) #75945984 válasza Ed3r_X_ (#8900) üzenetére


#75945984
törölt tag

SG Post, HobbyKing-ről. Itt a súly, ami necces, 1743g és 21x24x13cm-es csomag.

(#8902) ccs2929 válasza #75945984 (#8899) üzenetére


ccs2929
senior tag

Ez is rendben, de nem kell fizikailag adja oda, hanem gondolom/remélem neten keresztül is megoldható, mert kb 1000km-re vagyunk egymástól, ez ami miatt ennyi hülyeséget kérdezek, csak elfelejtettem eddig írni.... :B

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#8903) GZoli7 válasza ccs2929 (#8894) üzenetére


GZoli7
senior tag

Igen az jó, a Posta szabályzata, hogy más nem veheti át, csak meghatalmazással.

(#8904) #75945984 válasza ccs2929 (#8902) üzenetére


#75945984
törölt tag

Mint ahogy leírtam, beszélt az ismerősöddel, ő átküldi neked a banki, paypal papírt, itthon kitöltöd a nyilatkozatot, beszkenneled, küldöd. :)

(#8905) instantwater


instantwater
addikt

Ez mi már? :D

2013.08.14 11:14, *** posta, Item information : Sikertelen kézbesítés
2013.08.14 11:14, *** posta, Item information : Sikertelen kézbesítés
2013.08.12 01:41, Item information : Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs
2013.08.12 01:33, Item information : Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2013.08.09 11:14, Item information : Célországba elküldve / Item sent abroad

Nem vámkezelték :DD
Nem mintha hiányozna...

(#8906) ccs2929 válasza #75945984 (#8904) üzenetére


ccs2929
senior tag

:R Köszi mégegyszer :R

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#8907) RVR400 válasza instantwater (#8905) üzenetére


RVR400
veterán

Nekem 08.12. 01:37-es időponttal van vám elé állított cuccom, de még nincs ott, hogy lett volna azóta vámolás vagy kézbesítés. Mondjuk vidéki posta, remélem, hogy ha hazaérek, már várni fog a csomag. :D

(#8908) rendesadam


rendesadam
tag

Sziasztok!
Focalprice-ról szeretnék telót rendelni, mire érdemes figyelni? Még nem rendeltem külföldről, szóval nem vágom, hogy is működik a dolog.
Köszi

(#8909) vegyszer válasza Ed3r_X_ (#8900) üzenetére


vegyszer
addikt

Igen. 3 hétre, és egy napra a fizetésre, ebből 8 munkanap jött, (két hétvége is volt benne)

Vasárnap este óta már a magyar posta kezelte

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#8910) kismércse


kismércse
tag

Üdv. Egy hete rendeltem a tmallbox-ról két telefont (Star B6000 és Star S5), kifizettem, de azóta semmi sem történt még, csak Preparation in progress-t ír. Mennyit várjak még szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#8911) vegyszer válasza kismércse (#8910) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem a panda ezt egy hétig csomagolta, majd 3 újabb nap alatt adta fel fizikailag is a postán. Ehhez képest a 22 nap nem is rossz szintidő.

Lehet, hogy te is hasonlóan jársz.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#8912) sagesz93


sagesz93
addikt

sziasztok.
lenne rendelésem 2 táblagépre egy oldalon, meg egy pár bigyóra. Kérdésem, hogy jobb lenne a két táblagépet külön megrendelnem, vagy egyben? A vámolás miatt kérdem, hogy érdemes-e kettészedni a rendelést. (everbuyingról venném, most van kupon is /aug12b/ - 8%, tehát igazából jobb lenne egybe az egészet mert olcsóbban jön ki, csak ha vámolnak így, akkor inkább kettészedem.)
van valakinek tapasztalata ezügyben?
köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#8913) maj-viktor válasza b0bcat (#8879) üzenetére


maj-viktor
őstag

Én geekbuying-pt ajánlom, gyorsan feldolgozták a rendelést / postáztak!
Lehet, hogy drágább, de megbízható!
(a másikat nem ismerem, így nem tudok nyilatkozni)

