Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7051) sonkabence válasza r3dsnake (#7050) üzenetére


sonkabence
csendes tag

A rasasi-ról elég jókat írnak. Állítólag minőségben sincs baj. Kíváncsivá tettél. Ha beszereznéd mintára vevő lennék, de még inkább egy alapos véleményre. Más: szereztem egy acqua dell elba classica men mintát. Télen eza mániám, hogy nyári illatok után nézek. Csak egyszer próbáltam és a fejillat szép iszadékfás/hínáros de ami utána jön... brutál mennyiségű calon. Detto mint a plázákba csinos diáklányok által eladott borzadájok. Még egyszer jobb időben kipróbálom. Nem világos miért tette a notino niche kategóriába :/

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7052) slick-adam


slick-adam
aktív tag

a one & only DZSEREMI felrakott egy videot a "kollekciojarol".
örület mekkora kamu ez a jeremy fragrance image. :W

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7053) sonkabence válasza slick-adam (#7052) üzenetére


sonkabence
csendes tag

En sem birom. A letezo osszes mainstream sz@r lenyugozi. Akkor untam ra, amikor a top 10 lista chanel bleu es pr invictus-al kezdodik. Annyira elcsepelt vegletekig szintetikus vackokkal foglalkozik. A masik: kint volt grasse-ban es ilyen szir sz@r pradak, givenchy illatokrol beszelt. Amire raszoktam az a street scent. Laikus velemenyek de legalabb annal oszintebbek.

[ Szerkesztve ]

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7054) slick-adam válasza sonkabence (#7053) üzenetére


slick-adam
aktív tag

en birom, szerintem jo arc lehet. magabiztos, jo a beszelökeje. csak ugye ez egy fake image amit csinal. bizonyitekom nincs, de egeszen biztos vagyok ebben.
be is irtam. az a kollekcio NEM az öve. valoszinubb, hogy egy marketing cegnel dolgozik vagy valami hasonlo, es hozzafer ezekhez az illatokhoz. gondolom innen indult az parfüm csatorna ötlet is.
eleve egy nagyon jo izlesü srac. vajon venne-e egy olyan undorito piros rekamiét maganak? a nagy büdös francokat! latszik, hogy az egy tök steril szoba egy irodahazban.
varom mar, hogy benyögje, hogy mar ö pedig ott tartja a cuccait.:D

geniusz a srac meg a banda aki mögötte all. csak a total ignorans embereket nem birom, ahogy nyelik a reklamokat. olyan kommentek jönnek a videoban, hogy ha itt lenne mellettem az a hires piros gomb, lehet megnyomnam.:D

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7055) Azie válasza slick-adam (#7052) üzenetére


Azie
őstag

az image és stílust szeretem nála, de csak az agyonhypolt, amugy is mainstream, no brainer parfümöket listázza mindig. vagyis nem az adatokért, hanem az előadásmódért nézem. :)

simply put scents
gents scents
mrsmelly1977
fragboy stewie
fragrancematt

ők sokkal több érdemi információt adnak át

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7056) slick-adam válasza Azie (#7055) üzenetére


slick-adam
aktív tag

BetawiBlood - szvsz legjobb "reviewer". nincsenek vagasok, leül a kamera ele es 10 percig beszel ertemlesen, informaciodúsan az adott illatrol. nem csak az "amaziiiing" es hasonlo "kötöszavakat" dobalja. de ö mar hamar tullepett a designer cuccokon es amugyis erdekes az izlese (ami hala istennek hasonlo az enyemhez, szal en szinte mindent kiprobalok, amit ajanl)
FragranceView - Peter, a maganak valo srac. nagyon valogatos, nem is egy az izlesünk, de szeretem hallgatni.
Lex Ellis - annyira szar, hogy mar jo. a full paraszt srac, kizarolag csak ha nevetni akarok.:)
MrSmelly1977 - szinten csak kacagni. igaz komolyabb, mint Lex. vagyis ö tenyleg vicces.:)
ouch110 - valszeg biszex brit srác. ugy is beszel, meg sok nöi cuccot is prezental, de legalabb ö is ertelmesen beszel.
Simply Put Scents - laid back fekete srac. birom a total belassult stilusat.

