Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) medica válasza mufi (#17971) üzenetére


medica
senior tag

Szia! Nekem van ha kell. Szerintem borzalmas amúgy, nekem nem jött be.

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#18002) niof


niof
addikt

Sziasztok!

Rég jártam erre. Van kilátásban valami érdekes újdonság tavaszi/nyári illatokban, akár designer, akár niche vonalon? Az Aventus bár jó, de keresnék valami új, érdekesebb illatot nyárra. Minden infó érdekel az új megjelenésekről.

Előre is köszi a válaszokat!

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#18003) mufi válasza Jhonny06 (#18000) üzenetére


mufi
senior tag

Szimpla ugyeskedes, de nem hirdetest. Fact. Raadasul alairast torolni... Na nem mondok semmit inkabb...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#18004) medica válasza niof (#18002) üzenetére


medica
senior tag

Bvlgari Man Wood Neroli nekem tetszik, nyárra tervezem Acqua di gio helyett. Most wood essence van, Bentleyt váltotta.

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#18005) joeypapa válasza niof (#18002) üzenetére


joeypapa
tag

Aventus Cologne :Y :))

Szerintem nagyon érdekes és újdonság is, bár szerintem van egy minimális tucat felütése az első órában (szándékosan nem a designer-t használtam). Utána viszont mámor.

"Censorship tells the wrong story..."

(#18006) Jhonny06 válasza joeypapa (#18005) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én megbántam, hogy megvettem, gyorsan túl is adtam rajta. Szerintem nagyon designer illat, eléggé hasonló a Chanel Allure Homme Sport-hoz. 10-20k-s kategóriában nem lenne rossz, de ez az ár nevetséges érte.

(#18007) niof válasza medica (#18004) üzenetére


niof
addikt

Ezt meglesem valahol, köszi. Mostanában nem követtem a Bvlgari-t, kíváncsi vagyok, ez lesz e olyan jó, mint az eredeti Aqua!

(#18005) joeypapa
Ahogy látom, nem csak sűrűségben tér el a "sima" Aventus-tól. Ebből lehet keresek dekant-ot!

Köszi mindkettőtöknek! :R

Más valaki? Esetleg még újdonságok ezeken kívül? :))

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#18008) niof válasza Jhonny06 (#18006) üzenetére


niof
addikt

Dekantot vettem tavaly az Aventus-ból, nem volt rossz, de érdekes módon az "eredeti" kevésbé működött rajtam, mint az Armaf - Club de Nuit Intense Man-je. Nem volt baj a dekant-al sem, mert volt eredeti 2ml-es Nerolis mintám, teljesen egyformák voltak. Egyszerűen az Armaf jobban bejött... :B Csak kell valami új. De ha az Allure Homme Sport-ra hajaz, akkor nem biztos, hogy meg fog fogni...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#18009) tibbike01 válasza niof (#18008) üzenetére


tibbike01
őstag

Az Armafból made in UAE vagy France van neked?

(#18010) niof válasza tibbike01 (#18009) üzenetére


niof
addikt

Ezt így most nem tudom megmondani. Azt tudom, hogy kb. az igaz rá, amit pár helyen olvasni (pl. krémmánián), a kezdeti citrusos ablakmosó érzetű részt át kell vészelni, és utána nagyon kellemes, tartós. Szintetikus, érződik, de kellemes. Engem ez a része nem zavar egy illatnak... Notino-n vettem amúgy, ha ez segít, és a doboza már nincs meg, nem gyűjtöm... :N

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#18011) tibbike01 válasza niof (#18010) üzenetére


tibbike01
őstag

Akkor az az újabb made in france lesz. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#18012) joeypapa válasza Jhonny06 (#18006) üzenetére


joeypapa
tag

Igen, én is hasonlóan éreztem (érzem), de rövid idő és eltűnik az a designer hatás. De egyébként egyetértek, határozottan a hátránya az illatnak. De az ára....

"Censorship tells the wrong story..."

(#18013) joeypapa válasza niof (#18007) üzenetére


joeypapa
tag

Ha a sűrűséggel a colonge (mint EDC) koncentrációjára gondolsz, akkor fontos, hogy az Aventus Cologne egy EDP, a cologne nem a kölnire utal, gondolom a mögöttes szándék az Aventus 2.0-nál egy fokkal kreatívabb elnevezés lehetett... :))

Szóval ha cologne-t tervezel venni, a tartósság miatt nem kell aggódni, mert ugyanolyan EDP mint az Aventus.

"Censorship tells the wrong story..."

