Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Pardise


Pardise
senior tag

Sziasztok :)

Carolina Herrera Good Girl parfümöt tud valaki jó áron? 30 vagy 50 ml-s érdekelne, csakis bontatlan, ajándékba lenne :)

Köszönöm!

Your car, your life ;)

(#7002) -secret- válasza Pardise (#7001) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

14.500 ft alatt nem nagyon látok 30 miliset...az is luxoryshopban ingyen szállítással.

[ Szerkesztve ]

(#7003) Pardise válasza -secret- (#7002) üzenetére


Pardise
senior tag

Áhh, brutál drága :/ Ha az 50 ml-s lenne ennyi megvenném, de 30...

Your car, your life ;)

(#7004) -secret- válasza Pardise (#7003) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ilyenek ezek az új parfümök...nézd meg a Hugo Boss The Scent női árát...kb ugyanígy van a 30 milis, fél év múlva meg dobják majd a 100-asat 12-13 körül.

Férfiben a Scent ugyan ez volt. :U

(#7005) Pardise válasza -secret- (#7004) üzenetére


Pardise
senior tag

Igen, tudom. Nagy parfümös vagyok. Barátnőmnek ez a CH Good Girl tetszik nagyon (ritka az olyan parfüm ami bejön neki), gondoltam megveszem neki karácsonyra, de piszok drága. Azért is írtam ide, hátha esetleg tud valaki olcsóbban szerezni!

Your car, your life ;)

(#7006) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Kipróbáltam ma a Zadig & Voltaire This is Him parfümöt. Eleinte nekem valamiért egy befűtött hüllős terrárium szaga jutott róla eszembe, forgácsokkal, mindennel. Fura illata van, de nagyon tetszett. :D Száradás után viszont nekem valamiért egy az egyben Issey Miyake Nuit d'Issey. Majd kipróbálom egymás mellett a kettőt, de így emlékezetből ijesztően hasonlít. Talán a This is Him erőteljesebb. Tetszett, elfogadnám.

(#7007) tibbike01


tibbike01
őstag

Sziasztok,

Szeretnék magamnak pár mintát rendelni a notiontól. Leginkább olyanokat, amik nincsenek douglesben és müllerben, de megfizethetőek. Kérlek segítsetek, hogy melyek ezek a jolyjoker illatok.
Jelenleg Guerlain - Homme, Terre D hermes és Dior - Homme parfümjeim vannak.

Amiket eddig kinéztem mintának:
Cedrat Boise
Montale Black Aoud
L'Artisan Timbuktu

Ehhez hasonló viszonylag jóárú és tartós parfümöket tudnátok még ajánlani?

(#7008) slick-adam válasza tibbike01 (#7007) üzenetére


slick-adam
aktív tag

ezek nagyon különbözö parfümök, nem tudom ertelmezni az "ehhez hasonlo"-t.:)

ja es Timbuktu nem a tartossagarol hires, DE mindenkepp ajanlott. fantasztikus illat.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7009) slick-adam


slick-adam
aktív tag

no csak elbizniszeltem a SL Arabie-t. most hozta a postas, de tegnap megszaglasztam üzletben is. papiron nem tetszett, de igy börön adja egyelöre. igaz meg csak 20 perce fujtam fel. édesKÉS a szaritott gyümik miatt, de messze nem olyan, mint ahogy azt a user rivjuk sugalltak. Chergui tenyleg sokkal édesebb.
ha nem unok rá, akkor ez lesz az ügyeletes decemberi ünnepi illatom, maskor nem hiszem, hogy be lehetne vetni.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7010) Unsign válasza tibbike01 (#7007) üzenetére


Unsign
tag

Montale Aoud Leather-t használom mostanában a legtöbb alkalommal. Érdemes kísérletet tenni. Reggel két fújás és estig érezni.

(#7011) mufi válasza kk831228 (#6999) üzenetére


mufi
senior tag

Jajj ne is mondd már...elhiszed ha azt mondom, már 2 alkalommal semmit nem szagoltam meg a dutyban? Asszem beteltem...de komolyan...3 parfüm van amire vágyok még. Gypsy water, Commes de Gracons 2 és Amouage Bracken...ennyi...nem tudom mi az istennyila van, de most egy parfüm sem jön be... :( :O
La nuit meg olyan gyenge már, én azért pénzt nem adok... :W

fúúú...viszont egy nő ismerősömön a Dior Poison...ajjajj :Y :Y :R :R

Viszont kéne egy kis help. Valaki aki nagyon szereti a Black XS illatot, annak mi hasonlót ajánlanátok? Én nem ismerem azt az illatot ezért nem tudtam értelmeset mondani a srácnak, mondtam majd rákérdezek itt...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7012) kk831228 válasza mufi (#7011) üzenetére


kk831228
addikt

Jó a poison... :K ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7013) mufi válasza kk831228 (#7012) üzenetére


mufi
senior tag

Q jo...bejon!