(#8880) KonzolKartel
Nemek EU-n belül ilyen 1hét az átlag szállítás

(#8883) bigmen55
Amikor átugrik a PayPal fizetési oldalra ott van egy olyasmi, hogy "Other Conversation" arra katt és a "másik opciót választani, hogy az aktuláis valutába vonja le pl.$, de forintba)

(#8890) 87bp
Az semmi... Jóesetbe a valós feladástól (amikor látszik a trackingbe a feladási dátum), számított 2hét, átlag 3hét, rossz esetbe 4hét a CN-es csomagok (legalábbis nekem)

(#8892) RVR400
Nekem is van egy ilyen, ami: "Küldemény felvéve 2013.07.31 11:07"

(#8896) szilicium97
Szóval a régebben emlegetett "nagy" csomagod megbukott... szabad megkérdezni esetleg, hogy mi volt benne!? Mert nekem annó volt ez a 1,2-1,4 kg körüli, de az átjött

(#8897) vegyszer
Akkor az jó időt futott, kevesebb, mint 2hét

(#8905) instantwater
Ezt visszaküldték!? Vagy sikerült átvenned!? O.o

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#8914) sagesz93 válasza sagesz93 (#8912) üzenetére


sagesz93
addikt

még valami: itt ki mit pipálna be és választana ki? Biztos ez, hogy a leggyorsabb szállítási mód ilyen olcsó legyen? Mert akkor ezen nem spórolok.

(#8915) #75945984 válasza maj-viktor (#8913) üzenetére


#75945984
törölt tag

Szia!

10 darab termék volt benne és inkább bemásolom a visszaigazolást. :)

1x #258000011/21758 10CM Male to Male Servo Lead (JR) 26AWG (10pcs/set) = $4.75

1x #ZC.1000.2S.25/21333 ZIPPY Compact 1000mAh 2S 25C Lipo Pack = $5.49

1x #Turnigy-3S/7637 Turnigy balancer & Charger 2S-3S = $4.49

4x #RB10A-BEC/18002 HobbyKing Red Brick 10A ESC = $24.28

1x #HCB-06/11329 6x3 Propellers (Standard and Counter Rotating) (6pc) = $2.91

1x #099000006/20946 Hobbyking Super Mini Quadcopter Frame with Motors (445mm) = $29.95

1x #601A-XTTB/14543 Male XT60 <-> Female T-Connector (1pc/bag) = $1.25

1x #9171000162/29531 5.6mm x 13mm M3 Nylon Threaded Spacer (10pc) = $0.79

1x #QUAD-CON16K/19534 HobbyKing Multi-Rotor Control Board V2.1 (Atmega168PA) = $12.95

1x #HK-T4A-M2/8338 Hobby King 2.4Ghz 4Ch Tx & Rx V2 (Mode 2) = $23.02

(#8914) sagesz93 Én biztos, hogy nem pipálnám be, mert szinte biztos (80%), hogy megfogja a vám. Lehet, hogy az időn spórolsz, de a vám meg húzós tud lenni. Én nem kockáztatnék, főleg úgy, hogy a lassú postás csomagok is fennakadnak a rostán. És a további hat dolláros biztosítás is felesleges, ha PayPal-la fizetsz.

[ Szerkesztve ]

(#8916) maj-viktor válasza #75945984 (#8915) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ezek valami repülőmodell alkatrészek!?
Bocsi de nem igazán tudok kiigazodni rajta...
(meg nem gondoltam, hogy ennyire részletesen lemásold a csomag tartalmát, csakhogy esetleg tudjam, hogy mit ne rendeljek, ha nem akarom, hogy fennakadjon, vagy legalábbis méret szempontjából máshogy rendeljem - 2csomagba stb.)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#8917) #75945984 válasza maj-viktor (#8916) üzenetére


#75945984
törölt tag

Igen, egy quadcopter építőkészlet. Távirányító, akku, motor, vezérlő, váz, kisebb dolgok.

Ilyen lesz

(#8918) rasurosenpai


rasurosenpai
tag

Sziasztok!

