Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) ×HULK× válasza zs.tom (#8450) üzenetére


×HULK×
csendes tag

Nálam simán hozta az 5órás limitet,és csak utána lett bőrközeli.Én is meglepődtem,mert a citrusos illatoknak nem erősségük a tartósság.A párom még este is érezte (bőr)közelről,amit reggel fújtam fel.Nem mindegyik Ormonde tartósságával van gond.Nálam az Ormonde man is 5 órás,a Montabaco Intensivo pedig dúrván egész napos.Mondjuk az parfum extrait.Ami nagy szívfájdalmam,az a Zizan,mert számomra tökéletes illat.Talán a Hemingwayhoz tudnám hasonlitani.Viszont a tartóssága egy-másfél óra.Kár érte.A másik probléma az,hogy nincs a Notinon.Tehát marad a Neroli,vagy a külföldi rendelés.A Rem nekem nem jött be,pedig rajtad kívül is sokan dicsérik.A Profumo Romát megpróbálom...!

[ Szerkesztve ]

(#8452) Fr@nkieWilde válasza zs.tom (#8450) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Acqua di Sale legeslegjobb nyári illat. Én viszont csak kifejezetten vízközelnél tudom elképzelni. De ennél jobbat nem használtam még.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#8453) mufi válasza ×HULK× (#8449) üzenetére


mufi
senior tag

Ilyenem volt nekem is de rajtam sajna nem volt tartós. Az illata amúgy tényleg jó!

más: megjött az Aventus, végre. Megpróbálom ma/holnap kimérni és feladni a csmagokat, ha nem előbb legkésőbb hétfőn feladom őket...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8454) Gyick


Gyick
őstag

Arról nincs vkinek infoja hogy mennyi lesz a 30ml-es Aventus ára?Kiváncsi lennék melyik éri meg majd jobban decant-ba vagy úgy.

(#8455) sonkabence válasza mufi (#8453) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Nem hiszem el, hogy 350€-ért rendelted az aventust külföldről úgy, hogy még a Neroliban is gy 100-as a 250-es. Más országokban meg 270-280€-ért bárhol meglehet venni. Ja, nálam is van MI, GIT, VIW 350ft/ml áron.

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#8456) Jhonny06 válasza Gyick (#8454) üzenetére


Jhonny06
veterán

ml/ft áron a 30ml-es a legdrágább, szerintem jóval 20k felett lesz. Ehhez képest egy 30ml-es decant (amibe még nyírfa kivonatot is tesz a srác, így a régebbi Aventus-ra hajaz teljesen) 40 dollár.

(#8457) mufi válasza sonkabence (#8455) üzenetére


mufi
senior tag

Azt, hogy te mit hiszel, az csak a te dolgod. Amikor rendeltem, akkor sem notinon, sem neroliban nem volt elérhető és ezt bármikor ellenőrizheted. Az, hogy mennyibe került a banki transzfer, a szállítási költség, azt is.
Az, hogy ki honnan rendel, az nem az én dolgom. Van egy megbízható forrásom, igen, ott drágább 15 euróval - van még kérdés?
Sokakkal ellentétben én itt nem kereskedő vagyok, sok parfümöm van készleten/maradékban, ezeket árulom, vagy ha van igény rá rendelek, hobbiból, így nem is értem a felháborodásdat, de amúgy meg leszarom, nemes egyszerűséggel.
De ha van SMW 350 ft/ml akkor kérnék egy 250 ml-es kiszerelést.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8458) Jhonny06 válasza mufi (#8457) üzenetére


Jhonny06
veterán

"Sokakkal ellentétben én itt nem kereskedő vagyok"

Szerintem itt egyetlen kereskedő sincs.. :)

(#8459) mufi válasza Jhonny06 (#8458) üzenetére


mufi
senior tag

Nem gondoltam amúgy konkrétan senkire ....csak tényleg nem értettem a kolléga hozzászólását...

