Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) ×HULK×


×HULK×
csendes tag

Valaki hallott már erről a márkáról?Meglepően olcsó a Notinon.

Kelsey Berwin
A Kelsey Berwin márka páratlan parfümjeinek tervezői egy pillanatra sem feledkeztek meg a mottójukról: "Légy mindig természetes". Parfümjeihez ez a vállalat kizárólag a legjobb és legtisztább alapanyagokat használja. Ezek olyan virágok, drága gyanták és illóolaj eszenciák, amelyek 100% -ban természetesek, ezáltal a Kelsey Berwin parfümöknek valóban elsőosztályú, és hamisíthatatlan aromát adnak, amely képes a hétköznapok szürkesége felé emelni Önt!

A Kelsey Berwin luxusparfümök rendkívül eredetiek, szokatlanok, tele vannak szabadsággal, kötetlenséggel és tisztasággal. A romantikát és az eleganciát sem mellőzik. A legjobb minőségű összetevők gondos megválasztása egy igazán kifinomult aroma létrejöttét eredményezi, mely egyetlen parfümmel sem téveszthető össze. A Kelsey Berwin illatok képesek rendkívül könnyedén kiemelni az Ön természetes érzékiségét és ellenállhatatlanságát. Váljon a természetes magabiztosság megtestesítőjévé a különleges Kelsey Berwin parfümökkel!

(#8202) zs.tom válasza ×HULK× (#8201) üzenetére


zs.tom
tag

Én a Tesori D'oriente illatokkal jártam úgy, hogy niche meg olcsó, de az auchanos wc illatosító jobb volt...Ezzel nincs tapasztalatom, de nem fűznék hozzá nagy reményeket, egy próbát megér ha nem kíván nagy befektetéseket.

(#8203) ×HULK× válasza zs.tom (#8202) üzenetére


×HULK×
csendes tag

Én sem bízom benne tulságosan,habár a Neroli új parfümje,az Ajmar-Ambre Pimente is csak(!) 14000Ft./100ml.Nem fűztem hozzá túl sok reményt,de nálam nagyon bejött,és a tartóssága is szuper.Gondoltam,rákérdezek,hátha valaki már találkozott ezzel a Kelsey Berwin márkával.

(#8204) mufi válasza ×HULK× (#8201) üzenetére


mufi
senior tag

Nekem an Hubertám és q jó, csak nem az én stílusom. Olyan, mint amikor reggel korán keltél, álmosan menned kell melózni, nyári reggel van, az utcán pedig eső utáni vágott fű/rózsaillat érződne. Van benne valami kis füstös dolog is. Tartós. Nem egy irodába való illat az tuti. Nyári estéken tudom magamon elképzelni, de tényleg nem az én stílusom.

Ajmar-Ambre Pimente - Bukarestben a dutyban 100 ml 30 eu volt...

[ Szerkesztve ]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8205) zs.tom válasza mufi (#8204) üzenetére


zs.tom
tag

WOW ez állatul hangzik, a vágott fű különösen. :C

(#8206) Paddington válasza fernando9 (#8190) üzenetére


Paddington
csendes tag

A DHI nálam óriási kedvenc volt, mígnem jött a Valentino Uomo Intense. Egyértelmű, hogy az előbbi khmm-khmm "inspirálta", mint ahogy az Uomo-t is a DH, de nem egy az egyben copy. A nyitányuk ugyanaz, de leszáradásuk abszolút eltér. A kettő közül a DHI a gazdagabb és érdekesebb illat, de könnyen lehet, hogy mégis a VUI jönne be jobban.

A kérdésed tartalmi részére felelve igen, megéri annyiért, de 150 ml tényleg sok, inkább decant-tal próbálkoznék először. Az illat, mint ahogy írták hűvös és hideg időben működik és sokkal inkább alkalmi, mint hétköznapi viselet.

Én még rácsekkolnék a helyedben a Tom Ford Black Orchid-ra is, az íriszt ugyan csak nüanszokban kapod (van mellette ezer más), de szvsz az a real deal. Tartósság és hatósugár terén az előbbi kettőn is túltesz és olyan mintha a DHI jól szituált, kifinomult bátyja lenne.