THL W8S telefonnal kapcsolatban lenne néhány kérdésem.
Az iránt szeretnék érdeklődni, hogy melyik módon érdemesebb telefont vásárolni:
Magyar weboldalról:
http://www.muszakibazar.hu/muszakibazar/4-ASZF-Adatvedelem/3-Hogyan-vasaroljunk
Költség: 77.200 HUF + 6-7000 forint szállítási költség (ajánlott légi posta) =84.500 +
Vagy külföldi oldalról:
http://www.thlmobilestore.com/thl-w8s-android-4-2-mtk6589t-smartphone-2gb-ram-32gb-5-0-inch-fhd-screen-13-0mp-camera.html
http://www.minideal.net/thl-w8s-smartphone-2gb-32gb-mtk6589t-1-5ghz-android-4-2-13-0mp-camera-grey.html
Költség 65.000 forint + vám = 82.500
A vámot most már szinte biztos, hogy megfizettetik velem?
Mert ha van sansz megúszni + az ajándék tárgyakért a thlmobile oldaláról rendelném meg, de ha mindenképpen fizetnem kell, akkor a magyar shopot választanám (számla + könyebb ügyintézés, garancia miatt).

A segítsget előre is köszi!

(#8919) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Egy kis infó dx-es rendeléshez... (1db termék, azaz semmi extra)
Sikerült 10nap után prepare to shipment státuszt kapnia... hosszú lesz ez ha ilyen ütembe halad!

Szóval DX.com-től csak az rendeljen, aki szeret sokat várni (és esetleg csak ott kapható)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#8920) maj-viktor válasza sagesz93 (#8912) üzenetére


maj-viktor
őstag

Én mindenképpen külön rendelném!

(#8914) sagesz93
Hát ha tudnánk, hogy mi - mit jelent...
azaz pl ez 3féle akarna lenni!?
- ingyen posta tracking nélkül
- posta trackinggel (CN-SG-HK Post)
- posta futárral (DHL-FedEX-UPS)

ha valami ilyesmi lenne én a középsőt választanám, de én rájuk írnék, hogy melyik opcióval / melyik postával - futárral küldenék!
Mivel futárral biztos vám... tracking nélkül könnyen elveszik, sima tracking posta, meg lassú, de talán - remélhetőleg vámmentes lesz...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#8921) instantwater válasza maj-viktor (#8913) üzenetére


instantwater
addikt

Tuti nem küldték vissza.
Este biztos leadja valamelyik postán.
Nyugodt vagyok :D

(#8922) instantwater válasza sagesz93 (#8914) üzenetére


instantwater
addikt

Így jó ahogy bejelölted. :K
már persze ha vámot akarsz fizetni..
Jó neked a lassú posta is...

[ Szerkesztve ]

(#8923) 426os válasza kismércse (#8910) üzenetére


426os
őstag

Ha nagyon türelmes vagy akkor sokat. Én ennél türelmetlenebb voltam elkezdtem piszkálni Justin-t, hogy ugyan már mi a rák van, ezután adott egy kamu tracking numbert. Pár nap után még mindig semmi, ezért megemlítettem neki, hogy paypalon van az a bizonyos disput menüpont, erre rögtön kiderült, hogy az adott telefon (Zte v970) nincs is nekik készleten (és valszeg nem is lesz, mert már eléggé kifutó modell). Csak ugye ezt elsőre rendelés előtt amikor rákérdeztem, hogy van-e és tudja-e postázni pár napon belül b**zta beismerni és hitegetett végig, hogy persze, még ma postázni fogja. Neked is azt javaslom, hogy kicsit fenyítsd be, ha nem akarsz várni sokat feleslegesen. Nagyon elkanászodott a Justin fiú (korábbi bejegyzések alapján régebb nem kamu készletből dolgozott)..

Ellenben cellphonemic-es rendelésemre 2 munkanap után kaptam trackking numbert, ami a 3. munkanapon (ma) már látszik a rendszerben (igaz még nem él).

[ Szerkesztve ]

.

(#8924) sagesz93 válasza maj-viktor (#8920) üzenetére


sagesz93
addikt

Van még itt egy trükk, ha bejelelölöm az free shippinget: [link]
Igazából az egyik gép olyan, hogy jó lenne ha hamar megérkezne. A másik meg nem számít, csak jöjjön meg és lehetőleg mindkettő vámmentes legyen.
az egyik : chuwi v88: 170 dollár körül, ennek kéne hamar megjönnie.
A másik egy ~80$-os kis egyszerű gépecske, hozzá egy bőrtökkal. Meg jönne 1-2 apró bigyó, otg átalakító, microsd olvasó, hasonlók, ezek annyira nem fontosak szerintem.
Ki hogy rendelné? Chuwira menjen egy standard shipping, a másik meg jöjjön simával?
egyéb félelmem még, hogy a banggoodról megrendeltem pár napja a chuwi v88-at, és azt kaptam hogy leállították a gyártását, legalábbis fehér színben. Félek hogy ha itt megrendelem se fogok kapni, nekem meg szeptemberig mindenképp kell egy gép.