Mas: aki szereti a La Nuit de'l homme parfumot nem gondolkodik valami ternativa vasarlasan? Neztem, hogy egy ugyn. mandarina duck black extreme vagy fan di fendi pour homme illatokat ajanlottak. Kozosbem ebayrol esetleg valaki?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7014) ToBeY válasza mufi (#7013) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én a Salvatore F Black-en gondolkodom,fragrantica szerint ez is közel van a La nuit de L'homme-hoz.

(#7015) slick-adam válasza ToBeY (#7014) üzenetére


slick-adam
aktív tag

dehogy van, köze nincs hozza

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7016) ToBeY válasza slick-adam (#7015) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Oh,köszi.Még nem szagoltam meg,csak fragrantican láttam...De majd valamikor megszagolom,csak nem olyan egyszerű

[ Szerkesztve ]

(#7017) slick-adam válasza ToBeY (#7016) üzenetére


slick-adam
aktív tag

nem rossz, de sztem semmi extra es tenyleg nem hasonlit La Nuit-ra.
La Nuit-ot többször is fujkaltam mar es van egy 2-3ml-es probam belöle. a minap kaptam az egyik cserem melle ingyér vagy 6-7ml F Black-et es kb 2 fujas utan tovabb ajandekoztam... enough said :(

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7018) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Skacok!

Valaki próbálta már a Lalique White-ot?
Milyen stílus, hasonlít-e és ha igen mihez?
:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7019) Gyick válasza ToBeY (#7014) üzenetére


Gyick
őstag

Én most rendeltem.Annyira nem tetszik.Nem rossz csak nem az én világom.Amúgy tényleg nem hasonlit a la nuit l'homme-hoz.

(#7020) #30309376


#30309376
törölt tag

Sziasztok!

Parfumpartner.hu-t ismeritek? Tapasztalatok?
Boss bottled 50ml brutál akciós most.

Kösz a válaszokat! :)

(#7021) Fr@nkieWilde válasza #30309376 (#7020) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Hát...

Ha eredeti, akkor nagyon jó árban van. Ha hamisítvány, akkor viszont nagyon sok egy bóvli vacakért. Én inkább az utóbbira tippelek.

Max notino-t nézd meg. Inkább onnan rendelj.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#7022) NPeti3636


NPeti3636
újonc

Érdekes ez a La Nuit, pont 1 hete próbáltam Szegeden egy viszonylag új teszterből, és baromi tartósnak tűnt, még színre is tök sárga volt, el is csodálkoztam. Többször próbáltam régebben, volt is, így van viszonyítási alap. Az egyik fórumon is hasonló észrevételről olvastam, talán észhez kaptak, majd kiderül. Bár úgyis jön egy új "Armaf", csak idő kérdése :))

(#7023) tibbike01 válasza Pardise (#7001) üzenetére


tibbike01
őstag

Én is a CH Good Girl-t szeretném asszonynak karácsonyra venni, de nem adok 15ezret 30ml-ért.
Valami más alternatívát tudtok mondani? Annó nővéremnek imádtam a Thierry Mugler Alien-jét.
Mik a top női illatok?

(#7024) kk831228 válasza tibbike01 (#7023) üzenetére


kk831228
addikt

Dior-Poison... :DDD Jimmy Choo - Flash, Pr- Olympea, PR - Black XS, Guarlein - La petite robe noire, JPG- Classique stb... Mondjuk nem ezek a top, hanem amik nekem tetszenek...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7025) ToBeY válasza NPeti3636 (#7022) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A színhez csak annyit,hogy az üveg van színezve...[link]

(#7026) tibbike01 válasza kk831228 (#7024) üzenetére


tibbike01
őstag

A diorból a sima poison vagy hypnotic poison?

(#7027) kk831228 válasza tibbike01 (#7026) üzenetére


kk831228
addikt

Hypnotic Edp... YSl - Manifesto

Szerintem ezek vannak douglas-be mind tesztelni... ;)

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7028) NPeti3636 válasza ToBeY (#7025) üzenetére


NPeti3636
újonc

hát nem tudom, az orrom remélem nem csalt, kövi héten is visszanézek, hátha... :)

(#7029) ToBeY válasza NPeti3636 (#7028) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Most én is szereztem egy mintát majd kíváncsi leszek milyen,mivel 2009-10 környékén próbáltam már egyszer.