[ Szerkesztve ]

Steinhart Nav B Chrono II 44 mm és Davosa Argonautic eladó

(#8207) kk831228 válasza Paddington (#8206) üzenetére


kk831228
addikt

Blacj Orchid elèg jò... Meg ùgyba Tom Ford Private Blend-böl elèg sok....

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8208) overclockerr


overclockerr
tag

Tegnap megjöttek a minták, nem volt dolgom még ilyen kenős flaskákkal. Kentem kettőt-hármat csuklóra nagyon semmit nem érzek az alkoholos töménységen kívül. Akkor egy picit öntöttem másik csuklóra, így jobb a helyzet, de így se mondanám tökéletesre.
Szerintem kellene valami kis spray fej 1ml-es. Hol tudnék venni ilyesmit? Egy-két darab elég lenne, mert vízzel átmosnám a következő illatra.

(#8209) Jhonny06 válasza overclockerr (#8208) üzenetére


Jhonny06
veterán

Itthon sajnos nem nagyon árulnak ilyesmit, de eBay-en vannak jók, csak ugye várni kell rá ~2 hetet. Pl. ez.

(#8210) Sanyi.il válasza overclockerr (#8208) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

Én 10 perce láttam a müllerben szórófejeket, 5/10/30ml, van amelyhez van tölcsér is, és ma még van 25% kedvezmény is glamour kuponnal.

[ Szerkesztve ]

(#8211) kk831228 válasza Sanyi.il (#8210) üzenetére


kk831228
addikt

Nem tùl jòk azok a fufu-k... egy kèt csajszinak a tàskàjába kötött ki a tartalma... :B

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8212) Paddington válasza Paddington (#8206) üzenetére


Paddington
csendes tag

...kiegészítve: nyárra Prada L'Homme.

Steinhart Nav B Chrono II 44 mm és Davosa Argonautic eladó

(#8213) summersam


summersam
csendes tag

Ezt próbálta vagy ismeri valaki?
The Different Company South Bay

(#8214) pohár válasza kk831228 (#8207) üzenetére


pohár
félisten

de az nem női? tegnap mintha uniszexnek láttam volna, de ma az EDT és EDP is mind női :F :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8215) ×HULK× válasza summersam (#8213) üzenetére


×HULK×
csendes tag

South Bay
"Napos, pezsgő és intenzív. Egy lehengerlően csillogó party hangulat, Miami legvonzóbb partjain. Grapefruit, mandarin, frézia, szantálfa, vetiver."
Nekem tetszett,de az a probléma vele,hogy kölni töménység.Nyárra nem kell egy EDP,de szerintem a tartóssága nem a legjobb.
Zólyomi Zsoltnál kipróbálhatod.

[ Szerkesztve ]

(#8216) zs.tom válasza pohár (#8214) üzenetére


zs.tom
tag

Nem kell vele foglalkozni, szoktam használni egy francia bőrös illatot ami szigorúan nőinek van írva. Abban az esetben ha nem fújnád magadra akkor mondj le róla.

(#8217) Jhonny06 válasza pohár (#8214) üzenetére


Jhonny06
veterán

Alapvetően igen, viszont baromi jó illata van. Nálam határeset kategória, lehet, hogy public-ban nem hordanám, de itthonra tervezem egy kisebb decant beszerzését.

(#8218) kk831228 válasza pohár (#8214) üzenetére


kk831228
addikt

Nőinek ìrjàk, de inkább unisex... :B

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8219) pohár válasza kk831228 (#8218) üzenetére


pohár
félisten

és mindenki más: én is úgy emlékeztem, hogy unisex, de tegnap az Allee-ban rátaláltam, mondom megnézem milyen, először érdekes volt, de egy fél óra múlva elkapott a "ezgecijóbazdmeg" érzés :D

viszont Tobacco Vanille-t sajnos nem láttam az üzletben, amit eredetileg meg akartam szagolni :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8220) kk831228 válasza pohár (#8219) üzenetére


kk831228
addikt

Igen a TV másabb azért... :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8221) ×HULK×


×HULK×
csendes tag

Akit érdekel a Tom Ford,a Váci utcai Douglasban egész jó a választék.

(#8222) Paddington válasza pohár (#8219) üzenetére


Paddington
csendes tag

Az EDT az a minimálisan letompított EDP. Nem sok értelmét látom, ha lúd legyen kövér. Az első 40 perc valóban virágdomináns, de a leszáradás kifejezetten férfias.