Továbbra is vevő vagyok 250 ml SMW-re, 350 ft/ml árban.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8460) Jhonny06 válasza mufi (#8459) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ja, amúgy is így baromi olcsó. A lényeg, hogy ne vegyetek Creed-et üveges formában (mármint 30, 75 és 100ml), pláne ne a drágábbakat, pl. Aventus és Royal Oud, mert brutális különbségek vannak. Az olcsóbbakból ki lehet fogni nagy ritkán jó áron tesztert.

(#8461) mufi válasza Jhonny06 (#8460) üzenetére


mufi
senior tag

Tudom. De láttam olyat is, hogy teszter/nem teszter között 500 ft eltérés volt. Ki kell fogni, ennyi.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8462) sonkabence válasza mufi (#8457) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Jó, ne legyen 350, legyen csak 300ft/ml a 250-es kiszerelés. Googleban az első oldalon kiadja 270€-ért a smw-t... Egyébként december óta kb az elmult hétig 41200 volt notinon a 120 ml-s smw, ov, viw teszter. 35 meg a MI. Még így is benne van a 350-es keretbe...

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#8463) Katica3


Katica3
újonc

Sziasztok!Osztrák férfi parfümök akcióban!
Minőségi árú!Elérhető áron!
Valakit esetleg érdekel?

(#8464) Jhonny06 válasza Katica3 (#8463) üzenetére


Jhonny06
veterán

nem

(#8465) Katica3


Katica3
újonc

Gyertek nézzetek be hozzám!
http://fumee.boltaneten.hu/
és ha játszani van kedvetek egy férfi parfümöt sorsolunk júniusban,még nem késő...

https://www.facebook.com/Aniko1975/
Parfüm-Fúmée Anikó

(#8466) zs.tom válasza Jhonny06 (#8464) üzenetére


zs.tom
tag

:C Na ez volt A válasz :D Rövid és kifejezi a valódi szándékot.

(#8467) kk831228 válasza Katica3 (#8465) üzenetére


kk831228
addikt

Köszönjük, de itt àltalába minősègi parfümökről van szò... :B ;)

A másik meg az hogy ha itt hirdetgetsz, mèg ki is tiltanak vèletlenül... :B

Jhonny06: :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8468) Gyick válasza Katica3 (#8465) üzenetére


Gyick
őstag

Megnéztem ezt az oldalt.De ezek a leírások..."Édes-csipős illat 30ml" és ezenkivül semmi info.Most mi ez?Kinai csirke vagy mi?Legalább lenne felsorolva hogy mi a fej illat/alap illat stb....Vagy hogy esetleg milyen eddigi parfümhöz hasonlit...No offense.De szerintem így senki nem fog rendelni az tuti

(#8469) zs.tom válasza Gyick (#8468) üzenetére


zs.tom
tag

Kedvenc sorom: "Vital termékei csak természetes alapanyagokat tartalmaznak." Ennél nagyobb kamut is hallottunk már, de azért ettől nyílik a bicska a zsebemben. Pontosan ilyen áron szoktak indie parfümöket árulni ilyen 2 minutes made-up weboldalakon... Ne szórakozzunk egymás idejével.

(#8470) sonkabence válasza zs.tom (#8469) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Annyira ócska, hogy ha választani kellene e között és a lidl saját márkás parfümjei közt, akkor én a lidl illatait választanám... miújság van leglentebb :D

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#8471) tibbike01


tibbike01
őstag

Srácok jövőhét hétfőn eljutok végre a Neroliba. Meg akarok szaglászni pár illatot, amire már régóta kíváncsi vagyok...pl aventus, mancera cedrat boise, amouage reflection.

Mennyire fognak nekem örülni? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8472) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Csodálom, hogy még senki nem említette:

Tauer L'Eau

Érdekes, mert nincs nagyon kifejezetten nyári Tauer és ez sem igazán tűnik annak, de talán még mindig ez a "legnyáribb" illata. Elég gyorsan elkapkodták a legtöbb helyről, rossz nem lehet.