(#7030) NPeti3636 válasza ToBeY (#7029) üzenetére


NPeti3636
újonc

hmm akkor kellett volna betárazni pár üveggel...
http://www.fragrantica.com/perfume/Yves-Saint-Laurent/La-Nuit-de-l-Homme-5521.html
felső, illetve a 3. hozzászólás is ezt erősíti

(#7031) slick-adam válasza tibbike01 (#7023) üzenetére


slick-adam
aktív tag

30ml-ert nem akarsz 15-öt (erthetö). es 50ml-ert kiadnal? vagy mekkora a büdzsé?
en pont, hogy nem top illatot keresnek neki. miert illatozzon ugy az asszonyka, mint a többi 100 az utcan? vmi szemelyesebb, speciben erdemes gondolkodni. szvsz.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7032) #30309376 válasza Fr@nkieWilde (#7021) üzenetére


#30309376
törölt tag

Új webáruház lehet. Minden héten más akció van egy-egy ffi, női parfümre.
Mindegy, bevállaltam egy Boss bottled-et. Meglátjuk. Majd elmondom a tapasztalatokat.
/Az árukeresőn jókat írnak róluk./

A notino-t ismerem, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#7033) tibbike01 válasza slick-adam (#7031) üzenetére


tibbike01
őstag

kb pont 15-öt szánok rá.
Eddig csak avonos, dm-es parfümjei voltak. Szerintem kezdésnek örülne egy dougleses már jól bevált illatnak is.

(#7034) kk831228 válasza tibbike01 (#7033) üzenetére


kk831228
addikt

Szerintem hypnotic - ot mutasd meg neki... ;) :K

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7035) slick-adam válasza tibbike01 (#7033) üzenetére


slick-adam
aktív tag

na ezek odabasznak. nem kell feltetlen vegigjarnia a designer utat sztem. miert is tenne? a "top" designer illatok is hasonlo arban vannak es minöseget, különlegesseget nezve nem nagy durranasok... raadasul könnyen szembejöhetnek az utcan.

- Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais 50ml - 16260 ft. csodalatos rozsa. KATT!
- Serge Lutens A La Nuit 50ml (teszter) - 15720 ft. legelethübb fantasztikus jazmin KATT!
- Montale Intense Cafe 50ml - 16980 ft. rózsa, vanília, pici kávé. hmmm. KATT!

... stb.

en biztos ilyesmit vennek baratnömnek.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7036) tibbike01 válasza slick-adam (#7035) üzenetére


tibbike01
őstag

Ezeket nem tudom megillatozni, itt Debrecenben csak müller és dougles van.
Nem vakon fogom neki megrendelni az első parfümöt, amit tőlem kap. :)

Férfibe viszont írhatnál pár hasonlóan egyedi parfümöt. :) Én is szándékozok venni.

(#7037) Jhonny06 válasza mufi (#7011) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nekem van egy 1X használt 30ml-es La Nuit-om még 2010 környékéről, már kaptam rá pár ajánlatot.. ;] :DDD

(#7038) slick-adam válasza tibbike01 (#7036) üzenetére


slick-adam
aktív tag

én firtz-ben élek, ugyhogy nem tudom ott is ugyanaz-e pontosan a Douglas és Müller kinalata, de ha igen, akkor ezeket szaglaszd meg a csajosnak (ezek jol is neznek ki):

- Lalique Perles de Lalique - ez is baromi jó es nem tucat rózsa. Notino-n raadasul csak egy 10-esbe faj 100ml.
- Hermes Un Jardin Sur Le Toit (vigyazz, több fele "Sur Le ..." is van!) - alma, körte, fü, ... friss üdítö illat. Notino-n 15e az 50ml-es
- Guerlain Shalimar EAU DE PARFUM verzió - az örök klasszikus a Chanel no.5 mellett. nem lehet megunni, ilyet igazi hölgyek hordanak. Notino-n 13500 körül az 50ml-es.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7039) tibbike01 válasza slick-adam (#7038) üzenetére


tibbike01
őstag

Honnan ismersz ennyi női illatot? ;]

Férfi parfümök közül mik a kedvenceid, nem az aranyár kategóriában?