A TV trükkös. Mikor először csekkoltam (nyáron) a dohány mindent vitt és a vanília gyengusz volt, nem is értettem ezen mit esznek, hiszen sokak szerint az egyik legjobb vanília. Rákövetkező télen újrapróba és bumm, megértettem. Akkor meg a vanília került túlsúlyba és a dohány csak megtámogatta.

Ez egyébként igaz a Londonra és Plum Japonais-ra is. Hideg időben nyílik ki minden illatjegy.

Steinhart Nav B Chrono II 44 mm és Davosa Argonautic eladó

(#8223) zs.tom válasza ×HULK× (#8221) üzenetére


zs.tom
tag

Kétszer is megnéztem az árakat hátha rossz a látásom :Y OMG

(#8224) mufi


mufi
senior tag

Sziasztok,

A GIT-nek mikor változott meg a csomagolása? Mármint, most fekete az üveg azelőtt meg átlátszó volt?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8225) Jhonny06 válasza mufi (#8224) üzenetére


Jhonny06
veterán

A 75ml-es átlátszó, a 120ml-es fekete, nem változott.

(#8226) summersam


summersam
csendes tag

Hasonló illatot ketesek FRAPIN PARFUMS L'HUMANISTE ,csak tartósabbat.
Remélem tudtok segíteni.

(#8227) Petyke77 válasza summersam (#8226) üzenetére


Petyke77
tag

Nem nagyon van. Talán a Chanel Allure Homme Edition Blanche megér egy próbát nagyon jó kis parfüm és van hasonlóság.

(#8228) Paddington válasza summersam (#8226) üzenetére


Paddington
csendes tag

A Frapin-t nem ismerem, de ha az Edition Blanche hasonlít rá, akkor még alternatíva a Profumum Roma Meringa és a Dua Fragrances Vanilla Lemon Gelato is.

Steinhart Nav B Chrono II 44 mm és Davosa Argonautic eladó

(#8229) kk831228


kk831228
addikt

Szègyellem magam de ez a Szavázs egyre jobban tetszik(talán még jobban is mint az Aventus, talán... 😊) , meg kezd a Fahrenheit is... Nem tudom mi lesz itt... :B Designer-ből most ezek a befutòk... A Homme EDP viszont annyira nem, ìgy hogy kipròbàltam párszor... Tùl sok... :)

Na jò, mondjuk ha egy Tom Ford pult ott van, akkor ezek elfelejtődnek gyorsan...,

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8230) mufi válasza kk831228 (#8229) üzenetére


mufi
senior tag

Mert miért? Savázs nekem is bejön. Jó és kész.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8231) kk831228 válasza mufi (#8230) üzenetére


kk831228
addikt

Csakhogy ilyen mainstream illat tetszik.. :B :DDD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8232) fgabor87


fgabor87
tag

Sziasztok!
Esetleg tud valaki olyan parfümöt, aminek nagyon hasonló illata van, mint a Puma Create Man-nek? Ezt sajnos már nem gyártják.
Valahol olvastam, hogy a Mexx Fly High-t hasonló, csak kicsit karakteresebb, de azt se nagyon találni.

(#8233) rizso válasza kk831228 (#8231) üzenetére


rizso
addikt

Gáz vagy, na ;] Nálam és páromnál továbbra is ez a No1 :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#8234) kk831228 válasza rizso (#8233) üzenetére


kk831228
addikt

Tudom, tudom... :((( ;] Na de majd változik ez... :DDD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8235) summersam


summersam
csendes tag

Tudtok ajánlani nyárra niche parfümöt?
Köszi előre is a segítséget.

(#8236) kk831228 válasza summersam (#8235) üzenetére


kk831228
addikt

Xerjoff : Mephisto, Regio, Fiero..

