Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) Misogi


Misogi
aktív tag

Ezt: [link] valaki próbálta már? Mennyire gyenge, vagy erős, illatban milyen? Sajnos nem tudom kipróbálni.

(#19002) Mercutio_ válasza szaki04 (#18999) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ismerem az illatot, van itthon 30ml split még tavalyról;)

Most ezt a Montale Embruns d'Essaouria-t próbálgatom, erős citrommal nyit, de az szerencsére háttérbe kerülés kellemes nyári illat lesz, de ennek se gyenge a projekciója :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19003) mufi válasza Misogi (#19001) üzenetére


mufi
senior tag

1:1-ben mint a parfum, csak ez fuj' mind' a 'zallat. Tan egy poppet frissebb egyesek azt mondjak, en ezt nem ereztem. Dutyban mindig ezt toltam :DDD

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#19004) Misogi válasza mufi (#19003) üzenetére


Misogi
aktív tag

Érdemes megvenni?

(#19005) Misogi válasza Misogi (#19004) üzenetére


Misogi
aktív tag

Azt tudom hogy nagyon tartós meg erős csak attól tartok hogy a sprayer olyan sokat fúj hogy 1-3 hónap alatt vége a történetnek, még ha vigyázok is vele. :D

(#19006) Misogi


Misogi
aktív tag

Ezt a Sauvage Very Cool Spray-t lehet decantolni?

(#19007) ak76


ak76
senior tag

Megérkezett a Gucci Guilty Absolute EDP-m amit egy parfümblogos cimborámtól vettem aprópénzért....nos.....
Atom, és vegyi fegyver, a feleségem majdnem lehányt (szó szerint) inzulinos gázolajba áztatott bőrkabát az elejétől a végéig, kb 12 órás élettartam, (fürdés után is érezni) 3 méteres projekció, stb, gyanakodva és megdöbbenve néztek rám a kasszánál, mert óvatlanul, és megszokásból 3 fújást engedtem magamra....nem kellett volna, egy is bőven, mindenre elég.
Ettől függetlenül nézhet bárki hülyének, ez egy mestermunka, tökéletesen hordhatatlan cucc, niche kategória egy mainstream gyártótól, brutális karakter kell hozzá, hogy az illat ne nyomja agyon a gazdáját, és mégis nagyon tetszik, a kedvenceim közé katapultált a Fahrenheit edt, meg a Kouros mellé, lehet hogy beteg dolog, de már most imádom, úgy is, hogy kb esélytelen viselnem, mert a feleségem ugyan tolerálja a hobbimat, de a vadabb példányok után (Lorenzo Villoresi Piper Nigrum) rendre kiakad, ez pedig lefejelte nála a namostaztánbazmeg' lécet, nem szeretném idő előtt kiábrándítani magamból.... :D :D :D

(#19008) bbdzyx válasza Misogi (#19006) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Az egyetlen Sauvage, amit próbáltam magamon többször, mert egy haver tévedésből ilyet rendelt magának.(lol) Ez olyan mint egy dezodor, ugyanolyan szórófejet képzelj el. Egy másik üvegben fel tudod ugyan fogni, ami lecsapódik, de készülj fel: hatalmas a szórása. Ebből kifolyólag - válaszolva az előző kérdesedre - nagyon gyorsan is fogy.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#19009) iatti válasza ak76 (#19007) üzenetére


iatti
aktív tag

hogy én kb.két év+20 minta kipróbálás után mért nem találok ilyen kincseket :DD . a piper nekem nem tűnt túl karajnak. gondolom a vattacukorhoz szokott orrok összerándultak. :DD én már annyi brutálnak mondott cuccot kipróbáltam,de eddig mind mellékvágány.

(#19010) iatti válasza ak76 (#19007) üzenetére


iatti
aktív tag

most az encre noir sportot nyomom,nem esek hasra tőle,de még mindig ez a "legkisebb xar" a sok közül. nyomok belőle vagy 6-8-at :DD hirtelen pofán vág,de aztán ez is hamar lekussol.

(#19011) ak76 válasza iatti (#19010) üzenetére


ak76
senior tag

A Guilty Absolute nem kussol el,és nem mellékvágány, odavág az biza'
.. :D :D

[ Szerkesztve ]

(#19012) jolti


jolti
senior tag

Tegnap bementem Szolnokra és útba ejtettem a Müllert.
Kíváncsi voltam a Bvlgari Wood Nerolira, mert olyan sokan dicsérték itt.
Még jó, hogy nem vettem meg vakon. :D
Úgy jártam volna vele, mint a Guerlain Homme - al és a Lalique White-al, hogy borzalmas csalódás volt mind a kettő. Az itt olvasottak alapján rendeltem meg vakon. (Sajnos Kisújon nincs semmi, ahol próbálni lehetne bármit is. Egy roszi van, de az is gyengébbik fajtából. Így 50km Szolnok, vagy 80km Debrecen, ha illatolni akarok.)
Viszont a sima Wood Essence változata nem volt olyan rossz.
Ami nagyon tetszett az YSL L'nuit L'Homme Intense változata. Meg a Dior Homme Intense, meg a Givenchy Gentleman.
Szeretem az íriszes illatokat. A nejem ek is nagyon tetszettek.

