Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7701) Jhonny06 válasza Fr@nkieWilde (#7700) üzenetére


Jhonny06
veterán

Igen. Kb. a legszigorúbban ellenőrzött fórum (talán túlságosan is).

(#7702) Fr@nkieWilde válasza Jhonny06 (#7701) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Köszönöm a segítséget! :K

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#7703) summersam


summersam
csendes tag

Sziasztok!

A következő parfümökből keresek 5,illetve 10ml kiszerelést:

BOND NO. 9 NEW HAARLEM
BOND NO. 9 ANDY WARHOL

(#7704) ×HULK×


×HULK×
csendes tag

Tudom,hogy már kitárgyaltuk,hogy az iparfumérián nem árulnak hamis parfümöt,de amióta Notino lett,tömegével reklamálnak a vevők,hogy hamisítványokat kapnak!Én is rendelek,lendeltem már tőlük.Nem akarok vitát nyitni,csak felhívnám rá a figyelmeteket.Itt van egy pár reklamáció,de még vagy 20-at tudnék bemásolni:

[ Szerkesztve ]

(#7705) sonkabence válasza ×HULK× (#7704) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Köztudott, hogy évről évre egyre silányabbak a parfümök. Van egy első kiadású dsquared he wood-om. Még mindig ugyanolyan tartós az illata, mint amikor megvettem. A hetekbe próbáltam a d-be és a mai változat 2 órán belül elillant... Szerintem a notinonál nem sok korrektebb webshop van. Mindenféle indok nélkül visszaveszik a terméket.

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7706) slick-adam válasza ×HULK× (#7704) üzenetére


slick-adam
aktív tag

mivel egyre jobban nyomulnak (reklamok mindenfele), egyre több a vevö is.

parfümök tenyleg csak higulnak folyamatosan, ugyhogy nem csoda, ha Irenke 10 ev utan berendel ujra egy üveg Black Poison-t es furinak tartja. vagy ha Tivadarnak eszebe jut, hogy a 90es evekben milyen jo is volt a Cool Water...

par hete rendeltem en is egy üveg Amouage Epic Man-t (nem occso ugye...). hat nem olyan volt, mint a kis probam (ami egy regi üvegböl lett lefejve). szepen visszaküldtem es kesz. eredeti volt, csak sajnos egy uj peldany.:(

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7707) sonkabence válasza slick-adam (#7706) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Nekem még van a pattintós kupakosból kb 48/100ml, ha érdekelne. Az még a régi eresztés.

[ Szerkesztve ]

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7708) ödönke


ödönke
aktív tag

Creed Spice and Wood mintája van valakinek eladó? Fél ml is elég, itthon sehol nem találok...

(#7709) Petyke77 válasza ödönke (#7708) üzenetére


Petyke77
tag

Neroliban tudsz venni én is ott vettem!

(#7710) jookomak


jookomak
őstag

Srácok! Valakit érdekelne egy Mancera Cedrat Boise? Sajnos rajtam nem működik, nem vagyok megelégedve vele. Nem sikerült lenyomnia az Aventust. Nyereményjátékon nyertem, de inkább olyat használnék, ami jobban mutat rajtam.

(#7711) Jhonny06 válasza jookomak (#7710) üzenetére


Jhonny06
veterán

Parfümcenternek van még tanulni valója a Notino-hoz képest. Előző hét közepén leadott rendelést nagy nehezen tegnap délután kiküldték csomagautomatába (bp-i, ráadásul), a parfümöt egy sima postai buborékos borítékba csomagolva.. ok.. (csak náluk volt Pure Tonka).

(#7712) slick-adam


slick-adam
aktív tag

Guerlain Aqua Allegoria kollekciojabol miket erdemes megszaglaszni?