reszemröl ennyi. a total merev "Redolesszencia" sracot, vagy az orr-vakaros DracDoc-ot es egyeb hasonlo nagyobb neveket se nezem mar.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7057) zs.tom válasza slick-adam (#7056) üzenetére


zs.tom
tag

Én nem szoktam ilyen videokat nézni, mert szubijektíven adja elő a mondandóját és egyik sem tud obijektív véleményt mondani az illatokról. Én fragranticát és basenote-ot nézegetek ritkán, de már szinte azt sem. Összetevők listájából mindenkinek el kell tudni dönteni mit érdemes megszagolni és mit nem.

(#7058) Gyick válasza slick-adam (#7054) üzenetére


Gyick
őstag

Szerintem ez tényleg az övé.Bár tuti hogy kap lovét a nagyobb a házaktól.Van is olyan videója amiben meghívták egy "weekend"-re Monaco-ba vmelyik parfüm átadó ünnepségére(Azt hiszem Azzaro Wanted).Oda se ingyen ment szerintem :) Meg az Invictus Aqua-t is nagyon sok listára felteszi ez is kicsit furcsa.

Nekem a kedvencem : Redolessence .Kicsit homi a srác de nagyon részletesen tud beszélni a parfümökről.Meg szerintem ő ezzel is foglalkozik hivatásszerűen.

[ Szerkesztve ]

(#7059) zs.tom


zs.tom
tag

Felvittem pár új illatot krémmániára, ha elfogadja az admin írok róluk pár sort. Ki hogy áll a Fragonard illatokkal? Voltunk hospitálni iskolában tanítás ügyében, épp Franciaországról tanultak. Szaktársam előkap egy üveg Fragonardot, egyből fújtam egyet a kézfejemre :D nem mondom, hogy furán néztek, de igen :))

(#7060) Azie válasza zs.tom (#7059) üzenetére


Azie
őstag

2006-ban jártam Grasséban, a Fragonardnál is a gyárban (sajnos csak a bemutató részen) és akkor még nem voltam parfümbuzi. :) A casual turistáknak sajnos csak a "régi" cuccokat tolják, mint kölnben a 4711-et, ilyen katyvasz-szagra emlékszem, semmi kellemes illatra. :P

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7061) Kimmuriel válasza Gyick (#7058) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Redolessence nem parfümökkel foglalkozik hivatalosan, hanem tanár, ezt több videójában is elmondja. Ő csak lelkes gyűjtő, 400+ darabos kollekcióval.

Reviewer-ek közül én még Carlos-t is kedvelem, övé a Brooklyn Fragrance Lover csatorna: https://www.youtube.com/user/carlos319

A bloggerek közül pedig Juraj elég jó, övé a BL'eauOG: [link]

(#7062) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Én néha fragboy stewie szoktam nézni.

(#7063) Jhonny06 válasza ToBeY (#7062) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ja, ő elég korrekt, bár kevés dolgot utálok jobban, mint amikor egy indiai angolul beszél.. :DDD Pedig neki még egész normális az akcentusa.

(#7064) ToBeY válasza Jhonny06 (#7063) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szerintem tök vicces az indiai akcentus. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7065) t.kristof


t.kristof
senior tag

Sziasztok!
Szeretnék nyárra egy új illatot, mert már 2 éve ugyanazt használom( versace man eau fraiche). Nem rossz, de szeretnék valami újat. A müllerben mutatták a prada luna rossa parfümöt, de nem tudok el igazodni még, így most rendelek mintát belőle. A kérdésem az lenne, hogy tudnátok ezekhez hasonló illatot mondani? Mert nem csak egy mintát akarok venni. Előre is köszönöm.☺

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#7066) slick-adam válasza t.kristof (#7065) üzenetére


slick-adam
aktív tag

a két emlitett parfüm elegge különbözö, ugyhogy en is különbözöket irok (viszont mindegyik jo nyaron, de akar egesz evben is):

YSL L'Homme (a klasszik eredeti)
YSL Kouros (ehhez tökösnek kell lenni)
Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme
Guerlain Homme
Guerlain Homme Intense (idöközben ez lett a sima Homme, az eredetit leallitottak, de az is kircsi, ha meg talalsz)
Paco Rabanne XS (az eredeti, NEM Black XS es hasonlok)
...

