Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7666) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Először is üdvözlök mindenkit!
Most találtam rá erre topikra, pedig már vagy 1éve rendelgetek külföldről (ebay és bevált webshopokból)

Most végigolvastam mind a 7000+ hsz-t (bele is telt vagy 16órámra!!! :D napi 2x8 óra jó kis elfoglaltság volt)
Így a saját tapasztalataimat és a leírtak alapján kérdezném...

Eddig én szinte mindig mindent CN post-tal kaptam, de ez sajnos tetű lassú (ahhoz képest, amiket itt látok, hogy vannak rendelések melyek a rendelés napjától számítva 1-2héten belül - 5-10munkanap alatt kézhez kapnak egyes userek, míg nekem CN postnál jó esetbe 3-4hét 15-20munkanap szokott lenni az átlag!

De mostmár itt olvasott tapasztalatok alapján megvan, "a sorrend':
1. SG - szingapúr post
2. HK - hongkong post
3. CN - china post
4. EMS - DHL <--- gyors, de biztos áfa, vám (+30%)

Szóval röviden a kérdésem, hogy Samsung Galaxy S3 & S3 Mini Clone (dizájnba olyan legyen és belső tudásra is közeli) szeretnék, melyik webáruházba kapok ilyet!?

Eddig amivel volt dolgom, ezekkel elégedett is voltam, csak CN postal nagyon lassúak voltak...
- eBay
- dx.com
- bic.com

Szóval melyik ajánlott!? (esetleg Paypal fizetés nem árt)

A 7.000+ hsz-t végig olvasva talán a minideal.net, talán antelife.com esetleg az aliexpress.com lenne jó!? (bár itt nincs paypal ugyebár, de ha a bankkártyás fizetés biztonságos, akkor az is jó nekem)

Na szóval ebben tudna valaki segíteni!?
Vagy na ti honnan rendeltek mobilt SG vagy HK post-tal!?

köszi előre is a válaszokat!

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.