Limon Verde-t ismerem egyedül, az eleg kellemes "zöld" + lime + füge illat.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7713) kk831228 válasza Jhonny06 (#7711) üzenetére


kk831228
addikt

Na milyenek a Tauer - ek?? :)) ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7714) Jhonny06 válasza kk831228 (#7713) üzenetére


Jhonny06
veterán

Az Au Coeur Du Désert jött be egyedül, de nagyon hasonló az LDDM-hez és inkább azt venném. Talán az előbbiben több az incense, ami kevésbé bejövős. Az Orange Star-os FB-os kiakadásomat zs.tom látta, tud nyilatkozni. :DDD Ami pedig a Lonestar Memories-t és a Lonesome Rider-t illeti, mindkettő érdekes parfüm és jók, de nem igazán hordanám őket, kicsit nekem sok. Az LDDM-et már tényleg be akarom rendelni lassan (még amíg tart a hideg), de nem akarok ígérgetni. :DDD

(#7715) kk831228 válasza Jhonny06 (#7714) üzenetére


kk831228
addikt

Mi a baj az orange-el?? Nekem a Lonestar Memories tetszik mostanába... Amúgy mindegyikbe benne van az az erős incense... :K :R Nekem is picit sok... Az biztos hogy egy nagyon gyenge fújás és egész nap "áradat" van, brutál erős mind...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7716) Mercutio_ válasza jookomak (#7710) üzenetére


Mercutio_
félisten

Igény lenne rá, csak keret nemnagyon :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7717) slick-adam


slick-adam
aktív tag

na voltam Aqua Allegoria cuccokat szaglaszni es ugy tunik maradok a Limon Verde-nel (bar a Herba Fresca-t is megjegyzem, az is najszos).

tudom en vagyok az elsö, aki megcafolja a "hamis cuccok Notino-n" felveteseket, de eleg furi ez a 100ml-es kiszereles Notino-n. vagyis hogy eleve nincs csak 75ml es 125ml verzio hivatalosan.
szerintetek hogy lehetseges a 100ml-es kiszereles? nem talaltam info-t neten, csak annyit, hogy mintha duty free shop-okban (repülöter) listaznanak ilyet. lehetseges, hogy külön ezeknek az üzleteknek keszülnek ezek az üvegek es Notino jo szokasahoz hiven azokat vasarolja fel? :F

31 ojroert lenne a Limon Verde, annyit megerne.

vagy mashol 35-ert a 75ml tuti retail üveg.

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7718) zs.tom válasza Jhonny06 (#7714) üzenetére


zs.tom
tag

Amúgy én a Classic Orange nevű illattal jártam ugyan így :DDD megvettem a mintát drága pénzért és erre a legócskább idegesítő buborákfújóba való lötty szaga fogadott... nem voltam kicsit sem ideges... Éééés lemoshatatlan volt, sejtszinten ette bele magát a kezembe.

(#7719) mufi


mufi
senior tag

Uj kolleginanak megmutattam a parfumjeimet. Aventustol kezdve minden ami csak van. Top 3(4) szamara:
1) TF Noir de Noir
2) Hubera
3) Red vetiver/Aventus

Hol vannak meg az ilyenek, emelem kalapom elotte.
Mas: nagy kiszerelesben Bois de portugese, TF Noir de Noir rendeleshez gyujtok embereket.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7720) zs.tom


zs.tom
tag

(#7721) summersam


summersam
csendes tag

Vásárolnék 5 vagy 10 ml Xerjoff Casamorati 1888 1888 parfümöt.
Akinek van eladó sorban privátban jelezze.
Köszönöm.

(#7722) tibbike01 válasza mufi (#7719) üzenetére


tibbike01
őstag

A Hubera mit takar? :DDD

(#7723) kk831228 válasza summersam (#7721) üzenetére


kk831228
addikt

Úhh az brutál... :R Nekem csak mintám volt, de nagyon jó...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7724) summersam válasza kk831228 (#7723) üzenetére


summersam
csendes tag

Múlt héten kaptam én is mintát.Hááát mit ne mondjak...k.rva jó.
Amit még érdemes kipróbálni az a 40 knots és a Comandante!

