Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) Azie


Azie
őstag

Ma reggel rasasi lui-val indítottam az alvós ck obsession maradékára. Hát kifejezetten k*rva jó! :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7352) kk831228 válasza shaitus1 (#7349) üzenetére


kk831228
addikt

Igen, nem olyan rossz, de inkább a kívülállóknal tetszik... :R Jó lenne már, ha összedobnának megint egy normális batch-t... :U Mostanába, nem nagyon tetszett... :(

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7353) mufi válasza shaitus1 (#7349) üzenetére


mufi
senior tag

Örülök neki! Használ okosan :P Nem gond, én sajna nem tudom használni mert...mert rajtam fél óra...fújtam magamra....ugyanaz mint a nerolis, iparfümériás, duty frees minták...ez az én bőrömön nem működik.

Na egy kis review:

L Artisan: az összetételnél láttam, hogy édes lesz, ebben biztos is voltam. Amikor magamra fújom, valami krémes, édeskés mogyorószerű illat üti meg az orrom. A leszáradás rajtam q gyors, pár perc és valami édes lötty lesz belőle, ami nem jön be. Fél óra után jön az igazi élvezet. Ekkor jön elő ismét a krémes mogyoró, picit füstös, nagyon elegáns, kellemes illat, simán viselhető hideg téli napokon. Nem mondanám nőiesnek, de machó illatnak sem. De kellemes.

CdG 2 man: nem bejövős, de lehet azért mert nem szórófejes mintát kaptam...nem tudom mihez hasonlítani az illatot...

CdG 2 unisex - ilyenem már volt, de ez most megint necces, mert nem szórófejes és a citrus jegyek q-ra idegesítenek benne....elmennek egy idő után, de érzem őket és nem jön így be. Az létezik, hogy más az illat amikor szórófejjel rakom magamra vagy csak simán pálcával?

CdG Amazingreen - a kezdetben még mentolt is érzek. Néhány perc után zöldes, de nem virágos illat az én bőrömön, tavaszkor tudnám elképzelni...

CdG Wonderwood - ez egy q elegáns fás fűszeres illat. Bár nekem ezek a fajta illatjegyek nem jönnek be, de ez jó. Venni azért szerintem nem vennék belőle, egy próbát azért megér.

CdG Blue Santal - Na ez ....ez kezdetben penészillatú, minden túlzás nélkül érezni valami penészes bedohosodott illatot, azután számomra az Amouage Brackenra hasonlít, 80%-ban.

Penhaligons Bohemian Bouquet - aki szereti a citromos, házi jellegű limonádé illatát, az ne gondolkodjon. Citromos és édes, q melegben ez lesz a nyerő az tuti.

Ennyi tőlem idénre! B*sszatok be rendesen az este....jövőre q**** sz*r évünk lesz attól félek :D

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7354) sonkabence


sonkabence
csendes tag

Aventus tulajok: Van 2 darab 5 milis notino-s decantom. Pont 2 évesek a minták. Egy hónapja vettem észre, hogy besárgultak. Kezdetben emlékszem teljesen színtelenek voltak. Most azonosak a d&g ph mintámmal... Az illat közelről szagolva kellemetlen. Távolról még kellemes, de már közel sem az a friss, légies mint anno volt. Más is járt már így? Nagyon sok illatom van ilyen 5 milis notinos üvegben. Eddig egyikkel sem volt semmi baj. Ennyire kényes lenne az Aventus? Sötét, hűvös helyen tárolom az illataim. Főképp annak a véleménye érdekelne akinek nem gyári kiszerelése van. (A gyárban profin légmentesen zárják a parfümöket) Már azon gondolkozok, hogy ez miatt csak gyárit érdemes venni. Még bátyámmal közösen sem használunk el 5 éven belül egy üveggel...