(#8473) zs.tom válasza tibbike01 (#8471) üzenetére


zs.tom
tag

Ettől átlagabb niche illatokat nem találtál? :N Van lehetőséged elmenni akkor használd ki és válassz valami kevésbé agyonrágott csontot. pl:House of Oud, Aj Arabia, Casamorati, HDP, Shay and Blue, Xerjoff

(#8474) kk831228 válasza tibbike01 (#8471) üzenetére


kk831228
addikt

Nem fognak ,de ne foglalkozz vele... Amiket felsoroltál azokat hagyd utoljára ,mert nem baj ha már nem érzed... :DDD

Sokkal jobbak vannak... :K ;)

Xerjoff ,Ormonde, Maison Francis Kurkdjian,Profumum Roma, Parfums MDCI, Parfums de Marly, LM, Histoires de Parfum és a Creed -ből is a többivel kezd inkább, Amouage Refi az elég jó ,de biztos van sokkal jobb annál is a házon belül...

Ha adsz támpontot, talán tudunk ajánlani párat...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8475) Mercutio_ válasza tibbike01 (#8471) üzenetére


Mercutio_
félisten

Reflection és Jubilation illatmintám van eredeti (nem kimért), ha érdekel átadom némi engedménnyel, nekem egyik nem jött be másikban olyan komponens van amire allergiás vagyok :O

Cedrat Bois nálam instant love, de inkább ősztől tavaszig hordanám, ebben a melegben túl fülledt szerintem (ebből 120ml ott figyel a polcon :D ) kommerszebb mintákból is van egy kupaccal, ha nincs kedved rendelni azokból is át tudok adni.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8476) ×HULK×


×HULK×
csendes tag

Erről az illatról mi a véleny?Próbálta már valaki?

[ Szerkesztve ]

(#8477) tibbike01 válasza kk831228 (#8474) üzenetére


tibbike01
őstag

Támpont: eddig Terre D Hermes, Guerlain Homme és Prada Luna rossa parfümjeim vannak. Plusz a Cartier Declaration volt régen.
Ezekhez hasonló illatot keresek. 28éves vagyok hiperkatív egy irodában dolgozok :)

(#8478) kk831228 válasza tibbike01 (#8477) üzenetére


kk831228
addikt

Ezek friss illatok ha jòl tudom, talán azon a vonalon kellene elindulni. Gondolom azokat kedveled jobban...

Xerjoff - bòl elèg sok fross illat van, azokba szagolj bele mindenkèp, Fiero, Regio, Mephisto. Creed vonalat os èrdemes vègigszagolni, Silver Montain Water, Green Irish Tweed, stb..

Ajmal Wood szèria...

Shay and Blue : sok friss zöld illat... Ezek lehet annyira nem fognak tetszeni...

Ormonde Man-t is szagold meg...

Amouage: Mehet a Refi de s többit se hagyd ki...

Mindenkèpp: MFK - Oud kollekciò

Szerintem amùgy lehet teljesen más irányba fogsz elindulni ha beleszagolsz pár illatba...

Amùgy èn is friss illatok keresek most... ;)
Nekem nem egyszerű, mert alapbòl nem szeretem a citrusos illatokat... Eddig ami tetszik csak a Mephisto... Keresek tovább szorgalamasan... :D

Valòszìnűleg most már ùgy csinálnám hogy csak beleszagolok a kupakba, ès csak abbòl fùjnèk ami igazán tetszik, mert ami elsőre nem fog meg, az kesőbb se szokott nagy kedvenc lenni...

Ha kifùjkálod mindet akkor meg 3- 4 parfüm, ès nem lehet a boltban megmaradni... :B

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8479) kk831228 válasza tibbike01 (#8477) üzenetére


kk831228
addikt

Amùgy meg hiába ajánlgatunk, ezek mind annyira egyedi illatok... :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8480) tibbike01 válasza kk831228 (#8478) üzenetére


tibbike01
őstag

Köszönöm szépen! Azhiszem írok fel pár illatot a telómba és majd ott puskázok. Nagyon kíváncsi vagyok a niche világra. Designer téren már kiégtem.