(#7725) mufi válasza tibbike01 (#7722) üzenetére


mufi
senior tag

keisey berwin huberta

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7726) tibbike01 válasza mufi (#7725) üzenetére


tibbike01
őstag

Tudnál róla írni pár sort? Nem találom fragranticán.

(#7727) Petyke77 válasza tibbike01 (#7726) üzenetére


Petyke77
tag

Szia itt vannak infok. Levendulás illat ahogy nézem...

http://www.basenotes.net/threads/408421-Kelsey-Berwin-Fragrances-anyone

[ Szerkesztve ]

(#7728) sonkabence


sonkabence
csendes tag

Hurrá! Végre, a piszok nose.fr utalta az 'elveszett' csomagom árát. Más: jövőhéten állítólag megjelenik a régóta várt Creed Viking. Szép piros üvegben, 50 illetve 100 ml kiszerelésben. Örülünk,
Vincent?

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7729) slick-adam válasza sonkabence (#7728) üzenetére


slick-adam
aktív tag

feltetelezem a regi, 120ml-es PREMIUM (a la Royal Oud / Aventus) arban erkezik a 100ml-es kiszereles, esetleg rahajitanak meg +10-15%-ot, mert ujdonsag vagy mi...

szoval nem, egyelöre nem örülünk.:)

majd ha mar tudom, hogy tenyleg jol sikerült es be lesz futva, en akkor fogok örülni.

addig is örülök a ma erkezett 30ml-es Millesime Imperial decant-omnak. :)) 1 € / ml-t fizettem (inkl. posta). szal bódottá.

szerk.: ja es a legfontosabb: örülök, hogy megoldodott a nose.fr problema, de belathatod, hogy valszeg nem az ö hibajukbol törtent. es mielött visszaadjak a penzt, meg kell gyözödni, hogy tenyleg eltünt. bar ki tudja, lehet meg befut tök varatlanul es van egy ingyen üveged.:)

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7730) sonkabence válasza slick-adam (#7729) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Sajnos nem. A posta azt írta nekik, hogy nem is Szállították el, már a feladáskor elveszett. Azért tököltek ilyen sokáig, mert megvárták míg nekik visszafizeti a posta és csak utána jöttem én. Első a vásárló, ugye? Grat a MI-hez! Ez igazán jó ár, de ha ausztriába vagy németbe vagy ott nem is lehetetlen ilyen árakon hozzájutni :) Sajnos, kishazánk egy gazdasági gazdasági burokba van. Az a fájó igazság, hogy szívesebben küldenek bármit romániába, bulgáriába, mint hozzánk. Nem egy neves német online parfüméria szállít románba, bulgárba hozzánk meg nem.

[ Szerkesztve ]

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7731) ödönke válasza slick-adam (#7729) üzenetére


ödönke
aktív tag

Az a MI engem is érdekelne. :) Honnan vetted?

(#7732) slick-adam válasza sonkabence (#7730) üzenetére


slick-adam
aktív tag

ja igy mas. bar nem ertem miert fizette nekik vissza a posta, ha "feladaskor elveszett". ha nem szkenneltek be, akkor közük nincs hozza. mindegy, penz meglett.:)

ödönke: ahogy bence is mondta, nemetorszagban vagyok. parfumo.de / parfumo.net -en talaltam a sracot. posta difit kifizetve a többseg biztos postaz Mo-ra is. nem art folyamatosan nezelödni es rakerdezni.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7733) slick-adam


slick-adam
aktív tag

talaltam hirtelen egy ilyet is:
50ml MI decant 42 € + posta
8 euro körül mar biztositott DHL küldes is kijön, tehat ez is 1 € / ml cakkpakk.:)

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7734) sonkabence válasza slick-adam (#7733) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Notinon most a teszter is 291/ml-re jön ki.