[ Szerkesztve ]

(#8925) milestone válasza RVR400 (#8907) üzenetére


milestone
tag

Nekem 7 perccel későbbi időpontom van, és nemrég hívott a postás, hogy csomagot hozott (csak hát dolgozom, nem vagyok otthon), így te is várhatod, hogy hamarosan megkapod. Egyébként most 10 nap alatt idért (Bp.), minideal, nem rossz, 2 hónapja 2 hét alatt.

Paypal-nél hogyan kell átállítani a szállítási címet, hogy ne a lakcímemre, hanem pl. a munkahelyre szállítsanak? E-bay-es vásárlásnál meg lehetett külön adni ezt, ott is paypall-el fizettem.

Apropó, kis értékű (pár dollár) vásárlásnál nem adnak tracking numbert az E-bay-en? Rendelt tokot, fóliát, és égre-földre esküdöztek a visszaigazolásban, hogy megbízhatók, de 2-4 hetes szállítást ígértek (Kínából, persze)...

[ Szerkesztve ]

(#8926) maj-viktor válasza milestone (#8925) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ja olcsó "szir-szarokra" nem adnak, de ha megkéred általában opciónálisa +2-3$-ért adnak és úgy adják fel... Vagy ha a rendelésed meghaladja a 20-30-40-50$-t eladója válogatja!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#8927) zsolt008


zsolt008
tag

na, az en minideal-os mini sztorim:
masfel hettel ezelott rendeltem egy telot toluk ( 2napon belulre jeleztek a szallitast)
egy het mulva, most hetfon rajuk irtam, mi a helyzet, mert nem kaptam meg tracking numbert.
Valaszoltak, hogy elnezest, gondjuk volt a telo toresevel, de mar jo, meg aznap postazzak.
Kaptam is egy TN-t. Ma is irtam nekik, hogy kernek egy cimet, ahol trackelni tudom a csomagot, mert sehol sem sikerul.
Erre jott a paypaltol egy uzenet, hogy full refundot kaptam...
???
azt hiszem csalodtam bennuk elsore :(

(#8928) milestone válasza maj-viktor (#8926) üzenetére


milestone
tag

Értem, kösz.

(#8929) RVR400 válasza milestone (#8925) üzenetére


RVR400
veterán

Kis értékűnél nem szaroznak, nem éri meg. Nekem volt olyan cucc, ami a 45 napos ebay refund után jött meg. :D
Amúgy a minidealről van nekem is a cuccom, 6-án kértek számot, 9-én adták fel. :DDD

(#8930) vegyszer válasza maj-viktor (#8919) üzenetére


vegyszer
addikt

Ne má' 10 nap? A panda se kapkodja el, de hogy ők is ilyen kutyák! :W két napja rendeltem onnan és még nekem is semmi sincs. Na akkor most kezdem verni az asztalt. Először.

Van valakinek bevált asztalborogató levele, amiben a dátumot, és a rendelés számát kell kicserélni?

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#8931) fuze


fuze
őstag

Nemrég rendeltem geekbuyingról egy jiayu g3s telót. Aztán nem értettem, hogy itt mindenki két nap alatt kap tracking numbert en meg nem. Írtam Chaten es nincs raktáron, 3-7 napot kell varnom. Ez Pozitív tényleg nem kamuznak.