[ Szerkesztve ]

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7355) kk831228 válasza sonkabence (#7354) üzenetére


kk831228
addikt

Nem tudom sajna, nekem barna üvegbe van, nem látom a színét. Nerolis mintákból sok volt ami nagyob hamar besárgult van amelyik meg azóta se... Lehet Aventusból is, az egy olyan széria volt...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7356) slick-adam válasza sonkabence (#7354) üzenetére


slick-adam
aktív tag

minap lattam vagy FB-on vagy eBay-en egy retail alig hasznalt, de par eves Royal Water-t. na az is basszus nem hogy sarga, de mar-mar barnas volt. pedig az köztudottan szintelen lötty. erdekes.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7357) sonkabence válasza slick-adam (#7356) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Nekem a besárgulással semmi bajom nem lenne, ha nem veszített volna drasztikusan a minőségéből. Épp most próbáltam: a sötétebbnek a fejillata szétesett. Az ananászból valami vaníliás poros kellemetlen szag lett. Kb 20 perc alatt lecsendesedik és marad a kellemetlen szag nulla intenzitással. Gagyi fújósüveg ide-oda ez így nem buli. Eddig egy illatom romlott meg évek alatt az egy ch 212 ice volt. Kb 6 év kellett neki az állandó napsütötte meleg szekrényen.

[ Szerkesztve ]

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7358) koehler.jano válasza shaitus1 (#7342) üzenetére


koehler.jano
újonc

Szia! Engem érdekelne a Creed Aventus, amennyiben meg aktualis :) Valaszodat elore is koszonom!

[ Szerkesztve ]

(#7359) sonkabence


sonkabence
csendes tag

Rászántam magam és rendelek egy 120 milis creed aventust. Valaki szeretne beszállni? Jelenleg 198 euro, így 500ft/ml-re jön ki.

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7360) -secret- válasza sonkabence (#7359) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ez az Aventus szagolható Müller vagy Douglasban?

Annyira nyomjátok már meg akarom szagolni, bár ennyiért nem lesz parfüm.

(#7361) sonkabence válasza -secret- (#7360) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Sajnos nem. Még csak hasonló illatot sem tudok neked ajánlani ami a douglasba kapható. Beugrott: jellegte esetleg valamelyik Zegna parfüm. Világos üveges zegna uomo talán kicsit hasonlít, de majd a fórumtársak kijavítanak ha nem.

[ Szerkesztve ]

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7362) kk831228 válasza sonkabence (#7359) üzenetére


kk831228
addikt

Nekem jöhet valamennyi... ;) :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7363) slick-adam


slick-adam
aktív tag

Amouage parfümk milyen aron mennek altalaban Notino-n? marmint mennyi egy 100ml-es üveg minimum?
most nezem Epic Man-t, kivettek az "akcios" kategoriabol (olyankor nincs ra semmi tovabbi kedvezmeny), es lejjebb is vittek az arat. jelen pillanatban vmi 143 euro körül van, törzsvasarloi kedvezmeny + posta utan 140 lenne kereken. az olyan 44e ft.
huzzam be vagy lehet meg olcsobb is szerintetek?

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7364) Jhonny06 válasza slick-adam (#7363) üzenetére


Jhonny06
veterán

A legolcsóbb, amit láttam, az valami 33-35e körül volt a Reflection testerért, de ez ritka és azonnal elviszik. Viszont be tudsz állítani e-mailes értesítőt és egyből lecsapni rá. De a 44e teljesen jó, főleg, ha nem teszter.

(#7365) slick-adam válasza Jhonny06 (#7364) üzenetére


slick-adam
aktív tag

akkor valszeg berendelem.

sajnos itt fritzben nem arulnak Notinoék se probakat, se tesztereket.:(

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7366) mufi válasza slick-adam (#7363) üzenetére


mufi
senior tag

Hali, Reflection man érdekel esetleg? Nekem van egy díszdobozos, kb 10 ml hiányzik belőle :K

más: creed aventust láttam neos1991-nél, nekem az most 400 ft/ml-re jönne ki (250 ml-es kiszerelés). Nekem max egy 50 ml kellene érelelésre :B