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8237) kk831228 válasza summersam (#8235) üzenetére


kk831228
addikt

Creed-ből is van pár. Azokat nem ismerem, de a többiek igen...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8238) sonkabence


sonkabence
csendes tag

"Emlékszem, amikor kezdtem ezt az egész illatbuzulást, akkor a létező összes armani, gucci d&g egy csoda volt. Mindegyik lenyűgözött olyan frenetikusan jónak találtam őket. Eszembe jutott, mikor még a d&g the one volt az etalon. Aztán jött egyre több illat, majd az első amouage-ok, és onnan minden más szürke suzuki volt... A Jubilation hihetetlen tömjénes gyümölcsössége mindent vitt... Akkor volt, hogy rengeteg designer illat, ami korábban nagyon tetszett gagyinak hatott. Mostanra megismertem vagy 100-200 niche illatot és megint ott tartok, mint korábban a szeretett designer illatokkal: nincs semmi új, ami eléri az ingerküszöbömet... Régen jó volt, mert ott volt a niche kategória és volt mit imádni. Most meg nincs mit szeretni! Nem tudok különbséget tenni a jubilation vagy a the one közt... Mindkettő azonos színvonal számomra. Már nem érzem azt a lehengerlő különbséget, mint amit korábban éreztem bennük. Lesüllyedt a niche (vagy én) a posványba? Lehet ilyen ürességet éreznek a milliomosok, akik bármit megvehetnek? Ugyanilyen érdektelenséggel ülnek át egy ferrariba a bugattiból? Lehet azért láttuk olyan szépnek a sok niche illatot, mert tudtuk, hogy egy olyan közösségbe kerültünk be, ami csak nagyon keveseknek adatott meg és ezért túlértékeltük azt. Most, hogy kijártuk az iskolát, már nincs mit fokozni..."

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#8239) kk831228 válasza sonkabence (#8238) üzenetére


kk831228
addikt

Van benne valami... :R Az a baj a designer emlìtèsre se mèltò lett, a niche - ből meg megint kevès amire nem sajnàlnám a pènzt, viszont sokkal izgalmasabb ezèrt vonz... ;) Mindig megismerni valami újat... 😊 Szerintem niche-ből is az fogja meg az embert ami valami erzelmet vált ki belőle... Pl. Nekem a Tom Fordok, ilyenek a Mammutba... Furcsa jò èrzès kap el, ahogy szagolgatom őket... :)) Eddig azoknál erzem azt mint ha elrőpìtene máshova...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8240) rizso válasza kk831228 (#8239) üzenetére


rizso
addikt

Nem próbáltad még a benzingőzt :DDD

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#8241) kk831228 válasza rizso (#8240) üzenetére


kk831228
addikt

Azt imádom... :K :DDD :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8242) zs.tom válasza sonkabence (#8238) üzenetére


zs.tom
tag

Szívemből szóltál :D Utóbbi időben a ritkább designer illatok után kutatok, mégha lenne is mit felfedezni niche vonalon, de nincs annyi pénzem, hogy lutrira rendelgessek egy pakk mintát... 2 éve már csak a jól bejáratott niche-designer illatok forognak nálam, ezer évben egyszer ha eljutok egy niche parfümériába akkor is nagyon kell kutatni, hogy valami újat érezzek. Most tavasszal a DH felülírt mindent, meglepődtem magamon.

(#8243) Jhonny06 válasza sonkabence (#8238) üzenetére


Jhonny06
veterán

"Nem tudok különbséget tenni a jubilation vagy a the one közt... Mindkettő azonos színvonal számomra."

Ez erős user error.. :)

(#8244) kk831228 válasza Jhonny06 (#8243) üzenetére


kk831228
addikt

Igen ez erős egy picit... :DDD Mondjuk a jubi az nem igazán tetszik...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8245) kk831228


kk831228
addikt

;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8246) bump3r111


bump3r111
tag

Sziasztok, tudtok valami külföldi (európai?) megbízható parfüm rendelős oldalt?
Nautica Voyage kellene nekem de magyar oldalakon már nem találok belőle :(

(#8247) Mercutio_ válasza bump3r111 (#8246) üzenetére


Mercutio_
félisten

gugli első találat Amazon elég megbízható :U de a geizhals-on is szétnézhetsz az EU-n belül keres

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8248) dragonfx


dragonfx
veterán

Armani code red sport.ot nem tudjatok hol lehetne jo aron kapni?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8249) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ritkán hordom a Green Irish Tweed-et, de ilyen időben a legjobb. Kicsit 20 fok alatt, esős, zöld.

(#8250) overclockerr válasza Jhonny06 (#8249) üzenetére


overclockerr
tag

Tartóssága milyen? Bőr közeli néhány óra után vagy van még ereje?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.