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7067) zs.tom válasza Jhonny06 (#7063) üzenetére


zs.tom
tag

(#7068) slick-adam válasza zs.tom (#7067) üzenetére


slick-adam
aktív tag

"I am putting my screwdriver everywhere" :DD

egyszer fel kellett hivnom Microsoft-ot Windows serial number ügyben, de sajnos hetvegen, ugyhogy csak a global customer support volt elerhetö. mondanom sem kell, hogy indiai pasas vette fel. na az is egy elmeny volt. :D

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7069) zs.tom válasza slick-adam (#7068) üzenetére


zs.tom
tag

Back office :) globalizálódás

(#7070) Azie válasza slick-adam (#7066) üzenetére


Azie
őstag

Én is már tavasz nyárra készülök, ehhez szimatolgatok. :) Ebből adódóan szagoltam bele a L'eau D'Issey-be a Müllerben szombaton és szerelem első szaglásra. Végre egy könnyed citrusos, ami nem akvásba vagy gyümölcsösbe, hanem fásba fordul át. Mindenképpen ajánlom szagolásra t.kristof!

Én más jellegűeket IS ajánlanék nyárra:

He Wood Ocean Wet Wood - Azzaro Chrome. A két illat nagyon hasonló, citrusos, akvás, de a He Wood kevésbé agresszív, fás jegyeket is tartalmaz, kellemesebb szerintem.

Irodába Givenchy Xeryus (nem a piros, hanem a sima). Nyugodt, ciprusos, kellemes illat. Esetleg Cerruti 1881 - bár ez nekem már túl citrusos, kicsit b*szza az orrom. :P

És persze ott vannak a mainstream designer illatok: gio, invictus, sauvage, aqua amara stb. :)

Gyümölcsöset nem tudok ajánlani, még nem nagyon használtam/szagoltam nyárra passzolót, de valami ananászos/bogyós/szőlős-re gondolok ciprussal vagy fásabb kiegészítéssel.

Ja még dicsérik, de nem szagoltam: Nikos Scupture, Sean John unforgivable, Lalique Eau de lalique
Kellemes, de még gondolkodok a megvásárlásán: Nautica Voyage, Hanae Mori HM,

Régi, de jó: Laura Biagiotti: Roma Uomo, (Tempore sajnos már beszerezhetetlen, de kipróbálnám szívesen)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7071) ödönke


ödönke
aktív tag

Érdekes, hogy egyikőtök sem említi a gurut Robes08-ot számomra a legjobb. Jó látni, hogy az évek folyamán mennyit fejlődött.

https://www.youtube.com/user/robes08

(#7072) slick-adam válasza ödönke (#7071) üzenetére


slick-adam
aktív tag

az a "baj", hogy bar többször is kifejtette mar, hogy ö nem tekint magara guruként (meg elmondta, honnan is jött a nev), de kicsit megis ugy viselkedik. pöppet idegesit, de hat ez legyen a legnagyobb gondom az eletben, hehe.:)
(meg mostanaban az a buta intro zene is megörjít, mehhh)

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7073) t.kristof


t.kristof
senior tag

Köszi a tippeket! Az Issey Miyaket nem bírtam rendelni, notinon nem volt. Majd ha müllerben járok és eszemben van akkor meg szaglászom. Egyébként ezeket rendeltem: Kép

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#7074) Petyke77 válasza Azie (#7070) üzenetére


Petyke77
tag

Nautica volt az egyetlen parfümöm eddig (200+) amitől konkrétan megfájdult a fejem. Nagyon szintetikus sztem...