(#18014) niof válasza joeypapa (#18013) üzenetére


niof
addikt

Igen, erre gondoltam, köszi! :R

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#18015) paatrick


paatrick
senior tag

Közben megjött az új Dior Homme a Douglasba. Hát megfájdult a fejem tőle. Olyan fenyőfaillatú mint a Creed Aventus. Azt se szeretem, így ezt se fogom megvenni. És bár úgy van/volt hogy marad a régi is Dior Homme Originalként én azt már nem láttam kirakva.

Esetleg valakinek Debrecenben nincs egy Tom Ford tobacco vanille mintája ami már nem kell neki? Megvenném, vagy cserélném más mintákra.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#18016) Vamos92 válasza paatrick (#18015) üzenetére


Vamos92
csendes újonc

Nekem van egy 2ml notinos de nem debrecenben :U

[ Szerkesztve ]

(#18017) El Gringo válasza El Gringo (#17987) üzenetére


El Gringo
senior tag

ez az Oudmazing két illatra emlékeztet: Satin Mood és Noir pour Femme. Hasonlóan csajos, mint a Noir pour Femme. :K

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#18018) mortison


mortison
csendes tag

Comme des Garcons 2 minta/decant valakinél esetleg?

(#18019) tibbike01 válasza mortison (#18018) üzenetére


tibbike01
őstag

Ez engem is érdekelne. :K

(#18020) medica


medica
senior tag

Hi! Most jött két minta elvileg 2ml mindegyik - ez így rendben van?

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#18021) paatrick válasza Vamos92 (#18016) üzenetére


paatrick
senior tag

A felesleges postázás, utalást akarnám elkerülni, de ha nem lesz (és úgy látszik nem) akkor én is rendelek valamit notinoról amihez hozzácsapok egy mintát.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#18022) Peterzon94 válasza medica (#18020) üzenetére


Peterzon94
tag

Vagy a Memoirba van több, mint 2ml, vagy a TFben van kevesebb. Maga az üveg 5ml-es, szóval látszatra hellyel-közzel rendben van egyébként.

(#18023) bbdzyx


bbdzyx
senior tag

Timbuktuval mi lett, miért nem lehet kapni sehol?

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#18024) tibbike01 válasza bbdzyx (#18023) üzenetére


tibbike01
őstag

A jó öreg Timbuktu, most beleszippantanék, de annó Mufinak elküldtem. :(((

(#18025) Mercutio_ válasza tibbike01 (#18024) üzenetére


Mercutio_
félisten

Sokat hibázol mostanában :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#18026) mufi válasza tibbike01 (#18024) üzenetére


mufi
senior tag

:DDD

Sajnos még a régi verzió is csúnya reformuláción esett át. Jobbról balra, azt most szereztem, két vagyon volt, a legelső szériás...hát...wow...

szerk:

ui: Szeretlek Tibi. ;]

[ Szerkesztve ]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#18027) medica válasza Peterzon94 (#18022) üzenetére


medica
senior tag

Nem reklamáltam meg. A ford (tobacco vanille) olyan mintha gyümölcslevessel nyakonöntöttek volna, de jó. Az amouge nagyon bejön mindenkinek (nekem annyira nem de rossz az ízlésem).

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#18028) tibbike01 válasza mufi (#18026) üzenetére


tibbike01
őstag

Úgy képzelem el a szobádat, mint egy douglas! A bejáratnál áll egy bizti őr, meg nagy kerek tökrök a sarkokban, kávészemek kikészítve a polcon...stb :C

[ Szerkesztve ]

(#18029) danielgalaxy válasza tibbike01 (#17973) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Ezt én is meg tudom erősíteni. Előző héten rendeltem 60ml Cedrat Boise-t a Vivantistól, első rendelesem onnan, negyedik munkanapra meg is érkezett. Nyárra egy Acqua Di Parma Colonia Ezzenza lesz majd berendelve, szintén Vivantis.

(#18030) mufi válasza tibbike01 (#18028) üzenetére


mufi
senior tag

Mostanaban igencsak visszafogtam magam pedig... ;]

Na jol van csak probalom... :DDD

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#18031) El Gringo


El Gringo
senior tag

két dizájner "felfedezésem" van:

1: Boss Scent Absolute (elkezdett csökkenni az ára, érdemes megszagolni). Nekem nagyon tetszik, szerintem jobb lett, mint a Private Accord.