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7735) Petyke77


Petyke77
tag

Nincs valakinek véletlen Insurrection II pure vagy Club de nuit intense man decantja? 5-10 milli kéne kíváncsi lettem ezekre a klónokra.
Creed Viking engem érdekel. Rajöttem szeretem a Creed parfümöket... Meg lesz valami White amber is. Egyébként sok creed-ben van ambergris talán ámbra magyarul ami a leszáradáskor érződik igazán és imádom. (Pl GIT,Aventus).

(#7736) zs.tom válasza Petyke77 (#7735) üzenetére


zs.tom
tag

Ambroxan maximum... Nekem a Creed mindig túl lájtos volt és túlzottan élére vasalt, így sosem tulajdonítottam különösebb figyelmet neki :U A Royal Oud nem volt rossz, de a valódi oudhoz semmi köze sincs. Talán a szüblimvenill amit még megszagolnék, hátha.

(#7737) Petyke77 válasza zs.tom (#7736) üzenetére


Petyke77
tag

Na az aztán tényleg nagyon light,nagyon halvány vaníliás citrom. Nem rossz illat de nagyon gyenge és horror az ár. Spice&wood nem rossz. Ambroxant is szeretem pl a Molecule02 is bejön...

(#7738) zs.tom válasza Petyke77 (#7737) üzenetére


zs.tom
tag

Akkor I won't waste my time :) Scent 'O Clock Collection érdekes lehet viszont.

(#7739) tibbike01 válasza Petyke77 (#7735) üzenetére


tibbike01
őstag

Ez a 2 parfüm engem is érdekelne mintában.

(#7740) Azie


Azie
őstag

Kérdés: hol lehet venni papírcsíkot? :)

Megjött a faberlic csomag, délután írok reviewkat.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7741) zs.tom válasza Azie (#7740) üzenetére


zs.tom
tag

Aliexpress :))

(#7742) mufi


mufi
senior tag

Na hy mindenkinek. Szekrénysöprést tartottam, így a feleslegessé vált cuccaimat elsősorban itt szeretném közzétenni. A lista a következő:

1) Amouage Reflection man, 90 ml
2) Montale Black Aoud (made in Paris)
3) Timbuktu
4) PR 1 Million cca 45 ml
5) Allure Home sport eau Extreme , 120-130 ml (150 ml-es kiszerelés volt)
6) GIT decant 10 ml
7) SMW decnt 10 ml
8) Jacques Fat Pour homme 25 ml
9) Verry irresistible - már nem gyárttják, vintage eredeti, dutyban vásárolt.

Elsősorban eladni szeretném őket, de valami értelmes csere mindig belefér. Egy kép a cuccokról, sok minden nincs rajta a felsoroltak közül

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7743) zs.tom válasza mufi (#7742) üzenetére


zs.tom
tag

Refleksön nem jött be? Nekem túl lágy volt, de elhasználgatnék egyet egy hétig tavasszal :B Black Oud meg heavy hitter, buszon volt helyem vele.

(#7744) mufi válasza zs.tom (#7743) üzenetére


mufi
senior tag

Az én bőrömön sajna nem tartós...próbálgattam, töbször is, nem műxik...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7745) Yuber válasza Petyke77 (#7735) üzenetére


Yuber
újonc

Csáo, nekem van armaf club de nuitom, abból tudok mintákat osztogatni. Akit érdekel írjon privátot.

(#7746) Petyke77 válasza Yuber (#7745) üzenetére


Petyke77
tag

Ok köszi írtam!

Más. Megjött megint egy pár minta Notinotól. Vettem kíváncsiságból egy Body Kouros 5ml-es mintát. A feleségem teljesen odavan érte azt mondta ez az egyik legjobb parfüm eddig (200+ niche+designer)... 😃 Egyébként nem rossz valóban...
Kipróbáltam a Mont Blanc Individuel-t is. Jó az illat magyon de nem túl tartós.