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7367) slick-adam válasza mufi (#7366) üzenetére


slick-adam
aktív tag

egyelöre nem. meg ki kell probalnom alaposabban. de megjegyezlek, tavasszal lehet dobok egy üzit, ha ugy van.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7368) mufi válasza slick-adam (#7367) üzenetére


mufi
senior tag

Gut! Bár én szeretném továbbadni, nekem sajna nem adja magát... Amouageból csakis Bracken...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7369) kk831228 válasza mufi (#7366) üzenetére


kk831228
addikt

Mennyiert adnád a refit?? :B

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7370) mufi válasza kk831228 (#7369) üzenetére


mufi
senior tag

Szerintem a 40 reális ár érte...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7371) kk831228 válasza mufi (#7370) üzenetére


kk831228
addikt

Kb... :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7372) sonkabence válasza slick-adam (#7363) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Németbe nem forgalmazhatnak tesztert vmi jogszabály tiltja. Nekem könnyű dolgom volt mikor németben dolgoztam mert itthonra berendeltem a tesztert és 1-1,5 hónapra rá jöttem mindig haza. Viszont csináltam már, hogy kiküldettem itthonról szülőkkel. Amouage teszterek 90% 30-35k között szokott mozogni amikor nincs főszezon. Az emailes értesítő egy kalapsz@rt nem ér. Mire jön az értesítés már elkapkodták. :) észrevétel: ha egy termék hosszabb ideje nincs raktáron akkor az árát nagyon leviszik. Mand amikor újra raktáron van akkor van kb 2-3 óra hosszád amikor lecsaphatsz rá nyomott áron utána felviszik a normál piaci árra. Pont így jártam az egyik illatommal: átlag teszter ár 38-40. Sokáig nem volt kapható és lement 28-ra. Nagy szerencsével lebirtam rá csapni, mire leadtam a rendelést rá 5 percre felvitték 39-re. Biztos szidtak is. :)

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7373) petr89


petr89
csendes tag

Megjött a december elejei rendelésem végre. Nagyon fancy csomagolás, kézzel írott lap, fújós minták. eddig csak a L'Air-t próbáltam ki, hát eszetlen király. Száraz, fűszeres, kicsit púderes kurvajó illat. Összetéveszthetetlen. Már most rövidebbnek érzem magam 118 euróval, a másik kettőhöz alig merek nyúlni :DD

[ Szerkesztve ]

(#7374) slick-adam válasza petr89 (#7373) üzenetére


slick-adam
aktív tag

ismerös. :) szeretetteljes kis mintakat küldenek ALZD-ék.
L'Air, Lonestar es mi a harmadik? nem tudom elolvasni.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7375) petr89 válasza slick-adam (#7374) üzenetére


petr89
csendes tag

Au coeur :)

(#7376) Azie válasza petr89 (#7373) üzenetére


Azie
őstag

"cukik"

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7377) tibbike01 válasza petr89 (#7373) üzenetére


tibbike01
őstag

Pontosan milyen 3 parfüm minta ez?

(#7378) kk831228 válasza tibbike01 (#7377) üzenetére


kk831228
addikt

Lonestar Memories, Au coeur Desert, L' Air du Desert... ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7379) kk831228 válasza petr89 (#7373) üzenetére


kk831228
addikt

Púdert én nem érzek egyikbe se... :) De mind brutál... :R

Mennyi volt ez a 3 minta amúgy?? Nekem 33 chf volt az 5 gyári minta... :U

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7380) pohár


pohár
félisten

van most valakinek PdM Oajan dekantja? lehet vennék egy kisebb mennyiséget ajándékba, mondjuk árfüggő

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7381) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Valaki rendelt már parfümöt az Emagon keresztül a Care Spottól? Melyik futárcég szállítja ki? Emag csak annyit írt, hogy a parfümöm feladva a Care Spot partner által. De nem tudom, hogy melyik nap fogják hozni, ezért szeretném tudni, hogy melyik cég szállítja, hogy érdeklődni tudjak náluk.

[ Szerkesztve ]

(#7382) Gyick válasza kk831228 (#7379) üzenetére


Gyick
őstag

Svájcból honnan tudtál mintákat rendelni?Lehet onnan kellene probálkoznom.Mondjunk anyagilag vszeg nem éri meg :)

(#7383) slick-adam válasza Gyick (#7382) üzenetére


slick-adam
aktív tag

Andy Tauer (svájci) sajat honlapjarol esetleg? :U

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7384) kk831228 válasza slick-adam (#7383) üzenetére


kk831228
addikt

:K :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7385) petr89 válasza Gyick (#7382) üzenetére


petr89
csendes tag

Németországból.

http://ausliebezumduft.de/

Az egész pakk kb 10e ft volt.

(#7386) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

A notino-nál hogy működik, ha vissza akar valaki parfümöt küldeni?
Kicserélik, vagy visszafizetik az árát?
Vagy hogyan?
Valaki küldött már vissza?