(#7075) ToBeY válasza Petyke77 (#7074) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nálam ez a Boss bottled,amitől 5perc után megfájdul a fejem

[ Szerkesztve ]

(#7076) dragonfx


dragonfx
veterán

sziasztok!

emagrol már vett valaki innen parfümöt?
eredetiek azok?
mert elég irreálisan olcsóak az árak.
ilyen 40-50% mindenen.

amugy most a police sinner.t hazsnálóm és nagyon bejön.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7077) -secret- válasza dragonfx (#7076) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Sok ismerősöm vett HB The Scentet és nem panaszkodtak.

(#7078) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Kipróbáltam ma a Issey Miyake Nuit d’Issey (EDP) és a Zadig & Voltaire This is Him (EDT) illatokat 1-1 csuklómon, mert külön-külön nagyon hasonlónak éreztem őket. Furcsa, de a Zadig EDT még mindig intenzíven érződik, míg az Issey semennyire. Amúgy tényleg nagyon hasonlítanak egymás mellett, de a Zadig nekem kellemesebb.

(#7079) ToBeY válasza r3dsnake (#7078) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Mivel az Issey nyári illat,így melegben adja ki igazán az illatát, nem pedig télen.

(#7080) slick-adam válasza ToBeY (#7079) üzenetére


slick-adam
aktív tag

nem figyelsz :)
NUIT d'Issey. az nagyon nem nyari.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7081) ToBeY válasza slick-adam (#7080) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Bocsi valóban nem az,összekevertem a L'Eau d'Issey Pour Homme-al :U

(#7082) Azie válasza t.kristof (#7073) üzenetére


Azie
őstag

Tegnap voltam müllerben kipróbálni a tartósságát az isseynek, hát van aki ódákat zeng róla, hogy 12+, nálam a top lement olyan 5-10p alatt, utána már csak ilyen 5-10cm-re éreztem. Ellenben a gyümi verzió az jóval tartósabb rajtam, de a szintetikussága kiüt már fújás után. A fekete kellemes és tartós, de inkább téli-őszi illat, még 5 óra után is kellemesen érezhető volt.

Ha megtetszik és rendelni akarsz, akkor itt van, tőlük jött már nekem lolita lempicka meg montblanc exceptionnel.

Ha tetszik a gio, akkor ne azt rendeld, hanem perry ellis redet. :()

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7083) Azie válasza dragonfx (#7076) üzenetére


Azie
őstag

emagról SEMMIT. Nem az eredetiség vagy nem eredetiség a baj velük. :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7084) t.kristof válasza Azie (#7082) üzenetére


t.kristof
senior tag

Giora is kiváncsi vagyok mert eléggé közkedvelt lehet, mindig a parfüm eladási toplistákban szerepel. Papíron már szaglásztam, de az ugye nem ugyanaz mint bőrön...

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#7085) Azie válasza t.kristof (#7084) üzenetére


Azie
őstag

Értsd: PE 360 Red: 100ml teszter 6.300 pénz vs GA AdG: 100ml teszter 14.000 pénz. :) És itt az olcsóbb jobb is a legtöbb "guru" szerint. :P

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7086) t.kristof válasza Azie (#7085) üzenetére


t.kristof
senior tag

Fragrantican néztem, hogy eléggé hasonló a két illat.. ha tetszik majd lehet veszek perryt.

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#7087) Fr@nkieWilde válasza Azie (#7083) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Ezt nem értem, mi a baj az emaggal?

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#7088) Azie válasza Fr@nkieWilde (#7087) üzenetére


Azie
őstag

A vásárlók hülyének nézése, panaszkezelés, romániából szállítanak, ezért árucsere, gariztatás felejtős... customer support 0.