(#19013) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok,

A Vivantis-nál épp nincs Cedrat Boise...honnan tudnék rendelni? Megbízható hely érdekelne. Lehetőleg Magyarországról. 120ml-est vennék. Notino-n van...de kb. másfélszeres áron mint a Vivantis-nál volt.

(#19014) ak76 válasza hdanesz (#19013) üzenetére


ak76
senior tag

íme ez 120 ml-es.
A hely garantáltan megbízható sokszor rendelem már tőlük.

[ Szerkesztve ]

(#19015) benczeb


benczeb
aktív tag

Carolina Herrera Bad Boy van valakinek? Mi a visszajelzés a nők köréből?

(#19016) ak76 válasza benczeb (#19015) üzenetére


ak76
senior tag

Kisfiúknak való édes, ragacsos, szintetikus csacskaság.
Kb 2x volt rajtam de semmiféle pozitív reakciót nem kaptam a hölgyek részéről, ez nagyon nem egy Allure homme sport, vagy egy Fahrenheit edt, amit a legutóbb dicsért rajtam szénné egy kellemes harmincas a K&h fiókban....
Nekem a One Millión Lucky, meg a Gaultier le male essence edp keveréke ugrott be, illetve szerintem ilyen lenne ha ezt a kettőt összekeverné valaki.

(#19017) Misogi


Misogi
aktív tag

Ebben a 10-20 ezer forintos kategóriában annyi jó parfüm van, választani is nehéz. 🤣 :N

(#19018) medica válasza Misogi (#19017) üzenetére


medica
senior tag

10k-ért szvsz bentley (100-asban).

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#19019) Vamos92 válasza jolti (#19012) üzenetére


Vamos92
csendes újonc

Énis írisz fan vagyok(többek között),a Valentino Uomo Intense-t és a Prada L'homme Intense-t tudom ajánlani :DD

(#19020) jolti válasza Vamos92 (#19019) üzenetére


jolti
senior tag

Köszönöm szépen!
Prada L'homme és az Intense-e is van itthon! :) Sajnos mondjuk az pont elfogyott! De majd télére veszek egyet újra! Imádom.
Mondjuk nekem az Intense sokkal jobban tetszik, kár is volt megvenni az edt verzióját, mert az én orromnak annyival nem nyáribb illat, mint az edp. Pár helyen írták. Sőt azt vettem észre, hogy az edp a melegebben sokkal jobban projektál, mint az edt. A nagy meleg kivételével, 15-20fokig simán hordható szerintem. Sőt ott az igazi szerintem. A téli hideg kicsit megfolytja. Pont ezt beszéltük egy cimborámmal. Neki is van és neki is ez a véleménye.
A Valentino csak tervbe van véve. Unokatesómnak volt , ő imádta! Én még nem szagoltam.
Mondjuk azt mondják, hogy tiszta Dior Homme Intense , amit szintén imádok, csak az kicsit a fájdalom küszöböt cseszegeti nálam...
De mondjuk, ha annyival jobb, vagy tartósabb, akkor talán jobban megéri.

(#19021) Vamos92 válasza jolti (#19020) üzenetére


Vamos92
csendes újonc

Ugyanez a véleményem a Pradaval kapcsolatban. A valentino UI-nek nagyon felment az ára azt hiszem 2019. tavasszal vettem 50ml-t 13ért futárplázán, most legalább 20.
A Dior homme intense 2011-es verziójának 2017 utáni gyártásai nem tudom olyan brutálisak-e mint voltak korábban, sok rossz véleményt olvastam az elmúlt 1-2 évben róluk.

(#19022) mortison


mortison
csendes tag

Ha jól emlékszem van egy parfüméria, talán az is valahol a Váci u. környékén, ami nem a Neroli, de ott is árulnak mindenféle niche-t. Nem jut eszembe a neve... Nem a Madison, nem a Cherry és nem is a Zólyomi.

(#19023) tibbike01 válasza mortison (#19022) üzenetére


tibbike01
őstag

(#19024) zoszt válasza mortison (#19022) üzenetére


zoszt
tag

Közvetlenül a Neroli mellett is nyílt egy parfüméria, illetve ott van a Douglas is pár lépésre.

"Egyszerű életet élek: ami üres, megtöltöm, ami tele van, kiürítem."

(#19025) Misogi


Misogi
aktív tag

Ezek a "mostani" CDNIM-ek megerik az arukat? Sosem volt meg de vivantis-rol 13-ert lehet kapni. Meger annyit?

(#19026) Vamos92 válasza Misogi (#19025) üzenetére


Vamos92
csendes újonc

Nekem bejött én is annyiért vettem. (2019.10. Fekete atomizer, Made in France)
Van MB explorerem is, ahhoz viszonyítva sokkal tartósabb és intenzívebb.

(#19027) Misogi válasza Vamos92 (#19026) üzenetére


Misogi
aktív tag

Na akkor beújítok egy ilyenre, pár hónapja vettem a Dylan Blue-t, de elég gyenguszka, majd ősszel talán jobb lesz.