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#7387) Jhonny06 válasza Fr@nkieWilde (#7386) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ha konkrétan rossz a szórófej vagy ilyesmi, de amúgy tetszik a parfüm, akkor kérhetsz cserét is, de minden esetben kérhetsz visszafizetést. Itt alul a reklamációs címre kell küldeni, felette pedig a 2 formanyomtatvány, amit mellékelni kell kinyomtatva, ha visszaküldöd.

(#7388) Fr@nkieWilde válasza Jhonny06 (#7387) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Köszönöm szépen.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#7389) Tamás007


Tamás007
csendes tag

Sziasztok!
Vettem egy parfümöt Hugo Boss Bottled 200ml
Már évek óta használom, nagyon szeretem. Az előző 200ml-es üvegben is van még.
Félek hamis parfümöt kaptam.
A www.notino.hu oldalról vásároltam.
Hogyan tudnám kideríteni hígított vagy sem?
Köszönöm előre is segítségeteket!
:)

(#7390) Jhonny06 válasza Tamás007 (#7389) üzenetére


Jhonny06
veterán

A korábban használt üveget mikor vetted? Azóta már simán változtathattak rajta.

(#7391) Azie válasza Tamás007 (#7389) üzenetére


Azie
őstag

Ha nem gond az angol

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7392) Tamás007 válasza Jhonny06 (#7390) üzenetére


Tamás007
csendes tag

Szia! Kb. 2éve!
Most nézem Németország hivatalos oldalát!
Ez a parfüm http://www.hugoboss.com/de/duefte-herren-boss-bottled/
119 euró!!!! = 35.620,27 HUF

A notinonál hogyan került ez 17.610ft-be?

(#7393) Azie válasza Tamás007 (#7392) üzenetére


Azie
őstag

1 fújás bal kézre egyikből, egy fújás a másikra másikból. Ha szignifikáns eltérés van az illat eltűnése között, 3 óra vs 6 óra vagy hasonló, akkor vidd be douglasba/müllerbe, hogy szagolja meg az eladó, szívesen segítenek. Ha kb ugyanannyira tartós, és hasonló illat a két kézen, akkor meg igy jártál, megviccelt az orrod.

Nincs személyzet, nincs bérleti díj belvárosban, nincs fogyó teszter.

Ne az eredeti bolti árat nézd, hanem a nemzetközi nemakciós rendelős oldalakat, azokhoz az árakhoz hasonlítsd (fragrancex, strawberrynet, amazon, ebay)

Amúgy miért "félsz"? Azért mert a rendes piaci árat fizetted egy viszonylag tucat, legagyisított parfümért? :)
Ja és X éves "kifutó" termék, minden oldalon olcsóbb, ha megnézed a 2014+ illatokat, azok közelebb vannak jóval a "márkahonlap" árakhoz ált.

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7394) Tamás007 válasza Azie (#7393) üzenetére


Tamás007
csendes tag

Köszönöm a segítséget, mindenkitől! Esetleg tudnátok ajánlani valami hasonló parfűmöt ami jobb minőségű?

(#7395) Azie válasza Tamás007 (#7394) üzenetére


Azie
őstag

Nincs baj a minőségével, csak nem új illat - és áldozatául esett a szabályozásnak az eredeti változat.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7396) ödönke


ödönke
aktív tag

Creed - Royal Oud minta vagy nagyobb decant van-e valamelyikőtöknek eladó?

(#7397) Tamás007


Tamás007
csendes tag

Köszönöm, hogy segítettetek! Legyen szép napotok! :)

(#7398) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!

Volt régen egy nagyon kellemes kölnim már nem tudom a nevét,lehet hogy Derrick volt az a lényeg,hogy kesernyés keserű volt az illata ez az vagy másik parfüm volt már nem emlékszem rá.Ennek van ilyen illata,vagy az aramisnak?

[ Szerkesztve ]

(#7399) zs.tom válasza qwertly (#7398) üzenetére


zs.tom
tag

Derrick Orlane?

(#7400) tibbike01


tibbike01
őstag

Trussardi Uomo The Red

Illatoztátok már? Nekem baromira bejön, próbáljátok ki! Ha tudtok hasonló illatokat, ne titkoljátok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.