Meg kideritettem, hogy mi alapján küldenek sg vagy China posttal. Az volt a válasz, hogy Chaten szoljak, melyiket választom. Hk-t is lehet amúgy. Persze sg-t kértem es most várok :)

[ Szerkesztve ]

adms.hu | UI Designer

(#8932) instantwater válasza vegyszer (#8930) üzenetére


instantwater
addikt

Asztalboogató levél:
I WILL OPEN PAYPAL DISPUTE :DD

(#8933) dReFiX válasza vegyszer (#8930) üzenetére


dReFiX
senior tag

2 nap után már mindenképp asztalborogatós levéllel kezdj, teljesen jogos a dolog. :facepalm:

(#8934) b0bcat válasza maj-viktor (#8913) üzenetére


b0bcat
addikt

Köszönöm a megerősítést! :R Onnan lett végül megrendelve. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#8935) revneiq


revneiq
csendes tag

Sziasztok!
Akkor tőlem is egy kis élménybeszámoló. Augusztus 4.-én ütöttem le az aukciót ma pedig meg is jött a csomag Dél-Koreából. Csak reménykedni tudtam benne, hogy nem valami levélbombához hasonló dolgot rejt a doboz. :DDD De akárhogy is nézem nagyon jó időt futott.

2013.08.07 16:47 158055(KOREA, REPUBL
Küldemény információ:
Küldemény felvéve / Item accepted

2013.08.09 14:21 KRSELB(KOREA, REPUBL
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad

2013.08.11 20:40
Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

2013.08.11 20:41
Küldemény információ:
Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

2013.08.13 08:46
Küldemény információ:
Bejövő küldemény vámkezelve / Inbound item customs procedure

2013.08.14 10:57
Küldemény információ:
Kézbesítés regisztrálva / Delivery registered

I don't want to live on this planet anymore.

(#8936) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

10-08-2013, INFORMATION RECEIVED (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)

Ez normalis, h minideal, sg post, lenovo a660 csutortoki rendeles, es meg semmi sehol??
:W

(#8937) lipike008 válasza CoolBoy323 (#8936) üzenetére


lipike008
csendes tag

Ugyanez itt is. 4px-en nézd meg, hátha legalább már Szingapúrba átment. Nekem már ott van, de más oldalak nem hozzák ki.

(#8938) CoolBoy323 válasza CoolBoy323 (#8936) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nem szolt, a 17track beszart ugy latszik, es csak azt neztem, de tegnap d.u. celorszagba elkuldve.

Pentekre nem hiszem h megjonne, 20.a miatt meg leher majd varni szerdaig :DD faca :))

(#8939) RVR400


RVR400
veterán

Jó fej ez a mocsok paypal. :W

Új kártyát kaptam, meg is csináltam, hogy most már arról menjen, össze van linkelve az ebayes accountommal, csak elfelejtette közölni, hogy át is állt emiatt saját átváltásra, hiába volt eddig alapértelmezett az én bankom általi váltás, így 227 helyett behúzta 235-tel az USD-t. Mondjuk egy 10 dolláros tételről van szó, de 200 dollárnál már majd' 200 HUf. :W

Jah, és itthon várt a 2-án este rendelt THL W100 a Minidealtől. :D

[ Szerkesztve ]

(#8940) KonzolKartel

EMS-el hogy működik a dolog? A pontos kérdés az lenne, hogy beérkezhet a célországba akár este 11kor is?

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#8941) maj-viktor válasza vegyszer (#8930) üzenetére


maj-viktor
őstag

Hát múltkor kb,3 hete egy mobil rendelést indítottam el... vártam türelmesen, de a 7.nap után elszakadt a cérna és írtam rájuk chat-en, hogy mivan... türelmemet kérték, mondom OK, előreláthatólag mennyi idő!? aszondja még 1 hét... mondom kössz akkor máshonnan megveszem kérek full refund-ot! El is indították és rá 2napra visszakerült a kártyámra... csak így elbasztak nekem 7+2 napot... így máshonnan megrendeltem úgyanazt a telót!

Viszon most újra nekivágtam magam dx-nek egy tablet ügyébe (ismerős nézte ki a paramétereket, jóáron van és csak itt találtam, amiket ismerek shopok közül) így ez is szintén megrendelve.. 7nap után semmi rájuk írok mondom mivan, szintén írják hogy 3-7 nap... mondom ok, most kivárom, azt láss csodát 3.napon már más a státusza, nem "PaymentConfirmed", hanem "Prepare Shipment" így remélhetőleg mostmár tényleg csak pár nap és elindul a csomag...