2: JPG Le Beau. Vettem egy üveggel belőle, mert jópofa az üveg :D Pont az van meg benne, ami az Eau Fraiche-ben nem volt. Meglepetésre, rohadt tartós. Nyáron a mindjárthazamehetünkpéntekendolgozós illatok közé bekerül az Icon Racing és az Alien Man mellé :D

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#18032) Mercutio_ válasza tibbike01 (#18028) üzenetére


Mercutio_
félisten

És 2-3 milf, akik single malttal (is) megkínálnak ?:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#18033) pohár válasza El Gringo (#18031) üzenetére


pohár
félisten

utóbbiból nekem is van mintám, kellemesen kókuszos illat :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#18034) Misogi válasza niof (#18008) üzenetére


Misogi
aktív tag

Honnan vetted a CDNIM-et?

(#18035) niof válasza Misogi (#18034) üzenetére


niof
addikt

Notino

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#18036) El Gringo


El Gringo
senior tag

Ha valaki lát ezekből olcsón valamelyik online boltban, valamelyik kínainál, szóljon már! :R Sehol nem látok :((
[Aoud Lemon Mint] [Paul Smith London] #köszcsipuszcsilávcsi :C

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#18037) KisTücsök válasza mufi (#17989) üzenetére


KisTücsök
addikt

:))

Igen igen. Féltem is tőle. Nagyon nem akarnék ennyit költeni parfümre. Meglátom. Esetleg ha tudtok külföldi oldalakat, ahol olcsóbban hozzá lehet jutni, mint itthonról, jöhet. Gypsy Water mindenképpen kéne.

A drágább teszterek közül még a Creed Virgin Island Water maradt. Nem igen tudom hova tenni. Számomra nem annyira különleges. A fej egész klassz, de utána kb csak sima kókuszt érzek..

(#18038) mufi válasza KisTücsök (#18037) üzenetére


mufi
senior tag

Neha a szerbnel talalok par dolgot barati aron, de mar az is dragul mert nagy az igeny... Es ameddig van kereslet, addig mindig lesz akinek megeri 10-20 euroert olcsobban megvenni feketen...
Rakerdezek tole, pont erdekel mennyibe tudna hozni. Nekem utoljara oud immortelt 120 eueoert adta. Az kb 2 eve volt.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#18039) kk831228 válasza Mercutio_ (#18032) üzenetére


kk831228
addikt

:Y " Nature Busty Milf"... ;]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#18040) medica válasza tibbike01 (#17981) üzenetére


medica
senior tag

van esély ennyiért valaha újra Amouge Memoir-t venni? Lemaradtam sajnos.... :(((

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#18041) tibbike01 válasza medica (#18040) üzenetére


tibbike01
őstag

Háát ha lesz újra kupon akció a Notinonál és épp akkor lesz bontott Memoir készleten, akkor van rá esély. De szerintem erre nem érdemes várni.

(#18042) medica válasza tibbike01 (#18041) üzenetére


medica
senior tag

40 ezer körü látni árukeresőn de hogy igaziak e...?
[link]
parfümpláza

[ Szerkesztve ]

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#18043) tibbike01 válasza medica (#18042) üzenetére


tibbike01
őstag

Ami árukeresőn van, az igazi! Ha bármi gond lenne 14 napon belül úgy is visszaküldheted. Van most notinon is 40ért bontott.

(#18044) medica válasza tibbike01 (#18043) üzenetére


medica
senior tag

a bontott nem gáz?

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#18045) tibbike01 válasza medica (#18044) üzenetére


tibbike01
őstag

Ezt neked kell eldöntened. Valaki megvette, leszedte a celofánt a dobozról, fújt belőle párat majd visszaküldte a notinonak. Egyébként a bontottat is vissza tudod küldeni 14 napon belül.

De ITT van 40-ért bontatlan 100ml.

[ Szerkesztve ]

(#18046) tibbike01 válasza tibbike01 (#18045) üzenetére


tibbike01
őstag

(#18047) medica válasza tibbike01 (#18046) üzenetére


medica
senior tag

:R

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#18048) mufi


mufi
senior tag

A napokban benezek a Luluaba, mintakert. Ha kell valami barkinek szivesen hozok.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#18049) iatti


iatti
aktív tag

a müllerben mit érdemes megnézni valami retró, tökös vonalon? :D van esetleg guerlain? múlt héten voltam notínóban,ez az encre noir se volt nyerő nekem.

(#18050) joeypapa válasza iatti (#18049) üzenetére


joeypapa
tag

Az Encre Noire nekem sem, de az À L'Extrême verzió annál inkább :Y

[ Szerkesztve ]

"Censorship tells the wrong story..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.