[ Szerkesztve ]

(#7747) Azie


Azie
őstag

Faberlic Lancelot (M) tartósság: bőrömön 3-3.5 óra, erősség: szolíd 20-30-40 cm, utána bőrközeli lesz, ruhán a 3.5 óra után jobban érezni. Illat: Fás, könnyed, tavaszi illat, valóban érezhető kis akvás-fűszeres hatás is, de inkább a virágos jegyek, amiket érezni a fásság mellett. Teljesen más, mint téli-őszi fás illatok. Nem agresszív, irodai használatra szerintem teljesen rendben van.

Fragrance: fresh, aromatic, woody and spicy. Marine freshness tinged with aromatic cardamom, pink pepper and Artemisia sets the distinguished tone of the fragrance. The noble woody accord and leather notes complete the image of a brave knight ready for the great deeds. Top notes: grapefruit, black currant, lemon Body notes: magnolia, Indian carnation, jasmine Base notes: cedar, ambergris, musk

(Ebből 2 db 100ml-s EDT eladó van bontatlan, egyet megtartok)

----

Faberlic Uomo Felice (M) tartósság: bőrömön kb 2 óra (papíron ez is tudott 3-4 órát), erősség: nekem olyan 20cm, de édesanyám több, mint fél méterről húzta az orrát (ő az akvás-citrusos férfi illatokat szereti), ruhán ezt is éreztem jóval tovább. Illat: zöld (nekem sárgarépás, de nem az a tipikusan édes sárgarépa) grapefruit héj, (nem tudom milyen a szicíliai tengerpart, de nem ilyennek képzelem el), anyum szerint fű szaga van, kaszálás után. később citrusos-púderessé válik, kicsit édesedik. A leírásában szereplő vidámságot, játékosságot valóban hozza.

It’s a Sunday afternoon in July. A quick Vespa flies into a round square of an ancient Sicilian city. A man and a woman are riding the scooter. They are both young, bronzed with suntan and so happy. Having shouted something loud to a group of persons on a café terrace, they hide behind the cool grey corner of a fruit store. The couple is darting away from the city, to the orange groves sparkling with bright sunshine. Citrus trees cover the whole beach and the island, when viewed from the sea, seems to be made of gold. High up above the cliffs and gardens there is the sun – a big juicy grapefruit in a glass with icy sherbet made of clouds. “At that point I realized that happiness has its flavor”, said Pierre Bourdon when describing the image which inspired him to create Donna Felice and Uomo Felice duo fragrances. Uomo Felice was created especially for Faberlic by the world-known French perfumer Pierre Bourdon. Top notes remind of a breeze which brings the scents of a rocky Sicilian beach: bergamot, sweet lemon, tangerine, melon, pineapple, rosemary. Light freshness of the dominating citrus accord transforms in masculine lavender notes emphasized with violet and orange blossom. In the bottom of the composition there is the soft warmness of oakmoss, patchouli and a powdery undertone. Top notes: bergamot, sweet lemon, tangerine, melon, pineapple, rosemary. Middle notes: lavender, violet, orange blossom. Bottom notes: oakmoss, patchouli, powdery notes.

(100 ml EDT, 99%, eladó)

----

Faberlic Melodie (F) (EDP)szerintem simán uniszex. tartósság: 3-4 óra, erősség 50cm+ Illat: Mangó, sárgadinnye, citrusok. Édes, de nem émelyítően, bogyósgyümölcsök és citrusok miatt viszafogott.

The sound of a cello hums softly in the heart of a secret garden. A beautiful muse strums a sweet melody, telling the story of his love. The air is filled with fruity notes, creating a magical symphony... The Faberlic Mélodie aroma created specifically for Faberlic by renowned French perfumer Elise Ben. A bright sweet tune of ringing apple, pear and strawberry notes, intertwined with lyrical chords of Magnolia and frangipani. Deep notes of patchouli, sorbet and praline join in the motif, transforming it into a magical symphony. Mélodie – a fruity-gourmet fragrance. Top notes: red apple, banana, pear, mandarin Body notes: strawberry, magnolia, frangipani. Base notes: blackcurrant sorbet, praline, patchouli, musk.