De akkoris máshol 2nap alatt feldolgozzák (geekbuying), itt meg 10nap után se... Szerintem bereklámozták az oldalt (én folyton a reklámjukba bukkanok) és kevés emberük van így csúszik minden! Régen bezzeg mondom itt is 2-3 nap alatt még a bonyolultabb (értsd. több tételből álló csomagot) is feldolgozták / postázták!

(#8939) RVR400
Azért 10$-nál ne légy már ennyire ideges... Esetleg 100$-tól ott már akár 800 Ft is lehet a különbség!

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#8942) dReFiX válasza RVR400 (#8939) üzenetére


dReFiX
senior tag

Közérdekű közlemény rovat ? :D

(#8943) Oxy.kiraly


Oxy.kiraly
tag

Sziasztok!
THL W100 a Pandawill-tól:
Igaz, hogy 07.26 rendeltem és 2-3 nap után kicsit változtattam a rendelésen (lemondtam a DHL-t :) ) és más telefont kértem, mivel az eredeti készlethiányos volt, mégis tudtam rendelni mivel nem jelezte h, OUT OF STOCK.
Végül mejgérkezett az első Androidos telom. (elöző Nov lesz 8 éves :D )

2013.08.14 14:15, Érd 1 posta, Item information : Kézbesítés regisztrálva / Delivery registered
2013.08.14 14:15, Érd 1 posta, Item information : Kézbesítés regisztrálva / Delivery registeredAdditional information : címzett
2013.08.14 14:15, Érd 1 posta, Item information : Kézbesítés regisztrálva / Delivery registeredAdditional information : címzett
2013.08.13 08:23, Item information : Bejövő küldemény vámkezelve / Inbound item customs procedure
2013.08.10 23:00, Item information : Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs
2013.08.10 22:47, Item information : Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2013.08.07 23:36, Item information : Célországba elküldve / Item sent abroad
2013.08.06 23:36, Item information : Célországba elküldve / Item sent abroad
2013.08.05 09:25, (CHINA), Item information : Küldemény felvéve / Item accepted

:C
Szerk:
Közben eltünt a legalsó sór ami 08.03 volt valami Bla-bla

[ Szerkesztve ]

Ha a cápa a tenyeredből eszik, a lábadból is fog.

(#8944) madrac válasza cappa72 (#8878) üzenetére


madrac
őstag

Ezt jó is, hogy leírtad, de én valami olyasmi összesítő oldalra, táblázatra gondolok mint ami a 2 sim kártyás telefonok témában van. A lényeg az lenne, hogy egy helyen lehessen látni a tapasztalatokat, értékeléseket garanciális ügyintézés témában is. Ez se mellékes szempont amikor valaki vásárol valahonnan.

(#8945) RVR400 válasza dReFiX (#8942) üzenetére


RVR400
veterán

Hát jah, egy kis okulás, gondolom nem csak nekem járnak le a bankkártyáim. ;)

(#8946) letepem


letepem
aktív tag

Az én storym:

Rendeltem pandawill-ről egy tengda t94-t.(Mindezt 26-án-happy our)
Irogatás...chatelgetés...levelezés...
Majd elvileg postára adták 8-án sg post-tal!
4px nem lát semmit csak az ezyparcels és a 17track!
Majd tegnap felvettem a kapcsolatot a pandákkal: feladták, de valószínű SG még nem frissítette!

Hihetek nekik vagy b*szogassam őket még egy kicsit?

[ Szerkesztve ]

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#8947) ronson válasza KonzolKartel (#8940) üzenetére


ronson
őstag

Nem. Napi 1-nél többször biztos hogy nem jön EMS.

(#8948) kgymac


kgymac
őstag

Sziasztok,
Az érdekelne, hogy akinek már sikeresen szállított a tmallbox, annak a paypal is elküldte mail-ben a TN-t vagy csak Napocska levelében volt ?
Nekem csak a tmall küldött, 10 nap múlva fake-nek bizonyult. A minis rendelések esetében a shop is és a paypal is elküldte ugyanazt a TN-t.

(#8949) dReFiX válasza kgymac (#8948) üzenetére


dReFiX
senior tag

Rendelés összesítő alatt jött nekem anno üzenetben.

(#8950) maj-viktor válasza letepem (#8946) üzenetére


maj-viktor
őstag

...1hét türelem legalább...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.