(#7040) slick-adam válasza tibbike01 (#7039) üzenetére


slick-adam
aktív tag

onnan, hogy ezek között van nehany eleve unisex, illetve a tenylegesen nöknek szantak (Shalimar nyilvan, Annick, ...) is siman jok fiuknak is (manapsag). ezert megszaglasztam öket. de ez ne zavarjon be, ezek csodalatos illatok. mindenkepp probald ki, ha megtalalod öket! jelenleg nincs baratnöm, de ha lenne es ilyeneket fujna magara, nem tudna lerugodni magarol.:) na meg en eleve nyitottabb vagyok parfüm temaban, a nagy többsegnek a felsoroltak közül a leginkabb unisex is tul nöiesnek tünne.;)
en agyfaszt kapok a tipikus, szuper vanilias, szuper szirupos, emelyitö, gagyi es UNALMAS nöi illatoktol.

férfi (vagy ferfi fele hajlo unisex) löttyöket majd irok holnap.:)

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7041) mufi válasza Jhonny06 (#7037) üzenetére


mufi
senior tag

Az a baj, hogy ha meg old formula is, es eredeti nem vizesitett, sajna akkor sen er annyit mint amenyit kernek erte...en csak remelem, hogy eszhez ternek az YSL hazban, az emberek nem hulyek es biztos vagyok benne ezt ok is jol tudjak.
Abban is biztos vagyok, hogy hamarosan jon majd egy koppintasa a lanuitnak es az lehet meg jobb is lesz az eredetinel...ha nem titok, mennyit ajanlottak erte? 15k-20k kozott?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7042) ToBeY válasza mufi (#7041) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Amíg nincs értelmes alternatívája az illatnak,az ember kénytelen azt venni ami van (original la nuit) - már ha ezt az illatot kedveli.

[ Szerkesztve ]

(#7043) Azie válasza tibbike01 (#7039) üzenetére


Azie
őstag

hány éves az asszony és milyen illatokat szeret(ett korábban) és milyeneket te? :)

gucci eau de parfum II - semleges kellemes irodai
givenchy ange ou demon - dugjmeg illat
s. ferragamo signorina - all-year
valentino donna - könnyed virágos gyümis all-year
ck obsession - fahéjas, narancsos téli

érdemes fragranticán fórumban nézni a cheap+beast és az alternative threadeket :)

vagy elküldeni szagolni és íratni vele listát

olcsó: Zara illatok most nagyon jók, 1-2 tartós is van és a dual boxokkal nem nagyon lőhetsz mellé, lily pad pl. tök jó, meg a zöld is (3-4000 pénzek a 100 milisek)

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7044) Azie válasza Azie (#7043) üzenetére


Azie
őstag

victoria's secret illatok nem drágák, tartósságukat nem tudom, de vannak nagyon jók.

kremmania.hu -n csomó magyar nyelvű vélemény van, ha az angol nem menne. ;)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7045) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Tényleg nem olyan jó ez a reformulated la nuit de l'homme :(

[ Szerkesztve ]

(#7046) mufi válasza ToBeY (#7045) üzenetére


mufi
senior tag

Nem, sajnos nem... :(

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7047) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Nah megrendeltem a parfümömet, meg néhány mintát, amikre kíváncsi voltam. Ez lett:

Bvlgari Man In Black eau de parfum férfiaknak 100 ml

Byredo M / Mink eau de parfum unisex 2 ml minta
L'Artisan Parfumeur Al Oudh eau de parfum unisex 2 ml minta
L'Artisan Parfumeur Dzing! eau de toilette nőknek 2 ml minta
Yves Saint Laurent Kouros eau de toilette férfiaknak 1 ml minta

(#7048) slick-adam válasza r3dsnake (#7047) üzenetére


slick-adam
aktív tag

:C
aztan majd irj is roluk!
(M/Mink-et különösen objektiven szaglaszd! ;) )

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7049) Azie válasza r3dsnake (#7047) üzenetére


Azie
őstag

Amin agyalok megrendelésre a napokban:

Rasasi Pour Lui eau de parfum férfiaknak 50 ml

Lanvin L'Homme eau de toilette férfiaknak 100 ml

Jacques Bogart Bogart Pour Homme eau de toilette férfiaknak 100 ml

Givenchy Ange ou Démon eau de parfum nőknek 5 ml minta

Dolce & Gabbana D&G Anthology L´Imperatrice 3 eau de toilette nőknek 5 ml minta

Másik helyről pedig

Lanvin Avant Garde+ Gucci EdP II / Valentino Donna

Csak valamit ki kéne venni, mert anyagi csőd megint. :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7050) r3dsnake válasza slick-adam (#7048) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Kíváncsivá tettek a szélsőségek, úgyhogy mindenképp így lesz. :)

A Zoologist kollekcióból kéne még az összes minta, de még az is drága. :(( Na majd szép sorjában, most egy darabig elleszek. Bár már így is van még pár parfüm, aminél elkapott a "must have" érzés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.