Én nem rendeltem tőlük, csak ismerősi körben engem vesznek elő, ha netes rendeléssel gond van utólag. Na és az emagosokkal van gond bőven. :)

A másik az az áraik, felírt árakból akcióznak vissza, nem nagyon van cucc, amit máshol ne kapnál meg olcsóbban, korrektebb vásárlói élmény mellett. :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7089) dragonfx válasza Azie (#7083) üzenetére


dragonfx
veterán

hanem?

még valaki parfüm ügyben emagról.?

guess nightot szeretnék rendelni.
feltünően olcsó.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7090) slick-adam válasza dragonfx (#7089) üzenetére


slick-adam
aktív tag

csak 1 hsz-t kell visszaolvasnod

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7091) Azie válasza dragonfx (#7089) üzenetére


Azie
őstag

4700-ért valóban jó ár, ha valaki _pont ezt_ szeretné. 5k körül már vannak nagyon jó Rasashi és más parfümök is, ezt nem ismerem se illatra, sem tartósságra, fragrantica alapján nem rossz vétel, ha 3-4 órát kihúz a bőrödön. :) Viszont erősségre a leírások alapján nem túl erős, ha csak 0,5m-re akarsz egy nem túl egyedi illatot, akkor mehet - feltéve ha szagoltad és tetszik.

"Got a sample of this and tested it,smell nice but it's nothing special,it's just another ordinary fragrance,no better than oriflame or avon fragrances.
I see the poster of those ppl in a club or something...lol...this is just too soft and weak to wear at a club,you'll be overpowered by others wearing 1 million,Guerlain L'Instant eau extreme, Dior HI or A*Men
It's a pass for me.

"I'm grateful that the longevity isn't great, but yet it isn't short enough."

Ahol nem egyöntetűen csak pozitív, vagy nagyon ellentmondó vélemények vannak, azt először szagolom/bőrözöm. :)

(minden rosszindulat nélkül, szerintem az olcsóbb parfümöknél nem nagy az esély a hamisításra, ezért merek én is tesztert is rendelni a 10k alatti parfümökből)

Még DM/Rossmanban érdemes megnézni mennyi, mert most 50%ozások vannak. Meg szagolni is, ha nem újrarendelés a cél. :)

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7092) Fr@nkieWilde válasza Azie (#7088) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Hm. Érdekes, én pont az ellenkezőjét tapasztaltam eddig, számomra pont az egyik legmegbízhatóbb webshop, amivel soha nem volt bajom. Nem rég pont egy téves rendelést kellett lemondanom, probléma nélkül sikerült "a vásárló támogatása" az emag részéről.
Az árakkal sem ezt tapasztaltam, sem a vásárlók hülyének nézésével. Sokszor a keresők az ő áraikat hozza ki a legolcsóbbnak. Azt tudom, hogy román cég, de azt nem tudom, hogy valóban Romániából adják-e fel a termékeket.
Nem egy terméket rendeltem tőlük, problémamentes volt mind.

Ami a parfümöt illeti, ha nem az eredetiségével van baj, akkor miért ne lehetne emagról rendelni?
Mi más baja lehet még??? Törni postázás közben máshol is tud pl.

Aki pedig a Guess Night-ot nézi: Notino-n is csak 6010 Ft a 100 milli. Mivel itt jóformán eredeti parfümöket árusító oldalnak lett titulálva a notino, így azt merem mondani maga a parfüm is elég olcsó a webes oldalak között, így csak az éppen aktuális akció végett lett ilyen olcsó a parfüm, nem pedig az eredetisége, vagy nem eredetisége miatt. (ha az árat hasonlítani akarom egy eredeti parfümöt árusító másik webes céggel)

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#7093) Azie válasza Fr@nkieWilde (#7092) üzenetére


Azie
őstag

Ahogy írtam, eredetiséggel nem lesz gond, de mivel kb. bármelyik ross/dmben szagolható a választott illat, vakon nem rendelném be, csak ha már bevált. Parfümöt meg nem gariztatsz, szóval kb mindegy honnan rendelsz, ha eredetit kapsz (és ebben a kategóriában ez 99%).