(#19028) jolti válasza Vamos92 (#19026) üzenetére


jolti
senior tag

Nekem az MB jobban tetszett, az én bőrömön kb ugyanannyit bírt ki mind a kettő.
Persze azt mondanom sem kell, hogy egyik sem ér fel tartósságban az Aventus-Al.

(#19029) tibbike01


tibbike01
őstag

Mától kóstolható az új Interlude Black Iris a Neroliban.

(#19030) Misogi válasza jolti (#19028) üzenetére


Misogi
aktív tag

"Persze azt mondanom sem kell, hogy egyik sem ér fel tartósságban az Aventus-Al." Szerencsére árban sem. :D

(#19031) pohár válasza tibbike01 (#19029) üzenetére


pohár
félisten

és még olcsóbb is, mint direktbe megvenni az Amouage oldaláról :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#19032) mortison válasza zoszt (#19024) üzenetére


mortison
csendes tag

Az lesz az, ami ott van a neroli mellett. Nem tudod mi a neve?

(#19033) jolti válasza Misogi (#19030) üzenetére


jolti
senior tag

Ok, de azon 13-15 ezren amibe kerülnek veszek inkább egy Aventus splitet...

(#19034) Vamos92


Vamos92
csendes újonc

Sziasztok. Vettem kéztől egy olyan A&F Fierce-t (50ml)amelyen nincs a test csak sötét üveges. Az illattal semmi gond, csak gondoltam megkérdezem hallott-e már valaki ilyen kiadásról?
Egy darab cikket találtam róla, hogy 14 környékén a Keleti(Arab) piacra szánt üvegeken nem lehetett rajta vallási nézetek miatt egy ideig.😁

(#19035) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

az letezhet, hogy 2eve nem hasznaltam 1 million parfumomet [szekrenyemben pihent ], es mintha a fele elparolgott volna?kifolyni nem folyt mert allitva taroltam meg talan eszre is vettem volna :U

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#19036) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Egy ismerős lánynak mutattam a MB explorer-t,azt mondja tök jó olyan mint az az axe dezodor régen :W
Mondtam neki ez azért kicsit sértő.Ok hogy nem egy niche kategória, de azért axe-hoz hasonlítani gáz.

[ Szerkesztve ]

(#19037) pohár válasza dellfanboy (#19035) üzenetére


pohár
félisten

hááát, ha hiányzik a fele, akkor az bizony valahol szelelt :D

vannak ilyenek néha, de nem tudom, hogy ennél a típusnál voltak-e ilyen gondok...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#19038) AH-Thfrstmkd válasza dellfanboy (#19035) üzenetére


AH-Thfrstmkd
csendes tag

Valaki elhasználta. :DDD

(#19039) zoszt válasza mortison (#19032) üzenetére


zoszt
tag

Azt az infót kaptam, hogy 'The Parfum' a neve annak a parfümériának, de ezt nem tudom első kézből megerősíteni.

"Egyszerű életet élek: ami üres, megtöltöm, ami tele van, kiürítem."

(#19040) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok,

Prada Luna Rossa Black EDP vagy Prada Luna Rossa EDT? Melyiket ajánlanátok? Sok jót olvastam mindkettőről, elsősorban az illatáról...a tartósságát pár helyen leszólják. :(

Illetve ezt láttam még meglepően olcsón...ehhez mit szóltok?

[ Szerkesztve ]

(#19041) pohár válasza hdanesz (#19040) üzenetére


pohár
félisten

a Luna Rossát imádom, de tényleg nem a legtartósabb dolog a világon :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#19042) Misogi válasza hdanesz (#19040) üzenetére


Misogi
aktív tag

Az Encre Noire line nagyon jó, szerintem az Extreme a best. Nagyon nagyon fás illat, jó értelemben. Az üveg és a sprayer minősége pedig veri kb. majdnem az összes designer parfümét.

(#19043) Jannn


Jannn
senior tag

Notinon 49000 a 125-ös PdM Layton. Aki szereti annak jó deal :)

(#19044) hdanesz válasza Misogi (#19042) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Köszi! Nem tudom Debrecenben hol tudnám megszagolni... :( Lehet vak rendelés lesz belőle... :D

Köszi pohár neked is!

(#19045) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Végül a Prada Luna Rossa Black mellett döntöttem. Vakon... :D
Holnap kiderül jól döntöttem-e...

(#19046) Misogi válasza hdanesz (#19045) üzenetére


Misogi
aktív tag

Honnan vetted?

(#19047) hdanesz válasza Misogi (#19046) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Notino. Most akciós a 100ml-es.

(#19048) El Gringo válasza hdanesz (#19047) üzenetére


El Gringo
senior tag

23-ért egy gyenge tucatillatot? :Y Nice... :F

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#19049) hdanesz válasza El Gringo (#19048) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Bocsánat, hogy élek. :F

(#19050) Mercutio_ válasza hdanesz (#19047) üzenetére


Mercutio_
félisten

Attól, hogy kiírják"AKCIÓ" még lehet drágább mint előző héten normál áron. Náluk is divat az eMAG/eDigi felemelem az árat és máris van miből engedni.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.