(#8481) kk831228 válasza tibbike01 (#8480) üzenetére


kk831228
addikt

Igen, azok felejtehetőek... :B

Majd ha vègeztèl, utána Mammut: Tom Ford pult... ;) Amìg átèrsz, addig kimegy az orrodbòl a sok illat... ;)

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8482) sonkabence


sonkabence
csendes tag

Neroliba friss creed szállítmány érkezett. Szánalmas: az új méretű 100ml-s Aventus 73.000. Korábban a 120ml volt 69 ezer. Undorító amit a Creed csinál. Lehúzás a köbön, közben az ilatok tartóssága batch-ról batch-ra rosszabb. B@sszák meg én nem veszek több Creedet.

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#8483) kk831228 válasza sonkabence (#8482) üzenetére


kk831228
addikt

A többi is drága vagy csak az aventus...??

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8484) pohár válasza kk831228 (#8481) üzenetére


pohár
félisten

én ma voltam az Arénában, itt sincs Tobacco Vanille- csakúgy, mint az Allee-ban, vagy WestEndben :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8485) Master_Pubi válasza pohár (#8484) üzenetére


Master_Pubi
csendes tag

Mammut a legjobb Tom Ford kínálatból! Ott régen tudom, hogy volt Tobacco Vanille, mostanában nem néztem, de szerintem tuti van.

-

(#8486) kk831228 válasza pohár (#8484) üzenetére


kk831228
addikt

Mammut!!! Ott mindig van... minek mèsz ilyen gagyi helyekre...?? :F ;] Amùgy meg hogy hogy nem szereztèl mèg a TV - ből egy 250 ml-t...?? :U :DDD

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8487) Jhonny06 válasza pohár (#8484) üzenetére


Jhonny06
veterán

Sajnos a TV sem a régi már. :(

(#8488) pohár válasza kk831228 (#8486) üzenetére


pohár
félisten

az illatát sem ismerem még, azért :DDD

épp megszagolni akarnám... a tököm jár Mammutba, ott nem lehet Alient nézni IMAX-minőségben ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8489) kk831228 válasza pohár (#8488) üzenetére


kk831228
addikt

Nem Te mondta rêgebben hkgy ge... i jò...?? :F :U Nem jòl emlèkszem...??

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8490) pohár válasza kk831228 (#8489) üzenetére


pohár
félisten

áh, biztos nem én, nem is volt még alkalmam megszagolni :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8491) kk831228 válasza pohár (#8490) üzenetére


kk831228
addikt

De êdes rajongò vagy, nem?? :U Ha igen akkor tuti tetszeni fog... Jahh, lehet a PDM valamelyik illatra mondtad..

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8492) pohár válasza kk831228 (#8491) üzenetére


pohár
félisten

ühüm, PdM Pegasus mintám volt, az nagyon tetszett :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8493) Azie válasza tibbike01 (#8477) üzenetére


Azie
őstag

Szerencsére designer (árban) Dsquared HWRMW. ;)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#8494) mufi


mufi
senior tag

Sziasztok. Van elfekvőben egy Comme des Gracons 2 unisex, 100 ml, 1x fújtam belőle. Ár alatt adom, írjatok privit! A Mefisto is megvan még. Aventusok holnap mennek!

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8495) kk831228 válasza mufi (#8494) üzenetére


kk831228
addikt

Olyan nekem is van eladò... Mephisto nem tetszik...?? :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8496) mufi válasza kk831228 (#8495) üzenetére


mufi
senior tag

Nekem a Byredo Gypsy water az jobban adja magát.
Abból vettem most egy üveggel. Mefisto helyett meg Bracken jön ;-)

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8497) kk831228 válasza mufi (#8496) üzenetére


kk831228
addikt

Bracken friss?? :)) Meg kellene szagolni... :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8498) sonkabence válasza kk831228 (#8497) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Az én orromnak egy az egyben Montale patchouli leaves a bracken. :(

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#8499) mufi válasza kk831228 (#8497) üzenetére


mufi
senior tag

Igen. Pont mintha egy eső után egy páfrányerdőben szaladnál egy jó kört.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8500) mufi


mufi
senior tag

Na! Megérkeztek a tölcsérek és a minta flaskák, azt hiszem mindegyik 5-5 ml-es. Aki írt minta ügyben az dobjon privit...(már túl sok csillagozott levelezésem van....) :B

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.