----

Faberlic O Feerique Sensuelle (F) (EDP)tartósság 4 óra+, erősség 50cm+ Illat: édeskés, virágos, púderes illat, tavaszi-nyári mindenképpen. A jázmin, a kardamon, a fahéj és a rózsa mellett a gyöngyvirág dominál leginkább, a kezdeti hirtelen virágosság után kezd kibontakozni az édeskésebb oldala. Egyszer ezt, egyszer azt lehet inkább érezni.

The fragrance vibrates with subtle tunes of the overwhelming love. Its touch is light and delicate, like the dreams born at dawn. Dark velvet of spices – Cinnamon and Chocolate. Satin touch of fresh Rose and sweet Jasmine. Tender silk of Ylang-ylang and Honeysuckle. Softness of Vanilla and white petals. The fragrance was created by the famous French perfumer Pierre Bourdon. Note: rose, jasmine, lily of the valley, honeysuckle, ylang-ylang, raspberry, pineapple, vanilla, chocolate, plum, cardamom and cinnamon.

-----

Faberlic Bon Bon Chérie (F) (EDP) tartósság: 4-5 óra+, erősség 70cm+ Illat: A sweet citrusy scent with hints of banana and vanilla. Even though it feels heavy, still not overwhelmingly sweet, somehow the tangerine gives it a spicy playful vibe. Not as sweet as other nowadays gourmands, yet I would only recommend this for close encounters or outdoors, hands down not an office scent. Well blended mixture which feels unique.

#Bon Bon Chérie Eau de Parfum has been created for Faberlic by the famous French perfumer Thomas Fontain. Fragrance: fruity, floral and gourmet. Discover the delicious fruity mix of tangerine, raspberry and banana flavored with powdered sugar for those who are fond of desserts and sweet cakes! Mouth-watering confectionary notes give place to the airy tenderness of freesia leaves and lily in the trail. Top notes: tangerine, lemon, raspberry, banana Body notes: freesia, lily Base notes: powdered sugar, musk, ambergris

(nekem ez nagyon bejön és az a durva, hogy nem tudom megmondani miért)

----

Faberlic Fortunata (F) (EDP) tartósság: 3 óra, erősség: 70cm+ Illat: cseresznyés, fehérvirágos, édeskés, kicsit fűszeres, a mandulát nem nagyon éreztem rajta. Semmi extra, hozza a jegyek alapján az elvárásokat, nem túl tartós, de viszonylag erős az árához képest.

Some would care a horseshoe fot good luck, others would be looking for the fout-leaf clover in the field or chancing with the lucky Bamboo.But my fortune is much closer.The charming fragrance of FORTUNATA-exciting fragrance of good luck. Aroma consists of fruity floral with bright notes of cherry and bitter almond.
The fragrance of luck inspires with exquisite floral notes of gardenia, rose and orchids. A little more magic is added with mild sweetness of cherries. And the smile of the Fortune Favourite is pluming with warm notes of white musk, almond and patchouli. Top notes: Calabrian mandarin, red apple.Middle notes: cherry, rose, gardenia, orchid, orris root. Bottom notes: almond, vanilla, white musk, patchouli, tonka bean.

Kövi adagban: Vent d'Aventures, Alena Akhmadullina, Incognito

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7748) zs.tom válasza Azie (#7747) üzenetére


zs.tom
tag

Jó kis leírás, ezekeről a "barkácsnyalás" illatokról sosem hallottam még, de give them a try :)

(#7749) slick-adam


slick-adam
aktív tag

Herba Fresca lett a Limon Verde helyett.
muszaj betennem ezt a kepet, szerintem rohadt elegans prezentacio (tudom egyeseknek kicsit nöies, de hat izlesek...)

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7750) r3dsnake válasza slick-adam (#7749) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez szép. Pont a múltkor konstatáltam, hogy igen is fontos a parfüm külcsínje is. Pl. az A*Men üvegek annyira rondák, hogy még kipróbálni sincs kedvem. :D A DSQUARED üvegek pl. baromi ötletesek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.