Egyébként 6000-hez képest a 4700 nem feltűnően olcsó (20%), csak egy nem hypolt termékről van szó, amiben áll a cég pénze és el akarja szórni a készletet (nem olyan, mint egy kínai parfümös a sárkány centerben, aki a régi készletekre is rámegy, ha foghat rajta pénzt, mert ő nem tart mindenből 20-at, inkább több mindenből tart 1-et. :) )

Hidd el, sokan vannak, akik meglátják, hogy hú 100ml 5 ropi alatt, nem is érdekli, hogy jó-e rossz-e tartós-e szereti-e akinek veszi, csak megveszi karácsonyra és odateszi a pulcsi mellé (amit szintén utál az ajándékozott)

B verzió, nincs pénze olyat venni, amit szeretne, de mégis legyen valami illata. :) Sajnos sok ilyen van (sajnos, hogy nem tud hozzá illő parfümöt venni), de szerencsére, mert azért annyi van benne, hogy ne egy axe-szal v. old spice-szal szennyezze a környezetét. ;)

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7094) mufi


mufi
senior tag

A hétvégén müllerben dmben néztem egy parfüm árat...100ml 22-23k, szemben notinós 15k-val. Tényleg mi a f@szért adjak 8 ezerrel többet valamiért... :W

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7095) r3dsnake válasza mufi (#7094) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Bvlgari Man in Black 100ml

Douglas: 32k
Notino: 13k

:)

(#7096) Jhonny06 válasza mufi (#7094) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ráadásul a választék is eszméletlenül silány, a Müller kb. a legalja ilyen szempontból (meg a Marionnaud is). A Douglas legalább kezdett nyitni más márkák felé is, ők nem annyira reménytelenek.

[ Szerkesztve ]

(#7097) mufi válasza r3dsnake (#7095) üzenetére


mufi
senior tag

Ez akkor még brutkóbb basszus... :Y

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7098) Azie válasza mufi (#7094) üzenetére


Azie
őstag

A kiszolgálásért, a vásárlási élményért, hogy a csinos hostess odajön hozzád, hogy a vezető eladó segít a neked megfelelő parfüm kiválasztásában...

Na ezekért ne!

Viszont ha hagynak nyugodtan szagolgatni, nem basztatnak, hogy "tudok-e segíteni" meg nem ott sündörög körülötted, mintha szefós lennél, amikor odamész hozzá és kérdezel akkor nem egyből a pulthoz rohan, hogy jujj ezt nem tudom, de megkérdezem - na ilyenkor vehetsz valamit, ami nincs túlárazva (borotvahab, üdítő stb) :)

Kedvencem, amikor direkte bemegyek 2 fújásért konkrét parfümből tartósságot nézni kézfejre és beáll elém, hogy segíthet-e, meg amikor mondom, hogy igazából lehet, hogy tud segíteni, de amit szagolnék, az 10 éve nincs az országban. :(

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7099) Azie válasza Jhonny06 (#7096) üzenetére


Azie
őstag

Müllerben nem basztatnak az eladók. :) Ilyen szempontból a marrionaudot utálom, ott már ha belépsz, akkor az arcodba másznak 3-4-en, ez ok - de még 1 kérdésre nem tudtak válaszolni, pedig nem lexikális tudással kapcsolatosak a kérdéseim, hanem készlettel. :P

Hogy valami pozitívat is írjak, a váci utcai Müllerben odamentem nőhöz, kezébe adtam a listát, egy pillantással végigmérte és közölte, hogy nincs egyik sem, mehettem tovább Douglasba, ott már bizonytalanabb volt a hölgy, de legalább emlékezett, hogy volt valami az egyik felírt gyártójától. Próbált hasonlót ajánlani ami a listán volt, de innen már túltolta picit.

Tényleg nem levágós, hogy valaki nem azért megy be hozzájuk, hogy vásároljon, hanem csak szagolni? (Jó persze nem lehet tudni, a köszönés stb alap, de vegyük már észre a vásárló mozgásából, kérdéséből, reakciójából, KORÁBÓL, hogy hallott már az internetről. :) )

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7100) kk831228 válasza Azie (#7098) üzenetére


kk831228
addikt

:C :DDD :DDD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.